TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gardırop

için 3,277 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Gardırop

Giysilerin düzgün bir şekilde saklanmasını, arzu edildiği anda aranan kıyafete ulaşılmasını sağlayan gardırop modelleri, kıyafet düzenini sağlayan önemli bir tasarımdır. Bu tasarımlardan beklentiler, sağlam ve bütçeye uygun olmasıdır. Bu mobilya tasarımları, yalnızca kıyafetlerin düzgün bir şekilde sıralanmasını değil, ayakkabı, yastık, yorgan ya da nevresimlerin konulmasını da sağlar. Gardıroplar, birbirinden farklı uzunluklarda, farklı kapak şekillerinde, özel çekmecelere sahiptir ve bu özellikleri ile birbirlerinden ayrılır. Bu ürünler birbirinden farklı modüler raf yapılarına ve iç tasarımlara sahiptir. Gardıroplar, model, fiyat ve tasarımlarıyla birbirinden farklıdır ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Gardırop Modelleri Farklı Tasarımlarla Hazırlanır

Gardırop Modelleri Farklı Tasarımlarla Hazırlanır

Gardıroplar farklı tasarımlarla hazırlanır ve kullanıcılara sunulur. Bu tasarımların arasında yer alan aynalı gardırop modelleri, adından da anlaşılacağı gibi kapısında ayna olan tasarımlardır. Bu mobilyalar, en az iki kapaklı olmak üzere üç kapaklı, dört kapaklı ve altı kapaklı olarak dizayn edilir. Bunun yanı sıra sürgü kapaklı gardıroplar, açık raf tasarımları ve portatif bez dolaplar bulunuyor. Gardıroplar arasında menteşe kapaklı olanlar da bulunuyor ve bunlarda iki farklı giysi asma bölümü yer alıyor. Bu tasarımlar kullanıcılarına daha rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Altı kapaklı olan gardıroplarda ise çekmece ve modüler raflar yer alıyor e bu dizaynları ile kullanıcının kişisel gereksinimlerine uygun olarak düzenlenebiliyor. Bunun yanı sıra daha ekmece ve modüler raflar geniş kullanım alanı sunuyor. Gardıroplar arasında sürgü kapılı olanlar da öne çıkan modeller arasındadır. Ayrıca renk geçişleri ile de dikkat çekiyor. Bu mobilyalar farklı genişliklere, farklı yüksekliklere ve derinliklere sahip olarak tasarlanıyor. Ayrıca gerek sürgülü gerekse diğer modeller arasında ikiden fazla kapak olan modelleri tercih edebilirsiniz. Gardıropların bazı modellerinde kolay taşınabilme özelliği ve montaj işlemlerinin kolay olması ile gibi avantajlar vardır. Bu modeller de farklı ölçülerdedir ve son derece kullanışlıdır. Bu mobilyalar her evin olmazsa olmaz eşyalarından biridir. Gardıroplar, yatak odası takımlarının vazgeçilmez ayrıntısıdır. Gardıropların fiyatları, birçok etkene göre değişiyor. Örneğin 4 kapılı 2 çekmeceli gardırop ile 2 kapılı ve 2 çekmeceli gardırobun fiyatları arasında fark vardır. Büyük gardıroplar genel olarak büyük yatak odalarında tercih ediliyor. Birbirinden farklı ve şık tasarımlara sahip olan bu ürünler, modern ve klasik çizgilere sahiptir.

Gardırop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gardıroplar kapak tasarımları ile birbirinden ayrılıyor gibi görünse de aslında sadece kapak tasarımları değil iç yapıları ve kullanılan malzemeleri ile de birbirinden farklıdır. Özellikle gardırop fiyatları ile ilgili araştırma yapıldığında Esatlarına ve kullanılan malzemeye göre değiştiği gözlemlenir. Örneğin geniş iç hacimli olan büyük ve sürgü kapaklı gardıroplar, bir yandan pratik bir kullanım imkanı sunarken bir yandan da evdeki tekstil ürünlerinin saklanması için özel bir alan oluşturuyor. Bu tür tasarımla sahip olan dolaplarda fiyatları etkileyen bir başka özellik de modern şekilde tasarlanmış dış ayrıntılar oluyor. Birbirinden şık ve estetik tasarımlara sahip olan, yatak odalarına ayrı bir şıklık katan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek evinize en uygun olan tasarımı kolaylıkla bulmanız mümkün. Çocuk odaları için çocuk gardırop modelleri tasarlanıyor. Bu modeller, birbirinden farklı tasarımlarla üretiliyor. Özellikle kapakları yarış arabalarıyla süslenen gardıroplar da birbirinden farklı ebatlarla tasarlanıyor. İki kapaklı olarak tasarlanan çocuk gardıropları kız ve erkek çocuklar için birbirinden farklı renklerle tasarlanıyor. Birbirinden farklı malzemelerle tasarlanan gardıroplar, genişliklerine göre farklı kullanımlarda değerlendiriliyor. Özellikle iç hacimleri geniş olan gardıroplar, her tür alanda kolay kullanım avantajı sunuyor. Kaliteli ahşaptan imal edilen ve özel tasarımları ile dikkat çeken bu mobilyaların arasında açık raf sistemin ile şekillenenler, özellikle yine seçenekler sunuyor. Çok sayıda marka tarafından tasarlanan bu mobilyalar ebatlarına göre farklı fiyatlarla satılıyor. Bu gardıropların arasında her zevke ve bütçeyle uygun olanın seçilmesi mümkündür. Gardırobu seçerken ilk olarak kaç kişilik olacağına, ne kadar büyüklükteki bir gardıroba sahip olmanız gerektiğine karar verilmelidir. Örneğin askılara mı yoksa raflara mı ihtiyaç olduğu belirlenmelidir. Bunun yanı sıra dolap için ne ölçüde yerin olduğu da belirlenmelidir. Bir gardıroptan beklendi, hem kışlık hem de yazlık giysileri alması. Gardırobun kapaklı ya da sürgülü olup olmadığına da karar verilmesini etkileyen en önemli unsur, sahip olunan alan. Sürgülü kapakların yerden tasarruf ettirdiği bilinen bir gerçektir. Menteşe kapaklar ise dolabın tamamını görebilme imkanı sunuyor. Bu nedenle karar kullanıcının. Sürgülü ya da menteşe kapaklı gardıroplarda aynanın bulunması ise kullanıcının avantajıdır. İki kapak seçeneğinde de tamamen ayna ya da parçalı ayna seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Açık Gardırop Çözümleri

Açık Gardırop Çözümleri

Açık gardıropları kullanmak azlında biraz zordur. Giysilerin toza maruz kalma olasılığı unutulmamalıdır. Bu tipteki dolaptan hızlı ve devamlı bir kıyafet alımı ve konulması varsa pek sorun yaratmaz. Çok giysi değiştiren hayat tarzı olanlar için hız kazanmak ve pratik olmak için açık dolapların tercih edilmesi mümkündür. Ancak kapılı gardırop modelleri, kıyafetlerin korunmasını sağlar ve içinde uzun süre durabilir. Gardıroplar hemen hemen her yatak odasında kullanılan bir mobilyadır ve kullanıcıları için kurtarıcı durumdadır. Elbise dolabı için kullanılan bu ürünler, 2'li, 3'lü ve 4'lü olarak tasarlananların arasından ihtiyaca en uygun olan modeli seçebilir, yatak odanızı kişisel zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Farklı şekillerde dizayn edilen bu ürünlerin kullanımı da son derece kolaydır ve uzun zamandır erekli gerekli olan bir tasarımdır. Gardıroplar her zevke uygun ve kullanışlı olarak tasarlanır. Yatak odası için bir tercih yaparken odanın boyutları çok iyi düşünülmeli ve seçilen model için uygun olup olmadığına net bir şekilde karar verilmelidir. Gardırobun uzunluğu gibi özellikler iyi değerlendirildiğinde, kusursuz bir model seçilmesi söz konusudur. Sürgülü dolaplar ise kullanım kolaylığı sağlar. Birbirinden farklı renk ve model seçeneği ile tasarlanan bu ürünler, herkesin zevkine göre şekillenmiştir. Bu modeller arasından da hem fiyat hem de kalite açısından en uygun olanı seçmeniz ve yatak odanızı şık bir tasarımla renklendirmeniz mümkün. Tasarlanan gardıroplar arasında olan 3 kapaklı gardırop modeli, adından da anlaşılacağı gibi 3 kapağa sahiptir. Bu kapaklar menteşelidir. Menteşeli olan tasarımlarda gardırobun içinin tam olarak görülmesi mümkündür. Bu açıdan sürgü kapaklı modellerden avantajlıdır. Bu tasarımların bazıları, sürgülü tasarımlardan daha uygun fiyatlıdır ancak tamamının bu şekilde olduğu düşünülmemelidir. Çünkü fiyatı belirleyen en önemli unsur kullanılan malzemenin kalitesidir. Yüksek kaliteli ağaç malzemenin fiyatı, diğerlerine göre daha yüksektir ve dolayısı ile bu tür malzemeden tasarlanan ürünlerin satış fiyatları da fazladır. Ancak gardıroplarda fiyat ucuz diye düşük kaliteli ürünler tercih edilmemelidir. Bu tip tercihler, çabuk yıpranan gardıroplarla karşı karşıya kalınmaya neden olur. Bu nedenle kaliteden ödün verilmemelidir. Mobilya kategorisi üzerinden farklı modelleri inceleyebilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (579)
Yonga levha (265)
Ahşap (252)
Kumaş (252)
Metal (140)
MDF (135)
Çelik (52)
Plastik (49)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Gardroplar

Başka bir kelime deneyin

Marka

312Dizayn (1)
3A Mobilya (15)
4M (5)
86Möble (3)
A2 Decor (1)
A35 (3)
Adetto (1)
Adore (27)
Afilli (43)
Agmahşap (6)
Albimo (1)
Alfemo (28)
AlkurHome (4)
Alpino (1)
ALUTAB (1)
Anadolu (1)
Bellona (6)
Berrado (176)
Bimossa (35)
Boo (1)
Buggi (1)
Chic Life (16)
Dardason (13)
Dekortif (1)
Deryawood (2)
DİA'S (2)
(1457)
Elizza (16)
EraHome (5)
Erva (9)
Eymense (3)
fabidu (6)
Gagva (1)
Gencecix (1)
Gucca (8)
Gürçay (2)
infuss (1)
Kapım (1)
Kenyap (12)
Kilizman (1)
Kozalak (1)
Kzy (1)
Lajivert (11)
MANDELLA (2)
Masachi (6)
Metalia (31)
Mimilos (22)
MİNAR (187)
Mingitav (1)
Missia (4)
Mobetto (21)
Mobika (6)
MOBUSTA (3)
Modilayn (31)
Mondi (9)
Mymob (9)
Netvizyon (3)
Nobel (1)
NTCONCEPT (1)
Odacix (40)
Pormet (36)
Prado (73)
Rafline (12)
Rainbow (9)
Rani (89)
Rem (7)
Remaks (22)
RON (3)
Rosella (1)
Saltanat (7)
Samet (1)
SANOVA (4)
Setay (48)
Shila (6)
Suntalam (5)
SYNAPSE (1)
Te-Home (1)
TINAZ (1)
Togo (1)
TUBİX (37)
VERANO (4)
vettore (1)
viazin (2)
Vize (32)
woodywood (1)
XL (2)
Xline (3)
ÖZELL. (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(195)
ve üzeri (435)
ve üzeri (557)
ve üzeri (610)
ve üzeri (658)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL