Mutfak Mobilyası

Mutfak mobilyası çeşitleri, mutfakta işlerinizi kolaylaştırırken mutfak dekorasyonunuzu güzelleştirmeyi amaçlar. Ardino Moduler, Dmodül, Fretwork Dekoratif, Nitelik Mobilya, Sanalmobilya ve daha birçok markanın enva-i çeşit ürününü burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mutfak Dolabı

Mutfak Dolabı

Mutfak dolabı mutfaklarda göze hoş görünen, derli toplu saklama alanları yaratmak için idealdir. Çok amaçlı mutfak dolapları tabaklarınızı, bardaklarınızı çatak kaşıklarınızı veya tost makinesi ve mikser küçük ev aletlerinizi saklamak için birebirdir. Mutfak dolapları genelde kapaklı veya çekmeceli olur, raflar kapakların ardında bulunur. Ama evde küçük çocuk veya evcil hayvan yoksa ve mutfak eşyalarınıza güveniyorsanız açık rafları bulunan mutfak dolaplarını da tercih edebilirsiniz. Güzel bardaklar dışarıda canlı bir görünüm yaratacaktır, ayrıca sık sık kullanmanız gerekeceği için onlara erişmeniz de kolay olacaktır. Mutfak dolapları mutfak duvarlarınıza monte edilebilir; ayaklı modeller bağımsız bir modül olarak kullanılabilir. Bazı dolapların üstüne ocak konulabilir, bazı dolaplar ise ankastre fırın dizaynı için özeldir. Mutfak dolabı fiyatları ölçülere ve malzemeye göre değişir.

Kiler Dolabı

Kiler Dolabı

Kiler dolabı mutfak dolabınızı tamamlayan bir mobilyadır. Bu dolaplar mutfak eşyalarından çok sebze, meyve, baklagiller, patates, soğan ve sarımsak gibi buzdolabında muhafaza edilmeyen yiyecekleri, kavanozdaki reçelleri, balları ve konserveleri saklamak için kullanılır. Kiler dolabı modelleri oldukça çeşitlidir ve mutfağınızın ölçülerine uygun bir ürünü bulmanız hiç zor olmaz. Enine doğru genişleyen kiler dolaplarını ya da boyuna doğru uzayan kiler dolaplarını tercih edebilirsiniz. Kiler dolapları da mutfak dolapları gibi kapaklı olabilir ama açık raflı kiler dolapları da oldukça kullanışlıdır. Kiler dolapları suntalam, ahşap, yonga levha, metal, plastik, krom ve rattan gibi birçok farklı malzemeden imal edilebilir. Hepsi de mutfak kullanımı için uygun olan, kolay temizlenebilen ve dayanıklı malzemelerdir.

Hazır Mutfak Takımı

Hazır Mutfak Takımı

Hazır mutfak takımı size mutfak mobilyalarınızı tek tek seçmek yerine bir arada alma imkanı sunar. Böylece hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz çünkü parçalar zaten birbiriyle uyumlu haldedir ve toplu alım yaptığınız için tek tek alımdan daha ekonomik olur. Hazır mutfak takımı alırken dikkat etmeniz gereken şey mutfağınızın ölçüleri ve şekli. Hazır mutfaklar belirli ölçülerde sunulduğu için dikkatli bir şekilde hesap yapmanız büyük önem taşır. Doğru ölçülere sahip bir mutfak takımı uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir. Mobilyalarda klasik ahşap renklerinden sıkıldıysanız beyaz, kırmızı veya mavi gibi farklı kapak renklerine sahip mobilyalara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Mutfak Mobilyası

için 2,711 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(4)
(2)
(1)
4M (72)
A1 (12)
(1)
(2)
Adore (12)
(2)
(4)
AlkurHome (6)
(5)
(1)
(1)
(1)
Buggi (12)
(2)
(1)
Dekorbi (56)
Dekorister (10)
(1263)
Dmodül (143)
(3)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
FLYMOBILYA (60)
(3)
(1)
Hemaks (20)
Hib (30)
HOMMY (80)
(1)
inemob (32)
infuss (21)
(1)
(2)
Kzy (25)
(1)
(4)
(2)
Mimilos (10)
MİNAR (15)
Mobetto (26)
(4)
(3)
Moda Mobilya (132)
(1)
Modilayn (117)
(1)
(3)
(1)
nurline (9)
(1)
(2)
(1)
(2)
Pegai (9)
Pratico (8)
(4)
(2)
Remaks (19)
(1)
(1)
SANOVA (7)
(3)
(1)
(1)
(3)
Vena (11)
yurudesign (21)
(1)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (858)
Suntalem (247)
MDF (239)
Ahşap (131)
Metal (79)
Krom (31)
Plastik (23)
Meşe (13)
Akrilik (12)
Alüminyum (11)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(210)
ve üzeri (388)
ve üzeri (478)
ve üzeri (519)
ve üzeri (549)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL