TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 32 sonuç bulundu.

Atos Medikal Maske

Son zamanların gündeminde büyük bir yer işgal eden ve küresel bir salgın olan Covid-19 pandemisi sebebiyle en çok kullanılan koruyucu ekipmanlardan birisi haline gelen medikal maskeler sağlık alanında oldukça önemli etkilere sahiptir. Atos medikal maske hem kullanım hem de koruyuculuk açısından kullanıcılara oldukça ideal alternatifler sunmaktadır. Dış ortamda havada yayılan mikrop ve virüslerden korunmak, birebir iletişim halinde insanlarla bulunmak zorunda kalınan mesleklerde emniyeti sağlamak hem hasta olmayı hem de hasta etmeyi önlemek için medikal maske kullanımı önemli bir yere sahiptir. Özellikle pandemi süresince virüsün bulaşma ihtimalini sınırlandırmak amacıyla kullanılan medikal maskeler günlük hayatın bir parçası haline gelmektedir.

Atos Medikal Maske Konforlu Kullanım

Atos Medikal Maske Konforlu Kullanım

Koruyucu kumaşlar kullanılarak elde edilen medikal maskeler nonwoven kumaştan elde edilmektedir. Bu kumaş ekstra bir koruyuculuk sağlamakla beraber birtakım özel işlemlerden geçirilerek antibakteriyel özellik kazanmaktadır. Atos lastikli maske özel kumaşı sayesinde aynı zamanda su itici özelliğe sahiptir. Su itici özellik maske kumaşı ile sıvı arasında bir duvar oluşturmakta ve maskenin sıvıları emmesini engellemektedir. Antibakteriyel yapı ise bakterilerin maske üzerinde veya içerisinde tutunmasını, yayılmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. Nefes alabileceğiniz bir yapı sunması da hem nonweven kumaşın hem de ürünlerin özel işlemlerden geçirilmesi sayesinde elde edilmektedir. Nefes alabilir kumaş maske içerisine hava girmesini sağlayarak cildinizin terlemesini, tahriş olmasını önlemektedir. Aynı zamanda sizin de daha rahat nefes almanızı sağlamaktadır. Diğer bir ismi de cam elyafı olan fiberglass, solunum sisteminize direkt temas eden bir maske içerisinde insan sağlığını tehdit eden bir madde olduğu için markanın sunmakta olduğu ürünlerde yer almamaktadır. Bu sayede daha sağlıklı ve kimyasal maddelerden arındırılmış bir kullanım sağlanmaktadır. Atos burun telli maske seçeneklerinde yer alan burun teli maskenizin burun bölgenize sabitlenmesini sağlamaktadır. Bu tel sayesinde burun bölgenizin üst kısmında potluk kalma ihtimali minimuma indirilerek daha az hava girmesini sağlamaktadır. Emniyet artırıcı burun teli aynı zamanda daha konforlu bir kullanıma da yardımcı olmaktadır. Son zamanlarda tekstil alanında sıklıkla kullanılan ve popüler hale gelen ultrasonik dikiş yöntemi maske üretimi esnasında da tercih edilen yollar arasında yer almaktadır. Nonwoven kumaşların üretimi ve dikimi esnasında ultrasonik dikiş kullanılmaktadır. Bu dikişi yöntemi sayesinde daha sağlam ve az malzeme kullanılarak elde edilen kumaşlar dayanıklı bir yapı sunmaktadır. Atos 3 katlı lastikli maske veya 2 katlı lastikli maske modelleri tercihinize göre kullanıcılara sunulmaktadır. Koruyuculuğu daha yüksek olan 3 katlı maske modelleri daha çok tercih edilmektedir. Tüylenme yapmayan yapıları sayesinde daha hijyenik ve steril bir kullanım sağlarken aynı zamanda nefes almanız sırasında maskeye tüy, iplik gibi toplanmaların oluşmasını da önlemektedir. Filtre performansı açısından tatmin edici bir yapıya sahip olması da diğer bir tercih sebebidir.

 Atos Medikal Maske Hijyenik Yapısı

Atos Medikal Maske Hijyenik Yapısı

Atos 50'li lastikli 3 katlı maske kolayca esneyebilen yapıları sayesinde yüzünüze rahatça oturmaktadır. Yumuşak yapıları ile uyum sağlarken aynı zamanda kullanım esnasında daha rahat hissetmenize yardımcı sağlamaktadır. Maske kullanımı esnasında en çok karşılaşılan problemlerden birisi de rahat bir şekilde nefes alıp verememektir. Bu duruma etkili bir çözüm sunan marka, üretmekte olduğu maskelerinde kolayca nefes alıp vermenizi sağlayan bir yapı sunmaktadır. Bu sayede uzun saatler boyunca kullansanız dahi daha rahat şekilde nefes almaya devam edebilir, günlük işlerinize adapte olabilirsiniz. Kokusuz yapıları ile de kullanım esnasında sizleri rahatsız etmeyen bir kullanım sağlamaktadır. Alerjik içerikleri barındırmaması, bakterileri filtreleyen antibakteriyel özellik göstermesi ve rahatça nefes almanızı sağlaması sayesinde tek kullanımlık konforlu bir kullanım imkanı sunulmaktadır. 50’li lastikli kutulardan satın alarak maskenizi düzenli olarak değiştirebilirsiniz. Böylece tek kullanımlık maskelerinizi hijyenik bir şekilde kullanmaya devam eder, virüs kapma ihtimalinizi oldukça azaltabilirsiniz. Daha önce kullanılan maskeleri tekrar kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Sizleri tozdan, mikroplardan ve partiküllerden koruyan emniyet donanımı görevi gören bu ürünlerin pek çok kullanım alanı mevcuttur. Günümüzde en sık kullanılan yerler pandemi sebebiyle günlük hayat haline gelmektedir. Bu nedenle günlük yaşamın bir parçası haline gelen bu ürünlerin ne kadar steril ve konforlu olduğu oldukça önemlidir. Atos medikal maske uzun saatler boyunca kullanılsa dahi en uygun ve rahat şekilde takılmaya elverişli olarak üretilmektedir. Bu nedenle kulaklarınızdan geçirdiğiniz lastiklerden, kumaşa kadar her noktada kullanıcı dostu bir üretim ve hijyenik şartlar ön planda tutulmaktadır. Güvenliğinizi ve sağlığınızı emin ellere teslim etmek için oldukça ideal ürünler sunan marka aynı zamanda siyah modeller de üretmekte, sizleri farklı seçeneklerle buluşturmaktadır. Atos 50'li lastikli 3 katlı siyah maske seçenekleri de tıpkı klasik model beyaz, açık yeşil veya açık mavi gibi modeller gibi ürünler içerisinde yer almaktadır. Siyah renkli ürünler de de tıpkı beyaz olanlar gibi tek kullanımlık, 3 katlı koruma sağlanmakta ve en sağlıklı şartlarda üretilerek kullanıcılarına sunulmaktadır. Tüm sağlık ürünleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

 Atos Medikal Maske ile Sağlığınızı Koruyun

Atos Medikal Maske ile Sağlığınızı Koruyun

Günümüzde global bir salgın sebebiyle sıkça kullanılan medikal maskeler aynı zamanda farklı işlevleri sebebiyle de farklı alanlarda kullanılmaktadır. Cerrahi maske olarak da bilinen bu seçenekler özellikle bulaşıcı hastalıkların yaygın olduğu yerlerde hasta kişiler veya hastalık kapmak istemeyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra havada asılı bulunan ve kolayca bulaşan mikroplara maruz kalmamak için de kullanımları yaygındır. Bağışıklık sistemi çeşitli sebeplerden dolayı düşük olan kişilerde dışarıdan enfeksiyon kapmamak için takabilmektedir. Aynı zamanda ameliyathanelerde, dişçilerde ve diğer sağlık alanlarında bu maskelerin takıldığını görebilirsiniz. Ağız yoluyla bulaşan hastalıklara ve çabuk yayılan mikroplara karşı solunum yollarınızı koruyan bu maskeler toz zerreciklerine karşı da koruyucu bariyer görevi görmektedir. Özellikle toz kalkan bölgelerde işi olan veya orada bulunan insanların solunum yolunun tıkanmasını önlemektedir. Kullanıp atabileceğiniz bu ürünleri alerjik bünyeli insanlar olarak dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Birçok kullanım alanı olan Atos 3 katlı lastikli maske CE belgesi almış ve kalitesini TSE- EN standardında da kanıtlamıştır. Yüksek kalite standartlarında üretilen ve sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz bu maskeleri gönül rahatlığıyla hem kendiniz takabilir hem de sevdiklerinize taktırabilirsiniz. Özellikle düşük bağışıklık sistemine sahip bireylerin ihmal etmemesi gereken bir zorunluluk olarak maske kullanımı, salgınların ve pandemilerin yaşandığı durumlarda da hem kendi sağlığınız hem de toplum sağlığı açısından oldukça önemlidir ve ihmal edilmemesi gerekmektedir. Tek kullanımlık olan bu maskeleri belirli bir süre sonra değiştirmeniz, aynı maskeyi tekrar tekrar kullanmamanız gerekmektedir. Aynı zamanda maskelerinizi takıp çıkarırken nefes aldığınız ağız ve burun boşluğunun yakınından değil, yanlarda yer alan lastiklerden tutarak çıkarmanız ve takmanız gerekmektedir. Kullanılan maskeleri etrafta bırakmak yerine derhal çöpe atmanız virüs ve bakterilerin daha fazla yayılmasını engellemek açısından oldukça önem arz etmektedir. Atos cerrahi maske fiyatları ise kutu içeriğinde bulunan maske adedine göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz de sevdiklerinizi ve kendinizi korumak için gerekli durumlarda maske kullanmayı ihmal etmeyiniz. Ürünlere göz atmak ve fiyatları öğrenmek için Atos sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Atos
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (53)
4a Medical (297)
Abc Derm (11)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (32)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (6)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Betafıx (1)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomask (1)
Biomedical (16)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Braun (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (54)
(5426)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (502)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (64)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (17)
İnmedsan (9)
Ivan (1)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (23)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (76)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (93)
Medmask (10)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (9)
Msr (4)
My Maske (11)
Necklife (1)
Neomask (5)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensi Care (10)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (1)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (7)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (9)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL