SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Movado Saat

Kapladığı küçücük alanda aksesuar olarak dönüştürücü gücüyle modern zamanın vazgeçilmezi saat Movado farkıyla önce sayfamızda sonra kolunuzda. İnceledikten sonra seçiminizi yapabilmeniz için birbirinden özgün modelleri ile geçmişten beslenip geleceğe bakan, şu anın ruhunu yakalayan Movado saat fiyatları ve özellikleriyle beraber sayfamızda derlenmiştir.

Movado Saat ile Zamanın Ötesine

Movado Saat ile Zamanın Ötesine

Yenilikçi bakış açısı ile Movado saat sizi zamanın ötesine taşıyor. Minimalist görünümü ve kendine özgü geniş renk yelpazesiyle modern zamanın ruhunu yakalayarak en gösterişsiz kıyafetlerinize hareket getiriyor. Gösterişli kombinlerinize ise en küçük dokunuşla zarif bir ışıltı ekliyor, onları daha çok parlatıyor. Akılda kalıcı ve kendini her ortamda belli eden imza dizaynı sayesinde en az detayla keskin, kişiye özel bir tasarım sunuyor. Cesur renklerin blok olarak kullanıldığı monokrom modelleriyle dikkat çeken Movado saat sadece gerekli ve vurucu ayrıntıların kullanımı ile tasarımı kalabalıklaştırmaktan kaçınıp sizi gittiğiniz her yerde kalabalıktan farklı kılıyor.

Movado Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Movado Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Modernlik ve sadelikten yana Movado saat modelleri blok renklerden oluşan kordon ve ekran kombinasyonu ile modaya taze bir nefes getiriyor. Pastel pembelerden görkemli yeşillere, derin mavilerden neon sarılara, birçok çarpıcı renk olanağı sunan ürün skalasıyla herkesin zevkine hitap eden bir seçenek barındırıyor. Sunduğu renklerin çeşitliliğinin yanı sıra kayışlarında farklı dokularla da oynayıp size en rahat ettiğiniz materyali bulma şansı tanıyan Movado saat özellikleri ile de hayal kırıklığına uğratmıyor. Modaya yön veren dizaynıyla sizi zamanın ötesine taşıdığı gibi swiss quartz hareket teknolojisiyle de zamanın gerisinde bırakmıyor. 30 metreye kadar su geçirmeyen paslanmaz çelik kasası ile el yıkarken, duş alırken, yüzerken çıkarıp bir kenara koyma derdi olmadan banyodan sahile her yerde size eşlik ediyor.

Movado Saat ile Minimal Tasarımlar

Movado Saat ile Minimal Tasarımlar

Movado saat modelleri ince işçilik ve daimi özenle azdan çok ilkesini hayata geçiriyor. Movado saat yorum gerektirmeyen, güçlü ve görkemli duruşuyla geleceğe bakan Bold” zamanın ruhunu yakalayıp bileğinizde birleştiren Modern 47 ve ilhamını geçmişten alarak zamansız klasiklere göz kırpan Museum Classic gibi serilere ait onlarca alternatifi ile her geçen gün piyasadaki istikrarlı yerini korumaya devam ediyor. Museum Classic serisi içerisinde yer alan saatlerin her biri minimal tasarımları ile öne çıkıyor. Üzerinde sayı bulunmayan kadranları ile göz yormuyor. Modaya ve trendlere uygun bir şekilde tasarlanan modeller kullanıcıların beğenisini topluyor. Paslanmaz çelik ve deri kordonları da saatin estetik görünümüne güç atıyor. Hem erkekler hem de kadınlar için özgün modeller sunan Movada, bu serisi ile tüm dünyada adından söz ettiriyor. Sayfamızda yer alan Movado saat yorum bölümünü inceleyerek kullanıcıların yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz. Modeller hakkında fikir sahibi olarak tarzınıza en uygun saati satın alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.