Filtreleri Temizle
Marka
Volta

Kategoriler

Marka

Yuki (29)
Arora (12)
Volta (8)
Kuba (4)
Kral (13)
Regal (3)
Mondial (13)
Rks (12)
Stmax (5)
Falcon (7)
Rine (5)
Motolux (3)
Niu (3)
MIKU Max (1)
WATT (1)
Zealsun (1)
Başka bir kelime deneyin

Motor Hacmi

(5)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (3)
4 yıldız ve üzeri (4)
3 yıldız ve üzeri (4)
2 yıldız ve üzeri (5)
1 yıldız ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Elektrikli Motosiklet

için 8 sonuç bulundu.

Volta Elektrikli Motosiklet

Gelişen teknolojik olanaklarla beraber, kullandığımız taşıtlarda doğal kaynak tüketimini azaltan ve çevreci özellikler ortaya koyan sistemler yer almaya başladı. Volta elektrikli motosiklet modelleri ile likit ya da gaz formunda yakıt kullanmanıza gerek kalmadan yola çıkabiliyorsunuz. Elektrikle çalışan ve klasik motosikletler gibi performans sağlayan Volta elektrikli motosiklet nasıl özelliklere sahip keşfetmek için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Volta Elektrikli Motosiklet Kadın ve Erkeklere Hitap Ediyor

Volta Elektrikli Motosiklet Kadın ve Erkeklere Hitap Ediyor

Şehir içinde pratik ve tasarruflu bir şekilde ulaşım ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız, motosikletler bu noktada adeta birer kahramandır. Kıvrak bir şekilde ilerleyebilmenizi sağlayan, ortalama hız performanslarıyla sizi yormadan hedefinize ulaştıran motosikletleri günümüzde elektrikli motorlarıyla da kullanabiliyorsunuz. Volta elektrikli motosiklet çeşitleri şarj edilebilir aküleriyle size yakıt masrafı yapmadan yola çıkmayı vadediyor. Marka elektrikli motosikletlerinin görünümünü klasik motosikletleri ile benzer şekilde tutuyor. Tarz olarak scooter tipi motosikletleri andıran elektrikli alternatifleri piyasada kırmızı, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle bulabiliyorsunuz. Retro tasarım anlayışından yola çıkılarak gidon kısmında siperliğe yer verilen bu modellerde oval hatlar göze çarpıyor. Sofistike duruşuyla, doğallığı ve özgürlüğü çağrıştıran Volta marka elektrikli motosikletler ayrıca çevreciliklerini dış görünüşleriyle de yansıtıyorlar. Her açıdan kadın ve erkeklerin tarzı ile uyum sağlayan görüntüleri ortaya koyan Volta imzalı elektrikli motosikletlerle siz de kendinizi şehre can veren bir figür gibi hissedebilirsiniz.

Volta Elektrikli Motosiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Volta Elektrikli Motosiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Motosiklet üreticileri arasında piyasaya sunduğu modellerde kreatif tasarım tekniklerini uyguluyor olmasıyla dikkat çeken Volta, ürünlerinde ayrıca performans açısından da ufuk açıcı özelliklere yer veren isimlerden birisidir. Elektrikli motosikletlerinde, ortalama hız performansını verimlilik ile buluşturmayı hedefleyen marka, bu odağını gerçek kılmayı başarıyor. Ürün sayfasında yer alan Volta elektrikli motosiklet özellikleri incelendiğinde de markanın bu başarısı görülebiliyor. Markanın piyasada 4000 ile 5000 W arasında maksimum motor gücüne sahip alternatifleri yer alıyor. Bu motor gücü düzeyiyle 75 km/h seviyesine kadar hızlanabilen modeller, şehir içinde ulaşım açısından elde ettiğiniz esnekliğe, hız performansı da katıyorlar. Şehir içinde tamamen dolu batarya ile 50 kilometreye kadar yol kat edebilmenizi sağlayan modeller hem zamandan hem de enerji tüketiminden tasarruf sağlıyorlar. Çevreci özellikleriyle doğaya zararlı gaz salınımı yapmayan Volta marka elektrikli motosikletlerle, geleceği de temiz kılabilirsiniz. Şimdi ürün sayfamızı inceleyerek Volta elektrikli motosiklet fiyatları ve modellerin fonksiyonları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Volta Elektrikli Motosiklet Alternatifleriyle Rutininizi Oluşturun

Volta Elektrikli Motosiklet Alternatifleriyle Rutininizi Oluşturun

Volta markasının kullanıcılarla buluşturduğu elektrikli motosikletlerin sağladığı avantajlar arasında, modellerin ehliyet ve plaka gerektirmemesi de yer alıyor. Türkiye’de ehliyetsiz olan sürücülerin de kullanabildiği elektrikli motosikletler için plaka almak adına ekstra bir masraf yapmanıza da gerek kalmıyor. Bu özellikleriyle yasal açıdan esneklik kazandıran Volta elektrikli motosikletleri vergilerden de muaf olduklarından ekonomik açıdan da avantajlılar. Volta elektrikli motosiklet modelleri şarj edilerek kullanıldıklarından, kullanım dışı zamanlarda motosikletinizi bataryasını doldurmak üzere şarjda bırakabiliyorsunuz. Ortalama 6-8 saat gibi bir süre zarfında bataryayı doldurabiliyor, dolu batarya ile 50 kilometreye kadar yol kat edebiliyorsunuz. 76-79 kilogram ağırlıklarındaki modeller, elektrikli motorlarının ürettiği gücü verimli kılıyorlar ve bu sayede enerji tüketimi de verimli bir hale geliyor. Markanın ürün sayfası üzerinde yer alan model alternatifleri maksimum motor güçleri, ağırlıkları ve boyutları ile birbirlerinden ayrılıyorlar. Hemen şimdi model seçeneklerinin özelliklerini Motosiklet Modelleri kategorimizde keşfederek Volta elektrikli motosiklet kullananlar arasında yer almak için ürün sayfası üzerinden beğendiğiniz bir modeli sipariş edebilirsiniz.