Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakı & Bıçak

için 664 sonuç bulundu.

Leatherman Çakı & Bıçak

Leatherman çok amaçlı çakıları, outdoor cep aksesuarları ve farklı bıçak tasarımlarıyla isimden söz ettiren markalar arasında yer alıyor. Sadece kamp yapmayı seven, avcılık ve balıkçılıkla ilgilenenlerin değil ceplerinde farklı amaçlarla kullanabilecekleri minimal bir alet bulundurmak isteyenlerin tercihi olan Leatherman çakı, farklı modeller ve boyutlarda üretiliyor. Genellikle İsviçre çakısı olarak bilinen çok amaçlı çakıların içeriklerinde pense, kargaburun, somun açıcı, tornavida, tirbuşon ve cam kırıcı gibi farklı aletler bulunuyor. Açık alanda yapılan sporlar sırasında olduğu kadar, acil durumlarda ve günlük hayatta karşılaşılan zorluklarda kullanılmak için tercih edilen çakıların yanı sıra Leatherman bıçak ve cep aksesuarları ile de biliniyor. Farklı tasarımlara sahip ve çeşitli materyallerden üretilen bıçaklar, çakılar ve cepte taşınabilecek alternatif aksesuar ile marka, tüm kullanıcılara hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. 

Kullanışlı ve Şık : Leatherman Çakı

Kullanışlı ve Şık : Leatherman Çakı

Leatherman'in multi-tool diye adlandırdığı çakı serisi çoğu kullanıcı olarak çok amaçlı çakı ya da isveç çakısı olarak da biliniyor. Markanın en popüler ve en çok tercih edilen ürünlerinden olan multi-tool serisi tornavida, bıçak, testere, makas,tirbuşon, şişe açacağı gibi farklı aletler içeriyor. Özellikle içe katlanan penseleri ile popülerleşen bu modeller genellikle Leatherman penseli çakı olarak anılıyor. Markanın ürettiği penseli çakılar en az 4 farklı özelliği bir bünyede toplarken özellik sayıları ürünlerin tasarımlarına ve müşteri isteklerine göre 20 farklı özelliğe kadar çıkabiliyor. Kullanım amacına göre  farklı alternatifler ile sunulan ürünlere tam kilit, kordon halkası, tek el ile kontrol, dışarıdan erişilebilirlik gibi özellikler ekleyen marka hem güvenliğe hem de kullanışlılığa önem veriyor. Kullanım kolaylığını ve güvenliğini sağlayan özelliklerden biri olan tam kilit özelliği sap gövdesi içindeki tüm araçların ve bıçağın kendilerine ait alanlara kitlenmesini, böylece hem taşıma sırasında hem de aktif kullanımda oluşabilecek kazaların önüne geçmesini sağlıyor. Dışarıdan erişebilirlik özelliğine sahip çakılarda ise çakı tam olarak açılmasa da farklı başlıkları kullanmak mümkün oluyor. Oldukça hafif ve minimal tasarımlarıyla dikkat çeken Leatherman, kullanıcıların aletlerini kaybetmemelerinin önüne geçmek için çoğu ürününde kordon halkası bulunduruyor. Böylelikle kullanıcılar zor hava şartlarında ya da yoğun günlük hayatta aletlerini kemerlerine, anahtarlarına ya da kıyafetlerinin bir bölümüne sabitleyerek daha kolay bir kullanım şansına sahip oluyor. Tek el ile kontrol seçeneği bulunan tasarımlar ise kullanıcılar tarafından tek elle ile kolaylıkla açılıp kapanabiliyor. Leatherman marka olarak sadece çakı ve çok amaçlı cep aletlerinin yanında çeşitli geniş aksesuar seçenekleriyle de adından söz ettiriyor. Hem ürünlerinin geliştirilmesi hem de aksesuarlarla zenginleştirilmesini hedefleyen firma kılıf, cep klipsleri, yedek parçalar ve burgulu uzatıcılar üreterek kullanıcılarını mutlu ediyor. 

Çok Hafif ve Kolay Taşınabilir: Leatherman Bıçak

Çok Hafif ve Kolay Taşınabilir: Leatherman Bıçak

Leatherman tüm dünyada çok amaçlı çakılar ile ismini duyurmasının yanı sıra katlanabilir bıçak serisi ile de müşterilerinden tam not alıyor. Yüksek kalitedeki 420 HC paslanmaz çelikten üretilen bu cep bıçakları, kesilmiş cam liflerinin kullanıldığı kasa tasarımları ve çok hafif olmaları ile ön plana çıkıyor. Ürünlerini olabildiğince hafif üretmek için çaba gösteren marka, bıçaklarına özel bir lazer bileyici sistemi ile son şeklini verirken maksimum keskinliği amaçlıyor. Kullanıcılarını olabilecek en az eforla en çok işlevi sunan bu bıçaklar, kolay taşınabilirliklerinin yanı sıra keskinlikleri ile de göz dolduruyor. Leatherman müşterilerinin katlanır bıçaklarla beraber, en çok  tercih ettiği aksesuarlar arasında çakılarındaki aletlere daha fazla işlev kazanmak amacıyla tasarlanmış burgulu uzatıcılar bulunuyor. Bunun yanı sıra anahtarlık gibi basit ve küçük bir aleti bile çok işlevli kullanıma uygun üreten firmanın, ufak aletleri de büyük beğeni topluyor. Leatherman'ın cep aletleri olarak adlandırdığı bu tarz ürünler içerisinde profesyonel olarak outdoor spor yapanları mutlu edecek seçenekler olduğu gibi günlük hayatta hızlı çözümler arayanlara alternatifler de bulunuyor. Bir cep aleti 2 ile 8 farklı işlev içerebiliyor. Bu işlevler ile cep aletleri şişe açacağı, mini kaldıraç, İngiliz anahtarı, tornavida, raspa, lokma anahtar ya da kutu açıcı olarak kullanılabiliyor.Ayrıca Leatherman geleneğinden vazgeçmeyerek bıçaklarına da farklı özellikler eklemekten geri durmuyor. Bu nedenle firmanın hemen her katlanabilir bıçak tasarımında karabina alanı bulunuyor. Bıçak tasarımda yer alan karabina, ürünü diğer aksesuarlara ya da kullanıcıya sabitlemekte kullanılabildiği gibi şişe açmak farklı bir işlevi de içeriyor. Böylelikle firma bir ürün ile birçok farklı özelliği kullanıcılarına sunma geleneğine devam ediyor. Marka, Crater serisindeki katlanır bıçaklarına yıldız ve düz tornavida aletlerini iliştirmesi gibi daha minimal bir tasarım olan Juice çakı serisinde tirbuşona bile yer veriyor. Outdoor spor yapanların sıklıkla tercih ettiği Skeletool serisi bıçaklar ise günlük kullanımlarda kullanışlı olmasının yanı sıra ağır işler ve özellikle kamp ya da tırmanış sırasında hızlı müdahale gereken durumlar için düşünülmüş tasarımı ile dikkat çekiyor. Tasarımı iskeleti andıran seri hem hafifliği hem de keskinliği sebebiyle arama kurtarma ekiplerince de sıklıkla tercih ediliyor. İhtiyacınız olanı hep elinizin altında hissetmenizi sağlayacak Leatherman bıçak çeşitlerine siz de hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Kampta ya da Günlük Yaşamda Her Zaman Yanınızda

Kampta ya da Günlük Yaşamda Her Zaman Yanınızda

Kamp alanında ihtiyaç duyabileceğiniz çoğu şeyi cebinize sığdıran Leatherman'in zamansız ve şık tasarımları şehir hayatında da hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Leatherman'in özellikle outdoor spor yapan, hafif ve kullanışlı ürünleri tercih eden kişilerce olumlu yorumlar almasının nedenleri arasında ürünlerin uzun yıllar kullanıma izin veren sağlam yapısı ve minimal boyutları yer alıyor. Gezilerinde, kamplarında, kayak etkinliklerinde Leatherman tercih edenler günlük yaşamlarında da bu konforu devam ettiriyor. Leatherman çakı fiyatları içerdiği özelliklere göre değişkenlik gösteriyor ancak çoğu tasarım bünyesindeki aletler bakımından ele alındığında kolay ulaşılabilir olarak sınıflandırılıyor. Özellikle hafif, kullanışlı, keskin ve güvenli çakılar hediyelik eşya olarak da ön plana çıkıyor. Aletlerle arası iyi olan ve farklı tasarımlara karşı ilgisi olan hemen herkesi mutlu eden bu çakılar özel günlerde farklı hediye arayışı içinde olanlar için güzel bir alternatif oluyor. Gerek anahtarlık olarak kullanılabilen ufak cep aletleri,  gerek mini ve tam boy alternatifleri bulunan çok amaçlı çakılar gerek ise parlaklığı ve tasarımı ile ön plana çıkan katlanır bıçaklar hediye olarak sıklıkla tercih ediliyor. Küçük bir anahtarlığın çok büyük işler başardığını, çok amaçlı bir çakının ortalama 10'dan fazla araca  sahip olduğunu görenler hem mutlu oluyor hem de günlük hayatlarında bu aletleri kolaylıkla kullanabiliyorlar. Keskinliği ile olduğu kadar hafifliği ile de dikkat çeken katlanır bıçaklar ise her an her şeye hazırlıklı olmayı sevenlerin yanından ayıramadıkları bir aksesuar oluyor.  Hemen her şart altında ve her zamanda rahatlıkla kullanılabilecek bu tasarımlar ile kullanıcılar asla çaresiz hissetmiyor. Az alet ile çok iş gerçekleştirmek isteyenlerin tercih ettiği marka diğer ürünlerinde olduğu gibi cep aletlerinde de seyahat dostu bir yol izliyor. Üstelik çoğu cep aleti  kaybolmaya karşı diğer aletlere takılmaya uygun şekilde tasarlanmış olmasıyla dikkat çekiyor. Siz de size ya da sevdiklerinize en uygun Leatherman ürününü hemen şimdi satın alabilir, bir takım çantası dolusu aleti cebinize sığdırmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Leatherman
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Gerber (272)
Columbia (1422)
Victorinox (2786)
Morakniv (235)
CRKT (128)
Walther (365)
Browning (31)
Benchmade (28)
Opinel (1159)
Leatherman (664)
Buck (419)
BORA KNIVES (341)
Sog (259)
Savage (183)
Marttiini (174)
Spider (159)
Spyderco (151)
Ka-bar (125)
Böker Plus (123)
Lanmark (106)
Maserin (103)
Filmam (87)
Square (72)
Umarex (71)
Fiskars (69)
Fallkniven (63)
Nurgaz (62)
Lionsteel (56)
Outdoors (50)
Coghlan's (49)
SWIZA (41)
Nieto (40)
Starling (35)
5.11 (34)
4F (32)
Cudeman (32)
Böker (30)
Manly (30)
Joker (28)
MUELA (28)
Coghlans (27)
Swiss Arms (26)
Letherman (25)
A&C (24)
Cold Steel (24)
Deejo (24)
Antonini (23)
Smiths (22)
Stanley (20)
Nextorch (17)
cbtx (17)
Bora (16)
Markasız (14)
Remington (14)
Summit (13)
Tekut (13)
Winchester (13)
2AS (11)
Remixon (10)
STURM (10)
Hultafors (9)
Sterling (9)
Asg (8)
Ferrino (8)
Evolite (7)
Ruıke (7)
Mac (6)
Spro (6)
A.V.C (5)
C.A.M.P. (5)
FLADEN (5)
Orgaz (5)
Wildo (5)
Ace Camp (4)
Pirge (4)
Webley (4)
Wenger (4)
ALBASTAR (3)
Action (3)
Fenix (3)
PUSULA (3)
Puma (3)
Rox (3)
Allen (2)
Ares (2)
AİPTEK (2)
Butterfly (2)
Coleman (2)
Cp (2)
HARTY (2)
HERBERTZ (2)
Nex Torch (2)
Police (2)
RAPALA (2)
Razor (2)
Sentinel (2)
Wgust (2)
X-Cape (2)
Zoraki (2)
AITOR (1)
ANDRO (1)
ASSO (1)
Active (1)
Aden Spor (1)
Aigle (1)
Akaso (1)
Audi (1)
Avec (1)
Baikal (1)
Bell (1)
Budak (1)
Buffer (1)
CONDOR (1)
Cammenga (1)
CardSharp (1)
Cerva (1)
Chiruka (1)
Cika (1)
Cormoran (1)
Crane (1)
Cup (1)
D.A.M. (1)
Daiwa (1)
Diadora (1)
Discovery (1)
Dolphin (1)
Edelweiss (1)
F.B.I (1)
Fox (1)
Free Camp (1)
Ion (1)
JILONG (1)
Jenix (1)
Kendo (1)
Kinetix (1)
LP (1)
Laguiole (1)
Mactronic (1)
McKinley (1)
Moravia (1)
Mustad (1)
Mystic (1)
NITECORE (1)
Panther (1)
ProBlue (1)
Protech (1)
SWISSTECH (1)
Silva (1)
Sledge (1)
Soleus (1)
Sorel (1)
Strong (1)
Sword (1)
Tan (1)
Tronix (1)
V-Force (1)
Whale (1)
Xiaomi (1)
YAKU (1)
baylar (1)
İcepeak (1)
(13645)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL