Filtreleri Temizle
Marka
Yves Saint Laurent

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 70 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yves Saint Laurent Parfüm & Deodorant

Parfüm uzun yıllar önce de dikkat çeken bir unsur olmuştur. Parfümün kötü kokuları engellemek için üretildiğini bir çok kez duymuş olabilirsiniz. Bunun yanında parfüm kendinizi iyi hissetmek ve size pozitif enerjiler vermesi için de kullanılmaktadır. Hatta günümüzde parfüm bir çok mesaj da vermektedir. Yves Saint Laurent parfüm ile istediğiniz mesajı istediğiniz kişi veya kişilere iletebileceksiniz. Size geniş bir ürün hazinesi sunan marka işinizi kolaylaştıracak. YSL parfüm seti sizin isteklerinize karşılık olarak tasarlandı. Kokuya dair her şeyi, farklı bir açıdan bu marka ile tamamlayacaksınız. Ferahlığı YSL markası ile bulacaksınız. YSL parfüm yorumları da size bu yolda harita çıkarabilir.

Yves Saint Laurent Parfümün Yol Haritası

Yves Saint Laurent Parfümün Yol Haritası

Parfümünüz ile kendinize bir yol çizebilirsiniz. Hangi ruh halinde hangi kokuya ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Yves Saint Laurent markası sizler için parfüme önem vermiş ve çok model üretmiştir. YSL Paris parfüm ismi sayesinde en çok bilinen modellerden biri olmuştur. YSL parfüm ürünü olan Paris modeli için farklı bir mesajı sizlere sunmuştur. Paris bir çok kişi için aşk ve duyguların şehir olarak tanımlanabilir. Sizin için de duygular ve hisler önemliyse tam size göre bir parfüm diyebiliriz. Duygusal yoğunluğu en çok yaşayabileceğiniz anlara destek olacak. Duygularınızı ve hislerinizi hem tetiklemede hem de yoğunlaştırma da size yardımcı olacak. Kokunun hafıza gücüne de vurgu yapacak. Etrafınızda bir kalıcılık bir imza oluşturmuş olacaksınız. Yaşadığınız yoğun duyguları etrafınıza da aktarmanıza yardımcı olacak. Kokunun duygusal yoğunluktaki gücünü her zaman hissedeceksiniz. Kendi duygu, düşünce ve hislerinizi aktarmanın büyük kısmını duyduğunuz hoş kokular oluşturacak. Paris YSL parfüm dış tasarımıyla da size bir yol gösterici olacak. Mücevherleri ve elmasları andıran bir yapısı mevcuttur. Bu güzel tasarım 125 ml’lik bir boyut ile size uzun süre kullanma imkanı da sunmaktadır. Parıltısıyla ve şişe kapağıyla dikkatleri de üzerine çekecek. Yapacağınız seyahatler için de rahatlıkla kullanabilir, parfümü yanınızda taşıyabilirsiniz. YSL markasının diğer parfüm modellerinin de koku seçeneklerini uzun saatler inceleyebilirsiniz. Her modelinde ince eleyip sık dokuyan marka, her zaman size daha iyisini sunmaya çalışmaktadır. Bir çok kişi parfüm kokusunu seçerken o an hoş gelen kokuyu direk alıyor. Sizin için en önemlisi, beğendiğiniz parfümü cildinize sıktıktan sonra nasıl tepki verdiğidir. YSL parfümleri sizin cildinize tam uyum sağlaması için tasarlanmıştır. YSL Paris parfüm yorumları bölümünü de inceleyerek modeller ve içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Parfümünüzü sıktıktan sonra da kendi kokunuzla uyum sağlayarak size hoş bir aroma sunmasına dikkat edin.

Yves Saint Laurent Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yves Saint Laurent Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yves Saint Laurent markası bir çok model üreterek her ihtiyacınızı karşılamaya çalışmaktadır. Kokunun gücü ile bir çok şey başarılabileceğini düşünüyorsanız doğru düşünüyorsunuz. Modellerini üretirken ufak farklılıklar ile yeni kokular veya yeni tasarımlar yaratıyor. Her yeni ürün uzman ekip ile ortaya çıkıyor. Ekibin deneyimi ve sürekli araştırması farklılıkları güzelleştiriyor. Yves Saint Laurent parfüm çeşitleri günlük yaşamınızda, özel günlerinizde, anlık olaylarınızda veya durumlara karşı ifadelerinizde size bir çok seçenek sunuyor. Her zaman sizin yanınızda olan bir YSL parfümünün gücünü hissedeceksiniz. Duyduğunuz koku farkında olsanız da olmasanız da sizin ruh halinizi etkiliyor. Ruh halinizin etkilenmesi size olumlu veya olumsuz bir çok etkide bulunur. Hoş ve ferah kokuları duymak, canlı hissetmek veya özgüveninizi yüksek hissetmenizin size getirdiği avantajları düşünün. Aynı şekilde eğer bunları sağlayacak bir kokunuz yoksa veya hoş olmayan kokularla uğraşıyorsanız neler olacağını da düşünün. Koku için beyniniz bir çok algılama ve yorumlamaya sahiptir. Siz de bu durumu avantaja çevirmek için parfüm Yves Saint Laurent markasına güvenebilirsiniz. Marka her modeliyle kadın ve erkeklere özel bir paket sunuyor. Bu paketin içinde duygular, hisler, ifadeler, düşünceler, fiziki ön yargı veya meraklı gözler barınıyor. Hepsine karşı ayakta durabilmek ve kendinizi anlatabilmek hayatınızda önem taşıyacak. En yeni ürünlerden olan Y men, yoğun fujer kokularını bir araya getiriyor. Üst notalarında bergamot, primofiore limonu ve beyaz aldehitlerin canlı ve aydınlık harmonisini sunuyor. En can alıcı noktasında ise köknar ve gri amberi barındırıyor. Size güçlü ve çok yönlü bir yapı sunuyor. Erkekler güçlü ve kesin görünmek isteyebilir. Siz de kendinize veya çevrenizdekilere böyle hoş hediyeler almak isteyebilirsiniz. Yves Saint Laurent parfüm yorumları her zaman doğru adreste olduğunuzu gösterecek. Parfüm kokusuyla kendinizi ve etrafınızdakileri büyüleyebilirsiniz. Parfümleriyle size yaklaşan marka çantanızda eksilmeyecek bir parçanız olacak. Sürekli taşıyacağınız bu marka hakkında detay öğrenmek isteyebilirsiniz. YSL parfüm fiyatları veya bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yves Saint Laurent ile Şehir Merkezi

Yves Saint Laurent ile Şehir Merkezi

Parfüm kokusu her zaman bir mekanda ilgi odağı olmanızı sağlayabilir. Black parfüm içeriğindeki beyaz çiçekler, kahve aroması ve yasemin çiçeğinin tutkulu havasına sahip. Uzun uzun saatler boyunca üzerinizde kalacak. Üzerinizde kalan sadece parfüm olmayacak, meraklı gözlerde uzun saatler sizinle olacak. Parfümün uyarıcı etkisi sizi ve etrafınızdakileri canlı tutacak. Şişe tasarımıyla da siyah ve pembe tonlarına sahip ve ışıltılı bir yapı sizi bekliyor. Gündüz, gece, özel veya günlük yaşantınızda her şartta istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Yves Saint Laurent parfüm seti sizin gecelerinizi aydınlık, gündüzlerinizi ise ferah kılacak. YSL markasının tüm imkanlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Yves Saint Laurent Paris parfüm de seri olarak sevilen ve çok fazla kullanılan bir parfümdür. Bu modeller özellikle kadınlara hitap etmektedir. Fakat erkeklerin de hoşlandığını açıkça bilmekteyiz. Gerek kullanan kişiler gerekse araştırmalarda erkekleri etkileyen kokular da kullanılıyor. Koku üretiminde kadın ve erkek her ikisi de birbirini etkileyecek şekilde tasarlanıyor. Kendi kokunuzu bulmaya çalışırken kesinlikle parfümü cildinize sıktıktan sonra bekleyin. Cildinizle tam uyum sağlamasına özen gösterin. Dirsek içleri, boyun ve kan akışının fazla olduğu kısımlara uygulayabilirsiniz. Böylece etkisinin arttığını ve doğru parfüm kullandığınızı anlayabilirsiniz. Her zaman hoş kokunuzu etrafa hissettirmek sizin de hoşunuza gidecek. Yves Saint Laurent parfüm fiyat ve detayları hakkında sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yves Saint Laurent parfümlerin yanı sıra tüm markalara ait parfüm modellerini incelemek isterseniz Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.