Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Mdf
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çocuk & Genç Odası

için 1,491 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk & Genç Odası

Birbirinden farklı seçenekler ile karşınıza çıkan çocuk ve genç odaları ile birlikte çocuğunuzun kendine ait olan alanını dilediği gibi dekore etmesine fırsat verebilirsiniz. Oldukça şık yapılara sahip olan ürünler arasında çeşitli temalar ve renk seçenekleri bulunuyor. Çocuğunuzun stiline göre belirleyeceğiniz bu oda takımları, canlı yapısı ile çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Çocuk odası takımlarında, çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterlerinin temaları bulunuyor. Göze güçlü gelen renkler ile donatılmış olan bu odalarda, çocuklarınız enerji kazanmaya devam ediyor. Etkili görsellikleri sayesinde çocuklar odalarında vakit geçirmekten keyif alabilir ve rahatlığın tadını doyasıya çıkarabilir. Bunun yanı sıra markaların sunduğu genç odası modelleriyle de çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Hem kızlar hem de erkekler için özel olarak tasarlanan bu takımlar, çocuklarınızın beğenilerini diledikleri gibi oldalarına yansıtabilmelerine yardımcı oluyor. Şık dekorasyonlara sahip olan bu ürünler ile birlikte aradığınız genç ruhlu ortamı kolayca oluşturabilirsiniz. Son dönemlerin trendi haline gelmiş temalardan ve renklerden oluşturulan mobilyalar ile birlikte kendine has bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Böylece çocuklarınız, odalarında vakit geçirmekten ve ders çalışmaktan keyif alacak.

Özgün Tasarımları ile Çocuk ve Genç Odası Modelleri

Özgün Tasarımları ile Çocuk ve Genç Odası Modelleri

Markalar, çocuklara ve gençlere özgü olan oda takımlarını onların hayal gücünden esinlenerek tasarlıyor. Yaratıcı alternatifler ile birlikte çocuğunuzun bakış açısını geliştirebilir ve odasında daha fazla vakit geçirerek gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Mobilyalar, çocukların veya gençlerin rahatça kullanabilmesi için onların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre tasarlanmaktadır. Evinize renk katan ve çocukların ilgisini çeken mobilyaların yanı sıra bu ürünler ile kullanacağınız tamamlayıcı parçalar da dekorasyon için büyük bir önem taşıyor. Aydınlatmadan ev tekstiline kadar pek çok ürün, mobilyadan sonra dikkat edilmesi gereken eşyalar arasında yer alıyor. Seçeceğiniz mobilyalara uyumlu olarak diğer parçaların seçimini yapabilir ve uyumlu bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Çocuk odası modelleri, yepyeni fikirler ve tasarımlar ile kullanıcı karşısına geçiyor. Çocuklarınızın uyumaktan, vakit geçirmekten, oyun oynamaktan veya ders çalışmaktan keyif alabileceği bir ortam yaratabilmeniz için onun zevklerine uygun olan bir takım alabilirsiniz. Birbirinden farklı oda takımları arasından onun stiline uyum sağlayan mobilya takımını satın alarak çocuğunuzun yaşam alanını hem daha kullanışlı hem de daha estetik bir hale getirebilirsiniz. Oldukça şık yapıdan oluşan mobilyaların içerisinde ranza modelleri de bulunuyor. Eğer çocuklarınız aynı alanda kalıyor ve odaları çok büyük bir alana sahip değilse ranzaları tercih edebilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı yapısı ile öne çıkan mobilya gruplarında gardıroplar, çalışma masaları ve yataklar bulunuyor. Buna ek olarak yataklarınızın yanına komodinler ekleyebilir ve kişisel eşyalarınızı bu ürünlerin içine yerleştirebilirsiniz. Geniş bir ürün skalası ile karşınıza çıkan bu mobilyalar, çocuklarınızın zevklerini yansıtıyor. Onların tarzlarına uygun olarak mobilyalarınızı seçebilir ve kendine özgü bir ortam oluşturabilirsiniz. Eğer çocuğunuz küçük yaş grubu ise ona sevdiği süper kahramanların temalarından oluşan mobilyalar sunabilirsiniz. Çocuk odası takımı modelleri ile birlikte çocuklarınızın renkli dünyasına canlılık ve hareket kazandırabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza klişelerden uzak ve yaratıcı bir ortam sunabilirsiniz. Şık dekorasyonlar oluşturabilmenize yardımcı olacak olan bu ürünler arasından çocuğunuzun sevdiği renklere hakim olan mobilya modelleri seçebilir ve ona tam da aradığı ortamı hazırlayabilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Genç Odaları

Şık ve İşlevsel Genç Odaları

Çocukların ve gençlerin oda dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken önemli nokta, alanı ne kadar işlevsel bir şekilde kullanabilecekleridir. Eşyaların boyutları, erişilebilirlikleri ve konforu çocukların fiziksel ve zihinsel yapısına uygun olarak tasarlanmalıdır. Mobilya markaları, çocuklarınızın odalarından maksimum verimi alabilmesini sağlamak amacı ile her geçen gün yeni özelliğe sahip mobilyalar üretiyor. Klişelerin dışında olan bu ürünler, fonksiyonel tasarımları ile kolay ve pratik kullanım imkanını sizlerle buluşturuyor. Genç odası takımı, gençlerin özgürlükçü ruhuna dayanan renklerde ve stillerde dekore edilmelidir. Kendi sınırlarının dışına çıkmayı hedefleyen gençler için özel olarak tasarlanmış olan bu ürünler, yaşam alanlarınızı şık ve kullanışlı hale getiriyor. Popüler temalardan ve son dönemin trend stillerinden oluşturulan ürünler, sahip olduğu tasarım dili ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Birbiri ile uyumlu stillere sahip olan yataklar, gardıroplar, çalışma masaları, sandalyeler ve komodinler göze çarpan bir ahenk oluşturuyor. Eğer çocuk veya genç odalarınız küçük bir alana sahipse birkaç dekorasyon ipucu ile mekanı daha geniş gösterebilirsiniz. Birden fazla çocuğunuz bulunuyorsa odalarda ranza kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mekanı daha geniş gösterebilmek için duvarlarda veya dolapların kapaklarında aynalar kullanabilir ve alanı ferahlatabilirsiniz. Böylece çocuklarınızın maksimum verim alınabileceği bir ortam yaratabilirsiniz. Uygun mobilyaların seçimini yaptıktan sonra kullanacağınız aydınlatmalar ve aksesuarlar odanın daha şık ve çekici gözükmesine yardımcı olur. Böylece çocuklarınız odalarını hem dinlenmek hem oynamak hem de çalışmak için kullanabilirler. Birbirinden farklı alternatifler ile kullanıcı karşısına çıkan mobilyalar arasından çocuğunuzun ilgi alanına ve stiline göre olan mobilyaları tercih edebilirsiniz. Genç odası modelleri, gençlerin ruhunu ortaya koymak için farklı stillerde ortaya çıkıyor. Dilerseniz genç odalarında klasik bir görünüm belirleyebilir veya sportif kesimler ile aktif ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Çeşitli renk seçeneklerinden oluşan ürünlerde siyahtan beyaza kırmızıdan yeşile pek çok alternatif bulunuyor. Bu mobilyalarla birlikte kullanacağınız halılar ve perdeler de görünümü tamamlamanız açısından oldukça önemlidir. Böylece şık ve dekoratif bir odayı hazır hale getirebilirsiniz.

Kızlara Özel Çocuk ve Genç Odası Modelleri

Kızlara Özel Çocuk ve Genç Odası Modelleri

Güncel trendlerden oluşturulmuş ve pek çok stil ile karşınıza çıkan çocuk ve genç odası takımı, geniş ürün seçenekleri ile kullanıcılarının aradığına bulmasına yardımcı oluyor. Oldukça şık olan parçalar, istediğiniz gibi bir dekorasyon oluşturabilmenizi sağlar. Görselliğin yanı sıra ürünler kullanışlı yapısı ile odanızdan alabileceğiniz maksimum verimi sizler için oluşturur. Gelişmiş tasarımlar arasında kız çocuklarının dikkatini çekebilecek birçok ürün grubu yer alıyor. Kızların ve erkeklerin ilgi alanları birbirinden farklılık gösterebiliyor. Bu yüzden, kız çocuklarının sevdiği ve hakim olduğu renk tonları, çizgi film kahramanları ve desenler erkeklerinkinden daha farklıdır. Genel olarak pembenin, beyazın ve sarı gibi renk tonlarının hakim olduğu kız çocuk odası dekoru, kızların renkli dünyasına hitap ediyor. Birbirinden farklı desenler ve işlemeler ile geliştirilmiş olan bu alternatiflerde, kızlar kendilerine uygun ve özgün olan şık mobilya gruplarını kullanarak stilllerini odalarına yansıtıyor. Özel olarak dizayn edilmiş olan bu mobilyalar, kızların dikkatini çekecek temalarda işleniyor. Dilerseniz çiçekli mobilyalar tercih edebilir ve hayranı olduğunuz çizgi film karakterini yatağın üzerinde görebilirsiniz. Özel tasarımları ile kızların yaşam tarzına uyum sağlayan bu mobilyalarda animasyon filmler, çizgi film karakterleri ve prensesler oldukça hakimdir. Kendisine ait şık bir alan oluşturabilecek olan çocuklar, odalarında keyifli bir şekilde vakit geçirebilecek. Küçük yaş grubundaki çocukların yanı sıra genç kızlar da kendi tarzlarını yansıtabileceği mobilyaları tercih ediyor. Canlı renkleri ve sade tasarımları ile ferah ve huzur veren mobilyalar kızlar tarafından kullanılıyor. Konforlu bir uyku çekebilmeleri için özel olarak geliştirilmiş olan yataklar, sundukları rahatlık ile huzurlu bir uykuyu temsil ediyor. Bunun yanı sıra kızlar için özel olarak geliştirilen geniş giysi dolapları fonksiyonel yapısı sayesinde kıyafetlerini düzenli bir şekilde yerleştirmelerine imkan sunuyor. Böylece istediği kıyafete kolayca erişebilir ve kategorize ederek kıyafetlerini yerleştirebilir. Trend olan renklerden ve desenlerden oluşturulan genç odası mobilya modelleriyle kızınızın tarzına uygun olan ürün grubunu kolayca satın alabilir ve odasını tam da hayal ettiği şekilde düzenleyebilirsiniz.

Erkekler İçin Uygun Tasarımdaki Çocuk Odası Takımları

Erkekler İçin Uygun Tasarımdaki Çocuk Odası Takımları

Birbirinden farklı model ve tasarımlar ile karşınıza çıkan mobilyalar, gençlere ve çocuklara hitap ediyor. Kızlara hitap eden modellerin yanı sıra erkekler için geliştirilen mobilya takımları da bulunuyor. Oldukça hareketli ve canlı olan bu mobilyalar erkek genç ve çocukların beğenisine sunuluyor. Zengin koleksiyonlar arasında oldukça geniş bir tasarım çeşitliliği bulunuyor. Erkekler için özel olarak geliştirilen bu ürünler, onların ilgi alanlarına bağlı olarak geliştiriliyor. Dilerseniz erkek çocukları için taraftarı olduğu spor kulübünün renklerine sahip olan mobilyalar tercih edebilir veya araba temaları sayesinde ilgi alanlarına uygun bir oda oluşturabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu ile canlı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Çeşitli temalar ile dikkat çekici bir görüntü oluşturabilirsiniz. Araba şeklindeki yataklar ile çocuğunuza uyumaktan keyif alabileceği bir oda oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkekler, ileriki yaşlarında daha sade ve klasik zevklere sahip olabiliyor. Genç odalarında sadeliğin ön planda olduğu mobilyalar tercih edebilirsiniz. Mavi, sarı ve siyah gibi renklerin hakim olabileceği odalar, dinamik ve şık bir görüntü oluşturabilir. Zevklerinize hitap eden çocuk ve genç odalarında futbol, basketbol ve benzeri temalardan oluşan odalar oluşturabilirsiniz. Konforlu çalışma masaları, ders çalışmaktan keyif alabileceğiniz alanlar oluşturuyor. Rahat sandalyelerde, omuz ve sırt ağrıları çekmeden rahatça ders çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer temel eşyalar da konforlu yapıları ile müşterilerini memnun bırakmaya devam ediyor. Fonksiyonel yapısı ve estetik görünümleri ile çocuklarınızın odasından maksimum verim alabilmesine yardımcı oluyor. Bu mobilyalar çocuklarınızın ruhsal dünyasını yansıtacak temalardan ve figürlerden oluşuyor. Genç odası renkleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir ve çocuklarınızın zevklerine karşılık vermek üzere tasarlanmaktadır. Hem çocuklar hem de gençler için çeşitli mobilyalar geliştirilmeye devam ediyor. Konforlu yapısı ile çocukların rahat bir uyku çekmelerini ve kendilerine özel bir dinlenme alanı oluşturabilmesine yardımcı oluyor. Gençlere ve çocuklara mobilya beğendirmek kolay değildir. Onların ihtiyaçlarına ve beğenilere yönelik bir takım bulabilmek sağlanan endüstriyel çeşitlilik sayesinde artık daha basittir. Mobilya markaları farklı modelleri ile kendine has bir oda oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Keyifli Vakit Geçirilebilecek Çocuk ve Genç Odaları

Keyifli Vakit Geçirilebilecek Çocuk ve Genç Odaları

Mobilya markaları hem çocukların hem de gençlerin odalarından daha fazla verim alabilmesini sağlamak amacı ile yepyeni tasarımlara sahip mobilyalar üretmeye devam ediyor. Onların iç dünyasını yansıtacak olan tasarımlar, odalarında daha rahat ve keyifli dakikalar geçirebilmelerine imkan tanıyor. Birbirinden farklı model ve tasarıma sahip olan ürünler gençlerin enerjisini yansıtıyor. Kendine has bir oda tasarlayan gençler, dekorasyonda yepyeni fikirler ortaya çıkarıyor. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken öncelikli özellik, mobilyaların rahat ve şık olmuş olmalıdır. Gençlerin ve çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak mobilyalar kullanılmalıdır. Onların hobilerine ve aktivitelerine uygun olan ürünler tercih edilmelidir. Odaların büyüklüklerine göre kullanılacak mobilyaların büyüklüklerine ve modül sayısına bağlı olarak değişmektedir. Çocuk odası fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve markasına bağlı olarak değişim göstermektedir. Uygun fiyat skalası ile karşınıza çıkan bu mobilyaları bütçenize uygun olarak satın alabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarına gelişmiş bir mobilya deneyimi sunuyor. Modern yapıları ile dikkat çekici bir görünüm oluşturan ürünlerde farklı yaş gruplarına göre çeşitlilik kazanmaktadır. Çocuğunuz için ideal olan çocuk odası takımı veya genç odası takımını satın alabilir ve evinizde uygun bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ürünler arasında kitaplıktan dolaba, yataktan çalışma masasına kadar pek çok ürün bulunuyor. Tüm beklentilerinizi karşılayacak olan mobilyalar ergonomik tasarımları ile dikkat çeker. Kitaplıklarınıza dilediğiniz gibi kitaplar dizebilir ve aksesuarlar yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra gardıroplara kıyafetleri istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Kışlıkları ayrı bir bölüme ve yazlıkları ayrı bir bölüme koyarak kıyafetleri gruplandırabilirsiniz. Genç odası fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine ve malzemesine bağlı olarak değişiyor. Ürünler, çocuk sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır ve sağlığa zararlı madde içermemektedir. Doğal malzemeler ile üretilen ürünler çocukların ve gençlerin sağlığına zarar verebilecek malzeme içermemektedir. 1. kalite suntalam malzemelerden oluşturulan bu ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır. Nemli bir bez yardımı ile mobilyalarınızın temizlenmesini yapabilirsiniz. Direkt olarak güneş ışığından korumanız gerekmektedir. Sıcak yüzeylerden ve uzun süreli olarak su ile temasından kaçınmanız tavsiye edilmektedir.

Genç Odası Nasıl Düzenlenir?

İçerisinde birden fazla modül bulunan genç odaları, gençlerin zevkine göre modellerden oluşuyor. Ergonomik tasarımlardan oluşan ürünleri kullanacağınız alana uygun olarak yerleştirmeniz oldukça önemlidir. Böylece hem geniş ve ferah bir odaya sahip olabilir hem de aradığınız eşyaya kolayca erişebilirsiniz. Modern tasarımları ile küçük alanlarda kullanabileceğiniz mobilyalar, katlanabilir ve kaldırılabilir yapıları ile kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Genç Odası Ne Renk Olmalı?

Hem erkekler hem de kızlar için özel olarak geliştirilen genç odalarında birbirinden farklı renk seçenekleri bulunuyor. Çocuğunuzun zevkine uygun olacak şekilde yaşam alanının rengini seçebilir. Çocuğunuz daha çok iç açan ve ferah renkler tercih ediyorsa açık mavi veya beyaz mobilyalar kullanabilir, canlı renkler seviyorsa kırmızı ve yeşil gibi renk seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Böylece onun zevkine ve beklentisine uygun mobilyalar ile odasının dekorasyonunu oluşturabilirsiniz.

Genç Odası Nasıl Olmalı?

Son dönemin trendlerine uygun olarak geliştirilen mobilyalar, popüler tasarımlar ile kullanıcı karşısına geçiyor. Gençlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen bu ürünler, estetik görünümleri ile dikkat çekiyor. Genç odasının olması gereken özellikler arasında kullanım elverişli olması ve gençlerin tarzını yansıtabilmesidir. Bir genç odasından beklediğiniz tüm modelleri sayfamız üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Genç Odası Nasıl Yerleştirilmeli?

Genç odanızı, kullanacak bireyin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı model ve tasarımlardan oluşan genç odaları, alanın şekline bağlı olarak konumlandırılabilir. Odanızı daha geniş göstermek için duvarda aynalar kullanabilir ve gardıroplarınızı kapı çaprazına koyabilirsiniz. Böylece alanı daha ferah gösterme şansını yakalayabilirsiniz.

Çocuk Odası Nasıl Düzenlenir?

Çocuklarınızın eşya ve oyuncak karmaşasına engel olabilmek için odalarda çeşitli toparlayıcı dolaplar ve kutular kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun boyuna uygun olacak şekilde seçeceğiniz mobilyalarınızı alana uygun olarak yerleştirebilir ve aynı zamanda çocuğunuzun güvenliğini düşünerek konumlandırabilirsiniz.

Çocuk Odası Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı model ve tasarımlardan oluşan çocuk odaları, mobilya markaları tarafından kullanıcıya sunuluyor. Çocuğunuzun ilgi alanına ve hobilerine uygun olacak şekilde mobilyaları belirleyebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun sürekli olarak vakit geçirmekten sıkılmayacağı bir alan oluşturabilir ve dinlenmekten keyif alabileceği bir ortam oluşturabilirsiniz. Çocuk odalarında dikkat edeceğiniz temel özellik ise çocukların konforu ve sağlığını düşünen mobilyalar olmasıdır. Böylece çocuğunuz için uygun bir alan oluşturabilirsiniz.