Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Wtr
I&D
AGV
Hfy
Hhs
DTX
Flo
Hsc
Itk
KGT
LR
Oxi
Oxy
Tex
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Koku

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Anti-Bakteriyel & Dezenfektan

için 973 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dezenfektan

Gün içerisinde birçok yerde bulunuruz. Açık hava, toplu taşıma araçları veya kapalı alanlar bunlardan çok sayıda insanın bir arada bulunduğu yerlerdir. Bu gibi yerler de bir şekilde istemli veya istem dışı olarak çok fazla temas sağlamamıza neden olur. Ancak bu kadar çok sayıda insanın bir arada bulunmasından kaynaklanan bakteriler düşünülmesi gereken büyük bir problemdir. Ancak sabun ve su ile en iyi şekilde temizliği sağlanabilecek olan bu bakterilerden korunmanın en kolay ve etkili yolu ise el dezenfektanı kullanmaktır. El dezenfektanları içinde barındırdığı özel mineraller ve bileşenler sayesinde daha önceden elinizde olan bakteri ve mikropların yok olmasını aynı zamanda yenilerinin de oluşmamasını sağlamaktadır. Siz de banyo ürünleri sayfamızı inceleyerek tüm dezenfektan çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Dezenfektanın Önemi

Dezenfektanın Önemi

Özellikle kalabalık olan şehirlerde oldukça sık bir şekilde yaşanan durum olan, çok sayıda insanın bir arada bulunması aslında tahmin edildiğinden çok daha büyük bir problemdir. Temas edilen her yer orada bulunan insan sayısı arttıkça daha da tehlikeli hale gelmektedir. Genellikle temas yolu ile bulaşan mikroplar ve bakterilerin bu gibi kalabalık yerlerde sayısı artarak çok daha fazla kişiye bulaşmaktadır. Bunun önüne geçilebilmesini sağlayan en kısa yöntem ise dezenfektan çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dezenfektanlar sahip oldukları antibakteriyel özellikleri sayesinde bakterilerle savaşarak onlardan korunmanızı sağlar. Yapılan çok sayıdaki klinik çalışmalar ile hem cildinize zarar vermeyecek hem de sizler için gerekli olan en doğru korumayı sağlayacak olan dezenfektanlar sayesinde istediğiniz her yere gidebilecek ve temas etmekten korkmayacaksınız. Her türlü hastalık veya mikroba karşı olan gerekli korumayı sizlere sağlayarak her yerde en güvenli ortamı oluşturuyor. Hayatınızda bir rutin haline getirerek çantanızda, cebinizde, arabanızda veya evinizde hep bulundurmanız gereken bu koruyucular sizleri her türlü hastalıktan koruyarak çevrenizde bir kalkan oluşturmuş olacak. Özellikle son yıllarda sık bir şekilde yaşanan ve çok sayıda insanın ölümüne de neden olan hastalıklardan korunmanın da yine en etkili yolu antibakteriyel el dezenfektanlarıdır. Birçok farklı marka ve model ile sizlere birçok farklı ürün sunulmaktadır. Bunların arasından günlük hayatınızda en rahat şekilde kullanabileceğinizi seçerek sürekli yanınızda bulundurabilir ve her zaman gerekli olan korumanızı sağlayabilirsiniz. Dezenfektanın içindekiler kısmında yazan ürünler oldukça önemlidir. Cildinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bilen üreticiler ürettikleri dezenfektanların içine hem size faydalı olacak hem de bakterileri öldürecek bileşenleri bulundurmaya çalışıyor. Bu konuda oldukça başarılı olan ve kaliteli ürünler üreten üreticilerin ürünlerine ulaşmak da oldukça kolay. Sayısız denecek kadar çok sayıda sizlere sunulan ürünler arasından size ve cildinize en iyi gelecek olan ürünü sayfamızdan kolaylıkla seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Üstelik daha önceden kullanmış olan kişilerin yorumlarına ulaşmak isterseniz anti-bakteriyel el dezenfektanı yorumlarına göz atabilirsiniz. Her hastalığın temelinde olan bakteriler sahip olacağınız özel dezenfektanlar sayesinde yok olacak. Hemen şimdi ürün sayfamızı ziyaret edebilir ve Activex sıvı sabun çeşitlerini ve diğer antibakteriyel sıvı sabunları da keşfedebilirsiniz.

Her Zaman ve Her Yerde Sağlık İçin Dezenfektan

Her Zaman ve Her Yerde Sağlık İçin Dezenfektan

Temizlik önemlidir. Ancak günümüz dünyasında bu temizliği sık sık yapmak ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü sadece evlerde yapılan kişisel temizlik bunun için yeterli olmamaktadır. Gün içinde birçok farklı yerde bulunuruz. Bunlar çoğu zaman okul, iş, restoran veya kafe gibi topluma açık olan yerler olsa da temizliğin en çok yapılması gereken yerler toplu taşıma araçlarıdır. Çok sayıdaki insanın aynı anda aynı yerde bulunduğu ve aynı yerlere temas etmelerinden dolayı bakteriler buralarda oldukça sık bir şekilde bulunurlar. Bu bakterilerin önüne geçebilmek mümkün değil iken üretilen bazı özel ürünler sayesinde korunmak mümkün hale gelmiştir. Hastane veya sağlık polikliniklerde de sık bir şekilde görebileceğiniz ve çok uzun yıllardır kullanılan dezenfektanlar özel hayata da indirgenerek daha kapsamlı bir korunma sağlanmaya başlamıştır. Dezenfektan çeşitleri çok sayıdaki hastalıklara neden olan bakteri ve mikropların önüne geçerek sizlere sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Bu dezenfektanların en avantajlı yanı ise kolay kullanıma sahip olmasıdır. Bakteriler kolay bir şekilde elden temizlenen organizmalar değildir. Bol su ve sabun ile yıkanması gereken elleri ise her zaman bu şekilde temizlemek mümkün değildir. Bu nedenle her zaman ve her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz anti-bakteriyel el temizleme dezenfektanları sizlere oldukça büyük kolaylık sağlıyor. Kalabalık ortamlardan sonra kullanacağınız az miktarda antibakteriyel jel dezenfektan ile elinize bulaşmış olabilecek bütün bakteri ve mikroplar yok olacak. İçinde bulunan alkol ile mikrop ve bakterileri kırma yoluyla yok ediliyor ve günün geri kalanında sizlere temiz ve sağlıklı bir cilt ile yaşamak kalıyor. Bulunduğunuz ortama bağlı olarak kolay bir şekilde bulaşan ve saniyeler içinde bölünerek oldukça yüksek sayılara ulaşan bakteriler anti-bakteriyel el dezenfektanı çeşitleri sayesinde aynı hızla yok oluyorlar. Gerek zayıf gerekse sağlam bir bünyeye sahip olun bu ürünlere herkesin ihtiyacı bulunmaktadır. Toplum sağlığı açısından da önem arz eden bakteri ve mikropların taşınmasını önlemek de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kolay bir şekilde taşınabilen ve her zaman yanımızda bulunan bu dezenfektanlar hem kişisel sağlığı hem de toplumsal sağlığı koruma altına almaktadır. Kategori sayfamızdan ayrıca anti bakteriyel özellikli sıvı sabun seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Dezenfektan Çeşitlerinde Hem Sağlığınız Hem de Bütçeniz Koruma Altında

Dezenfektan Çeşitlerinde Hem Sağlığınız Hem de Bütçeniz Koruma Altında

Son yıllarda çıkan korona adıyla bilinen Covid-19 veya domuz gribi gibi hastalıklar çok sayıda insanın ölümü ile sonuçlanmıştır. Bu hastalıklar insanların hayatında birçok değişiklik yapmasına neden oluyor. Bunların başında ise doğru bir şekilde korunma geliyor. Her şeyden çok daha önemli olan ve korumamız gereken sağlığımız günümüz dünyasında büyük bir tehdit altındadır. Bu tehditten korunmanın yolları araştırılmalı ve doğru bir şekilde uygulanmalıdır. Temas edilen yerlerde bulunan mikrop ve bakteriler tahmin edilemeyecek kadar çok sayıdadır ve korunulamayacak olan ortamlarda ise onlardan kurtulmak bir o kadar zor hale gelmektedir. Hastane gibi sağlık alanlarında sık bir şekilde görebileceğiniz dezenfektanlar bu korunmalar için özel bir kalkan görevinde sizlere sunuluyor. Oldukça uyguna elde edebileceğiniz bu anti-bakteriyel el dezenfektanları sizlere yüksek koruma sağlayacak. Birçok farklı model, marka ve seçenek ile sizlere sunulan dezenfektan ürünler gerek kalite gerekse fiyat açısından oldukça etkileyici özelliklere sahip. Kaliteli olan içerikleri ile hem cildiniz korunacak hem de mikroplar ve bakteriler öldürülerek sağlığınız korunacak. Çok sayıdaki ürün seçenekleri arasından fiyat açısından da kendinize uygun olan dezenfektan ürününü seçerek zahmetsiz, sağlıklı ve kolay bir alışveriş yapmış olacaksınız. Çok sayıdaki boyut seçenekleri ile her yerde kullanma imkanı sağlayan ürün seçenekleri sağlığınızı her alanda koruma altına alıyor. Dezenfektan çeşitleri 10 ml’den 5 litreye kadar çok sayıda boyut seçenekleri ile sizlere sunuluyor. İsterseniz 10 ml olan küçük şaselerde satılan dezenfektanlardan alarak tek seferlik kullanabilir ve atabilirsiniz. Veya 50 ml, 100 ml veya 120 ml gibi küçük şişelerde satılan dezenfektanlardan alarak sürekli çantanızda veya arabanızda bulundurabilir ve ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Dezenfektan 1 lt seçenekleri ile sunulan ürünleri ise evinizde veya dükkan gibi kapalı olan ortamlarda muhafaza ederek hem kendinizi hem de misafirlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Son olarak sizlere sunulan seçenekler içinden isterseniz 5 litre olan büyük boy dezenfektanlardan alabilir ve uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Üstelik bütün bunları oldukça uygun bir fiyata da halledebilirsiniz. Sizlere sunulan kampanya ve fırsat seçenekleri arasından bütçenize uygun olan dezenfektanı seçerek hem kendinizi hem de çevrenizdekileri koruyabilirsiniz.

Dezenfektanda Çok Sayıda Ürün Seçeneği

Dezenfektanda Çok Sayıda Ürün Seçeneği

Sağlığı korumanın sağlanabilmesindeki en etkili yöntem öncelikli olarak tedbirlerin alınmasıyla sağlanır. Mikropların ve bakterilerin vücuda girmesini önlemek zannedildiğinden zor bir olaydır. Gün içerisinde yapılan çok sayıda görüşme ve temas mikropların ve bakterilerin çok daha hızlı bir şekilde yayılmasına neden olmaktadır. Bunu engelleyen ve her alanda koruma sağlayan dezenfektanlar ise birçok farklı çeşidi ile sizlere sunulmaktadır. Dezenfektanlar evlerden veya restoranlardan daha çok toplu taşıma araçları gibi umumi ve elleri yıkanamayacağı alanlarda kullanılmalıdır. Buna ek olarak herkesin kullanmayı sevdiği veya kullanımını daha rahat bulduğu bazı çeşitler bulunmaktadır. Çok sayıda marka ve modelin bir arada bulunduğu bu dezenfektanlar çeşitleri her türlü kullanıma uygun modelleri ile sizlere sunuluyor. İlk olarak birçok kişinin ilk tercihleri arasında olan dezenfektan sprey tek seferde sizlere yeteri kadar sıvı ulaştırarak doğru kullanım sağlıyor. Küçük boyutları sayesinde ister cebinizde ister çantanızda isterseniz de arabanızın gözünde kolaylıkla taşıyabilir ve her an yanınızda bulundurabilirsiniz. Bir diğer ürün çeşidi olan el dezenfektan jeli sahip olduğu yoğun kıvam nedeni ile birçok kişinin severek kullandığı bir üründür. Son olarak farklı ürün seçenekleri arasında sunulan ve pek de bilinmeyen ürün çeşidi ise antibakteriyel ıslak mendil ürün seçeneğidir. Sizlere hem çok sayıda ürünü bir arada kullanmanızı hem de kullandığınız ürünü tek seferlik yaparak yüksek koruma oluşturmanızı sağlıyor. Tek kullanımla dezenfektan mendil ile tek seferde temizlediğiniz ellerinizi ve sağlığınız koruma altına almanın en doğru yoluna ulaşmış olacaksınız. Üretilen birbirinden farklı ürün seçenekleri arasından kendinize en uygununu seçerek uzun süreli ve doğru korumayı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu sadece saniyeler içinde ve en kalabalık ortamlarda bile yapabileceksiniz. Bakterilerin ve mikropların yayılmasını engellemek, kişisel ve toplumsal sağlığın doğru bir şekilde korunmasının sağlanabilmesi için dezenfektan kullanımı en doğru tercih olacaktır. Üstelik bu ürünlere sahip olduğunuzda zorla kullanmış olmayacaksınız. Sahip oldukları hoş kokular sayesinde bir kremden çok daha hoş koku tonlarına sahip olan dezenfektanlar ile sağlığınızı korumakla kalmayacak cildinizi de şımartacaksınız.

Dezenfektan Alımında Dikkat

Dezenfektan Alımında Dikkat

Dezenfektanlar kendi içinde farklı çeşitlere ayrılırken kullanacak olan kişilerinde bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. Bu yüzden bir dezenfektan almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlar ilk olarak dezenfektanı kimin kullanacağıdır. Bebek, genç, yaşlı demeden artık herkes aynı kalabalık ortamlarda bulunuyor. Bütün bu kişilerin cilt yapıları ise birbirinden farklı özelliklere sahip oluyor. Yeni doğan ve henüz bebek olan yaş grubunun cilt yapıları henüz yetişkin bireylerinki kadar gelişmemiştir. Bu nedenle kullanacakları antibakteriyel solüsyon ürünün alkol oranının diğerlerinden çok daha düşük olması gerekmektedir ayrıca alınacağı zaman içeriğinin de kontrol edilmesi ve onlara zarar verebilecek paraben veya SLS gibi maddelerin bulunmamasına da özen gösterilmesi gerekir. Gençlerin veya yaşlıların kullanacakları dezenfektanların alımında ise dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi antibakteriyel el temizleme jeli içinde cildinizin hassas veya alerjisinin olduğu bir madde olup olmadığıdır. Çünkü cilt ile direkt temas eden ve bakteri ve mikropların öldürülmesini hedef alan bu antibakteriyel dezenfektanların içinde hem bakterileri kırıcı hem de cildi koruyucu birçok bileşen bulunur. Bunlardan herhangi bir tanesine olan hassasiyet veya alerji ciltte yaşanabilecek birçok sağlık sorununa neden olur. Bütün bunların önüne geçmek adına satın alma öncesinde yapılacak olan küçük bir araştırma beraberinde birçok sağlık sorunun yaşanmasının önüne geçer. İçinde barındırılan alkol sayesinde kırılan bütün mikrop ve bakteriler en kalabalık ortamların bile sağlıklı bir şekilde yaşanabildiği bir alana dönüşmesini sağlayacak. Yapılan çalışmalar doğrultusunda üretilen dezenfektan jel ve dezenfektan solüsyon çeşitleri her yaşa uygun ürünleriyle sizlere sunuluyor. İster kendinize ister çocuklarınıza isterse yaşlılarınıza alabileceğiniz her cilde uygun olan dezenfektan ürünlerinin yanında her alanda kullanabileceğiniz çok sayıdaki boyut seçenekleri her kullanıma uygun olmasını sağlıyor. Çok sayıdaki model, marka ve ürün seçeneklerinin bir arada bulunduğu bu sayfadan almak istediğiniz ürünleri kolaylıkla seçebilir, güvenle alışveriş yapabilir ve hızlıca sahip olabilirsiniz.

Dezenfektanlar Ne Kadar Süre Etkili?

Dezenfektan çeşitlerinin her biri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Sahip oldukları yapı ve yoğunluk da süre konusunda söz sahibi olmaktadır. Ancak bir antibakteriyel el dezenfektanın etkili olma süresi mikroplarla savaştığı süre kadar devam eder. Bu nedenle en çok temasta bulunulan yerler olan ellerin yıkanamayacağı durumlarda kullanılan dezenfektanların kirli olabilecek bir yer ile temas ettikten hemen sonra kullanılıp, mümkün olduğu ilk anda ise su ve sabun ile ellerin yıkanması gerekir.

Hangi Dezenfektan Alınmalı?

Dezenfektanlar kendi içinde birçok farklı çeşide ayrılır. Bunların ayrılmasının iki ana başlığı ise boyut ve yapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Boyut başlığı altında bakıldığı taktirde tek kullanımlık olan şase paketler, çanta veya cepte taşınabilecek olan 50 ml, 100 ml, 120 ml veya 150 ml seçenekleri vardır. Ayrıca ıslak mendil modunda sizlere sunulan antibakteriyel el temizleme mendilleri yine size tek kullanımlık kolay seçenekler sunuyor. Yapı başlığı altında bakıldığında ise sprey, solüsyon ve jel bulunmaktadır. Antibakteriyel el spreyleri tek seferde kullanmanız gereken ürünü sizlere sunarak gerekli korumayı uygun bir şekilde sağlıyor. Solüsyonlar küçük ve büyük boyutlardaki seçenekleri ile her yerde kolay kullanımlar sağlıyor. Son olarak jeller ise çok daha yoğun yapıda olmaları nedeni ile birçok kişinin tercihinde ilk sıralarda yer alıyor. Bu iki ana başlık altında kendinize uygun olan ürünü seçerek kolaylıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Antibakteriyel Jel Nasıl Kullanılır?

Antibakteriyel jeller çok sayıdaki insanın temas ettikleri yerlerde bulunan mikrop ve bakterilerden korunma sağlanması için üretilmektedir. Bu nedenle sadece toplum ile iç içe olunduğu durumlarda temas edilen ellere sürülmesi gerekmektedir. Onun dışında olabilecek en kısa zamanda ellerin yıkanması ve çok daha kalıcı bir şekilde temizlik yapılması gerekir.

El Dezenfektanı Ne Zaman Kullanılır?

El dezenfektanını toplu taşıma, restoran, kafe ve benzeri herkesin bir arada ve kalabalık şekilde bulunduğu alanlarda kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda hastane gibi sağlık bazlı alanlarda hijyen sağlayabilmek adına bu dezenfektanları kullanmanız fayda sağlayacaktır. Kendinizi hijyen olarak ne zaman tehdit altında hissederseniz veya ne zaman mikrop barındırdığını düşündüğünüz bir yüzey ile temas ederseniz el dezenfektanını kullanabilir ve kendinizi korumaya alabilirsiniz. Restoran gibi alanların tuvalet kısımlarını kullandığınızda dezenfektanlarınızı yanınızda taşımalı, yine aynı şekilde otobüslerde dezenfektanınızı yanınızdan ayırmamalısınız.

Dezenfektan Nereye Sürülür?

Mikroplar en kolay el yoluyla yayılır ve ürerler. Bakterilerin bu çoğalmasını engellemek adına dezenfektanları elinize uygulamanız gerekmektedir. Elinizle cildinizin diğer kısımlarına temas ederek bakterileri yayma riskiniz yüksektir. Bu risk göz önünde bulundurulduğunda dezenfektanı elinizde kullanmanız gerekmektedir. Ancak nesneler üzerinde kullanılan dezenfektan türü de mevcuttur. Bu dezenfektanları hijyenik olmadığını düşündüğünüz kargolar ve benzeri objeler üzerinde kullanabilirsiniz.