TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mobilya

için 275 sonuç bulundu.

Lajivert Mobilya

Genç mobilyası, çocuk mobilyası, bebek mobilyası, TV üniteleri, baza ve vestiyer olmak üzere metal ve ahşap ürün yelpazesine sahip olan Lajivert Mobilya, sizlere yüksek kalitede üretilmiş ürünler sunmaktadır. Çocuklarınızın sağlığı düşünülerek üretilen bu mobilyalar sayesinde onların uyku düzenine katkıda bulunmuş olacaksınız. Çocukların kişiliğini ve tarzını yansıtacak mobilyalar kişisel gelişimlerinde oldukça önemlidir. Lajivert mobilya modelleri, birbirinden farklı tasarımlara ve geniş renk skalasına sahiptir. Odanızın boyutu ve şekline göre dilediğiniz modelde ve renkte mobilyalar seçerek yeni bir atmosfer katabilirsiniz. Çocuklarınızın hayal gücüne katkıda bulunacak mobilyalar sayesinde artık çocuk odaları vakit geçirmekten zevk alınan bir yer haline gelecektir. Mobilyaların kaliteli ve dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun yıllar boyunca yüksek performansta ürünleri kullanabilirsiniz. Lajivert mobilya ürünleri, Avrupa Birliği onaylı suntalam malzemeden üretilmiştir. Odalarınıza yeni bir perspektif kazandıracak olan mobilyalar ile çocuk odalarını farklı modellerde döşeyebilirsiniz. Üstelik TV ünitesi ve vestiyer modelleri de evlerinize yeni bir şıklık kazandıracak. Bunların yanında birbirinden farklı tasarımlara sahip tamamlayıcı ürünler sayesinde odanıza yeni bir hava kazandırabilirsiniz. Değişik modellerdeki koltuklar ve puflar ile odalarınızı süsleyebilirsiniz. Sayfamızdan ürünleri inceleyip seçerek kendinize ve çocuğunuza en uygun mobilyaları satın alabilirsiniz.

Lajivert Mobilya ile Rahat Uykular

Lajivert Mobilya ile Rahat Uykular

Genç odası takımları ile gençlerin yeni tarzlarına uyum sağlayan Lajivert mobilya takımları, birbirinden farklı model ve tasarımlara sahiptir. Ürün setinde, ister baza ister karyola olarak yatak modelini seçebilirsiniz. Bazalar sayesinde fazlalık eşyalarınızı yatağın altına yerleştirebilirsiniz. Bunun yanında içi çekmeceli fonksiyonel gardırop ile eşyalarınızın tamamını rahatça yerleştirebilirsiniz. Yatak yanına koyabileceğiniz komodin ve şifonyerler gençlere odalarında fazladan alan kullanmaları için olanak sağlıyor. Lajivert mobilya, farklı renk ve modeldeki yatak başlıkları ile gençlerin odalarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Bunun yanında rahatça ders çalışmalarına imkan sağlayacak çalışma masaları farklı boyut ve büyüklüklere sahiptir. Ders çalışmak için ferah bir ortama ihtiyaç duyulur. Odadaki mobilyaların yerleştiriliş şekli oldukça önemlidir. Odanın büyük ve geniş gözükmesi için, gardırobu kapının yanına yerleştiriniz. Bu odanızın olduğundan daha büyük gözükmesini sağlayacaktır. Bunun dışında aynalar, açık renk tamamlayıcı ürünler ile odalarınızı geniş gösterebilirsiniz. Gardırop boyutları takımdan takıma farklılık göstermektedir. Üç kapaklı, iki kapaklı ve sürgülü modelleri ile eşyalarınızı kolayca yerleştirebileceğiniz gardıroplar fonksiyonel kullanımları ile sizlere pratiklik sağlıyor. Genç odalarında en çok ihtiyaç olan mobilya ürünlerinden biri de kitaplıktır. Çocuklarınızın okul eşyalarını ve okuduğu kitapları yerleştirmesi için çok raflı kitaplık modelleri bulunmaktadır. Bazı kitaplık modellerinde kapaklı alanlar bulunur. Bunun dışında boyut ve genişlikleri modelden modele değişiklik göstermektedir. Lajivert mobilya, çocuk odası takımları ile de evlerinize yenilik getiriyor. Çocuklarınızın hayal gücünü geliştirecek birbirinden farklı model ve özel tasarımlar sayesinde artık odaları aynı zamanda birer oyun alanı haline geliyor. Yatak, komodin ve gardırop gibi ürünleri içerisinde barındıran çocuk odası takımları, çocuğunuzun mobilya ihtiyacını karşılar. Üstelik kaliteli uyku çekmelerine yardımcı olur. Genç ve çocuk odası takımlarının yanı sıra bebek odası takımlarına da sahip olan marka, beşik, uyku seti ve gardırop gibi mobilya ürünlerini sizlere sunar. Bebeğinize rahat ve sağlıklı uyku sunacak olan beşik, hem güvenilir koruyucu önlemlere sahiptir hem de uyku kalitesini arttıran fonksiyonel özellikler barındırır.

Lajivert Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lajivert Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lajivert mobilya takımları, çocuklarınızın odalarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Bu mobilyalar, onların odalarını uyumaktan, ders çalışmaktan ve oyun oynamaktan zevk aldığı yerler haline getiriyor. Farklı renk seçenekleri ve modellere sahip ürünler sayesinde çocuklarınızın kişiliğini ve zevklerini yansıtabilirsiniz. Çocuk odası takımları, hem yatak odası takımı olmakla birlikte hem de oyun alanı olma özelliği taşır. Bazı mobilya takımları, temalı halde tasarlanmıştır. Bunlardan biri, ev temasına sahip yatak odası takımıdır. Yatağın üstünde çatı bulunmaktadır ve kumaş perde uygulaması ile kapatılmıştır. Bunun dışında bu yatak odası takımı üç kapaklı gardıroba sahiptir. Gardırobun kapısında, pencere bulunmaktadır ve kumaş ile perde görünümü kazandırılmıştır. Görüntüsünün yanı sıra ihtiyaçlarınızı da karşılayacak olan Lajivert mobilya ürünleri, çocuğunuzun odasını sadece uyunacak bir yer olarak görmesinden kurtarır. Bu modelin yanı sıra, arabalara ilgi duyan çocuklar araba modelinde karyola ve yatak odası takımı bulunmaktadır. Karyola; ses sistemi, tekerleklerinde aydınlatma ve açılabilir kapı sistemine sahiptir. Çocuğunuzun ilgi alanına göre odasının tasarımını seçebilme imkanını yakalayabilirsiniz. Bunun dışında kompakt tarzda yataklar ile alandan tasarruf ederek çocuk ve genç odalarına yeni bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Kompakt tarz yataklar aynı zamanda ranza görevi de görmektedir. Eğer iki kardeşi aynı odada yatırmak istiyorsanız bu yatak modellerini deneyebilirsiniz. Bunun dışında, bu modeldeki yatakların üst katını yatak olarak alt katını çalışması masası ve koltuk olarak kullanabilirsiniz. Lajivert mobilya fiyatları oldukça hesaplıdır. Sizi ve bütçenizi zorlamaz. Uygun fiyata satın alabileceğiniz mobilya ürünleri sayesinde evinize hem dekoratif bir görünüm kazandırabilir hem de çocuklarınızın rahat uyku çekebilecekleri yatak odası takımlarına sahip olabilirsiniz.

Lajivert Mobilya ile Tamamlayıcı Ürünler

Lajivert Mobilya ile Tamamlayıcı Ürünler

Farklı model ve tasarımlara sahip yatak odası takımlarına tamamlayıcı ürünler sayesinde dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve modele sahip koltuklar, odalarınıza şıklık katacak. Lajivert mobilya, kaliteli kumaşa sahip koltuklar ile odalarınızda oturmaktan keyif almanızı sağlıyor. Bunun yanında şifonyer önünde kullanabileceğiniz puflar ile ayna karşısında uzunca vakitler geçirebilirsiniz. Kalp, kare ve yuvarlak şeklindeki puflar geniş bir renk skalasına sahiptir. Bunun dışında bilgisayar ve çalışma masası koltukları ile masa başında oturmaktan yorulmayacaksınız. Ultra konforlu oturuma sahip bu koltuklar sayesinde sırt ve bel ağrılarından kurtulacaksınız. Lajivert mobilya kullananlar mobilyaların rahat ve konforlu kullanıma sahip oluşuna dikkat çekiyor. Ürünlerin dayanıklı ve yüksek teknolojili yapıları sayesinde pratik ve konforlu kullanımları bulunmaktadır. Tamamlayıcı ürünler arasında bebeğinizin rahat uyku çekmesini sağlayan uyku setleri bulunmaktadır. Farklı renk ve tasarımları ile hem kız hem erkek bebeklerine hitap eden uyku setleri aynı zamanda içerisinde cibinlik teli ve tülünü de barındırmaktadır. Rahat ve ergonomik tasarımlara sahip karyola ve baza modelleri de bulunmaktadır. Yavrulu karyola modülleri markanın bütün modellerine uygun olarak tasarlanmıştır. Yavrulu karyolaya ek olarak seçeceğiniz kardeş yatak veya yataksız kasa modülünü ekleyerek kendi yatağınızı oluşturabilirsiniz. Lajivert mobilya, ultra konfora sahip yatak modellerinde farklı yüksekliklere ve boyutlara sahiptir. Bazalar, çift taraflı açılır veya tek taraflı açılır olma özelliğine sahip olup sizlere daha fazla alan sunarak eşyalarınızı yerleştirme imkanı tanır. Kolay temizlenebilir yapısı ve geniş hacmi ile pratik kullanıma sahiptir. Çocuklarınızın odalarını bambaşka bir dünyaya çevirecek olan bu mobilyalar hem kaliteli uyku imkanı sunar hem de evlerinize yeni bir dekoratif görünüm kazandırır. Çeşitli renk ve özel tasarımlarıyla istediğiniz ürünü seçebilir ve kısa zamanda bu ürüne sahip olabilirsiniz. Dayanıklı malzemeleri ve sağlıklı hammaddeleri ile gözünüzü arkada bırakmayacak olan Lajivert mobilya ürünleri, evlerinize şıklık getirecek. Ayrıca arzu ederseniz Mobilya kategorimizi ziyaret edebilir ve tüm markalara ait mobilya modellerini inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Lajivert
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001Şehir (749)
222 Concept (666)
312Dizayn (159)
3A Mobilya (846)
4M (1265)
86Möble (83)
893 Design (60)
A1 (466)
A2 Decor (68)
A35 (164)
Abre (153)
Achill (42)
Adalı (142)
Adalin (165)
Adam (29)
Adetto (43)
Adk (25)
Adore (410)
Afilli (49)
Agmahşap (243)
Air Comfort (111)
Akfil (217)
aktepe (50)
Alf (153)
Alfemo (551)
AlkurHome (371)
ALLONİ (31)
Almino (88)
Alpino (41)
Anadolu (61)
Andoutdoor (50)
Anje (87)
ANKARABAZA (52)
Anna Bell (26)
arabayatak (59)
Arbre Ahşap (280)
Archi (275)
ARGİMO (167)
ARMİPUF (38)
ARNETTİ (164)
Artemisia (52)
ARTHUBO (31)
Artlines (80)
Arva Decor (35)
Arvax (75)
Asedia (46)
Asz (41)
Atadan (29)
AvE HOME (115)
avmpark (167)
AZUCABİN (27)
BAGNOTTİ (23)
BAHÇECİ (362)
Bambi (97)
bandi (48)
BAVYERA (104)
Bellona (330)
Berrado (316)
Beşel (39)
BİANİ (114)
Bimossa (175)
Bismot (49)
Black+Blum (61)
Bleg (66)
Bonart (33)
Boo (62)
Buffer (82)
Buggi (38)
Buglem Sehpa (164)
Bürocci (495)
Bürof (53)
Bürotrend (58)
Carvensa (29)
Chic Life (117)
Cimri Kese (43)
Clairwater (32)
Comforma (114)
Dardason (51)
Decofis (23)
Decoor (59)
Decoraktiv (568)
Decorotti (39)
Dekmanya (104)
Dekofis (33)
Dekomodern (59)
Dekorbizden (493)
dekorca (734)
Dekorister (478)
Dekorjinal (24)
Dekozem (56)
Demaks (45)
demar forge (186)
Demarforge (224)
DENGEMA (24)
DepoLife (181)
Deryawood (72)
Desa (34)
Dessen (40)
DİA'S (49)
(81655)
Dockers (149)
Doffo (25)
Dogant (124)
Dr.Otto (93)
e-decor (62)
Ece Banyo (42)
Egesit (43)
Elizza (143)
Ellaronia (127)
Emek Ofis (34)
END (210)
Ensa Banyo (119)
Enzelo (26)
Enzi (37)
EraHome (130)
Erinöz (116)
Erkul (87)
Eroğlu (154)
Erva (165)
Ervo Mobilya (300)
Esser (32)
Estelia (137)
Estelya (34)
Evdekimoda (52)
Evdemo (237)
EviDekor (42)
Evimo (835)
Evino (163)
Evka (214)
EVNESYA (77)
Eymense (474)
FabrikaSatis (358)
FANO (156)
Fidex Home (36)
FLYMOBILYA (177)
Fullreyon (30)
FurkanSark (23)
Gamer (70)
Gardelia (71)
Gold Banyo (105)
Goldsit (153)
Gucca (35)
Gustohome (242)
Gürçay (1055)
Hammak (26)
HANDSTYLE (196)
Hemaks (51)
HOLIDAY (379)
Homaks (28)
Homedora (64)
HOMMY (380)
İdaş (609)
Ikea (191)
inemob (38)
infuss (88)
İSTİKBAL (236)
İşbir (73)
Kale (108)
Kanepeci (82)
Kapıönü (64)
Kare Banyo (197)
Kenyap (59)
Kids & Teens (132)
Kilizman (77)
KLCmobilya (100)
Koç Antik (41)
Kulpca (178)
KUPONSART (34)
Kzy (131)
Laisy (28)
Lajivert (275)
LİDER (175)
Lime Art (60)
Lina (112)
LorenceHome (110)
Lourens (29)
luxmobilya (124)
Lüx Mobilya (489)
Mahya (282)
Majeste (45)
MAKSA (246)
MANDELLA (285)
Masachi (410)
MasifArt (900)
Mattrazzz (78)
Megasit (203)
Mekoraf (79)
Meltem (27)
Metalia (109)
Metax (48)
mezza (49)
Midilife (256)
Milvaki (64)
Mimilos (197)
MİNAR (980)
Minderim (158)
Mingitav (35)
Mirabella (49)
Missia (44)
missworble (30)
Misya (29)
Mobetto (255)
Mobpazar (164)
Mobyat (54)
Modalife (192)
Modermo (24)
Modern Raf (292)
Modilayn (478)
Mondi (217)
Moonlife (132)
MopaTeks (73)
Moss Yatak (34)
Mozilya (48)
mymassa (158)
Mymob (144)
mysandalye (51)
Nett Mobilya (608)
Niron Yatak (718)
NİVA BAZA (67)
Nobel (329)
Novussi (300)
NTCONCEPT (128)
Nunemo (34)
Odacix (1175)
ODS (49)
Ofisbazaar (39)
OFİSEL (211)
Ofisinhazir (181)
Ofiszade (209)
Omca (27)
opalin (438)
Orka (26)
Paffia (24)
Palm (48)
Papatya (360)
Pappuchbox (418)
PAYİDARTS (29)
PierVisco (45)
Pikma (110)
Pinotte (111)
Pırımlar (74)
Pooly (355)
Pormet (36)
Prado (150)
Pratico (23)
PRİMANOVA (192)
Pukka Home (24)
PÜFF (138)
RABELLA (30)
Rafburada (84)
Rafevi (54)
RAFKESTİR (926)
Rafline (991)
Rainbow (102)
Rani (370)
Rapido (63)
Ratolye (813)
RE-FORM (24)
ReHome (74)
Rem (309)
Remaks (585)
Ressa Home (122)
Robinhome (211)
RON (66)
Rosella (44)
Rovena (161)
Royal (104)
Rubx (40)
Samet (603)
Sanalmobilya (197)
SANOVA (85)
Seduna (28)
Seray (130)
Setay (1279)
Shila (32)
Show (33)
Siesta (1302)
Sleep Art (63)
Sonorous (86)
Stoker (149)
Sunfabric (38)
Suntalam (46)
SYNAPSE (32)
SYSTEM (401)
sznwood (28)
Tanmob (26)
Tasarım (191)
TASARIM (95)
Te-Home (120)
Tekman (54)
Tekno-Tel (53)
Tekoplus (47)
Tevalli (46)
Textilla (161)
The Mia (49)
TOMURCUK (337)
TorkanHome (86)
TorosHome (75)
TUBİX (396)
TuremMobilya (524)
tuundesign (26)
Türkmen (136)
Türksit (630)
Ultimate (64)
Unimet (133)
Uzay Ofis (240)
Uğurlu (206)
variant (357)
Varol (35)
Vavonni (105)
Vena (81)
Veys Sehpa (113)
VİLİNZE (103)
Vitra (173)
Vize (120)
VRL Mobilya (177)
Wennaline (55)
Woodesk (923)
Woodi (72)
Woodine (127)
Woodpunch (109)
XFly (50)
XL (64)
Xline (84)
Yekta Home (63)
YENİLER (215)
yesst (56)
YILDIZSİT (142)
YURDAKUL (460)
yurudesign (259)
YZC (78)
ZEM (76)
Zio (96)
ZİVELLA (63)
Zugazo (23)
ÇEBİ (464)
Özbek (26)
ÖZELL. (870)
ÖZKAP (47)
Ünlü (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

MDF (37)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(8)
(7)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL