TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 51 sonuç bulundu.

Acura Medikal Maske

Medikal maske türü kalabalık ortamlarda havadan yayılabilecek çeşitli mikroorganizma ve virüslerin insan vücuduna girmesini önlemek için kullanılır. Bu nedenle her zaman sıkça tercih edilen sağlık ürünlerinden biri halindedir. Günlük hayatta medikal maske kullanmak sadece kendi sağlığınız için değil, çevrenizdeki insanların sağlığı için de hayati önem taşır. Bulaşıcı hastalıkların çoğu nefes alma ve temas yoluyla yayılır, bu nedenle hastalık konuşma sırasında karşı tarafı kolayca etkileyebilir. Bunların yanı sıra havada bulunan çeşitli mikroorganizmalar tarafından zarar görmemek sebebi ile de bu ürünler tercih edilmelidir. Gün boyunca Acura medikal maske kullanmak çevrenizdeki herkesin kendini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını etkileyebilecek birçok virüs ve mikroorganizmanın vücuda girmesini Acura maske sayesinde engellemek çok kolay.

Acura Medikal Maskeler ile Sağlığınızı Güvene Alın

Acura Medikal Maskeler ile Sağlığınızı Güvene Alın

Günlük kullanım için Acura cerrahi maske 3 katlı seçeneği oldukça uygundur fakat uygun hijyeni sağlamak için sık sık değiştirilmelidir. Çünkü bu ürünler filtre görevi görür ve içlerinde delikler oluşturur. Maske takılı kaldığı süre boyunca yüzünüzdeki tıbbi maskenin gözenekleri yavaş yavaş tıkanacaktır. Toz ve kirli hava ile tıkanan gözenekler, ürünün emmesi gereken temiz havayı engeller. Sonuç olarak, kullandığınız ürün sonunda tüm işlevlerini kaybedecektir. Markanın birçok çeşit maske türü ve rengi bulunur. Kullanım rahatlığınıza göre isteğe bağlı Acura maske siyah renk seçeneğini tercih edebilir, kullanım sonrası maskeyi yıkayabilir, böylece tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Özel malzemelerden yapılan tek kullanımlık tıbbi maskeler sağlığınız üzerinde daha uzun süre etkiye sahiptir. Günün sonunda siyah maskeyi sabun ve suyla dezenfekte ederek veya yıkayarak tekrar maskenizi kullanabilirsiniz. Daha uzun ömürlü olan bu ürünler sağlığınız için üretilmiş olup çok ekonomik bir fiyata sayfamızdan satın alabilmeniz için satıştadır. Markanın yıkanabilir maskelerini temizlemek için vaktiniz yoksa, birden fazla tek kullanımlık Acura marka maske de satın alabilirsiniz. Sağlığınız için endişelenmeden 7/24 sipariş verebileceğiniz sayfamız üzerinden markanın maske çeşitlerine en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sayfamızda yer alan tüm sağlık ürünleri, kullanımınızı kolaylaştıracak şekilde üretilmektedir. Ürünlerin kullanım aşamasında kulakların arkasına iki taraftaki ipin yerleştirilmesi yeterlidir. Maskeyi burnunuzu ve ağzınızı kapatacak şekilde yüzünüze yerleştirmelisiniz. Kullandığınız tüm ürünler ağzınızı ve burnunuzu kapatmalıdır. Burnunuzdan nefes alırken herhangi bir tehlikeyle karşılaşmamak için Acura tıbbi maske çeşitlerini doğru takmanız çok önemlidir. Bu şekilde, ağzınızdan veya burnunuzdan nefes alırken tamamen güvende kalabilir ve tüm risklere karşı korunmak için önlemler alabilirsiniz. Bu sağlık maskesi ürünlerini en uygun fiyata satın alabilmek ve verimli bir alışveriş deneyimi yaşamak için sayfamızı inceleyin. Siz ve sevdiklerinizin sağlığını ve güvenliğini sağlayan tüm ürünler oldukça uygun fiyatlarla sayfamızda bulunur.

Sağlık İçin Acura Medikal Maske

Sağlık İçin Acura Medikal Maske

Farklı sağlık maskeleri arasında en çok tercih edilen seçenek tek kullanımlık Acura tıbbi maske seçenekleridir. Bu ürünler yalnızca bir gün kullanılabilir ve ardından işlevlerini yitirir. Bu kullanım şekli bazı kişilere daha kolay ve pratik gelse de bazıları için kullanışlı değil. Bu sorunu gidermek için marka siyah maske üretimi de gerçekleştirmeye başladı ve daha sonra medikal ürünlerin günlük yaşama daha kolay uyum sağlamaları için isteğe bağlı renkli maskeler üzerinde mümkün kıldı. Renkli veya desenli stilleri olan Acura maske ürünleri zevkinize göre seçim yapmanıza olanak sağlar. Çeşitli renk ve desenler sayesinde maskelerinizi kıyafetlerinize uygun aksesuarlar haline de getirebilirsiniz. Sağlığınızı doğru bir şekilde korurken zevkinize uygun bir Acura medikal maske satın almak rahatlıkla işe yarayabilir. Tüm bunların yanında renkli ve desenli modellerin çoğu temizlenebilir özelliğe sahiptir. Bu nedenle renkli veya desenli medikal maskeleri tek kullanımlık maskelere göre daha uzun süre kullanmak da mümkündür. Renkli veya desenli maske seçeneklerinde medikal bebek maskesi seçenekleri de bulunmaktadır. Küçük çocukların yüzlerine uyacak boyutlarda tıbbi bebek maskeleri üretimi marka bünyesinde gerçekleşir. Yetişkin boy ürünler çocukların yüzleri için çok büyük geleceğinden kullanım açısından zorluk yaratabilir, hatta görevini tam anlamı ile yerine getiremeyebilir ve bu nedenle gün içinde kullanımı zordur. Sayfamızda hem yetişkinlerin hem de çocukların konforu ve sağlığı için Avura marka maske modellerinin tek kullanımlık ve yıkanabilir versiyonları markanın bünyesinde sunulmaktadır. Ancak tek kullanımlık ya da yıkanabilir kumaş maskeler kullanmak istemiyorsanız diğer yöntemleri de tercih etmeniz mümkün. Bunlardan biri de plastik medikal maske seçeneğidir. Plastik medikal adı altında satılan ürün grubu, kapsamlı koruma sağlamak için diğer maskeler gibi ağzınızı ve burnunuzu tamamen sarılabilir. Dışarıdan gelebilecek çok çeşitli ve oldukça zararlı mikroorganizmalar ve virüsler filtrelenerek güvenlik sağlanabilir. Acura cerrahi maske 3 katlı seçenekleri ve markanın bünyesindeki diğer tüm ürünler oldukça steril ve hijyenik bir ortamda üretilir. 3 katmanlı tam ultrasonik cerrahi maskeler en sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Esnek sabit elastik bantlar kulaklarınızı oldukça rahat ettirir ve kullanım esnasında ekstra konfor sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi bakteri ve virüslerden korumak için hijyenik bir Acura maske takın.

Acura Medikal Maskeler: Virüslerden Korunmanın En Güvenilir Yolu

Acura Medikal Maskeler: Virüslerden Korunmanın En Güvenilir Yolu

Tüm tek kullanımlık Acura tıbbi maske türleri herkesin kolayca satın alabileceği fiyatlara satılır. Medikal maskelerin satış fiyatı, paketteki ürün sayısına göre değişir. Tekli veya çoklu tıbbi maskelerin fiyatlarında farklılıklar vardır. Ancak genelde toplu alımda daha uygun fiyatlar elde edilir. Medikal maskeler bir güne kadar kullanılabildiğinden Acura cerrahi maske 3 katlı seçenekleri genellikle birden fazla paket halinde satılmaktadır. Bu nedenle Acura maske çeşitlerinin fiyatı, ambalaj içeriğine, ürün malzemesine yani tek kullanımlık ya da yıkanabilir oluşuna bağlıdır. Medikal maskeler arasında bazı fiyat farklılıkları olsa da belirlenen tüm fiyatlar oldukça uygun ve kolay ulaşılabilirdir. Sayfamızda kendiniz veya aileniz için tercih edebileceğiniz tek kullanımlık, yıkanabilir, renkli veya desenli medikal ve hijyenik maskelerinin yanı sıra çelik telli ürünler de satışa sunulmuştur. Çeşitli tıbbi maskelerdeki teller genellikle burun üzerine daha düzgün ve güvenilir yerleştirme için kullanılır. Acura maske telli seçenekleri yardımı ile burun ile maske arasındaki boşluğu kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Bu maskelerdeki teller ince olduğundan yüzünüze rahatlıkla takılıp kavrar ve bu sayede rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Bu sayede yüzünüz rahatsız olmayacak ve belli yerlerde açılma gibi can sıkıcı durumlar meydana gelmeyecektir. Kendiniz ve aileniz için medikal maske siparişi vermek isterseniz sayfamızdaki birbirinden kullanışlı Acura marka maske çeşitlerini inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Günlük hayatta kullanılan medikal maske çeşitleri arasından seçim yaparken kendi kullanım tarzınız ve konforunuz açısından en uygun seçeneği tercih etmek yeterlidir. Bu sayede sizi dışarıdaki bakteri ve virüslerden koruyan medikal maskeler rahat ve sağlıklı, oldukça güvenilir bir gün geçirmenize yardımcı olabilir. Sağlık ürünleri sayfamızdaki markanın medikal maske seçeneklerini fiyat ve içerik açısından detaylıca inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız ile birlikte istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz maskeyi satın alarak alışverişinizi en hızlı şekilde tamamlayabilir, medikal maskeleri piyasadaki en uygun hali ile satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Acura
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (54)
4a Medical (313)
Abc Derm (10)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (30)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (7)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomedical (18)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Confy (1)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (53)
(5448)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (507)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Formask (2)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (73)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (15)
İnmedsan (9)
Ivan (2)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (24)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (77)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (90)
Medmask (9)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (10)
Msr (4)
My Maske (12)
Necklife (1)
Neomask (2)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (4)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (8)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (16)
ve üzeri (22)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL