Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakı & Bıçak

için 1,159 sonuç bulundu.

Opinel Çakı & Bıçak

Çakı ve bıçaklar, ev ya da ofis mutfaklarında, kampta veya seyahat sırasında herkesin ihtiyaç duyabileceği gereçlerin başında geliyor. Dünyada en fazla tercih edilen markalardan biri olan Opinel çakı ve bıçak modelleri ile farklı uygulamalar için değişik ebatlarda ve şekillerde bıçak ve çakı opsiyonları sunuyor. Outdoor çakı ve bıçak modelleri özellikle kamp tutkunlarına hitap ederken, sap ve bıçak malzemesine göre değişkenlik gösteren zarif modeller ev ya da ofis mutfakları için ideal. Opinel çakı modelleri kayın saplı, gürgen, zeytin ya da meşe saplı hatta inox sap seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkabiliyor. Birbirinden renkli sap modelleri bulunan Opinel çakı çeşitleri farklı işlemler için değişik bıçak boyu ve uç özellikleriyle beğeni topluyor.

Opinel Bıçak Seti Modelleri

Opinel Bıçak Seti Modelleri

Set şeklindeki bıçak modelleri genel olarak kiler bıçak, dişli bıçak, sebze bıçağı ve sebze soyucu şeklinde seçenekleri bir arada sunuyor. Farklı renklerde sapları olan Opinel bıçak seti ürünleri tutuş kolaylığı sağladığından kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almayı başarıyor. Her mutfakta olması gereken bıçak türleri arasında yer alan soyma bıçağı ve çentikli bıçaklar ofis mutfaklarında da tercih edilebiliyor. Tamamı paslanmaz çelik malzemeden üretilen Opinel bıçak seti ürünleri Fransız ormanlarında büyüyen ağaçlardan doğaya zarar vermeden elde ediliyor. Neme ve kire karşı dayanıklı olması için vernikleme işleminden geçirilen bıçaklar uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabiliyor. Opinel markasının öne çıkan bıçak modelleri arasında yer alan mutfak bıçağı, uzun bıçağı sayesinde çiğ ya da füme somonları ince dilimlere ayırmakta kullanılıyor. Kavisli tutma sapı sayesinde ele oturan model krom içermediğinden ekstra bakıma ihtiyaç duymuyor. Opinel sofra bıçağı zarif tutma sapı sayesinde konforlu şekilde ele oturarak soyma ve kesme işlemini kolaylaştırıyor. Opinel et bıçağı ise rosto, kuzu bacağının ve kümes hayvanlarının pişirilme aşamalarında tercih ediliyor. Meyve ve sebzeleri dilimlemek için de kullanılabilen Opinel et bıçağı, krom ilavesi sayesinde hiçbir özel bakıma ihtiyaç duymuyor. 16 cm’lik kavisli bıçak uzunluğu, 2,5 mm’lik bıçak kalınlığı sunan bu et bıçağı, sandvik paslanmaz çelikten üretiliyor. Aşınma direnci sayesinde uzun yıllar kullanılabilirken suya dayanıklı malzemesi sayesinde paslanma sorununa neden olmuyor. Opinel inox fileto bıçağı ise ince ve hassas uygulama gerektiren fileto çıkarma ya da balık pullarını temizleme işlemi için tercih ediliyor. Pişmiş eti ve balığı dilimleme işlemi için de tercih edilebilen Opinel fileto bıçağı, kavisli şekli sayesinde güvenli ve konforlu bir tutuş olanağı sağlıyor. Opinel ekmek bıçağı modeli de ekmeklerin rahatça dilimlenmesinde kullanılıyor. Şık görünümlü Opinel ekmek bıçağı, kayın ağacından üretiliyor. Ürün, 21 cm’lik bıçak uzunluğu ve 1,5 mm bıçak kalınlığı sunuyor. Sap bölümü açık pembe ve açık sarı arasında değişkenlik gösteren ekmek bıçağı çeşitleri suya dayanıklı olarak üretiliyor. Opinel bıçak modelleri 4’lü set şeklinde satın alınabilirken Petit Chef koleksiyonuna dahil olan ürünler özellikler çocukların mutfakla ilişkilerinin güvenli şekilde gelişebilmesini sağlıyor. Çocukların minik ellerinin korunmasına odaklanan Chef koleksiyonu ürünleri, elin kaymasını önleyen tutma sapı ve yuvarlak uçlu bıçaktan oluşuyor. Ayrıca sebze soyucu ürünle birlikte üçlü paket şeklinde satın alınabiliyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen Opinel Petit Chef seti parmak koruyucu tutma malzemesi sayesinde güvenle kullanılabiliyor.

Opinel Mantar Çakısı ve 10'lu Setler

Opinel Mantar Çakısı ve 10'lu Setler

Mantar toplama işlemi için tercih edilen Opinel mantar çakısı, her türlü mantarın toplanmasında kullanılabiliyor. Özellikle toprağı kolay kaldırmaya yarayan fırçası ürünü kullanışlı kılıyor. 8 cm’lik bıçağı olan ürünün sağ kısmı meşe ağacından üretiliyor. Sarı-kahverengi görünümlü olan mantar bıçağında renksiz vernik kullanıldığından doğallığı ile oldukça estetik. Diğer Opinel çakı modelleri ise farklı ihtiyaçları karşılamak üzere üretiliyor. Opinel çakılar farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen setler şeklinde de olabiliyor. Paslanmaz çelik malzemeli Opinel çakı modelleri arasında 10 parçadan oluşan çakı seti en çok rağbet görenler arasında yer alıyor. 2-12 arasında değişen numaraları olan çakılar inşaat ve restorasyon işlemlerinde kullanılıyor. Opinel 10’lu çakı setine dahil ürünler; elektrik, ahşap oymacılığı, halı döşeme gibi işlemler için tercih ediliyor. Yüksek kalitede kesme özelliği olan çakılar, karbon çelik malzemeden üretildiğinden uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Paslanmaya karşı duyarlı olan çakı setinin ıslak bir şekilde bırakılmaması tavsiye ediliyor. Günlük yaşamda koli ya da paketlerin açılmasında da kullanılabilecek ürünlerin bileme işlemi de kolay bir şekilde yapılabiliyor. Güvenlik halkalı çakılar açık ve kapalı olmak üzere iki aşamalı. Açık pozisyondayken de güvenlik amacıyla kilitlenebilen ürünler kapalı durumdayken taşıma amacıyla güvenli şekilde kilitlenebiliyor. Bıçak tipi Yatagan olan ve karbon çelik malzemeden üretilen sete dahil olan çakı sapları, kayın ağacından elde ediliyor. Opinel markasının geleneksel çakısı Yatagan Çakısı olarak biliniyor. Eski Türk kılıcının şeklinden esinlenilerek üretilen ucu sivri ve kalkık olan çakı türü de bu setin içerisinde yer alıyor. Opinel karbon çakı, dışarıda yapılan outdoor faaliyetler sırasında kullanılıyor. El sanatlarıyla ilgilenen kişilerin de tercih edebildiği 7 numaralı Opinel karbon çakı, kapalı şekilde 10 cm açık şekilde 18 cm uzunlukta. 8 cm’lik bıçak tipi Yatagan bıçak olan karbon çakının tutma sapı kayın ağacından üretiliyor. Güvenlik kilidi olan ürün, açık şekilde kilitlenmeye de izin veriyor. Opinal karbon çakı modelleri arasında kapalı şekilde 12 cm, açık şekilde 21 cm uzunluğa sahip 9 cm’lik bıçağı olan 9 numaralı çakı modelinin yanı sıra, kapalı şekilde 11 cm ve açık şekilde 19,5 cm uzunluğa sahip 8,5 cm’lik bıçağı olan 8 numaralı çakı modeli de var.

Opinel Bağ Çakısı ve Fileto Çakı Modeli

Opinel Bağ Çakısı ve Fileto Çakı Modeli

Opinel çakı bıçak modelleri, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilen özellikler barındırıyor. Bağ işlemleri sırasında tercih edilen Opinel bağ çakısı; aşılama, oyma, budama ve meyve sebze toplama işlemleri sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Uç kısmı hafif kıvrımlı olan ürün, çiçek toplama sırasında da kullanılabiliyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bağ çakısında güvenlik kilidi bulunuyor. 8 cm’lik bıçağa sahip Opinel bağ çakısı kayın ağacından elde edilen sap kısmı ile oldukça konforlu bir şekilde kullanılıyor. Krom malzemesi sayesinde bağda ve bahçede güven içerisinde kullanabileceğiniz ürün için ekstra bir bakım yapılması gerekmiyor. Ürün, %0,40 oranında karbon içerdiğinden mükemmel keskinlik vadediyor. Opinel bağ çakısı modelleri arasında uç kıvrımı daha fazla olan 10 numaralı model de yer alıyor. Bu çakı türü de özellikle budama işlemi sırasında kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Opinel Inox Bubinga saplı 15 numaralı fileto çakı ise zarif görünümlü bir model olarak öne çıkıyor. Bubinga ahşaptan üretilen çakı, çok ince ve sivri yapısıyla dikkat çekiyor. Esnek ve ince olması sayesinde jilet gibi keskinliğe sahip olan ürün, polisajlı cilası sayesinde ayna kadar parlaklık sunuyor. Bubinga saplı çakı, Afrika’daki tanecikli ve yoğun yapılı ağaçlardan elde ediliyor. Kahverengi-pembe görünümlü çakı modeli, mor renkte damarlarıyla alıcıların karşısına çıkıyor. İhtiyacınıza uygun Opinel bıçak ve çakı modelini uygun fiyat seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Opinel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Gerber (331)
Columbia (1422)
Victorinox (2790)
Morakniv (235)
CRKT (128)
Walther (365)
Browning (31)
Benchmade (28)
Opinel (1159)
Leatherman (664)
Buck (418)
BORA KNIVES (341)
Sog (259)
Savage (183)
Marttiini (174)
Spider (159)
Spyderco (151)
Ka-bar (125)
Böker Plus (123)
Lanmark (106)
Maserin (103)
Filmam (87)
Square (72)
Umarex (71)
Fiskars (68)
Fallkniven (63)
Nurgaz (62)
Lionsteel (56)
Outdoors (50)
Coghlan's (49)
SWIZA (41)
Nieto (40)
Starling (35)
5.11 (34)
Cudeman (32)
Böker (30)
Manly (30)
Joker (28)
MUELA (28)
Coghlans (27)
Swiss Arms (26)
Letherman (25)
A&C (24)
Cold Steel (24)
Deejo (24)
Antonini (23)
4F (22)
Smiths (22)
Stanley (20)
Nextorch (17)
cbtx (17)
Bora (16)
Markasız (14)
Remington (14)
Summit (13)
Tekut (13)
Winchester (13)
2AS (11)
Remixon (10)
STURM (10)
Hultafors (9)
Sterling (9)
Asg (8)
Ferrino (8)
Evolite (7)
Ruıke (7)
Mac (6)
Spro (6)
A.V.C (5)
C.A.M.P. (5)
FLADEN (5)
Orgaz (5)
Wildo (5)
Ace Camp (4)
Pirge (4)
Webley (4)
Wenger (4)
ALBASTAR (3)
Action (3)
Fenix (3)
PUSULA (3)
Puma (3)
Rox (3)
Allen (2)
Ares (2)
AİPTEK (2)
Butterfly (2)
Coleman (2)
Cp (2)
HARTY (2)
HERBERTZ (2)
Nex Torch (2)
Police (2)
RAPALA (2)
Razor (2)
Sentinel (2)
Wgust (2)
X-Cape (2)
Zoraki (2)
AITOR (1)
ANDRO (1)
ASSO (1)
Active (1)
Aden Spor (1)
Aigle (1)
Akaso (1)
Audi (1)
Avec (1)
Baikal (1)
Bell (1)
Budak (1)
Buffer (1)
CONDOR (1)
Cammenga (1)
CardSharp (1)
Cerva (1)
Chiruka (1)
Cika (1)
Cormoran (1)
Crane (1)
Cup (1)
D.A.M. (1)
Daiwa (1)
Diadora (1)
Discovery (1)
Dolphin (1)
Edelweiss (1)
F.B.I (1)
Fox (1)
Free Camp (1)
Ion (1)
JILONG (1)
Jenix (1)
Kendo (1)
Kinetix (1)
LP (1)
Laguiole (1)
Mactronic (1)
McKinley (1)
Moravia (1)
Mustad (1)
Mystic (1)
NITECORE (1)
Panther (1)
ProBlue (1)
Protech (1)
SWISSTECH (1)
Silva (1)
Sledge (1)
Soleus (1)
Sorel (1)
Strong (1)
Sword (1)
Tan (1)
Tronix (1)
V-Force (1)
Whale (1)
Xiaomi (1)
YAKU (1)
baylar (1)
İcepeak (1)
(13645)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (93)
ve üzeri (97)
ve üzeri (97)
ve üzeri (97)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL