SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Nixon Saat

Şehirde koşuştururken zamanla yarışınızda sizi dakik ve stil sahibi kılan Nixon akıllı saat teknolojisiyle şehirden doğaya kaçarken de dayanıklı ve çok yönlü pratik kullanım sağlar. Tarzından ödün vermeden zorlayıcı koşullara karşı optimize edilen dirençli tasarımı sayesinde uzun soluklu kullanıma elverişli Nixon saat sayfamız üzerinden bilgi sahibi olabileceğiniz farklı modelleriyle piyasada.

Nixon Saat Hem Dayanıklı Hem Akıllı

Nixon Saat Hem Dayanıklı Hem Akıllı

Nixon her tarza kolayca uyum sağlayıp şıklığın ötesine geçen altyapısıyla sizi hep bir adım önde tutuyor. Zamana meydan okuyan klasik modellerin yanı sıra teknolojik gelişmelerin nabzını tutup değişen zamana ayak uyduran akıllı modelleri de bünyesinde barındıran marka, bu yolda dayanıklılık ilkesinden de vazgeçmiyor. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz Nixon saat fiyatları kullanım amacı ve kullanıcı alışkanlıklarına göre değişiklik gösterirken marka kol saatinin kullanım alanınını alışılanın dışına taşıyor. Temel beklentileri karşılamanın yanı sıra ekstra fonksiyonlarıyla hayatı kolaylaştırmanın da ötesinde Mission modeli Android ve iPhone ile uyumlu Nixon akıllı saat teknolojisiyle oyunu değiştiriyor. Nixon saatler kullanıcıların işini kolaylaştırarak günlük hayatta daha pratik olabilmelerini sağlıyor. Marka bünyesinde yer alan üstün donanımlı saatleri siz de tercih edebilir, rahatlıkla bileğinizde taşıyabilirsiniz.

Nixon Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Nixon Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Sörf, snowboard ve dalış gibi ekstrem sporlarla uğraşan sporcular için özel olarak tasarlanan Nixon Mission saat dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Polikarbonat ve paslanmaz çelikle çevrili AMOLED ekranı Gorilla Glass teknolojisiyle doğanın zorlu şartlarında koruma altına alınıyor. 100 metre derinliğe kadar su geçirmez yapısıyla hem karada ve hem de su altında kullanıma uygun sağlam dizaynını Android Wear işletim sistemi ile daha da güçlendiriyor. Surfline ve Snocountry uygulamalarıyla desteklenen Nixon Mission saat gerçek zamanlı sörf ve snowboard uyarılarının yanında GPS, termometre, barometre, altimetre, elektronik pusula gibi sporcu odaklı aktivite takip araçları ile bütünleşik olarak geliyor.

Nixon Saat ile İster Doğada Koşun İster Şehirde

Nixon Saat ile İster Doğada Koşun İster Şehirde

Nixon saat her zorlu koşul karşısında çözüm odaklı bakış açısıyla eș zamanlı olarak gelişim ve devamlılığı hedefliyor. Sizin bir saatten beklentiniz ne ise onu sağlamak için oluşturduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde hayatın temposunu her ortamda yakalıyor. Hem aktif yaşam şartlarınıza uyum sağlayacak sportif Mission serisi hem gündelik şehir hayatı içine zahmetsizce kaynayan sadelik ve şıklığıyla Nixon Time Teller gibi daha klasik ve keskin hatlı modeller kişiselleştirmeye açık olarak piyasada yer alıyor.  Canlı ve parlak kayışlardan metalik kıvrımlara uzanan geniş kordon skalasına ve çeşitli kasa çaplarına sahip analog veya dijital Nixon saat modelleri arasından kendi ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan modellerin her biri farklı bir tasarıma ve özelliğe sahip olduğundan fiyat konusunda farklılıklar görülmektedir. Kordon materyalleri, kadran malzemesi ve tasarım saatin fiyatı üzerinde önemli bir rol oynamaktadır. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.