Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saç Bakım & Şekillendirme

için 799 sonuç bulundu.

L'Oreal Professionnel Saç Bakım & Şekillendirme

Saç, insanların oldukça etkileyici bir görüntüye ulaşmalarını sağlayan, şekillenebilen, değiştirilebilen ve adeta kişi için bir aksesuara dönüşebilen önemli bir detaydır. Yüzyıllardır saçlara verilen önem ve yapılan bakımlar; boyama, tarama ve şekil verme olarak başlayıp şimdiki zamanda saç bakım ürünleri ile gelişmiştir. Saç bakımı için ortaya çıkan birbirinden farklı marka ve bakım ürünün giderek artması, insanların saçlara verdiği önemi daha da kanıtlar. L’Oreal Professionnel, saç bakımı konusunda en popüler markalardan birisidir. Yaygın olarak kullanılan saç bakım ve şekillendirme ürünleri, hem en son teknoloji kullanarak hem de en güncel ve işe yarar içeriklere sahip olarak kullanıcılara sunulur. L’Oreal Professionnel saç bakım ürünlerinin her biri ayrı özelliklere sahiptir ve saç tiplerine göre de birbirinden ayrılır. Marka, L’Oreal Professionnel marka şampuanlardan saç serumlarına, saç maskelerinden, saç boyalarına kadar geniş bir ürün skalasına sahiptir. Ayrıca hem erkeklerin hem de kadınların ortak olarak kullandığı markalardan birisidir. Marka, ortaya çıkardığı ürünleri ile herkese, her saç tipine ve saçın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilir. İster kıvırcık saçlı, ister düz saçlı, ister boyalı, ister boyasız, kuru ya da yağlı saçlarınız olsun, eğer saçınıza bir bakım ürünü arıyorsanız tek adresiniz L’Oreal markasıdır. Aradığınız tüm özellikleri ve ürünleri rahatlıkla bulabileceğiniz marka, güvenilir ve kalitelidir. Saçların çok özel ve önemli olduğunu, ürünlerindeki içerikleri ve vaad ettiği özellikleri ile kanıtlar. Eğer siz de özenle baktığınız ve daha güzel olmasını istediğiniz saçlarınız için, doğru saç bakım ürünleri arıyorsanız, sayfamızda yer alan L’Oreal Professionnel saç bakım ve şekillendirme ürünlerini satın alabilirsiniz.

L'Oreal Professionnel Saç Bakım ve Şekillendirme Çeşitleri

L'Oreal Professionnel Saç Bakım ve Şekillendirme Çeşitleri

L’Oreal Professionnel, ürün gamı açısından oldukça çeşitlidir. Maskeleri ve serumları ile saç dökülmesinden parlaklığa kadar etkilidir. Şampuanları ile kıvırcık saçlardan düz saçlara uygun ve bunun gibi çok fazla özelliğe sahip farklı ürünler yer alır. Profesyonel ellerin yani kuaförlerin de en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelir. Kalitesi ve çeşitliliği ile kuaför salonlarında sıklıkla görülen marka, saç boyalarıyla da oldukça popülerdir. Saçlarda ortaya çıkan beyazların ortadan kalkmasını isteyenler için sıklıkla tercih edilen saç boyaları, dış görünüşü ciddi anlamda değiştirir. Çok uzun yıllardır varlığını sürdüren L’Oreal saç boyaları, erkekler ve kadınlar için etkili bir saç ürünü olmayı başarır. Tam olarak istenilen ve ambalajda görülen rengi veren L’Oreal markasının sırrı, saçlara boya yapılırken gerekli olan L’Oreal saç boyası oksidanını üretiyor olmasıdır. Bu oksidanlar markanın tüm serileri için ayrı ayrı üretilir. Bu yüzden birçok kuaför tarafından profesyonel kullanım için tercih edilir. Markanın saç boyaları, en doğru saç renginin ortaya çıkması sağlar. Kullanım sırasında, daha kalıcı ve daha yoğun bir renk görünümüne ulaşılır. Boyalar, içeriği açısından saçlara zarar vermeden renklerini değiştirirken, bakım yapmayı da ihmal etmez. Mesela L’Oreal amonyaksız saç boyası olan İnoa serisi, ciddi araştırmalar ve ileri teknoloji sayesinde yağ iletim sistemini kullanarak saçların doğal yapısını korur. Bunun dışında kokusuz olma özelliğine sahiptir ve boyama sırasında saç derisine zarar vermez. Marka saç boyaları, ana renk ve yansıma renklerle birlikte 50 renk seçeneğine sahiptir. Bu da her saç için uygun bir renk bulunmasını sağlar. Kadınlar için var olan kaliteli ve sağlıklı saç boyaları aynı şekilde erkekler için de üretilir. Amonyaksız L’Oreal erkek saç boyası Homme Cover 5 serisi saçların doğallığını korumanın yanında, birbirinden farklı renk seçeneği de sunar. Saç boyalarının kalitesi ile saçlar yepyeni ve canlı bir görünüme kavuşur. L’Oreal kapatıcı jel ile istenilen sonuçlar kolayca elde edilir. Boyama yapılırken belli kurallar vardır. Hem kadınlar hem de erkekler için dipten uca doğru boyama yapılması gerekir. Doğru şekilde boyama yapıldığı zaman, L’Oreal Professionnel saç boyalarından en iyi performans kesin olarak alınır. Hem profesyonel ellerde hem de kendiniz boyama yaptığınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz saç boyası olduğu için, L’Oreal saç boyaları ile yeni bir siz kolayca yaratabilirsiniz.

L'Oreal Professionnel Saç Bakım ve Şekillendirme Çeşitleri Seçerken Dikkat Edilecekler

L'Oreal Professionnel Saç Bakım ve Şekillendirme Çeşitleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Saç bakımı, şekillendirme ve saç boyaları saçı iyi ya da kötü şekilde etkileyenilen ürünlerdir. Öyle ki kötü bir ürün saçın geri dönülemez şekilde hasar görmesine neden olabilir. Bu yüzden saç ürünleri seçilirken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Öncelikle bilinen bir marka kullanmak çok önemlidir. Yıllardır kalitesi ve ürün teknolojisi ile etkileyici bir marka olmayı başaran L’Oreal Professionnel, saçlar için doğru bir adres olacaktır. Bunun dışında saç bakımında seçilen markadan sonra, saçınızın yapısını ve gerekliliklerini iyi bilmekte fayda vardır. Saç yapısı ve saçın ihtiyacı bilindikten sonra en doğru içeriklerin bulunduğu saç bakım serilerinin kullanılması, saç sağlığını belirgin şekilde iyileştirir. L’Oreal Professionnel, saç boyalarındaki etkisi açısından çok popülerdir ve yaygın şekilde kullanılır. Boyanan saçların bakımı için uzman kişiler tarafından yine L’Oreal bakım ürünleri ve şampuanların kullanılması önerilir. Sadece boyalı saçlar için değil, hiç boyanmamış saçlar için de yine önerilen markadır. L’oreal Professionnel şampuanlar çok çeşitlilik gösterir ve özellikleri açısından birbirinden farklıdır. Marka, her saç tipine ve ihtiyacına uygun şampuan üretimi yapar. Yıpranmış, ve beslenmeye ihtiyaç duyan saçlar için L’Oreal Density Advanced şampuan uygun bir seçim olur. Oldukça etkili ve yoğun bakım veren bir şampuandır. Saça yoğunluk vererek saçın çok daha canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca saçı besleyerek dökülmeye karşı da etkili bir çözüm yaratır. L’Oreal Professionnel Silver şampuan, saçları beyazlayan ve hatta beyazlamasının dışında sararan ve parlaklığını kaybeden saçlar için, üretilen mor şampuanlar arasında en iyisidir. Gri ve beyaz saçların yumuşamasını ve pürüzsüz bir görüntüye ulaşmasını sağlar. Gerçek olan canlı rengi geri kazandırır. Saç, üç kullanımda istenilen görüntüye ulaşır. Islak saça uygulanır ve dikkatli şekilde durulanması gerekir. Böylece beyaz saçların cansız görünmesi ve renk değişikliği olması gibi problemler yaşamazsınız.

L'Oreal Professionnel Saç Bakım ve Şekillendirme Fiyatları

L'Oreal Professionnel Saç Bakım ve Şekillendirme Fiyatları

Herkes güzel görünmeyi ister ve görünüşü en büyük oranda etkileyen saçlardır. Saçların bakımlı, canlı ve sağlıklı görünmesi ve gün boyunca bu görüntüyü sağlayarak dış etkenlerden korunması istenir. Bunlar için bakımlar, serumlar ve maskelere harcanan para ve zaman, insanların kullandıkları üründen maksimum şekilde faydalanma isteğini artırır. L’Oreal Professionnel saç bakım ve şekillendirme ürünleri, kullananlara maksimum seviyede performans garantisi vererir. Her zaman kalitesini koruyan ve sağlam içerikleri ile güvenilir bir marka olarak, herkesin ilk tercihleri arasında yer alır. L’Oreal Professionnel şampuan fiyatları, ürünlerin boyutlarına veya içeriklerine göre değişir. Ayrıca markanında maske, serum, saç boyası gibi ürünleri de geniş bir fiyat skalasına sahiptir. L’Oreal Professionnel serumlar, çok çeşitlidir ve her biri ayrı özellikleri ile göze çarpar. Saç dökülmesinden muzdarip kişiler için özenle hazırlanan L’Oreal Serioxyl Denser serumu seyrek saçlar için önerilir. Tam olarak baş derisine nüfuz ederek, yeniden canlanmasını ve yoğunlaşmasını sağlar. 3 ay boyunca her gün kullanılması gerekir. Uzun kullanım sonunda ciddi olumlu sonuçlar alındığı ortaya çıkmıştır. Sadece saçlarına doğru bakımı yapmayı isteyen ve saçlarında dökülme yaşamayan kişiler için önerilen L’Oreal Serie Absolut Repair Lipidium onarıcı serum, saç uçlarını kırılmalara karşı korur. Kullanım sırasında saça direkt olarak yumuşaklık ve parlaklık verir. Saç uçları hasar görmüş, kırılmış ve yıpranmış kişiler için çok iyi bir çözümdür. Aynı serinin maskesi de kullanıldığında mükemmel sonuca ulaşılması için ortada hiçbir engel kalmaz. Tüm bu ürünler yanında L’Oreal Professionnel pürüzsüzleştirici şampuan da kullanıldığı zaman, gerçek ve oldukça profesyonel şekilde saç bakım ve şekillendirme işlemi yapılmış olur. Siz de saçlarınızı tüm etkenlerden korumak ve capcanlı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, L’Oreal Professionnel ürünlerine sayfamızdan ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı cazip fiyat avantajları ile güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Loreal Professionnel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Schwarzkopf (1880)
Kerastase (1485)
Fixplant (65)
Urban Care (930)
Palette (1931)
Davines (1367)
Morfose (1331)
Koleston (1326)
Loreal Paris (965)
Neva Color (896)
Aveda (885)
Wella (879)
Farmasi (703)
Phyto (699)
Gliss (656)
Mecitefendi (632)
Dieci (601)
Matrix (593)
Igora (590)
Loreal (518)
Bioxcin (515)
Elidor (507)
Insight (500)
Sea Color (493)
Trina (488)
Ducray (486)
Tarko (475)
Redist (462)
Garnier (459)
Otacı (456)
L'oreal (450)
Maxx (447)
Nascita (436)
Bioblas (427)
Daimon (385)
Pantene (376)
Rodeo (359)
Remington (357)
Taft (342)
Elseve (341)
Clemency (336)
Colormax (325)
Syoss (323)
Radical (316)
Sebamed (316)
Akos (312)
Fiyto (311)
Exicolor (310)
Babyliss (308)
Fakir (307)
Organic (302)
Avon (298)
Seleccion (296)
Alix (278)
Arzum (274)
Chi (268)
Milk_Shake (266)
Vital Colors (242)
Dermaderm (235)
Toppik (235)
Nevacolor (231)
Organix (230)
Revox (228)
Vichy (228)
Cvs (227)
Lionesse (226)
Goldwell (223)
John Frieda (221)
Hobby (219)
Agarta (215)
Agiva (205)
Softem (205)
Tresan (201)
Restorex (199)
Softto Plus (199)
Marc Anthony (196)
Selective (195)
Excellence (194)
Biomagic (191)
Fonex (190)
Bonacure (188)
Lisap Milano (188)
Ostwint (187)
Vepa (180)
Bonhair (179)
Blendax (174)
Borthe (173)
Philips (170)
Element (168)
Hunca Care (168)
Milk Shake (166)
Rowenta (165)
Sebastian (164)
Lilafix (162)
Alfaparf (161)
Thalia (160)
Zigavus (160)
1000 Hour (159)
Herbatint (154)
Powertec (154)
Organicum (151)
Fitcare (149)
Moroccanoil (141)
Pure Color (140)
Dalan (139)
Hydra (135)
Kuaf (135)
Clear (134)
Huncalife (133)
Prozinc (131)
Lyonsey (130)
Akat (129)
Neva (129)
Dove (127)
Goldmaster (127)
LR (126)
Ceylinn (124)
Grundig (124)
Raks (124)
Novocrin (117)
Jagler (115)
Dermoskin (114)
Keune (113)
Osis (112)
Maia (111)
Luis Bien (110)
Astra (109)
Mane'n Tail (108)
Palmer's (107)
Infiniti (106)
Dermokil (103)
Totex (103)
Leafaction (99)
MM Beauty (98)
Marjinal (97)
Sector (96)
Arcade (93)
Fe (92)
Artego (88)
Carmen (88)
Harem's (87)
Nivea (87)
Tresemme (87)
Sinbo (83)
Batiste (80)
Passionate (77)
Arnica (76)
Renna (76)
Lilafiks (74)
Egos (73)
İpek (73)
Magicare (72)
Babe (71)
Relux (69)
Destek (68)
Ersağ (68)
Ogx (65)
Jaja (63)
İmaj (63)
Color&Soin (62)
Delia (62)
Nelly (62)
Ogansia (61)
Revlon (60)
Wella SP (60)
Photon (59)
Bioxin (58)
Mojito (58)
Color One (57)
Etap (57)
Banat (54)
Bebak (54)
Red One (54)
dex (54)
Fanola (53)
Ossion (53)
Avesin (52)
Toni & Guy (52)
Biomega (51)
Dermadolin (50)
Elly (50)
Trixohair (50)
Siveno (49)
Johnson (48)
Dabur Amla (47)
Dalin (47)
Belda (46)
Doal (46)
Lacinia (46)
Nuxe (46)
Affinage (45)
Homm (45)
Dermoday (44)
Awe Cemre (43)
Osmo (43)
Sono (43)
Rectiwa (42)
Alpecin (41)
Fönsan (41)
Muddy (41)
Akat Gardi (40)
Braun (40)
Dax (40)
Alopecia (39)
Awox (39)
New Well (39)
Valensey (39)
Nashi (38)
Bioderma (37)
Colorinn (37)
Kerassu (37)
L'rouge (37)
Uni Baby (37)
Tigi (36)
Ziaja (36)
Maraes (35)
Omega Plus (35)
Karleen (34)
Kiehl's (34)
Nova (34)
Rainbow (34)
Weprof (34)
Aprilla (33)
Bio (33)
Capicade (33)
Elder (33)
Nano Hair (33)
Vasso (33)
Vestel (33)
Biosilk (32)
Deep Fresh (32)
Duru (32)
Naturigin (32)
Toni&Guy (32)
King (31)
Mustela (31)
Ocean (31)
Biorin (30)
KYANA (30)
Raliss (30)
Komili (29)
Omega (29)
Zenix (29)
HSR (28)
Hermes (28)
Moos (28)
Valera (28)
Wellmax (28)
Gk Hair (27)
L'occitane (27)
Lisap (27)
Maratem (27)
Mineaderm (27)
Solex (27)
Altus (26)
Habipoğlu (26)
Proderm (26)
Amway (25)
Iva Natura (25)
Ki Gold (25)
Nook (25)
Sarıkız (25)
Cosmed (24)
Hector (24)
Alldermo (23)
Dexe (23)
Equilibra (23)
Olaplex (23)
Stilevs (23)
Directions (22)
Eeose (22)
Liviton (22)
Maia MC (22)
Purple (22)
Rosense (22)
Arifoğlu (21)
Beology (21)
Color Up (21)
Ecowell (21)
Hairforte (21)
Herbaderm (21)
(19542)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Saç Tipi

Tüm Saçlar (116)
Boyalı (20)
2'li Set (17)
Cansız (15)
Zayıf (14)
Hassas (13)
Normal (12)
Tüm Saç (12)
normal (12)
Mat (8)
(7)
Kuru (7)
Genel (6)
Sarı (6)
Uzun (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Besleyici (97)
Onarıcı (93)
Koruyucu (61)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(58)
(44)
(37)
(26)
(24)
(18)
(13)
(13)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(8)
(6)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (136)
Kadın (27)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(131)
ve üzeri (164)
ve üzeri (175)
ve üzeri (178)
ve üzeri (182)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL