Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakı & Bıçak

için 28 sonuç bulundu.

Benchmade Çakı ve Bıçak

Çakı ve bıçaklar kamplarda ve doğa yürüyüşlerinde oldukça gerekli olan önemli materyallerdendir. Kamp yapmayı sevenler için doğal alanda oldukça gerek olan önemli malzemelerden biri de çakılardır. Bu malzemeler ayrıca koleksiyon ürünü olarak da tercih edilebilir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip çakılar kullanıcılar tarafından koleksiyon oluşturmak için de edinilebilir. Benchmade çakı eşsiz tasarımları üstün kalite ve dayanıklılık ile bir araya getirerek kullanıcıların beğenisini toplar. Markanın ürünleri estetik açıdan tatmin edici olduğu kadar son derece kullanışlıdır. Marka sayısız farklı modele sahip olduğu için farklı kullanıcılar bu modeller arasından kendilerine uygun olanı kolaylıkla bulabilirler. Siz de sayfamızda bir araya getirilmiş tüm bu modelleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Benchmade Çakı ve Bıçak Modelleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Benchmade Çakı ve Bıçak Modelleri

Çakı ve bıçaklar kamp ve doğa yürüyüşü yapanlar için oldukça sık kullanılan önemli materyallerden biridir. Kullanıcılar tarafından böylesine sık bir şekilde kullanılan ürünlerin estetik açıdan tatmin edici olması büyük önem taşır. Estetik tasarımının yanı sıra işlev açısından da ürünün tasarımı oldukça önemlidir. Benchmade son derece geniş bir model seçmenine sahiptir. Böylece farklı özelliklere sahip sayısız modeli markanın ürünleri arasında bulmak mümkündür. Benchmade sustalı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen oldukça kullanışlı modellerden biridir. Otomatik açma sistemine sahip bu model çift taraflı özelliğe sahip olduğu için oldukça yüksek verime sahip bir kullanıma sahiptir. Benchmade kelebek çakı çelik materyalden üretilmiş son derece kaliteli ürünlerdendir. Hafifliği sayesinde kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ürün ayrıca elinizde oldukça dengeli bir kullanıma sahiptir. Lazer bileme sistemi ile bilendiği için ekstra keskinliğe sahiptir. Kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılan ürünlerden biri de Benchmade renkli çakı modelidir. Bu model sahip olduğu eğlenceli tasarımlar sayesinde kullanımı son derece keyifli ürünler arasındadır. Bu tür bir model kamp günlerinize pozitif enerji verir. Benchmade bıçak modelleri de oldukça fazla seçeneğe sahip ürünlerdendir. Bu bıçaklar kamp alanlarında çadır kurmaktan, urgan kesmeye kadar farklı şekillerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Markanın farklı tasarımları farklı kullanıcıların beğenisine uygundur. Markanın ürünleri arasında farklı renk seçenekleri de bulunur. Bu renk seçenekleri arasında gövde ve kesici ucu aynı renge sahip modeller bulunur. Bu tek renk modeller oldukça modern ve net bir görünüm oluşturur. Gövdesi ve kesici ucu farklı olan modeller de estetik açıdan tatmin edici görünme sahiptir. Bu modeller arasında gövdesi kahverengi, siyah ve gri olan farklı renk seçenekleri bulunur. Bu seçeneklerin yanı sıra farklı ve parlak renklere sahip seçenekler de vardır. Bu tür renkler dikkat çekici tasarımlardan hoşlananlar için harikadır. Siz de markanın tüm farklı tasarımlara sahip çakı ve bıçak modelleri arasında inceleme yaparak kendinize uygun tasarım ve renkleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Benchmade Çakı ve Bıçak

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Benchmade Çakı ve Bıçak

Benchmade çakı fiyatları çok geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünlerin tümü birçok özellikten etkilenerek farklı fiyatlara sahip olabilir. Böylesine farklı fiyat seçeneğinin olması fakrı bütçe genişliklerine sahip kullanıcılar kendilerine uygun fiyata sahip modeli markanın ürünleri arasında kolaylıkla bulabilirler. Fiyatları etkileyen özellikler arasında ürünün üretildiği materyal, modelin farklı işlevsel özellikleri ve boyutları sayılabilir. Markanın ürünleri arasında fiyat farkı yaratan önemli özelliklerden ilki ürünün üretildiği materyaldir. Farklı materyallerin maliyeti de değişebileceği için bu materyallerden üretilen ürünler de farklı fiyatlara sahip olur. Benchmade kelebek bıçak yüksek kaliteye sahip paslanmaz çelikten üretilir. Bu sayede ürün çok uzun süre kullanılmaya devam edilebilir. Ayrıca bu tür bir ürün çok keskin olabileceği için kolaylıkla herhangi bir zorlukla karşılaşmadan kullanılabilir. Ürünün üretildiği materyal leke tutmaz ve böylece temiz görünümünü çok uzun süre korur. Bu tür bir ürünün fiyatının farklı olması olağandır. Fiyatlara etki eden bir diğer özellik de ürünün sahip olduğu boyutlardır. Farklı boyutlara sahip modellerin kullanım şekli de değişir. Bu sebeple fiyatları açısında da değişiklik olması muhtemeldir. Benchmade bıçak fiyatları da tüm bu niteliklerden etkilenir. Benchmade sustalı bıçak oldukça kullanışlı boyutlara sahiptir. Bıçağın boyutu çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz kadar büyüktür. Bu sayede gövdesi elinize tam olarak oturur ve rahat bir hareket sağlar. Ürünün boyutu aynı zaman da rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçüktür. Hafif ve dengeli yapısı sayesinde kampa giderken yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ağırlık yapmayacak modellerden biridir. Fiyatları etkileyen bir diğer nitelik de ürünün sahip olduğu işlevsel özelliklerdir. Kelebek çakılar oldukça farklı işlevsel özelliklere sahip alışılmadık tasarımlardan biridir. Benchmade kelebek fiyat seçenekleri bu özelliklerden etkilenerek değişir. Markanın tüm ürünleri yüksek kaliteye sahip son derece dayanıklı materyallerden üretilir. Bu sayede çok uzun süre kullanılmaya devam edilebilir. Ürünün kalitesi kullanım süresi üzerine böylesine etkili olduğu için kaliteli ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde son derece olumlu ve büyük bir etkiye sahip olur. Siz de tüm outdoor ekipmanlar ve modellerini inceleyerek bütçenize uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.

Geniş Seçenek Skalasıyla Benchmade Çakı ve Bıçak

Geniş Seçenek Skalasıyla Benchmade Çakı ve Bıçak

Benchmade tarafından üretilen ürünler çok geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Bu yelpazede bulunan ürünler birbirinden farklı sayısız özelliğe sahiptir. Birbirinden farklı nu modeller arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar arasında ürünün işlevsel özellikleri, tasarımı, boyutu gibi nitelikler bulunur. Uygun ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri ürünün kalitesi ve dayanıklılığıdır. Çakı ve bıçaklar genelde doğal alanlarda kamp sırasında kullanılacağı içi zor koşullarda zarar görmeden kullanabilmeye devam edilebilmesi oldukça önemlidir. Benchmade kelebek son derece kaliteli materyallerden üretildiği için çok uzun süre ilk günkü kalitesi ve verimliliği ile kullanılmaya devam edilebilir. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de çakının esnekliğidir. Yeterli esnekliğe sahip modeller kullanım sırasında oldukça kolaylık sağlarlar. Esnek kullanıma sahip olan ürünler kullanım sırasında kazalarla karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırır. Markanın tüm ürünlerinin kesici ucu son derece esnek şekilde üretilir. Bu sayede çeşitli işlemleri gerçekleştirirken çok daha rahat bir kullanım sağlayabilirler. Çakının sahip olduğu keskinlik de yine dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Çakılar kesmek ve başka materyalleri keskinleştirmek amacıyla kullanılan aletlerdir. Bu aletin keskinliğinin düşük olması kullanım amacını tamamen devre dışı bırakır ve kullanılmaz hale gelmesine sebep olur. Keskin olmayan modeller kullanım sırasında daha çok efor sarf etmenize sebep olacağı için kazaların ortaya çıkma ihtimalini artırır. Benchmade yüksek keskinliğe sahip ürünleri sayesinde çok az çabayla tüm aktiviteleri gerçekleştirebilmenizi sağlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünün sahip olduğu ek işlevsel özelliklerdir. Benchmade otomatik çakı bu açıdan oldukça kullanışlı ürünlerden biridir. Ürünün keskin ucu otomatik şekilde açılabilir ve kolaylıkla kapanabilir. Otomatik açma özelliği ürünü kullanmayı çok daha kolay ve güvenli bir hale getirir. Siz de markanın birbirinden farklı üstün kaliteye sahip eşsiz tasarımlarını inceleyerek kendi kriterleriniz doğrultusunda en doğru seçimi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Benchmade
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Gerber (272)
Columbia (1422)
Victorinox (2787)
Morakniv (235)
CRKT (128)
Walther (365)
Browning (31)
Benchmade (28)
Opinel (1159)
Leatherman (664)
Buck (419)
BORA KNIVES (341)
Sog (259)
Savage (183)
Marttiini (174)
Spider (159)
Spyderco (151)
Ka-bar (125)
Böker Plus (123)
Lanmark (106)
Maserin (103)
Filmam (87)
Square (72)
Umarex (71)
Fiskars (68)
Fallkniven (63)
Nurgaz (62)
Lionsteel (56)
Outdoors (50)
Coghlan's (49)
SWIZA (41)
Nieto (40)
Starling (35)
5.11 (34)
Cudeman (32)
Böker (30)
Manly (30)
Joker (28)
MUELA (28)
Coghlans (27)
Swiss Arms (26)
Letherman (25)
A&C (24)
Cold Steel (24)
Deejo (24)
Antonini (23)
4F (22)
Smiths (22)
Stanley (20)
Nextorch (17)
cbtx (17)
Bora (16)
Markasız (14)
Remington (14)
Summit (13)
Tekut (13)
Winchester (13)
2AS (11)
Remixon (10)
STURM (10)
Hultafors (9)
Sterling (9)
Asg (8)
Ferrino (8)
Evolite (7)
Ruıke (7)
Mac (6)
Spro (6)
A.V.C (5)
C.A.M.P. (5)
FLADEN (5)
Orgaz (5)
Wildo (5)
Ace Camp (4)
Pirge (4)
Webley (4)
Wenger (4)
ALBASTAR (3)
Action (3)
Fenix (3)
PUSULA (3)
Puma (3)
Rox (3)
Allen (2)
Ares (2)
AİPTEK (2)
Butterfly (2)
Coleman (2)
Cp (2)
HARTY (2)
HERBERTZ (2)
Nex Torch (2)
Police (2)
RAPALA (2)
Razor (2)
Sentinel (2)
Wgust (2)
X-Cape (2)
Zoraki (2)
AITOR (1)
ANDRO (1)
ASSO (1)
Active (1)
Aden Spor (1)
Aigle (1)
Akaso (1)
Audi (1)
Avec (1)
Baikal (1)
Bell (1)
Budak (1)
Buffer (1)
CONDOR (1)
Cammenga (1)
CardSharp (1)
Cerva (1)
Chiruka (1)
Cika (1)
Cormoran (1)
Crane (1)
Cup (1)
D.A.M. (1)
Daiwa (1)
Diadora (1)
Discovery (1)
Dolphin (1)
Edelweiss (1)
F.B.I (1)
Fox (1)
Free Camp (1)
Ion (1)
JILONG (1)
Jenix (1)
Kendo (1)
Kinetix (1)
LP (1)
Laguiole (1)
Mactronic (1)
McKinley (1)
Moravia (1)
Mustad (1)
Mystic (1)
NITECORE (1)
Panther (1)
ProBlue (1)
Protech (1)
SWISSTECH (1)
Silva (1)
Sledge (1)
Soleus (1)
Sorel (1)
Strong (1)
Sword (1)
Tan (1)
Tronix (1)
V-Force (1)
Whale (1)
Xiaomi (1)
YAKU (1)
baylar (1)
İcepeak (1)
(13645)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL