Çocuk & Genç Odası

için 2.592 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk & Genç Odası

Her tarza ve her zevke uygun çocuk ve genç odası ile çocuğunuzun kendisine ait olan bir odaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık dekorasyon stilleriyle uyumlu modellerin bulunduğu çocuk ve genç odalarında zengin ve enerjik renkler dikkatleri üzerine çekiyor. Çocukların ve gençlerin odasının, yaşamlarının enerjik dönemini en iyi şekilde yansıtacak ve tamamı ile kendi zevklerine hitap edecek bir dekoratif görselliğe sahip olacak şekilde dizayn edilmiş çocuk ve genç odaları oluşturabilirsiniz. Çocuklar ve gençler için son dönemlerin en popüler trendlerinden ve ilgi alanlarında bulunan temalardan oluşturulan görselliklere ve tasarımlara sahip olan yatak odası mobilyalarından oluşan takımlar ile birbirinden özgün ve dikkat çekici çocuk odası dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Kız Çocuk ve Genç Odası Takımları

Kız Çocuk ve Genç Odası Takımları

Erkek ve kız çocukları için ilgi alanları birbirinden tamamen farklı oluyor. Kız çocukları pembe, beyaz, sarı gibi renk tonlarının daha ağırlıklı olduğu ve kız dünyasına hitap eden desen ve işlemelerin olduğu mobilyaları tercih ediyor. Bu çerçevede de kız çocuk odası dekorasyonlarında kullanılabilecek niteliklerde özgün ve şık mobilya grupları kullanabilirsiniz. Özel olarak dizayn edilmiş ve kız çocuklarının ilgisini çekecek temalarda işlemelere ve tasarımlara sahip olan yatak, çalışma masası, giysi dolabı ve komidin gibi parçalardan oluşan çocuk odalarıyla, kız çocuklarının kendilerine özel bir alana sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kız çocuk odası takımı modelleri animasyon film ve çizgi film karakterleri, prenses gibi desenlerin işlendiği özel mobilya gruplarından oluşmaktadır. Pembe, beyaz, ve sarı gibi renk tonlarının ağırlıklı olduğu mobilya tasarımlarından oluşmaktadır. Her çocuk ve genç sadece kendisine özel olan bir alana sahip olmayı arzular. Bu alanın sevdiği ve hoşuna giden desenler, işlemeler ve tasarımlarla dizayn edilmiş olması da ayrı bir önem taşır. Aynı şekilde kız genç odası takımları da kız çocuklarının kendilerine özgü renkli dünyalarını en iyi şekilde yansıtacak görsellikler sunuyor. Özgün tasarımlara sahip olan kız çocuk ve genç kız odaları canlı renkleri ve sadelikleri ile dikkat çekiyor. Kız çocukların ve genç kızların yaş gruplarına hitap eden son dönemlerin tüm trendlerini içeren renkler, desenler ve tasarımların kullanıldığı mobilya gruplarından oluşan çocuk ve genç odası takımlarında güvenlikte ön planda tutuluyor. Son derece sağlıklı bir oturuş pozisyonu sağlayacak çalışma ve bilgisayar masaları, kızların her türlü kıyafetini rahatlıkla yerleştirebilecekleri fonksiyonel ve geniş giysi dolabı ve konforlu bir uyku çekebilecekleri yataklar çocuk ve genç odası takımların en önemli parçalarını oluşturuyor. Her tarza hitap edecek mobilya modeli çeşitliliğinin bulunduğu kız çocuk odası modelleri arasında, en ideal dekorasyonunun oluşturulabilmesi mümkün oluyor. Özellikle genç kızların kendilerini rahat hissedecekleri ve her detayıyla kendilerine ait bir alan hissini yakalayabilecekleri bir odaya sahip olabilmeleri mümkün oluyor. En özel tasarımlı çocuk ve genç kız odası tasarımları için ilgi alanları ve zevkleri gibi kriterler üzerinden seçimler yapılabilir.

Erkek Çocuk ve Genç Odası Takımları

Erkek Çocuk ve Genç Odası Takımları

Kız çocuklarına nazaran çok daha hareketli ve çok daha canlı bir atmosferi tercih eden erkek çocuk ve genç erkekler için özel bir atmosfer yaratmak isteyen ebeveynler için zengin model çeşitliliği sunuluyor. Erkek çocuk odası takımları desen ve renklerinin yanı sıra takımlarda bulunan mobilya gruplarının tasarım çeşitliliği ile de özgürce seçim yapabilme şansı veriyor. Özellikle de erkek çocukların en fazla ilgi duydukları unsurlardan birisi olan araba teması, erkek çocuk odalarında en çok kullanılan temalardan birisidir. Bu çerçevede de daha canlı bir atmosfer yaratmaya yardımcı olacak arabalı çocuk odası modellerinde tüm mobilyalar araba temasına sahip olduğu gibi yataklar araba şeklinde tasarlanıyor. Bu şekilde çocukların yataklarında yatarken, sanki arabadaymış gibi hisse kapılabilmeleri sağlanabiliyor. Erkek çocukların daha ileri yaşlarda daha sakin ve daha klasik hale dönüşen zevklerine hitap eden erkek genç odası takımları da bulunuyor. Sadeliğin daha önceki yaş gruplarına göre çok daha fazla ön planda olduğu ancak gençliğin getirmiş olduğu dinamikliği güçlü bir şekilde taşıyan mobilyaların kullanıldığı takımlar bulunuyor. Genç erkeklerin tutkularını yansıtan futbol, basketbol, müzik vb. niteliklerde temaları kapsayan genç odası mobilyaları tasarlanıyor. Genç odası erkek ilgi alanlarına hitap edecek şekilde dizayn ediliyor. Bilgisayar masası veya çalışma masası, baza, yatak, komidin, giysi dolabı gibi temel yatak odası parçalarından oluşan genç temalı erkek genç odası takımları bulunuyor. Gençlerin hem rahat şekilde hareket edebileceği geniş kullanım alanları sağlayacak hem de tüm eşyalarını nizami bir şekilde muhafaza edebileceği fonksiyonel kullanım alanları sunacak mobilya tasarımlarına yer veriliyor. Genç erkeklerin her tarzına ve her zevkine hitap edecek genç odaları sayesinde her zaman kendisini rahat hissedebileceği bir atmosfere sahip olması sağlanabiliyor. Eğlenceli, canlı ve dinamik temalara sahip olan erkek çocuk ve genç erkek odaları asaleti ile de dikkatleri üzerine çekecek şekilde tasarlanıyor. Aynı zamanda da özellikle erkek çocukların yaş grubuna göre daha güvenli bir kullanım sunacak mobilyalar kullanılıyor. Özel korumalı tasarımları ile erkek çocukların odalarında güvenle hareket edebilmelerine yardımcı olunabiliyor.

Çocuk ve Genç Odası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çocuk ve Genç Odası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çocuk ve genç odaları, yaşam alanlarının en enerjik alanlarını yansıtıyor. Çocukların ve gençlerin yüksek enerjilerini yakalayacak ve canlı/hareketli ruhsal dünyalarına hitap edebilecek çocuk odası takımı modelleri bulunuyor. Çocuk ve gençlerin evde sadece kendilerine özel olarak dekore edilmiş bir atmosfer içerisinde oyunlar oynamaları, ders çalışmaları ve konforlu bir uyku çekebilmelerini arzulayan ebeveynler için çocuk odası mobilya tasarımlarında zengin bir model çeşitliliği sunuluyor. Genç çocuk odası tasarımlarında her zaman kullanılan renkler oldukça canlı ve enerjik tonlardadır. Böylelikle çocukların ve gençler renkli dünyalarını en iyi şekilde hissedebilecekleri ve tamamlayacak bir atmosferde kendilerine özel bir alan oluşturabiliyor. Zevkleri, tarzları ve her konudaki yaklaşımları tamamen farklı ve sıra dışı olan gençler için genç odası dekorasyonu oluştururken, mutlaka onlardan fikir alarak hareket edilmelidir. Her yaş grubundan genç için birbirinden kaliteli genç odası modelleri arasından seçimleri özgürce gerçekleştirerek hem genç kızlar hem de genç erkekler için onları en iyi şekilde yansıtacak bir atmosferi baştan yaratabilirsiniz. Kız ve erkek çocuk odası takımlarında da özellikle yatakların tasarımları en fazla dikkat çeken detaylardan birisini oluşturuyor. Özellikle yatağın baza kısmının özgürce işlenmesiyle birbirinden özgün tasarımlarda mobilyalar ortaya çıkıyor. Erkek çocuklar için kırmızı ve siyah gibi ateşli renklerde, kız çocuklar için pembe ve beyaz gibi son derece tatlı ve şirin renklerde araba şeklinde çocuk odası yatak modelleri tasarlanıyor. 2 erkek çocuk veya 2 kız çocuk ya da 1 erkek, 1 kız çocuk için tek bir odayı genç odası olarak tasarlayacaksanız genç odası ranza modelleri de size yardımcı olur. Özellikle küçük ölçekli mimariye sahip olan genç odalarında ranza kullanımıyla gençler için çok daha geniş bir kullanım alanı oluşturulabilir. Son yıllarda genç odalarına ilişkin olarak ranzalı genç odası modelleri daha yoğun ilgi görüyor. Genç ve çocuk odalarında kullanılan mobilyaların özelliklerinin ve sayısının birbirinden farklı olması sebebi ile genç odası takımı fiyatları değişkenlik gösteriyor. En güncel çocuk ve genç odası takımlarının fiyatları ve özellikleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Mobilya kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Materyal

Yonga levha (420)
Suntalam (360)
Ahşap (242)
MDF (105)
Kumaş (76)
Suntalem (66)
Plastik (56)
İp (20)
Metal (14)
Masif (6)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(139)
ve üzeri (205)
ve üzeri (225)
ve üzeri (230)
ve üzeri (238)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL