Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Motosiklet

için 14 sonuç bulundu.

Kral Elektrikli Motosiklet

1970’li yıllardan itibaren Yuki Endüstriyel A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Kral Motor elektrikli ve yakıtlı motosiklet modelleri ile günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Elektrikli Scooter, Üç Tekerlekli Modeller, Elektrikli Gingerlar ve Kaykaylar, Elektrikli Otomobiller, ATV & UTV, Scooterlar ve her geçen gün kataloğuna ekledikleri yepyeni modeller firma bünyesinde yer alıyor. Her yaştan ve cinsiyetten kişilerin beklentilerine ve zevklerine hitap eden Kral markası, elektrikli motosiklet çeşitleri ile çevre sorunlarına karşı hassasiyet gösteren, motosikletten vazgeçemeyen ve motosiklet merakı olan kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Kral elektrikli motor modelleri ile çevreye duyarlı, enerji dostu, kullanıcıların güvenliğini öncelik sayan ve müşterileri için ekonomik fırsatlar sağlayan farklı alternatifleri bir araya getiriyor. Küresel ısınma ve artan çevresel sorunlar nedeni ile son zamanlarda gelişen çevre bilincinin de etkisiyle insanlar yakıt yerine elektrikle çalışan araçlar tercih ediyorlar. Bu doğrultuda üretilen çeşitli motosikletler, bisikletler, otomobiller ve raylı sistemler bulunuyor. Çevresel problemlerin dışında artan nüfus nedeni ile oluşan trafik yoğunluğu otomobiller ve benzeri araçlar ile aşılamayacak hâle dönüşüyor. Aynı zamanda petrol fiyatlarındaki artış, trafikte dur-kalk hamlesinin çok sık yaşanıyor olması otomobil kullanıcılarını daha pratik, hızlı ve az yakıt tüketen araçlara yönlendiriyor. Kral markasına ait birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan elektrikli motosikletler kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 Dünya ve Kullanıcı Dostu Elektrikli Scooter

Dünya ve Kullanıcı Dostu Elektrikli Scooter

Özellikle büyük şehirlerde yaşanan trafik sorunları ve yoğunluğu ulaşım giderek zorlaştırarak farklı çözümler üretmeye yönlendiriyor. Günümüzde insanlar günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında eskiye göre daha hareketli ve mobil tarzda yaşamayı seçiyorlar ya da zorunda kalıyorlar. Bu nedenlerden dolayı elektrikli scooter araçlarına olan talep günden güne artarak önemli hâle geliyor. Kullanıcıların elektrikli scooter araçlarını sevmelerinin birden fazla sebebi bulunuyor. Öncelikle en büyük artısı, yakıt yerine elektrik kullandığı için işe, eve, markete, okula vb. yerlere sık sık ulaşım sağlamak zorunda kalanlar bu araçları bütçe dostu olarak değerlendiriliyor. Hem enerji hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Ekonomik olması nedeniyle aile bütçesini ya da kullanıcının mali durumunu sarsmıyor. Sportif ve eğlenceli bir kullanım deneyimi sunuyor. Kral elektrikli motor modelleri içerisinde yer alan scooterlar, iki tekerlek üzerinde hareket edebilen, belirli bir hız limitine ve yolcu taşıma kapasitesine sahip konforlu araçlar olarak üretiliyor. Çevreci ve şarj edilebilir özellikte olması sebebiyle kullanıcı ve doğa dostu olarak görülüyor. Dışarıdan bakıldığında yakıtlı motosiklete benzeyen tasarımı ve son derece şirin görüntüsü ise özellikle gençler tarafından çok tercih ediliyor. Kısa ve orta mesafe yol kat edecek kullanıcılar için güvenli ve rahat bir yolculuk vadediyor. Her bütçeye uygun tasarımları bulunuyor ve modellerin gelişmiş seçeneklerine göre teknik özellikleri ve fiyat aralığı değişiklik gösteriyor. Bu ürünlerin şarj dolum süresi 6 ile 8 saat arasında değişkenlik göstermekle birlikte konforlu koltukları ile keyifli bir sürüş yaşatıyor. Prize takılabilen kablosu sayesinde kolayca şarj edilebiliyor ve üstün kaliteye sahip aküsü aracın verimli çalışmasını sağlıyor.

 Hem Yükte Hem Pahada Hafif Üç Tekerlekliler

Hem Yükte Hem Pahada Hafif Üç Tekerlekliler

İnsanların hayatlarında kolaylık sağlayan ve tasarım çizgileri ile modern esintiler taşıyan, beklentilere cevap veren Kral motor elektrikli araçlar serisindeki üç tekerlekliler oldukça popülerleşiyor. Diğer elektrikli modelleri gibi enerji tasarrufu ve rahat bir sürüş deneyimi sunuyor. İster bireysel kullanım ister yük ve yolcu taşıma gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılsın, yakıtlı ve elektrikli seçenekleri ile kullanıcılar için geniş bir ürün portföyü bulunuyor. Şehir içinde, caddelerde, büyük araçların güçlükle girebildiği dar sokaklarda kullanmaya uygun olarak tasarlanmış olan üç tekerlekli modeller hareket manevraları ile zorlu yollar da sürücüler için kolaylık sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilmiş ve dayanıklı tasarımları sayesinde uzun yıllar kullanılabilen Kral motor 3 tekerlekli elektrikli modeller, motor hacimlerine göre farklı hız sınırlarına ulaşabilen araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Bireysel olarak kullanılabileceği gibi; yük ve yolcu taşıma, kargo taşımacılığı, paket servis hizmeti ve benzeri ticari faaliyetlerde de kullanılabiliyor. Uzun mesafeler için yüksek kapasitedeki bataryası, süspansiyon ve konforlu sele ile rahat sürüş deneyimi vadediyor. Damperli ve çift amortisörlü kasa sistemi sayesinde güvenli bir şekilde yükleme ve boşaltma yapılabiliyor. Ayrıca arka kasasında açılıp kapanabilen koltuk ile yolcu kapasitesi artırılabiliyor. Kampana fren sistemi ile yolcu güvenliğini ön planda tutuyor. 35 km/s hıza çıkabilen, kırmızı ve mavi renk seçenekleri bulunan kasalı elektrikli üç tekerlekliler tek bir kablo ile prizden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. Sadece yük değil yolcu taşıma konusunda da hassas tasarımlara sahip elektrikli modeller, süspansiyon özellikleri ile yol sarsıntılarını hissettirmiyor. Taşıma sepeti ya da kapaklı taşıma kutusu şeklinde ek donanımlara da sahip modeller alışverişlerin keyifli ve rahat bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor. Ana gövdeye entegre edilmiş, aydınlatma seviyesi yüksek lambaları ile gece yolculukları en az gündüz sürüşleri kadar mutluluk veriyor. Tek ya da iki kişilik yolcu kapasitesine sahip modeller güçlü tork özelliği ile %32 eğimi bulunan yokuşlara tırmanabiliyor. Ön ve arka lastiklerinde kampana disk fren sistemi yer alıyor. Saatte 33 km/s hıza ulaşan araçlar %90 oranında enerji tasarrufu sağlıyor.

 Uygun İhtiyaca Yönelik Doğru Model Tercihleri

Uygun İhtiyaca Yönelik Doğru Model Tercihleri

Elektrikli motosiklet modelleri her ne kadar hızlı ve pratik olmaları nedeni ile tercih edilse de kat edebilecekleri yok mesafesi de oldukça önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar elektrikli motosiklet seçerken motor hacmi ve menzil özelliklerini de dikkate alıyor. Kısa ve orta mesafeler için 35-45 km/s menzili olan araçlar tercih ediliyorken daha uzun mesafeli yolculuklar için 75-80 km/s menzil kapasiteli araçlar uygun görülüyor. Kullanımı kolay ve ekonomik oluşu elektrikli motosikletlerin yaygınlaşmasını sağlıyor. Motor hacmi, menzil kadar önemli olan bir diğer faktör ise akü ve şarj sisteminin kullanıcılar için uygun olmasıdır. Apartman giriş katı, müstakil evin girişi ya da bahçeden şarj etme imkânı mevcutsa akünün araçlara gömülü şekilde tasarlandığı elektrikli motosikletler tercih ediliyor. Mevcut koşullarda böyle bir olanak bulunmuyorsa aküsünün taşınabilme ve kilitlenebilme özelliği bulunan araçların alınması daha uygun bulunuyor. Kral elektrikli motor aküsü ile üretilen araçlar 6-8 saat arasında şarj olma özelliği sağlıyor. Elektrikli motosikletlerin seçiminde satış sonrası teknik destek, garanti kapsamı ve süresi, aynı zamanda servis şartları da önem arz ediyor. Elektrikli motosikletlerin de yakıtlı motosikletler gibi periyodik bakımlarının aksatılmadan yapılması, verimi ve performansı yüksek tutuyor. Elektrikli modellere sonradan ilave edilebilecek ek donanımlar ile güvenlik uygulamaları ön planda tutuluyor. Araçların uzak mesafeden rahatlıkla seçilebilmesi için mevcut lambalarından daha büyük lambalar monte edilebiliyor ya da sayısı artırılabiliyor. Hırsızlık vakası yaşanmaması için tekerin çok ufak dönme hareketini algılayabilen alarm sistemleri kurulabiliyor. Tüm bu özellikler ve taleplerin karşılanması için Kral marka elektrikli motosiklet yüzlerce noktada ve onlarca il de geniş bir servis ağı kurarak, müşteri memnuniyetini en uç noktalara taşımayı hedefliyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik uygun seçimler yaparak sürüş deneyimlerini daha kaliteli ve eğlenceli bir hâle getiriyorlar.

 Kral Gibi Destek, Kral Gibi Hizmet

Kral Gibi Destek, Kral Gibi Hizmet

Kral elektrikli motor yedek parça sağlayıcısı olarak sadece servis noktalarında yedek parça hizmeti veriyor. Böylece hem elektrikli motosikletin kontrolleri sağlanıyor hem de sorunun gerçek nedeni tespit edilerek doğru yedek parça montajı yapılıyor. Elektrikli motosikletlerin yüzlerce yedek parçası rahatlıkla temin edilebiliyor. Bu noktada kullanıcıların memnun olması ve kaliteli hizmet anlayışı öncelik olarak belirleniyor. Akü alt ve üst kutusu, üründe kullanılan nikelajlar, ana tesisat bağlantı kabloları, amortisör ve çamurluk her elektrikli motosiklet modeline uygun parçalar firma bünyesinde bulunuyor. Araçların güvenlik ekipmanları arasında yer alan; araç koruma demiri, fren kampanası ve fren levyesi de diğer yedek parçalar olarak tedarik ediliyor. Hiç şüphesiz elektrikli motosikletlerin önemli bir parçası olan beyin, farklı volt seçenekleri ile ihtiyaç duyulması hâlinde temin edilebiliyor. Aynı zamanda elektrikli motosikletlerin tasarımını ve donanımlarını tamamlayan diğer parçalar; furş takımı, düğme setleri, gidon, alt ve üst torpido, km saati ve çerçevesi, koltuk, kontak, motor sensörü, farlar, jantlar ve bagaj gibi daha birçok teknik ekipmanların yedek parça hizmeti sağlanıyor. Sadece iki tekerlekli elektrikli scooterlar için değil üç tekerlekliler için de yedek parça desteği bulunuyor. Elektrikli motosikletlerdeki güvenli, konforlu ve keyifli sürüş deneyimlerinin devamı için periyodik bakımlarının yapılması ve sadece yetkili servis sağlayıcılarından yedek parça teminin gerçekleştirilmesi son derece önemli ve hassas olunması gereken bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Aksi hâldeki durumlarda elektrikli motosikletlerin verimi düşebiliyor, performansı ciddi oranda etkilenebiliyor ve yanlış ya da uygun olmayan parçaların takılması daha büyük sorunlara sebebiyet verebiliyor. Orijinal olmayan yedek parçaların kullanılması ya da kullanma kılavuzunda yer alan bakım yağlarının dışında bir yağ kullanılması, elektrikli motosikletlerin amacı dışında kötü kullanımların olması, aracın kapasitesi dışında yük ve yolcu taşınması, aracın off road gibi spor aktivitelere katılım için kullanılması, yapılması gereken periyodik bakımlarının yapılmaması gibi tüm bu nedenlerin sonucu meydana gelebilecek arızalar garanti kapsamı dışında kalabiliyor. Bu nedenle ürünün kullanım kılavuzunda yer alan ve üretici / distribütör yönergelerine uyulması, elektrikli motosikletlerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

 Sorularınızın Cevapları Burada

Sorularınızın Cevapları Burada

Farklı tasarım seçenekleri ve teknik özellikleri bulunan elektrikli motosikletler hakkında merak edilen birçok detay bulunuyor. Elektrikli motosikleti şarj etmek faturaya nasıl etki eder, aküsü çalınabilir mi ve ömrü ne kadardır gibi birçok soru yanıt bulmayı bekliyor. Elektrikli motosiklet satın almak kullanıcı ihtiyaçlarına, yaşanılan yerin bölgesel koşullarına ve yük taşımacılığında kullanılacaksa taşınacak yük kapasitesine göre değişkenlik gösteriyor. Elektrikli motosikletler günlük kullanımlar için ideal olarak üretiliyor. Elektrikli motosiklet modellerinin sanılanın aksine elektrik faturasına yansıması ortalama aylık 20 TL’yi geçmeyecek düzeyde oluyor. Kullanıcıların en büyük korkusunun akünün çalınması olarak görülüyor. Birçok modelde akünün çalınmasına karşı kilit sistemleri yer alıyor. Bazı modellerde ise akü araca gömülü bir şekilde tasarlanıyor. Doğru kullanımda akünün ömrünün azalması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ancak şarj dolum sırasında elektrik bağlantısının kesilmesi zamanla akünün zarar görmesine sebebiyet veriyor. Ayrıca 0,25 KW’ı geçmeyen en yüksek sürekli gücü, hızlandıkça gücü düşen ve hızın en fazla 25 km/s ulaştığı elektrikli motosiklet kullanıcıları için sürücü belgesi şartı aranmıyor. Bu özelliklerin üzerinde olan elektrikli motosiklet kullanıcılarından M sınıfı sürücü belgesi şartı aranıyor. M sınıfı sürücü ehliyeti alma yaşı 16 olarak belirlenmiştir. Ayrıca Kral elektrikli motor parçaları ile müşterilerine yedek parça desteği veriliyor. Tüm bunların dışında bilinmelidir ki; karayollarına bağlı yollarda bulunan yakıtlı ya da elektrikli fark tüm araçlar belli kurallara uymalıdırlar. Bu durum elektrikli motosikletler için de geçerliliğini koruyor. Olabilecek kazalara karşı da koruyucu ekipmanların kullanılması gerekiyor. Kask, dizlik, eldiven gibi koruyucu ekipmanlar daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Ani fren ve ani hızlanma, sürekli ara gazın verilmesi, yokuşlar da ve bayırlarda gereksiz gaz verilmesi ve yanlış kullanım sonucu hızla enerji tüketimi gerçekleşebiliyor ve istenilen randıman alınamıyor. Bu nedenli doğru kullanım ile üstün performans ve verimlilik elde edilebiliyor. Elektrikli motosiklet kullanıcılarının bu noktalara değer vermesi ve dikkat etmesi oldukça büyük önem arz ediyor. Elektrikli motosiklet modelleri serilerine göre farklılık gösterdiği için gerçekten ihtiyaca yönelik modellerin tercih edilmesi büyük avantaj sağlayacak ve kullanıcıların beklentisini karşılayacaktır.

 Mesafeleri Enerjiye Dönüştüren Seçenekler Kral’da

Mesafeleri Enerjiye Dönüştüren Seçenekler Kral’da

İnsanlar yaşadıkları bölgeye ve ile göre farklı araç tercihlerinde bulunabiliyorlar. İhtiyaç ve bölgesel farklılıklar, avantajlar ve dezavantajlardan dolayı bazı kişiler kısa mesafe gidebilecek düşük hız kapasiteli, bazı kişiler ise uzun mesafe yol gidebilecek yüksek hız kapasitesine sahip araç almayı planlıyorlar. Bu doğrultuda en doğru tercih elektrikli motosikletler olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle uygun fiyat ve performans bakımından elektrikli motosikletler günümüzde oldukça yaygınlaşıyor. İstikrarlı olmayan yakıt fiyatları, artan kuraklık, küresel ısınma ve çeşitli çevre felaketleri nedeni ile artık benzinli ya da mazotlu taşıtların tercih edilebilirliğinde ciddi azalma görülüyor. Hem erkeklerin hem kadınların hatta gençlerin bu olumsuz durumlar için farklı alternatif arayışları, doğal olarak insanları daha pratik ve tasarruflu araçlara yönlendiriyor. Bu bakımdan tüm ihtiyaçları karşılayabilen aynı zamanda da motosiklet kullanmayı sevenler için Kral elektrikli motor fiyatları avantaj sağlıyorken; aynı zamanda kullanıcı ve çevre dostu ürünler ile yollarda yerini alıyor. Kral markasının sportif seçenekleri, klasik modelleri ve farklı renk alternatifleri hem tasarım hem verimlilik olarak memnuniyet sağlıyor. Manevra kabiliyeti yüksek, hızlı ve konforlu modelleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Elektikli motosiklet modellerinde kullanılan batarya ve ileri teknolojiye sahip gelişmiş motor özelliklerinin dışında kullanımı daha kolay ve keyifli hâle getiren bir sürüş deneyimi sunarak piyasayı domine ediyor. Ayrıca sahip olduğu ek donanımlarıyla dikkat çekiyor. Tasarlanan koruyucu ekipmanları kullanıcının güvenliğini ön planda tutuyor. Sadece bireysel gezinti faaliyetleri için değil ayrıca ticari faaliyetleri de kapsayacak şekilde tasarımlar geliştiren Kral markası küçük esnafı da unutmuyor. Üstü açık veya kapalı tasarımları ile beklentileri karşılayacak şekilde üretiliyor. Zahmetsiz bakım, kolay kullanım ve hafif yük kapasitesine sahip modelleri ile enerji tasarrufu ve güvenli sürüş yapılmasına olanak tanıyor. Gelişen teknoloji ile daha yüksek menzil kapasitesine sahip, kaliteli şarj sistemi ile her eve ve her işletmeye uygun olarak tasarlanıyor. Hızlı şarj olma yeteneği ile işlerin yarım kalmasına izin vermeden hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Tüm bu seçenekleri ve artıları bünyesinde bulunduran Kral markasının uygun fiyat skalasına ve farklı dizayn seçeneklerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kral
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apachi (3)
Aprilla (2)
Arora (12)
Asya (1)
CİTYCOCO (3)
Di Blasi (1)
Electroll (1)
Falcon (13)
Ginger (1)
Kral (14)
Kuba (19)
MIKU Max (1)
Mondial (19)
Motoran (1)
Mypet (2)
Regal (38)
Rks (56)
Stmax (8)
Vespa (1)
Volta (14)
WATT (2)
Yamaha (1)
Yuki (81)
Zealsun (4)
Zongshen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Motor Hacmi

(13)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL