TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 53 sonuç bulundu.

Digimask Medikal Maske

Sağlık alanında kullanılan koruyucu ekipmanları ve ürünleri başarılı bir şekilde üreten ve kullanıcılarına sunan Digimask, cerrahi ve medikal maske üretiminde de yüksek kalite standartları ile üretim gerçekleştiriyor. Koruyucu ekipman üretimi konusundaki başarısını maske alanına da yansıtan firma Digimask medikal maske ile ihtiyaç duyulan koruma ve hijyeni başarı ile sağlıyor. Maskelerin sağlık alanında kullanılmasının dışında salgın hastalık ve mikroplara karşı koruma sağlamak için kullanılması da günümüzde yaygınlaşmıştır. Bu ihtiyaçlar da göz önüne alınarak kullanıcılarına tam koruma sağlamak için üretilen Digimask medikal maske paket çeşitleri ile dışarıdan gelebilecek bakteri, virüs, mikrop ve benzeri zararlı hastalıklara karşı gönül rahatlığıyla korunma sağlayabilirsiniz.

 Digimask Medikal Maske 3 katlı Özellikleri

Digimask Medikal Maske 3 katlı Özellikleri

Maske seçimi yaparken en önemli özelliklerden biri de ihtiyaç durulan korumayı sağlamasıdır. Bununla birlikte birtakım teknik özellikler de seçiminizi yaparken etkili faktörler arasındadır. Digimask medikal maske 3 katlı teknik özellikleri ile ihtiyaç duyduğunuz ve aradığınız tüm faktörleri içerir. Sağlık bakanlığı onayı ile üretilen ve hijyen testlerinizi başarı ile geçerek gerekli tüm sertifikalara sahip olan ürün çeşitleri tüm kullanıcı tiplerine uyum sağlıyor. Nefes alma kolaylığı sayesinde rahat bir şekilde solunum yapmanıza fırsat tanıyan ürün, kullandığınız süre boyunca konforlu bir kullanım alanı oluşturuyor. 3 katlı kumaş yapısı sayesinde salgın hastalık ve virüslere karşı etkili koruma sağlarken hijyenik bir ortam oluşturuyor. Yüksek teknolojinin özenle kullanıldığını tesislerde el değmeden üretilen maske çeşitleri üst düzey hijyen kuralları baz alınarak tamamen sağlığınız düşünülerek özel olarak üretiliyor. Dokumasız kumaş kullanılarak üretilen çeşitler kullanım rahatlığını da beraberinde getirirken güvenli bir kullanım da sağlıyor. Ayarlanabilir burun teli sayesinde her yüz tipine uyum sağlayarak yüksek koruma olanağını beraberinde getiriyor. İstediğiniz şekli verebileceğiniz tel ile yüzünüze maskeyi tam yerleştirerek dışarıdan gelecek zararlı etmenlere karşı yüksek koruma olanağını bulabilirsiniz. Digimask medikal maske cerrahi çeşitleri lateks ve fiberglass içermeyerek sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan üretiliyor. Yüksek oranda filtrasyon özelliği ile üst düzey bir koruma olanağı sağlıyor. Boyutları ile de rahat bir kulanım imkanı sağlayan modeller uzunluğu ve genişliği ile yüzünüze tam oturarak ayarlanabilir burun teli sayesinde de kullanım kolaylığıyla birlikte tam koruma da sağlıyor. Antibakteriyel ve antialerjik kumaş kullanılarak üretilen ürün çeşitleri cildinizde tahrişe yol açmayacak özellikler ile rahat bir kullanım sağlamanız için gerekli zemini hazırlıyor. Firmanın kişiye özel ve tek kullanımlık olarak ürettiği maske çeşitlerini sunduğu teknik özellikler sayesinde saatler boyu güvenle kullanabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı olarak üretilen ürünler ile aile boyu koruma sağlayabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz ürün konusunda kararsız kalırsanız sayfamızda yer alan kullanıcıların düşüncelerini ve deneyimlerini paylaşıp fikirlerini beyan ettikleri Digimask medikal maske yorum ve değerlendirme kısımlarına göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz.

 Digimask Medikal Maske Çeşitleri ile Size Uygun Ürünü Bulabilirsiniz

Digimask Medikal Maske Çeşitleri ile Size Uygun Ürünü Bulabilirsiniz

Günümüzde yaşanan salgın hastalık beraberinde maske kullanma gerekliliğini de getirmiştir. Hem salgın hastalıklardan, virüslerden ve bakterilerden korunmak hem de kişisel bir hijyen alanı oluşturmak için kullandığımız maskeler günlük hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu sebeplerle beraber yüz tipinize uygun ve hijyenik bir kullanım alanı oluşturarak güven duyacağınız ürünleri özenle üreten marka, sunduğu çeşitler ile de seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Digimask medikal maske çeşitleri ile ihtiyaç duyduğunuz ve gerekli özelliklerin tümünü aynı üründe rahatlıkla bulabilirsiniz. Sunduğu teknik özelliklerle birlikte tam korunma olanağı tanırken kullanılan malzeme ve kumaşlarla da rahat bir kullanım sağlayarak virüslerden korunmada en önemli destekçilerinizden biri haline geliyor. Yetişkinler ve çocuklar için farklı olarak üretilen ürün çeşitleri ile aile boyu tam koruma sağlayan modelleri bir arada bulabilirsiniz. Markanın sunduğu ürünler sayı bakımından değişkenlik gösteren pek çok seçeneği de kullanıma sunar. İstediğiniz adette ürünü aynı ambalajda bulabilirsiniz. Örneğin, uzun süreli kullanım gerektiren durumlar için Digimask medikal maske 50 adet çeşitlerine rahatlıkla göz atabilirsiniz. Hijyenik ve kolay kullanım ile beraber uzun süreli maske ihtiyacınıza da karşılayarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Fazla miktarda kullanım ihtiyacı duyulan alanlarda da tercih edebileceğiniz 100 adet ve üzeri paketler arasından da seçim yapabilirsiniz. Üst düzey koruma ve kullanım kolaylığı sağlayan ürünler aynı zamanda farklı renk seçeneklerini de içinde barındırıyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan çeşitli figürlerde ve renklerde olan maske çeşitleri ile kullanım gerekliliğini çocuğunuz için eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Digimask medikal maske lastikli yapısı sayesinde hızlı ve pratik bir kullanım sağlamanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda yüzünüze tam oturarak ilk takıldığı andaki şeklini koruyor. Antialerjik iplikler kullanılarak üretilen lastik ile kulağınızda herhangi bir tahriş ya da kesik olma olasılığının önüne geçilmiş olunuyor. Uzun süreli kullanımlarda da rahat edebilmeniz için lastik boyutu ve lastikte kullanılan materyaller rahat etmeniz düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Markanın sunduğu çeşitler ile ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ve şekli bir arada bulabilirsiniz.

 Digimask Medikal Maske Fiyatları ile Ulaşılabilir Güvenlik

Digimask Medikal Maske Fiyatları ile Ulaşılabilir Güvenlik

Son zamanlarda çeşitli nedenlerle birlikte kamusal alanda da maske kullanma gerekliliği meydana gelmiştir. Bu sebeple maske kullanımda yoğun bir artış yaşanmaktadır. Salgın hastalıklardan korunmak için kullanılan maskeler aynı zamanda gerekli teknik özellikleri de içinde barındırması ile tercih sebebi olur. Tam da bu noktada gerekli tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren teknik özellikte ve modelde seçeneği ile kullanıcılara pek çok çeşit sunan Digimask geniş fiyat aralığı ile de tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Kullanıcıların güvenli bir koruma sağlaması amacı ile üretilen maskeler ulaşılabilir fiyatları ile de beklentilere tam anlamıyla cevap veriyor. Digimask medikal maske fiyatları bakımından da her kesimden insana hitap ederek üst düzey korunma imkanı sağlamanız için en önemli yardımcılarınızdan biri haline geliyor. İhtiyaç duyduğunuz üst düzey korumaya uygun fiyat ile ulaşabilmeniz için hareket eden marka geniş bir kitleye ulaşım sağlıyor. Pek çok seçeneği beğeniye sunan çeşitler ile ihtiyaç duyduğunuz adette ürünü kolaylıkla bulabilmeniz çeşitli ambalajlar ile kullanıma sunuluyor. Digimask medikal maske 3’lü çeşitleri arasından ihtiyacınıza cevap veren ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ürünler arasında fiyat farkının olmasındaki en büyük etmen ambalajda bulunan ürün adetlerinin değişkenlik göstermesidir. Uzun süreli ve fazla miktarda kullanım gerektiren alanlar için çoklu adette paketler bulunur. Bu paketler arasından ihtiyaç duyduğunuz miktarda ürünü belirleyip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Kişisel kullanımın dışında medikal alanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz donanımda üretilen ürünleri fazla miktarda da rahatlıkla satın alabilirsiniz. Maske kullanma gerekliliği ile birlikte kullanıcı dostu ürünler üreten marka her bütçeye de hitap ederek herkesin dış etmenlerden korunmayı kolay bir hale getiriyor. Digimask medikal maske kullanalar üst düzey koruma rahatlığını ulaşılabilir fiyatlar ile elde etmenin rahatlığını yaşıyor. Çocuklar için özel olarak üretilen ürün çeşitlerini de ulaşılabilir fiyatlarla sahip olmanıza fırsat tanıyarak aile boyu güvende hissetmenizi sağlıyor. Size uygun ürünü satın almak isterken markanın ürettiği sağlık ürünleri arasında fiyat karşılaştırmasını sayfamızdan yaparak tercihinizi tamamlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Digimask
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (54)
4a Medical (313)
Abc Derm (10)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (30)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (7)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomedical (18)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Confy (1)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (53)
(5448)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (507)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Formask (2)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (73)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (15)
İnmedsan (9)
Ivan (2)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (24)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (77)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (90)
Medmask (9)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (10)
Msr (4)
My Maske (12)
Necklife (1)
Neomask (2)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (4)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (8)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(11)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (12)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL