Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Fonksiyonlarına Göre Gardroplar

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Gardırop

için 3,722 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gardırop

21. yüzyıl içerisinde artan refah seviyesiyle birlikte insanlar daha fazla eşyaya sahip olmaya başladılar. Eşyalarında seçenek oluşturmak, her güne farklı bir kombin belirleyebilmek, her etkinlik için ayrı takımlar oluşturabilmek adına satın alınan kıyafetlerin oranında ciddi bir artış meydana geldi. Bu durum bu kategorideki giyim ürünlerini yerleştirecek ve koruyacak konforlu bir özel alan ihtiyacını doğurdu. Kıyafet dolapları çok eski zamanlardan beri insanların evlerinde olmazsa olmaz olan gereçlerden bir tanesi. O dönemlerdeki dolaplar daha hassas yapıda olup boyut olarak da çok daha yetersizdi. Üretilen materyali ağaç olup boyut olarak da en fazla iki küçük kapak bulundurabiliyordu. Fakat son zamanlarda giyim ürünlerinde tüketim arttıkça söz konusu dolapların boyutlarında da bir büyüme meydana geldi. Bu dolaplara günümüzde gardırop adı veriyoruz. Bu tür saklama alanları kendi içerisinde her kategoriden farklı kıyafete ayrı ve özel bir alan oluşturduğundan oldukça kullanışlıdır. Bunun yanında büyüklükleri dolayısıyla hem kıyafet hem de çarşaf yastık vs. günlük araçları da bünyesine alabilecek ölçüdedir. Yatak odasında yer alan ve temiz kalması için özel ve korunaklı bir yerde barındırılması gereken tüm eşyaları içerisinde barındırabilecek olan bu araçlar, kimi zaman aynı şekilde, kapağında boy aynası bulundurarak kişinin kendisini ve kıyafetini inceleyebilmesine imkân tanır. Evinizin daha derli toplu ve daha şık bir görünüm kazanabilmesi için başvurabileceğiniz bu araç, hayatınızı kolaylaştıracak yatak odası ürünlerinden bir tanesidir. Farklı markaların farklı amaçlarla üretilmiş olan çeşitli özelliklere sahip birden fazla gardırop çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda farklı boyutları arasından yatak odasının ölçüsüne uygun olacak seçenekleri de mevcuttur. Bu ürünler kimi zaman yatak odası takımlarıyla beraber satılmakta, kimi zaman ise bir takım halinde satılmak yerine apayrı bir eşya olarak satışa sunulmaktadır. Takım halinde satılan yatak odası eşyalarının boyutlarını, söz konusu yatak odasının ölçülerine göre ayarlamak çok da mümkün olmayacağından gardırobun ayrı şekilde satın alınması odanın alanına uydurulması açısından daha mantıklı olacaktır. Tek başına satılan gardırop ürünleri arasında ihtiyacınıza en uygun parça için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Kapak ve kapılarına Göre Gardırop Modelleri ve Özellikleri

=" Kapak ve kapılarına Göre Gardırop Modelleri ve Özellikleri

Evde sahip olunan eşya ve kişiye ait olan kıyafet sayısı arttıkça, bu eşyaların konuşlandırılacağı alanın büyüklüğünün de artması gerekmektedir. Bunun yanında aile ne kadar büyükse ve içerisinde ne kadar fazla üye barındırıyorsa, bu kişilerin eşyalarının depolanacağı bölgenin de o ölçüde büyük olması gerekir. Bunun yanında yaşam alanı olan odanın büyüklüğünün yeterliliği de oldukça önemlidir. Örneğin odanın kısıtlı bir alanı varsa bu alana açılabilen büyük kapaklı gardırop almak yerine kaydırmalı dolapların alınması yerden tasarruf etmeye ve söz konusu alana daha fazla eşya yerleştirebilmeye olanak tanıyacaktır. Bunun yanında odada geniş bir alan söz konusuysa o zaman kapaklı dolaplar da tercih edilebilir. Bu tür dolaplara verilebilecek en önemli örneklerden biri gardırop altı kapaklı modeldir. Bu tür dolaplardan bazıları 3 modülden oluştuğundan istek dahilinde bitişik istek dahilinde ayrı ayrı kullanılabilmektedir. Evdeki pek çok eşyayı sığdırabileceğiniz büyüklüktedir, bunun yanında çeşitli ürünleri farklı yerlerde stoklayabilmenizi sağlayacak şekilde 6 farklı bölme bulundurmaktadır. Bunun yanında özellikle genç odaları için üretilmiş görece orta boyda olan 3’lü gardırop seçenekleri yer almaktadır. Bu tür ürünler özellikle tek başına bir odaya sahip olan ya da bir kardeşle odayı paylaşan gençlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır. Üç farklı kapağıyla hem asılması gerekli olan gömlek, mont, tişört gibi ütülü kıyafetlerin muhafaza edilebileceği bölme hem de katlanarak saklanabilecek olan pantolon, kazak, bluz gibi ürünlerin kolaylıkla yerleştirilebileceği bir tasarım sunmaktadır. Bunun yanında fazla yer kaplamayan boyutuyla genç ve çocuk odalarına hiçbir zorluk çıkarmadan sığabilmektedir. Bunun yanında son zamanların şık tasarımıyla, çocuklarınızın zevkle düzülmüş odalarından memnun kalmasına ve en çok zaman geçirdikleri ortamda onları görsel olarak doyuracak bir eşya düzeninin olmasına yol açabilirsiniz. Bunun yanında bu tür dolapları yatılı misafirlerinizi ağırlayacağınız odalara da yerleştirebilirsiniz. Böylelikle misafirlerinizin kolaylıkla eşyalarını yerleştirebilecekleri ve evinizde geçirdikleri süreden memnun kalabilecekleri bir ortam yaratmış olursunuz. Bunun yanında bu tür dolapları yorgan, çarşaf, yastık gibi yatak ürünleri ya da fazla eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir kiler olarak da değerlendirebilirsiniz.

 Doğru Tarzı Bulabilmek İçin Gardıropta Aynalar

Doğru Tarzı Bulabilmek İçin Gardıropta Aynalar

Bir odayı yerleştirirken eşyaları koyacak bir dolap en gerekli eşyalardan bir tanesi haline gelmektedir. Fakat bu dolabın büyüklüğü ve fonksiyonları da oldukça önemlidir. Eğer bebek ya da çocuk odasına bir gardırop koymak planlanıyorsa bu odalar için küçük boyuttaki dolaplar önerilebilir. Çocuk ve bebeklerin kıyafetleri ve eşyaları hem yetişkinlerinki daha çok değildir hem de aynı oranda yer kaplamaz. Dolayısıyla küçük yaştaki bireyler için daha küçük ölçekli dolaplar yeterli olacaktır. Bunun yanında örneğin kişi dolabı tek başına kullanıyorsa yine gardırop küçük ölçekli olsa da yerleşmek ve sığmak büyük problem yaratmayacaktır. Görece minik boyutlardaki dolaplarda hem askılık hem de raflı bölmeler yer almaktadır dolayısıyla içeriği bir puzzle gibi düzülmüştür böylece göründüğünden çok daha fazla eşya almaktadır. Gardıroplarda aynı zamanda kimi zaman ayna da bulunmaktadır. Kapağının dış yüzeyinde ayna barındıran dolaplar kişinin kendisini boydan görmesi ve inceleyebilmesi için önemli bir fırsat tanımaktadır. Bu seçeneğe sahip olan dolaplar evlerinde boy aynası bulunmayan kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Gardırop aynalı özelliğiyle aynı zamanda bulunduğu odayı da olduğundan daha büyük gösterecek kapasiteye sahiptir. İçinde yansıtıcı ayna bulunan odaların olduğundan daha büyük göründüğü kanıtlanmış bir gerçektir. Dolayısıyla iki amaca da hizmet edebilmektedir. Küçük ya da büyük boy fark etmeksizin aynalar gardıropların vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Bir dolap satın alındığında aynalı olabileceği gibi kimi zaman aynaya sahip olmayan bir dolaba da sonradan monte edilebilmesi mümkündür. Bu şekilde dolabın daha fonksiyonel hale gelmesi sağlanabilir. Kişinin kendimi baştan aşağıya görmeden hazır hissetmesi ya da kendine yakışanı bulabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle hem bedenin tanınması hem de şahsi tarzın keşfedilebilmesi için insanın kendini bir boy aynasından görmesi şarttır. Fakat tercih edilecek aynanın tümsek ya da çukur ayna değil kişinin kendisini olduğu gibi yansıtan ayna olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde yanıltıcı sonuçlar doğabilir. Söz konusu kişi kendini olduğundan daha kilolu ya da daha zayıf görebilir ve bu da haliyle kıyafet seçiminde hatalar yapılmasına yol açar.

 Üniversite Öğrencilerinin Vazgeçilmez Tercihi Bez Dolaplar

=" Üniversite Öğrencilerinin Vazgeçilmez Tercihi Bez Dolaplar

Üniversite öğrenimleri için şehir dışına gidenler ve burada kendi evlerini kuran öğrenciler için en baştan ev düzmek oldukça zahmetli bir iştir. Öğrenciler eğitimlerinin ilk yılında yurtta kalabilmektelerdir fakat sonraki yıllarda kendi düzenlerini elde etmek istemeleri oldukça doğaldır. Böyle durumlarda kimi zaman aileler çocukları için geçici eşyalardan oluşan bir ev düzerler. Bu nedenle küçük ölçekli kimi zaman ikinci el eşyalardan oluşan bir düzenin kurulması bütçe açısından daha avantajlıdır. Kimi zaman tutulan ev kendiliğinden eşyalı olabilmektedir. Böyle durumlarda eşya almaya gerek kalmayabilir. Fakat her iki durumda da genellikle yatak odaları için ayrılan eşya yeterli olmamaktadır. Evde genellikle birden fazla kişi yaşadığından ev eşyalı bile olsa genellikle tek bir yatak odası planlandığından evde tek bir gardırop bulunur. Böyle durumlarda ev eşyalı bile olsa kişinin kendi yatak odası için bir dolaba ihtiyacı olur. Eğer bu tarz bir durumla karşılaşılırsa bez dolap satın alınabilir. Bu tür dolaplar çok daha düşük fiyatlı olduğundan bütçeyi zorlamaz. Aynı zamanda içerisi büyük olduğundan birçok kıyafeti bünyesine alabilir. Dış yüzeyi genellikle fermuarlı olduğundan istendiğinde tamamen kapatılıp normal bir dolap görünümüne kavuşturulabilir. Boyutları devasa olmadığından oda içerisinde fazla yer kaplamaz ve farklı renkleri sayesinde tatlı bir görüntü oluşturulabilir. Eşyalı bir eve taşınan ya da tamamen boş bir evi düzmeye çalışan öğrenciler için mükemmel olan bu ürün en az 5 rafıyla eşyaların kategorize edilmesine ve rahatlıkla yerleştirilmesine imkân tanır. Bunun yanında kimi modellerinde rafların tamamen isteğe göre düzenlenebildiği görülmüştür. Dolayısıyla istenirse 10 raf yerleştirilip her bölme daha küçük hale getirilir istenirse birkaç raf yerleştirilerek askı asılacak alan genişletilir. Dolayısıyla dizaynı tamamen kullanıcının zevkine bırakılmıştır. Bunun yanında ürünün içerisinde plastik borular da bulunmaktadır. Bu şekilde birbirlerine monte edilerek askılık kısmı normal bir dolaptan farklı olmayacak şekilde dizayn edilir. Bu ürünün özelliklerine bakılarak oldukça kullanışlı ve maliyetsiz olduğu söylenebilir.

 Yatak Odasında Sürgülü Dolapların Avantajları

=" Yatak Odasında Sürgülü Dolapların Avantajları

Yeni bir ev düzenler ya da evini yenilemek isteyenler öncelikle oturma odası ve yatak odası takımlarından işe başlarlar. Sıfırdan yatak odası düzerken yatağın geniş olması, gardırobun oda elverdiğince büyük olması, komodinin olabildiğince yüksek olması gibi bir takım konulara özellikle dikkat edilir. Yatak odası ne kadar büyük ise satın alınacak eşyalar da paralel olarak o ölçüde büyük olabilir. Yatak odasında en gerekli eşyalardan biri gardıroptur. Dolap olmadan bir yatak odası düşünmek imkansızdır. Kişinin ya da kişilerin eşyalarını koydukları, fazlalık eşyaları yerleştirdikleri alan tam da bu söz konusu olan dolaplardır. Dolayısıyla bu alanı büyüklüğü ne kadar geniş olursa alacağı eşyalar da o kadar fazla olacak ve size yaşamak için alan bırakacaktır. Dolayısıyla özellikle gardırop seçerken alandan tasarruf etmek için küçük boyut tercih edilmemelidir. Maksimum sayıda eşyayı sığdırabileceğiniz ideal gardırobun sürgülü dolap olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu tür dolaplar içerisine yüzlerce kıyafet alabilmektedir. Beşli ya da altılı şekilde yerleştirilen raflarına kıyafetler istenen şekilde katlanarak konulabilir. Bunun yanında gömlek, ceket, elbise gibi kıyafetlerin buruşmaması için askılıkların asılacağı alan oldukça geniş bırakılmıştır. Böylece kıyafetlerinizi sığdırabilmek için sıkışık bir şekilde üst üste yerleştirmenize gerek kalmaz ve saatlerce uğraşarak ütülediğiniz eşyalar kırışmaz. Bu tür dolaplar iki farklı alan barındırdığından evli çiftler istedikleri gibi eşyalarını ayırabilirler. Öte yandan bu tür dolaplar sürgülü olmasının yanında aynalı gardırop kategorisine de girmektedir çünkü genellikle sürgülü dolapların bir tarafı yüzeyinde boy aynası barındırır. Bu da söz konusu ürünü daha kullanışlı hale getiren bir detaydır. Bu tür ürünleri temizlemek de oldukça kolaydır. Nemli bir bez ile silindiğinde üzerindeki tüm kirler yok olur. Bunun yanında gardıroplar da tıpkı diğer mobilya türleri gibi uzun süre güneşle temas ettirilmemeli ya da ıslak bırakılmamalıdır. Aksi takdirde özellikle ıslak bir zeminde bırakılan gardırobun yüzeyi kalkabilir. Bu durumun önüne geçmek için daima kuru olduğundan emin olunmalıdır. Uzun ömürlü gardırobun sırrı, genellikle kuru tutulmasından geçmektedir. Gardıroplar parçalar halinde gönderilir. İstenirse profesyonel ekipler kurulumu gerçekleştirir. Dilerseniz sürgülü gardırop modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Eşyalarınız İçin Yuva Gardırop Model ve Fiyat Seçenekleri

Eşyalarınız İçin Yuva Gardırop Model ve Fiyat Seçenekleri

İş eşyaları saklamaya gelince hem kullanışlı ve büyük hem de aynı oranda şık bir dolaba ihtiyaç duyulur. Dolabın boyutu ne kadar büyük olursa içerisine o kadar fazla eşya alır. Bu nedenle dolap seçimi yapılırken tek kapılı dolaplar yerine gardırop iki kapılı olursa eşyalar çok daha rahat bir şekilde yerleştirilmiş olur. Bu tür dolapların bazılarının altında ikili çekmeceler de bulunmaktadır. Bu sayede buraya da çorap gibi eşyalar yerleştirilebilir. İki kapılı modeller oldukça kullanışlıdır çünkü bünyesine çok fazla eşya alabilir aynı zamanda oda içerisinde de çok fazla yer kaplamaz. Bu tür dolapların çok farklı renkleri bulunmaktadır. Dolayısıyla odanızın duvarlarının veya halısının rengine uygun olacak şekilde en doğru renk kolaylıkla seçilebilir. Kimi zaman bu dolapların üzerinde de monte edilmiş aynalar bulunur. Bu şekilde boy aynasından da kolayca faydalanılabilir. Bunun yanında yer kısıtlıysa ve gardıroba çok fazla para harcanmak istenmiyorsa bez gardırop da tercih edilebilir. Yine bu modellerin de birçok farklı rengi bulunmaktadır ve istendiği takdirde fermuarı kapatılarak normal bir dolap görüntüsü kazandırabilir. Genel olarak gardıroplarda en çok tercih edilen renklerden bir tanesi beyazdır. Beyaz her şeye elegant ve temiz bir görüntü kazandırdığından genellikle dekorasyonlarda ilk tercih edilen renklerden biri haline gelmiştir. Üstelik tozu göstermeyen yüzeyi sayesinde sürekli temizlenmesine de gerek kalmaktadır. Gardırop beyaz ise odanın geri kalan eşyalarının ne renk olduğu çok da önemli değildir çünkü beyaz renge herhangi başka bir rengi uydurmak oldukça kolaydır. Öte yandan gardıropta en çok tercih edilen bir diğer renk ağaç kabuğunu anımsatacak şekilde kahverengidir. Bu da odada fresh bir havanın yakalanmasına hizmet edecektir. Odanızda yenilikçi ve farklı bir hava yakalamak istiyorsanız daha canlı ve farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Gardırop renkleri oldukça çeşitlidir ve aranan her renkte dolap bulmak mümkündür. Gardırop modelleri ve fiyatları dolabın büyüklüğü ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Fakat her modelin her bütçeye uygun fiyatta seçenekleri farklı markalar tarafından üretilmektedir. Sayfamız üzerinden her modelden gardıroba ulaşmak mümkündür.