Filtreleri Temizle
Marka
Xerjoff

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Tto
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 38 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Xerjoff Parfüm

Parfümler kişiye özel olan aksesuarlardır. Genel olarak insanların sizi tanıması koku duyuları sayesinde gerçekleşir. Bir alana giriş yaptığınızda imza parfümünüz var ise insanlar henüz sizi görmeden veya sesinizi duymadan alanda bulunduğunuzun farkına varabilirler. Parfümler insanların sizi tanımasına yardımcı olduğu için parfüm seçimleri de kişisel olarak oldukça fazla önem taşıyan bir durum olarak öne çıkıyor. İnsanların zihninde aniden belirmenizi sağlayan bu özel kokular herkese özgü, herkeste farklı duran veya farklılaşan kokulardır. Günlük kullanımı sağlanan parfümün yanı sıra bir kişinin mutlaka bir imza parfümü de olmalıdır. İmza parfümünüz sayesinde asla hafızalardan silinme gibi bir durum yaşamaz ve gittiğiniz her yere de kokunuzu bırakırsınız. Xerjoff parfüm ise size bu noktada yardımcı oluyor. Bulundurduğu binbir çeşit koku skalasından mutlaka kendinize ve cildinize, zevklerinize uygun olan kokuyu bulacaksınız. Unutmayın ki kullandığınız imza parfüm ve deodorant aslında kişiliğinizin, zevklerinizin bir yansımasıdır. Bu yüzden de bu seçimde oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Çiçeksi kokular, odunsu kokular ve baharatlı kokular olmak üzere birbirinden farklı koku tonlarını içerisinde barındıran Xerjoff parfüm ile birlikte seçim yapmak oldukça zor olacak. Siz de sizlere uygun olduğunu düşündüğünüz ve notalarının sizi anlattığı parfümü edinmek istiyorsanız sayfamız üzerinden ürünlerin incelemesini gerçekleştirerek kararınızı verebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını da inceleyerek akabinde satın alma işleminizi kolaylık ile gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Xerjoff Parfüm ve İmza Koku

Xerjoff Parfüm ve İmza Koku

Birbirinden farklı kokular Xerjoff parfümlerine hayat veriyor. Parfüm seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken ilk nokta teninizin parfümü kabul edip etmediğidir. Herkesin teni birbirine göre farklılık göstermektedir. Bir parfüm bir kişide gayet oturmuş iken diğer kişide direkt olarak uçup gitmiş hissiyatı verebilir. Ten yapısının farklılığı kokuyu taşıyıp taşıyamama sorunsalını ortaya koyabilir. İşte o üstünüzden asla kaybolmayacak olan koku ise sizin imza kokunuzdur denebilir. İmza kokunuzu seçmek uzun bir süreç gerektirebilir. Birçok parfümü denemek durumunda kalabilirsiniz. Ancak eninde sonunda o parfüme ulaşacağınız da kesindir. Xerjoff parfüm çeşitleri sağladığı geniş skala sayesinde sizlerin imza parfümünüzü bulma serüveninizi kolaylaştırmakla kalmıyor ve aynı zamanda renklendiriyor da. Kendinizi binbir türlü koku içerisinde kaybetmenize sebebiyet verecek olan Xerjoff parfümleri imza kokunuz olan o kokuyu mutlaka içinde bulunduruyor. İmza kokunuzu ararken içgüdüleriniz ile hareket etmeniz gerekiyor. Tamamen sevdiğiniz bir kokuya yoğunlaşmalısınız. Önemli olan nokta burada bu olarak görülüyor. Bu parfümü bulmak için serüveninizde bir hafta boyunca birden fazla parfüm denemek gibi bir eylemde bulunabilirsiniz. Hanginizin üzerine daha iyi oturduğu ile ilgili direkt olarak çevrenizle etkileşimli bir şekilde test yapabilirsiniz. Xerjoff’un sizler için yarattığı aura farklılık gösterecek ve çevrenizi de aynı şekilde etkileme şansına erişeceksiniz. Bu parfümleri denedikten sonra size uygun olduğunu düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Parfüm deneme işlemini ise hafiften ağır kokulara doğru olarak gerçekleştirmeniz gerekiyor. Böylece her kokuyu teninizde daha rahat hissedebilirsiniz. Odunsu ve baharatlı parfüm üzerinde çiçeksi parfümün kokusunu almakta zorluk çekebilirsiniz ancak tam tersi şekilde denediğinizde kokuyu gayet net bir şekilde almanız mümkün hale gelecektir. Yumuşak geçiş sağladığınız deneme döneminizde her parfümün kokusunu çok net bir biçimde teninizde hissedebilir ve sizin için uyumlu olup olmadığının kararını bu sayede rahatlıkla verebilirsiniz. Eğer bir alana birden fazla kez girdiğinizde insanlar sesinizi duymadan ve yüzünüzü görmeden siz olduğunuzu hissediyor ise imza kokunuzu o an bulmuşsunuz demektir.

Xerjoff Parfüm Mevsimsel Farklılıklar

Xerjoff Parfüm Mevsimsel Farklılıklar

Parfüm seçiminizi mevsimsel olarak da değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz Xerjoff parfümleri mevsimlere ayırarak kullanımını sağlayabilirsiniz. İmza parfümünüzün yanı sıra da böyle bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Xerjoff kadın parfüm kullanımında mutlaka mevsimsel şartlara dikkat etmek gerekmekte. Hafif olan kokular kış ve diğer soğuk zamanlarda havada büyük ölçüde kaybolmakta ve kokusunu güçlü şekilde hissettirememekte. Aynı şekilde de odunsu ve baharatlı kokular yaz mevsiminde terleme faktörü de beraberinde bulunarak rahatsız edici bir koku haline bürünebilir. Bu gibi durumlar konusunda dikkatli olmak ve dikkatli şekilde seçim yapmak gereklidir. Seçtiğiniz parfümlerin bu şekilde dönemsel olarak kullanımını sağlayabilirsiniz. Her kokunun her insan üzerindeki etkisi farklıdır. Bu yüzden parfüm seçimi yaparken başkasına kulak asmamanız sizler için daha mantıklı olacaktır. Başkasında oldukça iyi oturan bir parfüm sizin üzerinizde uygulandığında negatif durumları da beraberinde getirebilir. Fiziksel olarak yaşayabileceğiniz mide bulantısı ve benzeri durumların yanı sıra zihinsel olarak ruh hali değişimi de parfüm kullanımı ile birlikte oldukça sık görülen durumlardır. Bahar mevsimindeki çiçeklerin kokusundan oluşan çiçeksi notalar sizleri o mevsimdeki neşeli anılarınıza götürürken kış mevsiminde kullanılan odunsu kokular sizlerin zihnine o anın soğukluğunu getirebilir. Bu konunun da göz ardı edilmemesi gereklidir. Xerjoff parfüm kullananlar zevklerine göre bir kokuyu mutlaka buluyor. İster vanilya özlü ister tobacco özlü, isterseniz de çiçek özlü olmak üzere onlarca farklı parfüm çeşidinden biri mutlaka sizin zevkinize uyum sağlayacaktır. Beraberinde bulundurduğu birbirinden farklı koleksiyonlar ile parfüm severlerin hizmetine koşan ve kaliteli kokuları ile onlara en güzel şekilde kokma imkanı veren Xerjoff ile kolaylıkla hem imza kokunuzu hem de günlük olabilecek diğer çeşitli kokuları kullanarak kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Bu kombinasyonları ise mutlaka hayatınızın her bölümünde kullanarak insanların sizi kokunuz sayesinde fark etmesine izin verebilirsiniz. Bu parfüm serüveni sonucunda da insanların tepkilerini göz önünde bulundurarak eğer hali hazırda bir imza kokunuz mevcut değil ise imza koku seçiminde bulunabilir ve parfümü kullanımınızda süreklilik sağlayabilirsiniz.

Xerjoff Parfüm Çeşitliliği

Xerjoff Parfüm Çeşitliliği

Xerjoff parfüm içeriği taze, çiçeksi, oryantal, odunsu olarak şekilleniyor. Taze kokular genellikle narenciye, su ve yeşillik notalarından oluşuyor. Bu ferahlatıcı ve canlı kokulara sahip oldukları anlamına geliyor. Narenciye bazlı kokular genellikle limon, mandalina ve bergamot ile oluşturulurken, su kokuları deniz aroması gibi su notalarıyla yapılıyor. Taze yeşillik kokular genellikle gevrek, canlandırıcı bir koku olarak karşınıza çıkıyor. Bazen lavanta, biberiye veya fesleğen notaları ile oluşturulan aromatik kokulara da rastlanabiliyor. Çiçek kokuları en popüler ailelerden biridir ve en aynı zamanda da en geniş ailelerden biridir. Tatlı ve çiçekli bir kokuya sahip olan herhangi bir koku, gül, yasemin, zambak ve şakayık gibi notaları kullanıyor ise tamamen bu aileye ait olacaktır. Çiçek kokuları hafif ve narin ya da tam tersi şaşırtıcı bir şekilde daha karmaşık ve yoğun olabilir. Oryantal kokular sıcak, tatlı ve hatta biraz da baharatlıdır. Daha lüks bir koku ailesi olan oryantal kokular, çiçek oryantal, yumuşak oryantal ve odunsu oryantal arasında değişim gösterebilir. Her tür oryantal hale getirilebilir. Bu ailedeki parfümler zengin ve şehvetlidir, genellikle kakule, tarçın, vanilya, yasemin, orkide ve portakal çiçeği gibi ilginç notalarla yapılır. Odunsu kokular, özellikle kış ayları arasında sıklıkla tercih edilen gizemli ve büyüleyici bir kokuya sahip başka bir sıcak ailedir. Sedir ağacı, sandal ağacı, vetiver ve kehribar gibi ahşap bazlı kokular kullanılır ve bu kokuları akşam davetlerinde, kış aylarında kullanabilmeniz mümkündür. Genellikle bir kokuyu tanımlamak için kullanılan üst, orta ve taban notaları gibi terimleri göreceksiniz. Baş veya açılış notaları olarak da bilinen bir kokunun üst notaları, parfümünüzü püskürttükten hemen sonra kokladığınız kısımdır; hızlı bir şekilde buharlaşırlar, ancak kokunun ilk izlenimini oluşturacaklardır. Üst notalar kaybolduktan sonra orta veya dip notaları görünür. Bu notalar, kokunun ana gövdesi olarak kabul edilir, üst notalardan daha uzun sürer ve genellikle çok yönlüdür. Temel notalar sonunda kalanlardır; en çok hatırladığınız bu kokudur. Genel olarak üzerinizde en çok bu nota kalır ve insanlar bu koku sayesinde birbirlerini tanıma imkanını yaşarlar.

Xerjoff Parfüm ve Formül Farkları

Xerjoff Parfüm ve Formül Farkları

Hiç şüphe yok ki “Eau de parfum” ve “Eau de toilette” terimlerini zaten duydunuz, ama aslında bu terimler ne anlama geliyor? Bunu biliyor musunuz? Parfüm dünyasında oldukça önemli anlamlara sahip olan bu terim ve terimler etkisel olarak bu farklı koku türlerini şişeden dışa doğru, üzerinize veya bir başkasının üzerine püskürttüğünüzdeki gücü ve bu gücün ne kadar süreceğini gösterir. Parfümler, parfüm yağının alkolle karıştırılmasıyla oluşturulur; parfüm yağı ne kadar fazla olursa, koku o kadar güçlü olur ve o kadar uzun süre dayanır. Genel olarak kullanılan bileşen bu şekilde karşınıza çıkar. Bu alkol oranı ve parfüm yağının birleşirken oranları farklılaşabilir ve bu sayede ortaya farklı çeşitler çıkarabilme imkanı doğabilir. Eau de Parfum (EDP), satılan en güçlü parfüm türüdür. Eau de Parfum, parfüm yağının %10-20'sini içerir ve hem parfüm Xerjoff içerisinde müşterileri ile popüler bir seçimdir. Eau de Parfum genellikle ve yaklaşık 8 saat kalıcılıkta sürer. Eau de Toilette (EDT), yaklaşık %5-15 oranında parfüm yağı içerir. Eau de Toilette kokuları genellikle solmadan önce güzel kokuların hızlı bir patlama efekti verilmiş haline sahiptir; bu, harika bir ilk izlenim bırakabilecekleri anlamına gelir. Genel olarak, bu kokular 4 ila 7 saat arasında bir yerde sürecektir. Eau de Cologne, önceki ikisinden çok daha hafif bir seçimdir. Kolonya, parfüm yağının sadece %2-4'üne sahiptir ve genellikle düzenli aralıklarla tazelemek için vücut spreyi olarak kullanılır. Bunun ömrü olarak ise uzun sürmeyeceği söylenebilir; belki de yaklaşık 2-3 saat. Ancak her şeyin ötesinde Xerjoff ile oldukça kalıcı olan kokulara sahip olursunuz. Bu kokular hayatınızın her önemli anında sizlere eşlik ederek bu anları koku hafızanızla birlikte daha hatırlanabilir hale getiriyor. Xerjoff parfüm notaları içerisinde barındırdığı birbirinden farklı kokular ile birlikte üç faz esnasında da oldukça güzel kokmanızı sağlıyor. İlk notada aldığınız o güzel kokuyu orta ve üst notalarda da hissedeceksiniz. Üstelik kalıcı konuma getirilmiş olarak.

Xerjoff Parfüm Seçimi

Xerjoff Parfüm Seçimi

Parfüm seçiminde teninizle olan uyum hakkında dikkat etmeniz gerektiği söylenir. Teninizde alerjik reaksiyonlar görülmesine sebebiyet verebilecek olan bu parfümlerin içeriği konusunda da dikkatli olmalısınız. Xerjoff parfümler her notasında farklı bir bitkiyi barındırır. İçerik listesini okuyarak parfümünüz hakkında karar verebilirsiniz. Bu bitkilerden herhangi birine alerji besliyor iseniz ise farklı ürünlere yönelmenizde fayda var. Çiçeksi ürünlere genel olarak alerjik reaksiyon gösteriyor iseniz odunsu ürünlere yönelim gerçekleştirebilirsiniz. Parfüm kullanımı sağlamadan önce genel bir alerji testinde de bulunmanız gerekebilir. Teniniz hassaslık gösterir ise parfümü kullanmak sizin için zor duruma gelebilir. Ancak alerjiniz olan bir içerik var ise Xerjoff parfümde de seçenekler asla tükenmiyor. Birbirinden zengin ve albenili kokulardan herhangi birini yine aynı şekilde tercih edebilir ve uzun dönemler kullanımını sağlayabilirsiniz. Cilt için mevsimsel koşullara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Yaz aylarında sıktığınız parfüm cilt üzerinde ter gibi etkenlerle karışabilir veya sıcak olması nedeni ile direkt olarak buharlaşabilir. Bu esnada teninizde yanma hissiyatı da hissedebilirsiniz. Bu durumların önüne geçebilmek adına Xerjoff’ta model skalası oldukça geniştir. Kendinize uyum sağladığını düşündüğünüz içerikteki parfümü edinerek cilt üzerindeki etkilerini bu şekilde gözlemleyebilirsiniz. Farklı şişelerde farklı boyutlarda bulunan bu parfümleri ihtiyacınız dahilinde edinebilirsiniz. Sizlere sağladığı kalıcı kokunun yanında Xerjoff, uzun süreli bir kullanım sağlamanıza olanak tanıyor. Bu sayede de kısa vadede sürekli olarak parfüm almanıza gerek kalmıyor. Xerjoff’un muhteşem şişe tasarımları ve beraberinde getirdiği hacimsel özellikleri ile birlikte her an yanınızda taşıyabileceğiniz parfümünüzü aynı zamanda oldukça uzun süre boyunca da kullanabileceksiniz. Bu sayede hem güzel kokma imkanına erişecek hem de parfüm konusunda tasarruf yapmış olacaksınız. Sayfamızdan Xerjoff parfüm yorumları kısmını inceleyerek kullanıcı tecrübeleri, kalıcılık, tasarım ve benzeri konularda fikir edinebilirsiniz. Oldukça faydalı olacak bu incelemeden sonra ise sizleri yansıttığını düşündüğünüz parfüm için satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Parfümünüzü seçtikten sonra yapmanız gereken işte bu kadar basit hale geliyor. Sizde Xerjoff’un eşsiz kokuları ile beraberinde ve birlikte etrafınıza asalet saçabilirsiniz.

Her Durum İçin Farklı Xerjoff Parfüm

Her Durum İçin Farklı Xerjoff Parfüm

Her etkinlik için parfüm kullanımı farklılık gösterebilir. Günün farklı bölümlerinde, haftanın farklı günlerinde veya etkinlikten etkinliğe farklı parfümler kullanabilirsiniz. Bu parfümler kalıcılık bakımından ve nota bakımından farklılık göstermektedir. Bu noktada Xerjoff sizlere birbirinden farklı koleksiyonlar ile seçenekler sunuyor. Koleksiyonlar kadın parfümleri, erkek parfümleri ve unisex parfümler olmak üzere üç tür parfüm içermektedir. Romantik ruhta bir parfüm arıyor iseniz çiçeksi kokuları tercih ederek her mevsim bahar ferahlığını yaşayabilirsiniz. Birbirinden farklı alt notaları ile birlikte binbir tür çiçeğin kokusunu hissetmenizi sağlayan bu parfümler ile birlikte sürekli baharı yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra akşam yemeği ve davetlerde ise ağır kokuların tercihinde bulunabilirsiniz. Bu noktada odunsu ve baharatlı alt notalı parfümler sizlere yardımcı olacaktır. Girdiğiniz her ortamda gözlerin size dönmesini sağlayan bu parfümler ile birlikte gece boyunca kalıcılığı yakalayabilmeniz mümkün hale geliyor. Bu tercihleriniz ile birlikte gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Bunun dışında günlük kullanımda çiçeksi kokuların yanı sıra fresh kokuları da kullanabilirsiniz. Temizlik hissiyatını sizlere derinlemesine hissettiren fresh kokular ile birlikte hafif kokuların tercihinde bulunabilirsiniz. Kadın, erkek demeksizin her cinsiyetin tenine uyum gösterebilen parfümler ile birlikte şıklığınızı tamamlama şansına erişeceksiniz. Oryantal ve odunsu kokular ile birlikte kış mevsiminde kullanım sağlayabilir, çiçeksi ve fresh kokularla her an içinizdeki genç ruhu ortaya çıkarabilirsiniz. Her parfüm tonu ile birlikte anlık modunuzu değiştirebilir ve duygularınızı bu şekilde yansıtabilirsiniz. Sizlere bu fırsatı tanıyan Xerjoff parfümlerin sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde size ait olan kokuyu çok yakında bulacaksınız. Xerjoff unisex parfümler kadın parfümleri ve erkek parfümleri olmak üzere kategorilendirilen ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ürünler altındaki kullanıcı tecrübelerini belirten yorumları inceleyerek tercihlerinizi istediğiniz yönde şekillendirebilirsiniz. Sonrasında ise sayfamızdan kolayca satın alma işleminizi gerçekleştirerek Xerjoff parfümünüze kavuşabilirsiniz. Kalıcı ve etkili kokusu ile Xerjoff sizleri her gün ilgi odağı haline getirecek ve kokusu ile sizleri yansıtacak.