Anti-Bakteriyel & Dezenfektan

için 189 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Anti-Bakteriyel & Dezenfektan

Anti bakteriyel sabunlar ile bakterilere savaş açabilir ve hastalıklardan korunabilirsiniz. Anti bakteriyel sabunlar bakterilerin cilt üzerinde barınmasını engeller ve etkili bir temizlik sağlar. Bakterilerin çok fazla bulunduğu yerlerde anti bakteriyel sabunlar kullanarak sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Ellerinizi yıkamaya fırsat bulamadığınız bir yerde çalışıyorsanız, ya da ellerinizi yıkadıktan sonra dezenfekte etmek istiyorsanız, dezenfektan spreylerden edinebilirsiniz. Dezenfektan spreyler cildi bakterilerden arındırır ve çeşitli hastalıkların oluşmasını engeller. Özellikle çok titiz olan kişiler ve sürekli ellerini yıkamak isteyen kişiler tarafından dezenfektan spreyler oldukça fazla tercih edilir. Dezenfektan spreylerin taşınması ve kullanılması oldukça kolaydır. Minik ambalajda olduğu için tüm boyutlardaki çantalara kolayca sığabilir ve gerek görüldüğü durumda anında kullanılabilir.

OPA-70 markası tarafından üretilen dezenfektan elde ve tüm vücutta kullanılabilir. 100 ml olmasından dolayı cepte ve çantada kolayca taşınabilir; ihtiyaç duyulduğunda anında kullanılabilir. Dezenfektan kullanımı çok kolaydır. Sprey şeklinde olduğu için cilt üzerine sıkılır ve orada gerekli hijyeni sağlar. Parfüm içermez, cilt üzerinde hassasiyete ve tahrişe neden olmaz. Genellikle cerrahi ve hijyenik el dezenfeksiyonunda kullanılır. Su bulunması zor olan yerlere gezmeye gittiğinizde, yanınızda el temizle jeli bulundurarak gün boyu hijyeninizi sağlayabilirsiniz. El temizleme jelleri susuz kullanılır, ihtiyaç duyulan miktarda avuç içine alınır ve ellerin arasında ovuşturulur. El üzerinde bulunan bakteri ve virüsleri yok eder. Özellikle evcil hayvanlara dokunduktan sonra hijyen sağlamak için kullanılır. El temizleme jellerinin içinde bulunan özel formül, gün boyu hijyen ve ferahlık sağlar.

Özellikle hastane gibi yerlerde çalışan kişiler bakterilerle ve hastalıklarla iç içe yaşar. Böyle yerlerde hijyen sağlamak için dezenfektan sıvı sabunlarını, hastaneler için özel üretilen dispenser içinde kullanabilirler. Böylece sıvı sabunu kolay ve hijyenik bir şekilde kullanabilirler. Dispenserler; sıvı sabun dispenseri ve köpük dispenseri olarak çeşitlerine ayrılır. Ne tür bir sabun kullanılacaksa ona uygun bir dipenser alınması gerekir. Dispenser fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Birçok marka tarafından üretilen anti bakteriyel ve dezenfektan ürünlerinin fiyatları, markalara ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(117)
Activex (9)
Deflin (8)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(83)
(25)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (43)
ve üzeri (43)
ve üzeri (43)
ve üzeri (44)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL