Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Motosiklet

için 19 sonuç bulundu.

Kuba Elektrikli Motosiklet

Ürün ve hizmet kalitesinin dışında zaman yönetimi açısından da önemli noktada olan Kuba Motor, Kuba elektrikli motosiklet modelleri ile de piyasada yerini alıyor. İnovatif tasarımlar, yüksek AR-GE bütçeleri ile teknolojik adımlar atmaya devam ediyor, yeni üretim tesisleri kurarak istihdamı artırıyor. Yüksek kaliteli ürün ve hizmet, en iyi model ve tasarım, daima müşteri memnuniyeti anlayışı ile güçlü, dinamik ve güvenilirlik ilkesini esas alıyor. Çevreye duyarlı, tasarruflu ve kolay kullanım fonksiyonlarına sahip modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcısının en iyisini hak ettiğine inanan Kuba Motor, bu çerçevede “en”leri üretmek ve tasarlamak için durmadan çalışıyor. Farklı tasarım ve teknolojik paketleri ile donatılmış ürünlerini kullanıcısının beğenisine sunuyor. Her zaman müşterisine kulak veren Kuba Motor, gelen geri dönüşleri değerlendiriyor, uygun olan geri bildirimleri yeni tasarımlarında ortaya koyuyor.

 Kalite ve Çevre Standartlarına Sahip Bilinçli Üretici: Kuba Motor

Kalite ve Çevre Standartlarına Sahip Bilinçli Üretici: Kuba Motor

Çevre ve kullanıcı dostu, enerji tasarrufu sağlayan Kuba şarjlı motor modelleri, modern zamanın etkileyici tasarımlarını ortaya çıkarıyor. Ürünlerinde bulunulan işlevsel donanımlar ve farklı tasarım özellikleri ile çeşitli alternatifler sunuyor. Bilinçli ve son derece hassas olan kullanıcılar istedikleri ürünleri tercih etme sürecinde, ürünün yürüyen aksamının dışında çevreci olup olmayışı, doğal çizgilerin bulunup bulunmaması gibi faktörlere oldukça dikkat ediyorlar. Ulaşım için artıları çok olsa da doğal kaynakları hızla tüketmeyen ve doğaya tehlikeli gaz salınımı yapmayan Kuba elektrikli motosiklet içinde bulunduğumuz uzay çağına uyum sağlıyor. Çağımızın getirdiği estetik anlayışı ve gövde yapısı ile bu uyumu sağladıklarını kanıtlıyorlar. Bazı modellerinde keskin çizgileri bazı modellerinde de yuvarlak hatları kullandığınızı görebileceğiniz tasarımlarında kullanılan gidon tarzları ile motosiklet severlerin beğenisini kazanıyor. Kuba marka, ürünlerini tasarlarken çok ufak detaylara yer veriyor ve kullanıcılarının farklı zevk ve stillerine uygun olmasına dikkat ediyor. Bilhassa ürünlerinde kullandığı farklı renk seçenekleri ile piyasadaki diğer rakiplerinden daima bir adım öne geçiyor. Kırmızı, beyaz, siyah ve mavi gibi renk kombinasyonları ile adından söz ettiren elektrikli motosikletler, uyumlu renk geçişleri ile yaz ve kış mevsimi ile uyumlu bir hâle geliyor. Özellikle yazlık yörelerde kadınların daha çok tercih ettiği elektrikli motosikletlerin güvenli sürüşü hissettirmesi ve konforlu oluşu vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor. Gençlerinde güvenle kullanabileceği bu modeller şanslı alıcısını bekliyor.

 Yılların Tecrübesi ile Sürekli Gelişen Sistemler

Yılların Tecrübesi ile Sürekli Gelişen Sistemler

2004 yılından itibaren Türkiye’de üretilen ve yerli motorlu araçları ihraç eden marka Kuba, elektrikli motosiklet modelleri ile de kullanıcısının gönlünü fethediyor. Tasarımlarında ve modellerinde üstün verimlilik ve yüksek performans seçenekleri ile birbirinden ayrılan farklı seçenekler bulunuyor. Markanın 2000 W, 3000 W ve 4000 W olmak üzere üç farklı seviyede güçlü motor hacmine sahip alternatifleri yer alıyor. 42-45 km/s maksimum hızında gidebilen bu araçlar mevcut performansını motor gücünden alıyor. Şehir içi ve günlük kullanımlar için son derece ideal olarak tasarlanan bu modellerin en düşük 44 km ve en yüksek 64 km mesafeli yolu ful kapasite şarj ile gidebiliyor. Motosiklet severler tarafından yoğun ilgi gören seçenekleri ve teknik özellikleri, yoğun trafik anında ve kalabalık şehirlerde rahat ulaşım imkânı sağlıyorlar. Elektrikli motosiklet modelleri bu bakımdan eşsiz ve sıra dışı farklar oluşturuyor. Kuba elektrikli motor fiyatları modeller arasındaki özelliklerin farklı olması sebebiyle değişiklik gösterebiliyor. Ürettiği motor tercihleri, ergonomik ve kolay tasarım seçenekleri ile trafikte kolay hareket manevraları sağlıyor. Böylece sıkışmış ve yoğun trafik koşullarında bile araçların arasından sessizce süzülüp ilerleyebilir, sizi hedefinize ulaştırabilir. Ortalama 6-8 saat arasında şarj dolum zamanına ihtiyaç duyuyorlar. Pil tam olarak doldurulduğunda 60-65 km arasında mesafe kat edebiliyor. Kuba markasının beğenilen diğer özelliği ise yük taşıma kapasitesi olarak görülüyor. 190-273 kg arasında maksimum yük taşıma kapasitesine sahip olarak üretiliyor. Böylelikle iki kişilik yolculuklar rahatlıkla yapılabiliyor. Çevreci ve şarj edilebilir özellikte olması sebebiyle kullanıcı ve doğa dostu olarak görülüyor. Uzaktan göründüğünde benzinli motosiklete benzeyen yapısı ve son derece sevimli tasarımı ile özellikle gençlerin büyük ilgisini topluyor. Hem enerji hem de zamandan tasarruf edilmesine olanak tanıyor. Ekonomik olması nedeniyle aile bütçesini ya da kullanıcının mali durumunu sarsmıyor. Sportif ve eğlenceli bir kullanım deneyimi sunuyor. Kuba elektrikli motor modellerinden olan scooterlar, iki tekerlek üzerinde hareket edebilen, belirli bir hız limitine ve yolcu taşıma kapasitesine sahip konforlu araçlar olarak üretiliyor. Kısa ve orta mesafe yol kat edecek kullanıcılar için güvenli ve rahat bir yolculuk vadediyor.

 Her İhtiyaca Yönelik Modeller ve Tasarımlar Kuba Motor’da

Her İhtiyaca Yönelik Modeller ve Tasarımlar Kuba Motor’da

Kişilerin yaşamlarına birçok artılar katan ve estetik tasarım anlayışı ile günümüz modern dünyamızdan esintiler bulunan, ihtiyaçlara karşılık veren Kuba elektrikli motor 3 tekerlekli araçlar serisi gittikçe yaygınlaşıyor. Diğer tasarıma sahip elektrikli modellerinde olduğu gibi elektrik enerjisi bakımından tasarruflu ve konforlu bir sürüş deneyimi vadediyor. Bireysel kullanım ya da yük ve yolcu taşımacılığı gibi alanlarda çeşitli amaçları gerçekleştirmek için kullanılabiliyor. Yakıtlı ve elektrikli model seçenekleri ile kullanıcılar için her türlü ürün skalasına sahip katalog modelleri yer alıyor. Kentsel ulaşımda, sokak ve caddelerde, büyük araçların zar zor girebildiği dar bölgelerde kullanmaya uygun olarak tasarlanmış olan üç tekerlekli modeller manevra kabiliyetleri ile güçlükle girilen yollar da kullanıcılar için pratik bir sürüş deneyimi sağlıyor. Niteliği yüksek malzemeler ile donatılmış ve dirençli, sağlam tasarımları sayesinde bir ömür boyunca rahatlıkla kullanılabilen Kuba motor üç tekerlekli elektrikli modeller, motor hacimlerine göre farklı hız kapasitelerine varan modelleri ile karşımıza çıkıyor. Kişisel olarak kullanılabileceği gibi; yük ve yolcu taşıma, kargo taşımacılığı, paket servis hizmeti ve benzeri ticari faaliyetlerde de kullanılabiliyor. Uzun yol mesafeleri için yüksek kapasitedeki güçlü bataryası, süspansiyon ve konforlu koltukları ile rahat sürüş deneyimi yaşatıyor. Amortisörlü kasa sistemi sayesinde güvenli bir şekilde yükleme ve boşaltma yapılabiliyor. Ayrıca arka kasasında açılıp kapanabilen koltuk ile yolcu kapasitesi artırılabiliyor. Kampana fren sistemi ile yolcu güvenliğini ön planda tutuyor. 25 km/s hıza çıkabilen, kırmızı renk seçeneği ile kasalı elektrikli üç tekerlekliler tek bir kablo ile prizden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. Sadece yük değil yolcu taşıma konusunda da hassas tasarımlara sahip elektrikli modeller, gelişmiş özellikleri ile yol sarsıntılarını ve darbelerini hissettirmiyor. Ana gövdeye entegre edilmiş, aydınlatma seviyesi yüksek lambaları ile gece yolculukları en az gündüz sürüşleri kadar mutluluk veriyor. Tek ya da iki kişilik yolcu kapasitesine sahip modeller motor gücünün özelliği ile %15 eğimi bulunan yokuşlara çıkabiliyor. Ön ve arka lastiklerinde kampana disk fren sistemi bulunuyor. Saatte 25 km/s hıza ulaşan araçlar %90’nın üzerinde enerji tasarrufu ve minimum gürültü kirliliği sağlıyor.

 Bırakın Yükünüzü Biz Taşıyalım

Bırakın Yükünüzü Biz Taşıyalım

Kuba elektrikli motor parçaları ile üretilmiş olan Eco Pikap; elektrik teknolojisi ile çalışma sistemi entegre edilmiş, çevre dostu ve gürültü kirliliğinin düşmanı olarak değerlendiriliyor. Ayrıca yüksek performansı ve büyük kasası sayesinde geniş bir yük taşıma alanı sunuyor. Bu özellik kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. Özellikle yüklerin kg biriminde büyük oranda yük taşıma kapasitesi bulunan Eco Pikap, dijital gösterge ekranı ile sürüş sırasında görsellik ve tüm bilgileri okuyabilme özelliği sunuyor. Kullanıcısını yarı yolda bırakmayacak şekilde üretilen Eco Pikap, yardımcı pilot görevini üstleniyor. Bu model ile sürüş deneyimi sırasında oldukça ergonomik, rahat ve huzurlu hissettiriyor. Ayrıca bu model de yer alan kasası ihtiyacınız olan temel yükleri taşıyabilmek için tasarlandı. Geniş hacimli kasası sayesinde yük ve eşyaları kolayca taşıyabilir. 1000 W, 72V 45 Ah akü kapasitesi, 170-190 Nm tork ve 2000 W maksimum güç özellikleri bulunuyor. 30 km/s maksimum hız limitine ulaşabiliyor. 15°’lik eğimli yolları rahatlıkla çıkabiliyor. 40-60 km/s tam şarj ile menzil kapasitesi yer alıyor. Ön ve arka tekerleklerin jantları alüminyum / çelik malzemelerinden yapılmış ve ön / arka fren sistemi disk / kampana fren teknolojisi kullanılarak donatılıyor. Ön lastik ölçüsü 3.00 – 12″ Tubeless, arka lastik ölçüsü ise 3.00 – 12″ Tubeless ebatlarına sahip olduğu görülüyor. 2 ile 10 saat arasında değişen şarj olması süresi ve 300 kg taşıma kapasitesi ile tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Uzunluğu 2900 mm, genişliği 1000 mm ve yüksekliği 1430 mm ölçülerinden oluşan Eco Pikap, son derece kullanışlı ve kolay sürülebilir özelliği ile kullanıcıların vazgeçemeyeceği tasarım ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımsal olarak incelendiğinde sağ ve sol yan aynaları bulunuyor. Kırmızı renk seçeneği ile bir bakan bir daha bakıyor. Yük taşırken kasada bulunan koltuk katlanabiliyor. Yolcu taşımak istendiğinde ise kasada yer alan koltuk açılabiliyor. Bu özelliği sayesinde hem yük hem yolcu taşımacılığı yapılabiliyor. Geniş ve ergonomik koltukları sayesinde güvenli ve rahat sürüş deneyimi yaşatıyor. Dijital gösterge paneline sahip direksiyon gidonu ile fütüristtik bir görünüm kazanıyor.

 Canlıların ve Çevrenin Dostu Kuba Motor Modelleri

Canlıların ve Çevrenin Dostu Kuba Motor Modelleri

Çevre ve kullanıcının yanında olan elektrikli motosiklet çeşitleri, kolay kullanım ve hızlı olmaları nedeni ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Tercih edilecek olan elektrikli motosiklet modelinin markası kadar teknik özellikleri de önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyaca yönelik ve kullanım amacına uygun marka ve model tercihi yapılmadığında üründen beklenen performansın alınamadığı düşünülüyor. Oysa ki ihtiyaç ve doğru amaç için tercih edilen doğru modeller kişiyi yeterince memnun edebiliyor. Burada önemli olan bir diğer unsur; motor gücü ve azami kat edilecek yol mesafesidir. Kuba markası, yüksek performans ve üstün verimlilik alınabilmesi için gelişmiş teknolojiye sahip donanımlara ve ekipmanlara ürünlerinde yer veriyor. Aynı zamanda Kuba elektrikli motor aküsü ve şarj teknolojisi kullanıcıların beklentilerine büyük ölçüde cevap verebiliyor. Kolaylıkla şarj edebileceğiniz alanınız var ise modele entegre olarak üretilmiş akülü ürünleri veya kolay ulaşabileceğiniz şarj noktanız yok ise taşınabilir akü seçeneklerini tercih edilebilirsiniz. Viper 5000 modeli, yüksek kaliteli malzemeler ile üretilmiş, birinci sınıf tasarım çizgilerine sahip sınıfının en iyisi eşsiz bir model olarak karşımıza çıkıyor. Yalnız yolculuk yapmak istemeyenler için ekstra yolcu alanı bulunuyor. Yük taşımak isteyenler için de kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz alana yer veriliyor. Ekonomik bakımdan son derece kullanıcısının yanında olduğunu hissettiren bu model fiyat performans ürünü ve kullanıcı dostu ürün olarak görülüyor. 500 W motor gücü, 48V 20 Ah akü kapasitesi, 25 km/s maksimum hız yapabilme yeteneği ile benzersiz özellikleri barındırıyor. 110V/220V şarj voltajı ve 50-60 Hz şarj etme hızı, tam kapasite batarya ile 30-40 km gidilebiliyor. 10°’lik eğimli yolları rahatlıkla tırmanabiliyor. Ön ve arka frenlerinde kampana fren sistemi yer alıyor. Böylece güvenli sürüş deneyimi için Kuba motor teknolojisinin imzası atılıyor. 6-8 saat arasında şarj dolum süresi ile günlük işleri yarıda bırakmıyor. 255 kg taşıma ve yük kapasitesi sayesinde hafif ve orta seviyedeki yükleri rahatlıkla taşıyabiliyor. Üç tekerlekli ergonomik tasarıma sahip koltukları ve geniş ayak koyma alanı ile sürüş keyfini katlayarak sürdürüyor. Ön ve arkada bulunan lambaları, manuel el freni ile güvenli sürüş için tüm önlemleri alıyor. Bütün bu seçenekleri ve avantajları bünyesinde bulunduran Kuba markasının uygun fiyat seçeneklerine ve tasarımlarına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Kuba Motor ile Araçlar Güvende

Kuba Motor ile Araçlar Güvende

Kuba elektrikli motor yedek parça desteği ile her zaman kullanıcısının yanında olduğunu hissettiriyor. Yetkili bayi ve servis noktalarında tüm bakımlar gerçekleştirilebiliyor. Olası sorunların yaşanması durumunda yetkili servis ağındaki uzman ekip ve kadrosu ile kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket ediliyor. Problemin gerçek nedeni bulununcaya kadar incelemelere devam eden ekibimiz, sorunun doğru tespiti sonrasında uygun yedek parçaları tedarik ederek kullanıcı memnuniyetini sağlıyor. İhtiyaç duyulan yedek parçalar servis noktasında bulunmuyorsa; müşteriye tedarik süresi bildirilerek aracın tahmini teslim tarihi veriliyor. Böylece kullanıcıya aracın durumunun sürekli takip edildiği ve sorun çözülene kadar hizmet vermeye devam edileceğinin garantisi veriliyor. Elektrikli motosikletlerin onlarca hatta yüzlerce yedek parça, ekipman gibi donanım parçaları bulunabiliyor. En önemli iki parça akü ve beyin olarak karşımıza çıkıyor. Akü ve beyin ekipmanlarının tüm alt parçaları ve kendisi orijinal olarak temin ediliyor. Böylece elektrikli motosikletin verimliliği ve performansı korunuyor. Bunun haricinde elektrik kabloları, gidonlar, koltuklar, pedallar, kasa ve gösterge ekranları gibi tüm ekipmanlar aynı hassasiyete tabii tutularak tedarik zinciri takip ediliyor. Ayrıca tasarım detayları bünyesinde yer alan çamurluk, kilitler, kasa çerçeveleri, ana gövde, cam ya da plastik malzemeler gibi tasarım ekipmanları da yedek parça desteği hizmetine dahil ediliyor. Hem iki tekerlekli hem de üç tekerlekli tasarımları için tüm yedek parçaların zahmetsizce tedarik edilmesi kullanıcıyı fazlasıyla memnun ediyor. Elektrikli motosikletler ile huzurlu ve keyifli sürüşlerin devamı için bakım ve onarım işlemlerinin aksatılmadan, güvenilir servis noktalarında yapılması oldukça önem arz ediyor. Ayrıca üreticinin ya da satıcı firmanın kullanım, bakım ve garanti yönergelerini uyulması; ürünün yanında verilen “Kullanım Kılavuzunun” okunması ve kılavuzda yer alan şartlara uyulması hâlinde elektrikli motosikletlerin kullanım ömürleri uzuyor. Yetkisiz servis noktası ve yetkisiz kişiler tarafından değiştirilen her parça ya da gerekli bakım yağları elektrikli motosikletlerde çok geçmeden farklı noktalarda aksaklıklara ve bozulmalara yol açabiliyor. Bu durumda garanti kapsamında değerlendirilemeyen ürünler için ek maliyet yükümlülükleri ortaya çıkıyor. Kullanıcı dostu Kuba markası, her zaman araçların yetkili kişiler ve sadece yetkilendirilmiş servis sağlayıcıları tarafından incelenmesini ve onarılmasını uygun buluyor.

Arama Kriterleriniz

Kuba
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apachi (3)
Aprilla (2)
Arora (12)
Asya (1)
CİTYCOCO (3)
Di Blasi (1)
Electroll (1)
Falcon (13)
Ginger (1)
Kral (14)
Kuba (19)
MIKU Max (1)
Mondial (19)
Motoran (1)
Mypet (2)
Regal (38)
Rks (56)
Stmax (8)
Vespa (1)
Volta (14)
WATT (2)
Yamaha (1)
Yuki (81)
Zealsun (4)
Zongshen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Motor Hacmi

(16)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL