TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

yurudesign, Mobilya

için 981 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

yurudesign Mobilya

Sektörün en genç ve yenilikçi markalarından biri olan Yurudesign uzman kadrolarınca bilgisayar desteğiyle kusursuz mobilyalar tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor. Evinizi yeniden kurarken veya işyerlerinizi yenilerken eski tasarımları örnek alarak daha iyiye ve daha kullanışlıya doğru ilerleyen yepyeni bir üreticinin mobilyalarını tercih etmek Yurudesign mobilya ile mükemmel bir eve kavuşmanızı sağlıyor. Evinizin her odası için farklı bir tasarım imkanı sunan Yurudesign’ın tasarladığı mobilyalarla hem evinizde hem de ofiste ihtiyaç duyduğunuz ne varsa elinizin altında olsun. Modern insanın evinde aradığı görünümleri ve fonksiyonları bilerek hareket eden Yurudesign’ın sizin kadar genç tasarımları ile ideal ev veya ofis dekorasyonunu tamamlamak için ihtiyaç listenizi hazırlamanız ve yepyeni tasarımları incelemeniz yeterli oluyor. Markanın son teknolojilerle çalışması daha işlevsel ve eksiksiz ürünlerle sonuçlanırken özgün tasarımlarla yaşam alanlarınızın yüzünü değiştirecek Yurudesign yorum katılarak dekore edilen mekanların ideal mobilya üreticisi oluyor.

Yurudesign Mobilya ile Ahşapla Yapabileceklerinizin Bir Sınırı Yok

Yurudesign Mobilya ile Ahşapla Yapabileceklerinizin Bir Sınırı Yok

Ev ya da işyerleri için mobilya seçerken insanoğlunun en uzun süredir kullandığı kaynaklardan biri olan ahşap dikkatinizi çekebilir. Ahşabın klasik görünümünden hoşlananlar için de ahşapla modern görünümleri birleştirmek isteyenler için de ideal ürünler sunan Yurudesign çalışma masası , televizyon konsolu, sehpa, komodin ve dolap gibi ürünlerde doğal ahşap kullanarak size evinizde veya ofisinizde dilediğiniz iç dizaynı yapabilme olanağı sunuyor. Ahşabın yumuşak yapısından ve doğal renginden vazgeçemeyenler için ürettiği çalışma masaları odalar ve iş yerlerinde yumuşak bir hava yaratırken Yurudesign ahşap yemek masaları, dolaplar, sehpalar ve şifonyerler gibi evinizin her odasında kullanabileceğiniz ürünlerle sizlere evinizi baştan yaratma imkanı veriyor. Ahşap doğallığından yana olsa bile evinde açık renklerden yana olanlar için üretilen beyaz, krem gibi renklerle modern bir görünüm kazandırılan ürünlere de rastlamak mümkün oluyor. Yurudesign insanın mobilyada ihtiyaç duyabileceği her ayrıntıyı düşünerek bunu sanal ortamlarda geliştirdiği uzun soluklu planlarına eklemeye ve bu ayrıntıları içeren mobilyalar üretmeye özen göstermesiyle biliniyor. Bu yüzden markanın ürettiği ürünlerde tekdüzelikten kaçınılarak özgün ve sıra dışı tasarımlara rastlanıyor. Örneğin Yurudesign TV ünitesi seçenekleri yalnızca ahşaptan değil cam görünüme sahip kaplamalı ahşap gövde üzerine eklenen gerçek cam, metal gövde üzerine eklenen doğal ahşap veya farklı renklerle hareketlendirilmiş ahşap gibi görünümlere rastlamak mümkün oluyor. Yurudesign ürettiği ahşap ürünlerde genellikle birinci sınıf kalitede kayın veya gürgen ağaçlarını tercih ederken markanın yüksek teknolojik üretim tesislerinde güçlendirilen işlenmiş ahşap uzun yıllar kullanıma uygun oluyor. Her ürününde farklı bileşenleri bir araya getirerek yüksek kullanışlılığa ulaşmayı hedefleyen Yurudesign’ın ürettiği her ürün hem ölçüleriyle hem de dış görünüşüyle bir diğerini tamamlayabiliyor. Örneğin alacağınız bir Yurudesign konsol evde bulunan, aynı seriye mensup Yurudesign masayla, kitaplıkla, portmantoyla veya dolapla boyut ve görünüş itibariyle uyum sağlayarak evinizde bütünlük sağlayacaktır. Ahşap görünüm pek çok açıdan klasikleşmiş olsa da Yurudesign tasarımlarıyla ahşap ürünlere yeni bir soluk getiriyor. Evinizin her odasında kullanabileceğiniz Yurudesign ahşap mobilyalarla hayatınıza modernlik ve gençlik katın.

Yurudesign ile Evinize Modern Bir Dokunuş

Yurudesign ile Evinize Modern Bir Dokunuş

Genç bir üretici olan ve teknolojinin her nimetinden kullanıcı ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak için yararlanan Yurudesign modern ev sahibinin evinde ihtiyaç duyabileceği mobilyaları kullanıcılarını yakından tanıyarak saptıyor ve her yeni tasarımıyla genişleyen ürün yelpazesini daima taze tutmayı hedefliyor. Evinizin her odası için farklı seriler sunarken her serisi birbiriyle örtüşen ürünler hazırlayarak evinizde bir uyum yakalamanızı sağlayan markanın salon ve oturma odası için sunduğu geniş model grupların arasında belki de en çok rağbet gören Yurudesign kitaplık seçenekleri hem farklı boyutlardaki kitaplarınızın muhafazası ve depolanması için ideal oluyor hem de kitaplarınızı organize bir şekilde ulaşılabilir kılmanızı sağlıyor. Metal aksamlı seçenekleriyle yüksek dayanıklılık ve şık görüntüyü bir araya getiren kitaplıklarıyla Yurudesign hem kitaplar için hem de sergilemek istediğiniz aksesuarlar ve bitkileriniz için korunaklı bir alan oluşturuyor. Farklı raf sayısıyla ihtiyacınıza göre almanızı sağlayan Yurudesign ürettiği her mobilya gibi kitaplıklarda da özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Duvar rafı olarak da dolap tipi olarak da ulaşabileceğiniz kitaplıkları Yurudesign orta sehpa televizyon ünitesi veya sehpasıyla bir araya getirerek salonunuzda ahenkli bir görünüm yakalamanız mümkün olurken bu ahengi tüm evinize yaymanız için evin girişinden itibaren mutfak, banyo ve genç odalarında kullanabileceğiniz farklı Yurudesign mobilyalar mevcuttur. Örneğin ayakkabılarınızı, çantalarınızı ve dış giyim ürünlerinizi saklayabileceğiniz Yurudesign portmanto seçenekleri evinizin girişinden itibaren modernleşmesi için ideal olup aynalı, aynasız, raflı, kaydırma sistemli kapaklı seçeneklerine doğal ahşap görünümlü, beyaz, antrasit ve metal gibi farklı malzemelerle yapılmış olarak rastlamak mümkündür. Genellikle mutfaklarda kullanılan fakat evin banyo dahil olmak üzere her odasına uygun olan Yurudesign çok amaçlı dolaplar markanın özgün dizaynlarıyla güçlenirken hem raflı hem de sandık tipi geniş bölmeli oluşlarıyla eşyalarınızı saklamanız için ideal alanlar oluşturan bu dolaplarla kullandığınız odada kendinize yer açmanız mümkün oluyor. Farklı renklerde sunulan Yurudesign dresuarlar hem hollerde hem de antrelerde kullanıma uygun olurken çocuk odasında kullanılmaya uygun olduğu kadar yetişkinler için çalışma odaları için de kullanılabilen raflı, çekmeceli çalışma masaları verimiliği artırıyor. Yurudesign gençler için tasarladığı iki, üç, dört kapaklı gardıroplarla eşyalarınızı düzenli tutmanın modern yolunu keşfetmeniz için ideal yolları keşfetmenizi sağlıyor. Birbirinden kullanışlı Yurudesign ev mobilyalarıyla evinizde modern bir esinti yaratın.

Yurudesign Mobilya ile Ofislerde Kusursuzluğu Yakalayın

Yurudesign Mobilya ile Ofislerde Kusursuzluğu Yakalayın

Evlerde yakalanan Yurudesign uyumunun eve kattığı modern görünümün ofislere yansımasını sağlayan Yurudesign ofis mobilyaları serisi içinde pek çok farklı modelde çalışma masası, ofis kitaplığı, sehpası, keson ve dolap içermekle kalmıyor toplantılar için ideal boyutlarda masalarıyla ofiste modern bir ahenk yakalamanız için size sunuluyor. Ofiste kitaplıkların evrakların saklanması ve gruplandırılaması için yeterli olmayacağına inananlar için ofiste kullanmaya uygun çok amaçlı Yurudesign dolap seçenekleri sunuluyor. Ofis mobilyaları serisinde daha ciddi tasarımlara yer veren marka hem yüksek işlevsellik hem de kolay kullanım için geliştirdiği bu ürün grubunda çalışanların veriminin ve enerjisinin artırılması için gerekli olan donanımlara sahiptir. Renkleriyle kullanıldığı alanın havasını açan meşe, gürgen, çam ve ceviz gibi ağaçların doğal enerjisinin ofise yayılmasını sağlayan Yurudesign ofis mobilyaları çalışanın ihtiyaç duyabilecekleri göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Masa üzerinde evrak kalabalığını engelleyen dolaplı ve raflı çalışma masaları ofiste çalışanların oluşturabileceği kişisel alanı genişletirken ortak alanı daraltmamasıyla yararlı oluyor. Masa, raf ve dolap içeren birbiriyle uyumlu bir set halinde alabileceğiniz bu çalışma masalarında şıklık kadar kullanışlılık da önemseniyor. Yurudesign’ın ofis antreleri, bekleme salonları ve kişisel ofisler için hazırladığı ofisi ziyaret edenlere yönelik ofis sehpaları ofiste yalnızca çalışanlar için değil ziyaretçiler için de alan yaratmanızı sağlayarak işyerinizi daha sıcak kılıyor. Ofis kesonları veya küçük Yurudesign şifonyer seçenekleri ofiste ekstra bir evrak saklama alanı oluşturulması için ideal olurken üç veya dört kapılı, kitaplıklı veya kitaplıksız ofis dolapları da evrakların veya ofis eşyalarının muhafazasında kullanılabilen çok özellikli ürünler oluyor. Yurudesign genellikle nötr renklerin tercih edildiği ofis mobilyalarına yepyeni tasarımlarıyla renk katıyor. Ofisinize istediğiniz genç ve hareketli görünümü katarken ofisin ciddiyetinden ödün vermeyen Yuridesign mobilyalarıyla işe coşkuyla gitmek isteyeceksiniz. Birbirinden işlevsel, modern ve uzun ömürlü Yurudesign mobilyaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

yurudesign
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001Şehir (486)
222 Concept (853)
312Dizayn (272)
3A Mobilya (669)
4M (1384)
86Möble (139)
893 Design (35)
A1 (519)
A2 Decor (86)
A35 (93)
Abre (235)
Achill (50)
Adalı (141)
Adetto (43)
Adk (28)
Adore (333)
Agmahşap (497)
Air Comfort (155)
AK Raf (39)
Akfil (172)
aktepe (53)
Albero Home (788)
Alfemo (98)
AlkurHome (352)
ALLONİ (41)
Alwaysstar (50)
Alya Banyo (41)
Anadolu (42)
Andoutdoor (34)
ANKARABAZA (54)
Anna Bell (42)
Applebee (32)
arabayatak (49)
Arbre Ahşap (217)
Archi (322)
ARGİMO (205)
ARMİPUF (32)
Armis Yatak (207)
Arna (33)
ARNETTİ (127)
Artemisia (318)
Artilat (52)
Asedia (77)
Atadan (84)
Auraline (27)
AvE HOME (32)
AYBAYATAK (34)
Ayrıntı (97)
AZUCABİN (27)
BAGNOTTİ (26)
BAHÇECİ (375)
Bellona (298)
Berrado (356)
BEY (29)
Beyma Home (433)
BİANİ (137)
Bimossa (163)
Bismot (49)
Black+Blum (56)
Bonart (52)
Boo (89)
Buffer (32)
Buggi (42)
Buglem Sehpa (160)
Bürocci (487)
Bürof (82)
Bürotrend (50)
Cansit (48)
Carvensa (30)
Cemile (57)
CeraStyle (64)
Chic Life (96)
Comforma (184)
Creavit (49)
Daylight (33)
Decoor (32)
Decoraktiv (396)
Decorotti (39)
Dekofis (37)
Dekopark (26)
Dekorbi (68)
Dekorbizden (2666)
Dekorish (47)
Dekorister (496)
demar forge (168)
DENGEMA (43)
DepoLife (148)
Deryawood (74)
DİA'S (46)
(89896)
(28)
Dmodül (310)
Dockers (64)
Doffo (128)
Dovi (28)
Dr.Otto (102)
EBRULİ (26)
Ece Banyo (34)
Egesit (45)
Elizza (140)
Ellaronia (321)
END (215)
End (101)
Enzelo (30)
Enzi (47)
Erinöz (94)
ERKUL (50)
Eroğlu (28)
Erva (152)
Esser (49)
Estelia (112)
ETOP ART (123)
EVAŞK (171)
Evdemo (574)
EviDekor (46)
Evmazon (71)
EVNESYA (154)
Eymense (340)
FabrikaSatis (765)
FLYMOBILYA (234)
Gamer (29)
Gardelia (118)
Gencecix (29)
Gold Banyo (105)
Goldsit (58)
Gül Mobilya (173)
Gümüş (25)
Gürçay (1023)
HANDSTYLE (238)
Hemaks (74)
HOLIDAY (235)
HOMMY (473)
İda Hamak (35)
İdaş (558)
Ikea (196)
İndivani (57)
İneviya (70)
infuss (139)
İSTİKBAL (59)
İşbir (100)
Kale (56)
Kaliza Home (368)
Kanepeci (86)
Kare Banyo (93)
Kenyap (136)
Kilizman (65)
Kiraz Life (27)
KLCmobilya (147)
Koleksiyon (38)
Koç Antik (57)
KOÇSAN (82)
Kulpca (688)
KUPONSART (150)
Laisy (55)
Lajivert (255)
LİDER (45)
Lina (105)
Lita Concept (189)
LorenceHome (135)
luxmobilya (563)
Lüx Mobilya (1742)
Mahya (286)
MAKSA (2954)
MANDELLA (217)
Masachi (422)
MasifArt (1065)
Masifhome (35)
maystil (37)
Megasit (203)
Mekoraf (75)
Metalia (169)
METALUX (25)
Midilife (309)
Mimilos (143)
MİNAR (763)
Minderim (130)
Mingitav (128)
Misya (45)
Mobetto (620)
Mobika (34)
Mobpazar (354)
MOBSER (244)
Mobyat (57)
Moda Mobilya (149)
Modacanvas (476)
Modermo (31)
Modern Raf (204)
Modilayn (264)
Moleno (45)
Mondi (97)
Moonlife (190)
MopaTeks (275)
Moss Yatak (37)
Mozilya (51)
Mrs.Pillow (91)
MUTTİMO (77)
mymassa (85)
Mymob (122)
mysandalye (31)
Ndesk (40)
Nett Mobilya (817)
Niron Yatak (756)
NİVA BAZA (76)
Nobel (308)
Novussi (287)
NTCONCEPT (150)
nurline (34)
Odacix (1033)
ODS (61)
Ofisbazaar (39)
OFİSEL (73)
Ofisinhazir (473)
Ofisse (381)
Ofiszade (329)
opalin (455)
Padişah (322)
Palm (43)
Papatya (204)
Pappuchbox (461)
Peramod (46)
PierVisco (81)
Pikma (40)
Pinotte (151)
Pırımlar (229)
Planet (57)
Pony Yatak (54)
Pooly (266)
POPDEKO (26)
Prado (176)
Pratico (86)
PRİMANOVA (195)
Pukka Home (72)
PÜFF (86)
RABELLA (1398)
Rafburada (74)
Rafevi (52)
RAFKESTİR (112)
Rafline (1605)
Rainbow (141)
Rani (124)
Rapido (44)
Ratolye (961)
Raudi (119)
ReConcept (178)
Rem (37)
Remaks (656)
RENİTSA (25)
Robinhome (244)
RON (90)
Royal (68)
Rubx (33)
Saloni (53)
Saltanat (26)
Samet (682)
Sanalmobilya (380)
Sanatde (330)
SANOVA (90)
Sedef (41)
sedmobilya (34)
Seray (135)
Setay (1341)
Show (42)
Siesta (771)
Sivriler (2946)
Sleep Art (64)
Sonorous (46)
Stoker (168)
Sunfabric (40)
Suntalam (274)
SYNAPSE (231)
SYSTEM (63)
sznwood (39)
Sünsa Yatak (254)
TASARIM (236)
Tasarım (220)
Tdesigno (143)
Te-Home (48)
Tefrishop (38)
Tekman (77)
Tekno-Tel (28)
Tela (26)
Tevalli (26)
Textilla (46)
The Mia (75)
TOMURCUK (565)
TorkanHome (151)
TorosHome (180)
TUBİX (405)
TuremMobilya (815)
tuundesign (37)
Türkmen (185)
Türksit (708)
Ultimate (32)
Unimet (245)
Uğurlu (117)
variant (357)
Varol (35)
Vena (80)
VERASİT (47)
vettore (54)
Veys Sehpa (162)
Visco Roma (37)
Viskay (41)
Viskolove (45)
Vitra (116)
Vivense (38)
VRL (32)
VRL Mobilya (158)
Vune (46)
WellMatt (26)
Wennaline (172)
Woodenbend (215)
Woodine (112)
Woodpunch (59)
XFly (48)
XL (35)
Xline (80)
YamanlarOfis (249)
Yataş (246)
YataşSelena (225)
Yekta Home (74)
YENİLER (81)
yesst (73)
YILDIZSİT (119)
YURDAKUL (538)
yurudesign (981)
ZAVİNNA (166)
ZeyWood (40)
Zio (133)
Zugazo (50)
ÇEBİ (831)
ÖZELL. (516)
ÖZKAP (59)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Yonga levha (739)
Masif (33)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (55)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)
ve üzeri (71)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL