Filtreleri Temizle
Marka
Daniel Klein

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Daniel Klein Erkek Kol Saati

için 2,251 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Daniel Klein Erkek Kol Saati

Kurulduğu günden bu yana lüks tasarımlarıyla Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan, “Fashion for everyone” mottosuyla yola çıkarak her kesme hitap eden modeller üreten ve dünyanın 52 farklı ülkesinde kullanıcılar ile buluşan erkek Daniel Klein saat ilk günkü heyecan ile tasarlanmaya devam ediyor. Exclusive, Premium, slim ve skeleton serisi Daniel Klein erkek saat modelleri özel tasarımları, kendine has çizgisi ve birbirinden eşsiz renk seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sunduğu sayısız model ve renk seçeneği ile dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan Daniel Klein hasır kordon erkek saat çeşitleri ile maskülen havasını her ortamda hissettirerek asil duruşunuzu çok daha gösterişli hale getiriyor.

Işıltısıyla Göz Alan Kaliteli Cam

Işıltısıyla Göz Alan Kaliteli Cam

Kolunuzdaki duruşu ile tarzınızı yansıtan ve farklı bir havaya bürünmenizi sağlayan saatlerin asil, parlak ve göz alıcı görünmesinde tasarımlarının olduğu kadar kullandıkları cam türünün de etkisi oluyor. Dünyanın önde gelen üretici markalarından biri olan Daniel Klein erkek saat ürünlerinde hitap edilen kullanıcı kitlesine, özelliklerine ve kalitesine göre farklı cam türleri kullanıyor. Mineral, kristal ve hardlex kristal olmak üzere 3 cam türünü tercih eden marka kullanıcıların kaliteye uygun fiyatla erişmesini amaçlıyor. Temperleme işlemi ile sertleştirme işlemine tabi tutulan ve neredeyse her markanın saat ürünlerinde kullandığı mineral cama sahip Daniel Klein lacivert erkek saat asil duruşu ve parlak görüntüsü ile dikkat çekiyor. Kırılma ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olmasına rağmen kesinlikle kırılmaz denemeyecek bir yapıya sahiptir. Yüksek yansıma özelliğine sahip bu cam türü kolay bir şekilde buğulanabilir. Tozlanma ve kirlenme problemlerine karşı oldukça dirençli olan mineral cam kolay temizlenebilen yapısı sayesinde sağlıklı bir kullanım olanağı sunar. Sıcaktan etkilenmeyen cam şeffaflığını uzun koruyarak saatinizin yıllar sonra bile ilk günkü gibi ışıltılı görünmesini sağlıyor. Bu eşsiz özellikleri sayesinde mineral cam saat dünyasının en çok tercih edilen cam türlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Daniel Klein erkek saat lacivert modellerinde kullanılan kristal cam mineral camın aksine hassas bir yapıya sahiptir ve üretimi çok daha zordur. %80’den fazla kurşun oksit içeriğe sahip en önemli özellikleri kolay bir şekilde işlenebilmesi, ışığı düzgün bir şekilde yansıtması ve yaymasıdır. Şeffaflık ve berraklık konusunda diğer cam türlerinden önde olan bu cam türü gerçek cam hissini en üst seviyeye çıkarır. Hardlex kristal cama sahip Daniel Klein metal kordon erkek saat markanın en önemli kozlarından biri. Çeşitli elementlerin reaksiyonu sonucu elde edilen ve sertlik değeri düşük bir tür olan hardlex kristal camın esnekliğinin yüksek olması çok daha kolay işlenebilmesine olanak sağlar. Kırılmalara karşı mineral cam kadar dayanıklı olmasa da parçalanmayan bir yapıya sahip olması güvenli bir kullanım imkanı sunar. Kaliteden ödün vermeden en iyi ürünü tasarlayarak tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen marka kullandığı nitelikli cam türleri ile çizgisinden şaşmadan yoluna devam ediyor.

Daniel Klein Erkek Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Daniel Klein Erkek Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Günlük ve çalışma hayatımızda sürekli olarak zamanı takip etmeye gayret gösteriyoruz. Planlı ya da plansız tüm işlerimizi zamanı göz önüne alarak yapıyoruz. Modern hayatta önemini bir kat daha artıran zaman takibi seyahatten toplantıya uykudan eğlenceye yaptığımız her aktivitede dikkat etmemiz gereken bir unsur olmaya başlıyor. Zaman takibine şıklık ve zarafet katan erkek saat modelleri Daniel Klein markasının yılların verdiği deneyimden gelen çizgisini taşıyor. Erkek saat modellerinde nadir bulunan turkuaz, mor, sedef ve turuncu gibi renkleri ressam edasıyla eserlerine işleyen marka monotonluktan sıkılan kullanıcıların favori tercihlerinden biri haline geliyor. Benzersiz renklere sahip ürünlerini oval, kare ve dikdörtgen çerçeve şekilleriyle destekleyen Daniel Klein erkek saat modelleri ve fiyatları açısından da kullanıcı dostu bir yaklaşım tarzını benimsiyor. Water resistant özellikleri ile adından söz ettiren 3 ve 5 ATM su geçirmezlik seviyesine sahip modeller el-yüz yıkama, su sıçramaları ve yağmurlu havalarda oluşabilecek ıslanma problemlerine karşı olağanüstü koruma sağlıyor. Bu özelliği sayesinde gönül rahatlığı ile saatinizi kullanırken daha uzun ömürlü bir deneyim yaşanmanız amaçlanıyor. Genellikle uzun süreli kullanım sonucu bilek bölgesinde oluşan terleme problemlerini en aza indiren deri, kumaş, silikon, hasır ve çelik materyallerden üretilen saat kordonları bileğinizde herhangi bir iz kalmasını da engelliyor. Sportif modellerde çok sık kullanılan tachymeter eklentisi bir kilometre mesafeyi gitme sürenizi baz alarak saatlik hızınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor. Yarış sporlarıyla ilgilenen tüketiciler için oldukça faydalı olan bu eklenti ergonomik tasarıma uyum sağlıyor. Sporseverlerin ilgisini cezbeden kronometre eklentisi koşu ve yarış sporlarıyla ilgilenenlerin kesin zaman takibi yapmalarını mümkün kılıyor. Takvim eklentisi daha detaylı zaman takibi yapmak için vazgeçilmez bir detay. Özel tasarım serileri ile ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayan ve her bütçeye uygun bir politika izleyen Daniel Klein saat fiyatları erkek kullanıcıların en iyiye ulaşmasına imkan tanıyacak seviyede belirleniyor. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün eşsiz imzasını taşıyan özel tasarım kadran yapısına sahip Daniel Klein erkek saat orijinal havasını tarihsel motiflerden aldığı ilham ile birleştiriyor. Tuğra motifiyle süslenen özel tasarım modeller geçmişten gelen esintileri modern ve ileri teknoloji ile harmanlıyor.

Geçmişten Gelen Deneyim ve Yeni Nesil Teknoloji Tek Bir Saatte

Geçmişten Gelen Deneyim ve Yeni Nesil Teknoloji Tek Bir Saatte

Günümüzde kullanıcıların yakından takip ettiği, giyim stillerini şekillendiren ve standartları belirleyen moda trendleri sürekli olarak değişim gösteriyor. Değişen bu trendlere göre belirlenen kullanıcı beğenileri satın alım tercihlerindeki farklılığı beraberinde getiriyor ve kol saati piyasasında da etkisini hissettiriyor. 2 asrı aşkın süre önce icat edilen kol saatleri tüketicilerin gün içerisinde en çok kullandığı aksesuarlardan biri olarak dikkat çekiyor. İlk kol saati tasarımlarında kullanılan analog teknoloji günümüz saatlerinde de oldukça sık kullanılıyor. Tüm markaların klasik saat tasarımlarında en çok tercih ettiği makine teknolojisi olan analog tüketiciler tarafından oldukça rağbet görüyor. Tüketici beğenilerini doğru analizleyen ve kullanıcı odaklı üretim modelini ilke edinen Daniel Klein erkek saat seti analog modellere ağırlık vererek ihtiyaçları karşılıyor. Multifonksiyonel kadran yapılandırması ile ön plana çıkan analog Daniel Klein saat erkek kullanıcılara basit bit aksesuardan fazlasını sunuyor. Kadran içerisinde bulunan zarif detaylar göz alıcı şıklığı ile davet ve toplantı gibi organizasyonlarda dikkatleri üzerinize çekiyor. Analog deneyimden fazlasını arayan kullanıcıların taleplerini karşılayan Daniel Klein erkek saat metal tasarımını gücünü saat içerisinde bulunan pilden alan quartz makine teknolojisi ile birleştiriyor. Saat mekanizması içerisinde bulunan quartz kristali pilden gelen enerjiye maruz kaldığında kristaller titreşmeye başlar. Bu titreşim kinetik enerjiye ve ardından elektrik enerjisine dönüştürülür. Sayma süresi önceden ayarlanmış bir çip oluşan elektrik enerjisini adım motoruna göndererek saat içerisinde bulunan kolların hareket etmesi sağlanır. Quartz saatlerin ibre ivmeleri yüksektir ve ibre hareketleri daha akıcıdır. Saniye aralıkları uzun olan bu saat türünde ibre hareketlerinin oluşturduğu ses rahatlıkla duyulabilir. İleri teknoloji ürünü olan bu mekanizma uzun yıllar kullanım sonucu oluşabilecek zaman sapması problemlerini en aza indirerek daha sağlıklı zaman takibi yapılmasına olanak tanıyor. Oldukça detaylı bir yapıya sahip olan bu saatler iç mekanizmalarının görünümü ile de ilgi çekiyor. Ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak quartz saatler hakkında daha detaylı bilgi almak, sayısız renk ve çerçeveye sahip saatler arasında stilinizi en çok yansıtacağını düşündüğünüz modeli bulmak ve rekabetçi politikayı ilke edinen Daniel Klein erkek saat fiyatları ile bütçenize uygun modeli satın almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Aytrıca tüm erkek saat modellerine de Erkek Kol Saati kategorimizde ulaşabilirsiniz.