Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakı & Bıçak

için 123 sonuç bulundu.
Renk seçiniz
 • 149,90 TL
  BIÇAKMAKOFİSS
  %100
 • 149,90 TL
  BIÇAKMAKOFİSS
  %100
 • 129,90 TL
  BIÇAKMAKOFİSS
  %100
 • 129,90 TL
  BIÇAKMAKOFİSS
  %100
 • 222,00 TL 219,78 TL
  % 1
  Marina-Av
  %100
 • 85,00 TL
  Avlivari
  %99
 • 125,00 TL
  Avlivari
  %99
 • 49,90 TL
  Avfoni
  %96
 • 178,00 TL
  cakmakavm
  %97
 • 169,00 TL
  cakmakavm
  %97
 • 174,99 TL
  Erginhediyelik
  %96
 • 111,80 TL
  gözdeav
  %100

Lanmark Çakı & Bıçak

Outdoor spor tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği markalardan biri olan Lanmark çakı, farklı ve renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Aslında sadece avcılık, kamp ya da balıkçılıkla ilgilenenlere değil ceplerinde katlanır bir bıçak taşımak isteyen herkese hitap eden marka geniş ürün yelpazesi ile biliniyor. Farklı kullanıcılara hitap edebilecek tasarımlarında çeşitli materyaller kullanan Lanmark, hemen her kitleye hitap ediyor. Özellikle avcılar ve kampçılar tarafından tercih edilen marka, her bütçeye uygun ürünleriyle de ilgi çekiyor. Alacağı çakıdan hem işlev hem de görünüş bakımından yüksek beklentisi olan herkesin kalbini çalan marka, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıları mutlu ediyor. Cesur renk kombinasyonlarını farklı tasarımlarla birleştiren Lanmark, outdoor tutkunlarına hem tarzı hem işlevi bir arada sunuyor. 

Hem Tarz Sahibi Hem Çok Kullanışlı: Lanmark Çakı Bıçak

Hem Tarz Sahibi Hem Çok Kullanışlı: Lanmark Çakı Bıçak

Lanmark katlanır bıçak serisi ile müşterilerine hem kullanışlı hem de stil sahibi ürünler sunmayı amaçlıyor. Müşterilerine karakterlerini, kullandıkları aletlere yansıtma şansı veren markanın tercih ettiği malzemelerin de yüksek kalite olması dikkat çekiyor. Lanmark bıçak çeşitleri paslanmaz çelikten yapılırken kabzalarında ahşap, metal ya da kemik görünümlü malzemeler kullanılıyor. Çoğu katlanır bıçak modeline, kilit sistemi ekleyen firma böylelikle hem güvenli kullanım sağlıyor hem de kullanım sırasında bıçağın hedeften şaşmasının önüne geçiyor. Lazer bileme teknolojisi ile üretilen bıçaklar uzun süre kesinliğini korurken kabzalarında yer alan baskılar ya da kaplamalar da uzun yıllar boyunca görünümünü kaybetmiyorlar. Outdoor sporlar yapan kullanıcılar, yanında taşıdığı her alet ya da cihaz gibi tercih ettikleri bıçakların da hafif olmasına dikkat ediyor. Lanmark tasarımlarında görünüş kadar işlevselliğe önem verdiğini bıçaklarının hafifliği ile gösteriyor. Müşterilerine tüy kadar hafif ancak jilet kadar keskin bıçaklar sunan firma, bu nedenlerle sıklıkla tercih ediliyor. Tasarımlarında işlevselliği stille beraber sunan firma sunduğu alternatifler arasında özellikle kabza seçenekleri ile dikkat çekiyor. Her kullanıcının eline oturabilecek farklı tasarımlar üreten Lanmark bıçaklarını hem katlanabilir hem de sabit olarak sunuyor. Katlanabilir bıçaklar uzun yürüyüşlerde ya da günlük yaşamda cepte taşımak için mükemmel seçimler olurken, avda ya da balıkta yanında keskin ve hemen kullanıma hazır bir bıçak isteyenler tarafından sabit kabzalı ürünler ön plana çıkıyor. Ancak her iki durumda da kullanılabilecek hem çok keskin hem de katlanabilir av bıçakları da üreten Lanmark, kullanıcılarını mutlu ediyor. Tarz sahibi bıçaklarında kullanılan farklı kabza seçenekleri kullanıcılara görsel olarak avantaj sağlamasının yanında kullanımda da kolaylık sağlıyor. Farklı el yapılarına uygun bu kabzalar bıçakların daha etkili kullanılmasını sağlıyor. Kabzaların şekillerinin yanı sıra malzeme bakımından da çeşitlenmesi kullanıcılara geniş seçenekler sunuyor. Suya karşı dayanıklı ya da kuru kullanım sırasında yüksek performans gösteren bu bıçaklar herkese uygun bir alternatife sahip olması ile dikkat çekiyor. Hem tarz sahibi hem de çok kullanışlı olmaları ile Lanmark çakılar piyasada alından sıkça söz ettiriyor. 

Her Zaman Her Yerde Lanmark Çakı Yanınızda

Her Zaman Her Yerde Lanmark Çakı Yanınızda

İşlevselliği ve renkli görünümleri nedeni ile sadece ekstrem sporlar sırasında değil günlük kullanımda da sıklıkla kullanılan Lanmark, her ürününde farklı bir işlevi ön planda tutuyor. Lanmark av bıçağı özellikle doğa etkinliklerinde kişilerin hayatını kolaylaştırmak üzere tasarlanıyor. Bir av bıçağından beklenebilecek tüm özellikleri bir araya toplayan bu bıçaklar aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Sağlam ve tarz sahibi bir bıçak sahibi olmak isteyen ancak cebini çok zorlamak istemeyen müşterilerin sıklıkla tercih ettikleri Lanmark, iyi kampçıların her zaman güvenebileceği alternatifler üretiyor. Bir avcı bıçağında kullanılan çelik çeşidi, kabzanın ele tam oturması, keskinliği ve dayanıklılığı hayati önem taşıyabiliyor. Çünkü uzun yürüyüşler sırasında sporcular hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşabiliyorlar. Herhangi bir arama kurtarma çalışmasının yanı sıra, odun yontmak, sıkışan bir emniyet kemerini kesmek gibi birçok farklı amaçla kullanılabilecek avcı bıçakları tahmin edildiğinden daha büyük önem taşıyor. Yanlarında her zaman güvenilir bir bıçak taşımak isteyen herkesçe tercih edilen Lanmark, avcı bıçaklarında da tasarım bakımından geniş seçenekler sunuyor. Lanmark avcı çakısı hem içe katlanabilir hem de sabit olarak iki farklı seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden sonra kullanıcılar, bıçağı yoğunluklu olarak kullanıcıları alanın yapısına uygun kabza seçimi yapabiliyorlar. Kabza metalyelleri ile birlikte bıçaklar ağırlık bakımından birbirlerinden farklılaşıyor. Hem bıçağın hem kabzanın büyüklüğü onu kullanacak kişiye en iyi performansı sunabilmek adına çeşitlendiriyor. Bu seçenekler arasında eline en iyi oturan ve kullanılacak ortama en iyi uyum sağlayacak bıçağı bulmak kullanıcılar için basitleşiyor. İşlevsel olarak kullanıcılarına bu gelişmiş seçenekleri sunan markanın tasarımlarında en uç noktadan en klasik çizgilere kadar birçok farklı tasarımı da tercih etmesi müşterileri tarafından oldukça beğeniliyor. Sırf işlevsel olduğu için soğuk ve karakter sahibi olmayan bıçakları satın almak zorunda olmadığını düşünen tüm kullanıcılar seçimlerini Lanmark'tan yana kullanıyor. Uzun ve yorucu av koşullarına renk katmak isteyen herkesin kalbini çalan firmanın ürünleri sadece avcılar, kampçılar ya da balıkçılar tarafından değil alternatif hediye arayanlar tarafından da tercih ediliyor.  

Lanmark Çakı ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Lanmark Çakı ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Alternatif sporlardan hoşlanan, outdoor faaliyetlerle içli dışlı olan kişilerin yanı sıra yanlarında kullanışlı bir bıçağı sürekli taşımak isteyen herkese hitap eden çakılar, hediye olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Özel günlerde anlamlı ve işe yarar bir alternatif bulmakta zorlananlar için  Lanmark avcı bıçağı birçok seçenek sunuyor. Çakı ve av bıçağı seçenekleri, sadece kamp alanlarında değil günlük yaşamda sundukları hızlı çözümler nedeni ile de tercih ediliyor. Bir çakı hem meyve soymak için, hem ufak tamirat işlerinde, hem ahşapları yontmakta hem de kaza gibi istenemeyen acil durumlarda kullanılabiliyor. Bu nedenle kullanıcılar çakılarını ihtiyaç durumunda hemen kullanabilmek için sürekli yanında taşıyorlar. Aldığı hediyenin sürekli kullanılmasını ve hediye edilen kişinin yanında olmasını isteyen kişiler için çakılar bu sebeple güzel bir seçenek oluyor. Özellikle günlük yaşantısında hızlı ve etkili kullanabileceği bir çakı isteyen herkese hediye olarak alınabilecek ürünleri ile bilinen Lanmark, farklı tasarımları ile koleksiyoncuların da ilgisini çekiyor. Çakı ya da bıçak koleksiyonu yapanlar da Lanmark'ın renkli ürünleriyle oldukça ilgileniyor. Farklı kabza tasarımları, alternatif bıçak şekilleri ile marka, işlevselliğin yanında göze de hitap ediyor. Renkli hediye seçimleri yapmak isteyen herkesin değerlendirebileceği bu zamansız tasarımlar büyük ilgi topluyor. Yiyecek kesip hazırlama, deri yüzme, kalın dalları kesme, ilk yardım durumlarında müdahalede kullanılma gibi oldukça farklı özellikleri karşılaması için üretilen bu bıçakların aynı zamanda kişileri görsel olarak da tamamlamaları firmanın en çok beğenilen yönleri arasında yer alıyor. Lanmark kullanışlı bıçakların klasik görünümün yanında renkli tasarımlarla da üretilebileceğini göstermesi bakımında da rakiplerinden ayrılıyor. Bu nedenle sevdiklerini farklı bir hediye ile hem şaşırtmak hem mutlu etmek isteyenlerin de satın aldıkları Lanmark çakı çeşitleri, kampta olduğu kadar özel günlerde de büyük bir kurtarıcı olabiliyor. Siz de şimdi hem kendiniz hem sevdikleriniz için tarzı ile benzersiz bir Lanmark çakı bıçak satın alabilir, kullanışlı ve hafif ancak bir o kadar farklı bir çakıyı yanınızda taşımanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 

Arama Kriterleriniz

Lanmark
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Gerber (1052)
Columbia (1284)
Benchmade (35)
Victorinox (1904)
Browning (37)
Morakniv (202)
CRKT (88)
Walther (54)
Opinel (927)
Leatherman (608)
Buck (429)
BORA KNIVES (415)
Sog (322)
Marttiini (147)
Savage (142)
Swiss Arms (130)
Lanmark (123)
Spyderco (115)
Böker Plus (113)
Vasque (108)
Square (104)
Umarex (95)
Ka-bar (75)
Manly (70)
Spider (67)
Fallkniven (63)
Remixon (63)
Lionsteel (60)
Filmam (50)
Nurgaz (50)
Maserin (47)
Nieto (39)
Cudeman (30)
Coghlan's (28)
Fiskars (28)
Cold Steel (27)
Joker (26)
5.11 (25)
Smiths (24)
A&C (22)
Letherman (22)
SWIZA (22)
A.V.C (21)
Antonini (21)
MUELA (20)
Deejo (19)
Coghlans (18)
cbtx (18)
Nextorch (17)
Stanley (16)
Mac (15)
4F (14)
Winchester (14)
2AS (13)
Böker (13)
Markasız (13)
Ferrino (10)
Fox Knives (10)
STURM (10)
Sterling (10)
360Fly (9)
Mystic (9)
Wenger (9)
Bora (8)
Spro (8)
Tekut (8)
ALBASTAR (7)
Asg (6)
FLADEN (6)
Summit (6)
Sentinel (5)
Evolite (4)
Orgaz (4)
Remington (4)
Ace Camp (3)
Diadora (3)
Fenix (3)
Pirge (3)
Puma (3)
Uquip (3)
Webley (3)
Allen (2)
Ares (2)
Butterfly (2)
CONDOR (2)
Cp (2)
Donic (2)
Exuma (2)
Free Camp (2)
Police (2)
RAPALA (2)
Rox (2)
Starling (2)
Viper (2)
Wgust (2)
AITOR (1)
Active (1)
Ajiking (1)
Alex (1)
Arena (1)
Audi (1)
Avec (1)
Bell (1)
C.A.M.P. (1)
CardSharp (1)
Cerva (1)
Chocolate (1)
Cika (1)
Cormoran (1)
Cresta (1)
Crosman (1)
Cup (1)
D.A.M. (1)
DHS (1)
Daiwa (1)
Diana (1)
Discovery (1)
Dolphin (1)
Eider (1)
F.B.I (1)
FREECAMP (1)
FROGY (1)
Falke (1)
Fox (1)
GHEDTO (1)
Gezer (1)
Greyder (1)
Hillman (1)
Hultafors (1)
Inova (1)
Ion (1)
JILONG (1)
Jenix (1)
Laguiole (1)
Lutra (1)
Maier (1)
McKinley (1)
Merrel (1)
Merrell (1)
Mustad (1)
NITECORE (1)
Outdoors (1)
Panther (1)
ProBlue (1)
Protackle (1)
Razor (1)
Ruıke (1)
SWISSTECH (1)
Sorel (1)
Spalding (1)
Stag (1)
Striker (1)
Strong (1)
Super B (1)
TacStar (1)
Tan (1)
Watton (1)
Whale (1)
YAKU (1)
baylar (1)
İntex (1)
(9978)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL