Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Medikal Maske

için 218 sonuç bulundu.
Ürün Miktarı seçiniz

Evony Maske

Hijyenik medikal maske çeşitleri , hayatın birçok alanında kullanım gerekliliği sağlayan koruyucu ürünlerdir. Toplu taşımalarda, kalabalık ortamlarda, hastanelerde hastalıklardan korunmak için sıklıkla tercih edilen kişisel hijyen ürünleridir. Maske tercih ederken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Bunlardan biri maskenin kaç katlı olduğu ve koruma gücüdür. Tek katlı maskeler virüslere karşı korumada yeterli olmamakla birlikte oldukça kullanışsız bir kullanıma sahiptir. Birçok tasarımları ve koruyucu etkileri açısından önemli ölçüde farklılık gösteren farklı türde maskeler bulunmaktadır. Evony maske, 3 katlı ve telli tasarımı ile sizleri virüslerden korur ve birçok ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Evony yumuşak elastik kulaklı cerrahi maske modellerinde, lastik kısmının ayarlanabilir olması açısından kulakları rahatsız etmeyecek şekilde isteğe uygun uzunlukta ayarlanabilmektedir. Renk ve model seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun miktarda ve tasarımda maske modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Evony 3 Katlı Maske

Evony 3 Katlı Maske

Evony 3 katlı maske, hastalıkların en kolay bulaşma yolu olan damlacıkların ağız ve burun ile temasını engelleyerek sizleri salgın hastalıklardan korumaktadır. Bulunduğunuz ortamda hem sizler için hem de ortamdaki diğer insanlar için oldukça etkili bir koruma sağlar. Evony maske 3 katlı modellerinde istediğiniz renklerde ve desenlerde seçenekleri bulabilmeniz mümkün. Salgın hastalıklardan güvenle korunmanızın yanı sıra kıyafetinize ve tarzınıza en uygun maske modellerini de tercih edebilirsiniz. Evony 3 katlı maskeler yüzünüze tam olarak oturabilmesi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kulaklarınızı rahatsız ederek baş ağrısı yapmayacak ve gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Yüzünüze tam olarak oturması için burun kısmında ince bir tele sahiptir. Bu tel yardımı ile maskeyi yüzünüze sabitleyebilir ve yüzünüzden kayarak sizi rahatsız etmesini önleyebilirsiniz. Telli lastikli Evony maskeler her yaş grubundaki insanın yüz yapısına kolayca uyum sağlar. Tek kullanımlık olan 3 katlı maskeleri gün içerisinde istediğiniz zaman yenisiyle değiştirebilirsiniz. Bu kullanım şekli gün boyu kullanılan kumaş maskelere göre daha yüksek koruma ve hijyen sağlar. COVID-19 ve diğer bütün salgın hastalıklardan yeterince korunmak için kapalı alanlarda ve kalabalık ortamlarda 3 katlı maske kullanımı en etkili korunma yollarındandır. Nefes almayı zorlaştırmayan ve rahat bir kullanıma sahip Evony maskeleri istediğiniz miktarda uygun fiyatlara sayfamızda bulabilmeniz mümkün. Çantanızda sürekli bir yedek maske bulundurmanız ve gün içerisinde maskenizi değiştirmeniz daha iyi korunma açısından gereklidir. Evinizde yeterli miktarda bulunduracağınız maskeleri evden çıkarken yanınıza almayı unutmamalısınız. İş yerinde, okulda, toplu taşıma araçlarında sağlığınızı güvende tutmanız için 3 katlı maske seçimini doğru yapmalısınız. Gün içerisinde sizi rahatsız etmeyecek, yüzünüze tam olarak uyum sağlayacak ve en yüksek koruma performansına sahip Evony 3 katlı maskeleri rahatlıkla kullanabileceksiniz. Hem koruma hem de estetik bir tasarım vadeden maskeler arasından isteğinize uygun renk seçeneklerini de bulabilmeniz mümkün. Sayfamızda bu renk seçenekleri ve maske modelleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

 Evony Maske İle Kullanım Rahatlığı

Evony Maske İle Kullanım Rahatlığı

Maskeler, gün boyu kullanım gerektiren kişisel ürünlerdir. Bu nedenle üretildiği malzeme ve tasarım biçimi oldukça önemlidir. Yüze tam olarak uyum sağlayan bir maske hem rahatlık hem de tam koruma sağlar. Maske seçimi yaparken kullanım rahatlığı en yüksek ürünü tercih etmeniz gerekmektedir. Evony maske 3 katlı lastikli cerrahi yüz maskesi modelleri tam olarak bu ihtiyaca uygun tasarlanmıştır. Gün içerisinde uzun süreli kullanımlarda sizlere rahatsızlık vermeyecek ve bulunduğunuz her ortamda tam koruma sağlayacak tasarımlara sahiptir. Maskenin özellikle kulak arkasına takılan lastik kısmının esnekliği sizin için önemlidir. Esnek bir lastiği istediğiniz boyutlarda ayarlayabilir ve yüzünüze en uygun genişliğe getirebilirsiniz. Böylece yüzünüze bol ya da dar gelen bir maske ile gün boyu rahat edemeyeceğiniz bir kullanımı önlemiş olacaksınız. Teknolojik makinelerle el değmeden kullanıcısına ulaştırılan Evony yumuşak lastikli full ultrasonic maske seçenekleri ile güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca maskenin cilde temas eden iç kısmının pamuksu dokuya sahip olması nemlenmeyi önlemekte ve dış kısmının kaygan yapısı nedeni ile kir ve toz tutmamaktadır. Maske lastiklerinin ideal boyda ayarlanabiliyor olması kulak arkalarında herhangi bir kızarıklık oluşmasını engellemektedir. Böylece gün içerisindeki koşturmacanıza bir de maskenin yol açabileceği baş ağrısını önleyebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Evony maske seçenekleri arasında ferahlatıcı kokulara sahip maskeler de bulunmaktadır. Evony naneli maske seçeneklerini tercih ederek gün içerisinde soluduğunuz havayı daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Evony fresh maske modellerinde ihtiyacınıza en uygun miktarlarda ürün seçeneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Uzun süreli maske kullanımlarında Evony maske naneli ürününü tercih ederek soluduğunuz havayı tazeleyebilirsiniz. Evony maske Sağlık Bakanlığı onaylı bütün ürün seçeneklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda ihtiyacınıza en uygun miktar seçenekleri de bulunmaktadır. Gündelik hayatın pek çok alanında hızlıca kullanım sağlamanız amacıyla çantanızda bulundurabileceğiniz Evony 3 katlı cerrahi maske 10'lu paketini tercih edebilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde uzun süreli kullanımlar için içerisinde 50 adet bulunan paket seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Evony Maske Renk Seçenekleri

Evony Maske Renk Seçenekleri

Her ortamda rahatlıkla kullanılabilen cerrahi maskeler, farklı renk ve desen seçeneklerine de sahiptir. İş yerinde daha resmi bir kıyafet için takılabilecek renk tonlarında ve desenlerde maske tercih ederek kıyafetinizle uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Evony cerrahi maske beyaz yanı sıra düz siyah, desenli, çocuklar için renkli desenli seçenekler de sayfamızda yer almaktadır. Özellikle Evony siyah maske, en çok tercih edilen maske renkleri arasında yer almaktadır. Evony maske siyah renk ister spor kıyafetlerle ister resmi kıyafetlerle kullanılabilecek bir ürün seçeneğidir. Kullanacağınız ortamın uygunluğuna göre kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evony kid maske modelleri içerisinde çocukların severek kullanabileceği renklerde ve desenlerde maske seçenekleri bulunmaktadır. Çocuklar için üretilen maskeler, yetişkinler için olduğu gibi kullanımı rahat, lastik kısmı ayarlanabilir ve yüze tam olarak uyum sağlayabilir tasarımlardandır. Okullarda, kalabalık ortamlarda, toplu taşıma araçlarında uzun süreli kullanım gerektiren her ortamda kullanan kişiye rahatsızlık vermeyen ve temiz bir nefes için en uygun kullanıma sahip Evony maske siyah seçenekleri arasından bütçenize en uygun miktarda ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Evony Yumuşak Lastikli Full Ultrasonic 10’lu maskeleri çantanıza atıp ya da cebinizde rahatlıkla taşıyabilir maskenizi değiştirmek istediğinizde hızlıca değiştirebilirsiniz. Daha sık kullanılan Evony cerrahi maske beyaz seçeneğinin yanı sıra her tarza uygun olabilecek renkli ve birçok kıyafetler uyum sağlayabilecek desenlerde tasarımlara da göz atabilirsiniz. Bütün ürün seçeneklerinde koruma kalitesi aynıdır. 3 katlı yapısının her katında hem nefesi doğru şekilde almanız hem de tam koruma için kullanışlı ve sağlıklı bir yapıya sahiptir. Hem tam koruma hem de estetik bir görünüm için Evony renkli maske seçeneklerini de güvenle kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Evony maske tip 2 kalitesinde ve TSE güvenli, sağlık bakanlığı tarafından onaylı, fiyat performans açısından oldukça avantajlı ürün seçeneklerine sahiptir. Sayfamızda yer alan ürün seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınız olan miktar ve ürün modeli hakkında fikir edinebilirsiniz. Maskeler gibi ihtiyaç duyulan bir diğer ürün grubu olan anti-bakteriyel & dezenfektan çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Evony
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Evony (218)
B-good (13)
Goodcare (7)
Medizer (348)
Ece (25)
3M (5)
Mutlu Maske (173)
Meymed (2)
4a Medical (194)
Esquire (108)
Maske Mask (50)
Dğer (43)
3C Mask (35)
NNN-3 (35)
Masqe (29)
Asg (28)
Hessmask (28)
Europack (27)
Atos (23)
Cenermed (23)
BeSafe (22)
Bsm (21)
Nimo (21)
Rollfix (21)
Happy (20)
Acura (16)
Elmk (16)
Safran (16)
Digimask (15)
Roll-N-Go (15)
Orlex (14)
Sos (14)
Brava (13)
Lastra (13)
Steraplus (12)
İşbir (12)
Alvent (11)
Mnm Med (11)
Abena (10)
Biomedical (10)
Canbey (9)
Defans (9)
La Pante (9)
Papulin (9)
Cevmed (8)
Egemod (8)
Ayset (7)
Case (7)
Onn (7)
Prof.Mask (7)
Pufai (7)
Acs (6)
B&H (6)
Kgt (6)
Medialp (6)
No (6)
Trion (6)
Utec One (6)
Zorah (6)
sas seus (6)
Freely (5)
Gold (5)
Kıvanç (5)
My Maske (5)
Optone (5)
Sensomed (5)
İnmedsan (5)
Ayka Med (4)
Beymask (4)
Corelife (4)
Felix (4)
Medmask (4)
N'fes (4)
Nyx (4)
Ortolife (4)
Sens (4)
Starset (4)
York (4)
Beybi (3)
Biowent (3)
Comfort (3)
Era (3)
Hanmask (3)
Leo (3)
Maskes (3)
Omex Soft (3)
Primex (3)
Smart (3)
Tmatic (3)
YSK (3)
İşmont (3)
AeroCare (2)
Airfree (2)
Alim (2)
Are (2)
Aura (2)
Bayer (2)
Berger (2)
Bflex (2)
Caretex (2)
Edsa (2)
Ekowell (2)
Elit Grup (2)
Elite (2)
Fe (2)
Ficomed (2)
Ggs (2)
Glovea (2)
Mastek (2)
Neomask (2)
Plusmed (2)
Rozmask (2)
So (2)
Softlife (2)
Spcmask (2)
Spirohome (2)
Tekcell (2)
Titiz (2)
Uçak (2)
AXİS (1)
Abc Derm (1)
Actual (1)
Afg (1)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (1)
Akeso (1)
Alez (1)
Alf (1)
Alimex (1)
Alp (1)
Armor (1)
Arpak (1)
Artimed (1)
Asba (1)
Babe (1)
BayTeks (1)
Bioflex (1)
Biomask (1)
Brben (1)
Canacil (1)
Canped (1)
Covex (1)
Ecotools (1)
Ekolife (1)
Enmed (1)
Erka (1)
Fex (1)
Formask (1)
Ggsteks (1)
Henkel (1)
IŞIK (1)
Joints (1)
KENSA (1)
KSP (1)
Kifidis (1)
Kuddler (1)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
MORSA (1)
Marmaris (1)
Master (1)
Maxilife (1)
Msr (1)
NETAKS (1)
O.B (1)
Ompex (1)
Ortholand (1)
Patron (1)
Premier (1)
Pulsemed (1)
RG20 (1)
Rebi (1)
Relax (1)
Renu (1)
Roll-up (1)
Safethink (1)
Safex (1)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Solo Care (1)
Starmax (1)
Still (1)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
TPLAS (1)
Tilia (1)
Tpack (1)
Tryon (1)
Uni (1)
Vel-Med (1)
Vip (1)
Vipex (1)
Winix (1)
Zamst (1)
(3032)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(35)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (96)
ve üzeri (99)
ve üzeri (100)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL