Çocuk & Genç Odası

Çocuk ve genç odaları, yetişkinlerin doğru tercihler yaparak yerleştirmesi gereken özel alanlardır. Odada kalacak kişi sayısına ve yaş gruplarına göre tercihler yaparak en uygun koşulları sağlayabilirsiniz. Çocukların gelişim sürecinde daha sağlıklı ve neşeli, gençlerin ise kendini geliştirme döneminde daha verimli olabilmeleri adına birçok mobilya seçeneğini bu kategoride bulabilirsiniz.

Çocuk Odası Takımlarının Eğlenceli Dünyası

Çocuk Odası Takımlarının Eğlenceli Dünyası

Özellikle çocuklar, ranzalı yataklara, arabalı yataklara ve renkli dolaplara özel olarak ilgi gösterirler. Siz de çocuklarınızın odalarını düzenlerken renkli ve eğlenceli mobilyalar tercih ederek onların mutluluğunu arttırabilirsiniz. Arabalı yatak odası modelleri, özellikle erkek çocukları için rahatlıkla tercih edilebilir. Arabalı yatak modelleri hem renkli seçenekleri hem de uyumlu dolap ve diğer aksesuarları ile ön plana çıkarken, çocuklarınız için adeta bir oyun dünyası da oluşturuyor. Birbirlerine yaş olarak yakın iki çocuğunuz var ise yavru yataklı oda takımlarını seçebilir, hem daha avantajlı hem de daha keyifli bir oda düzenlemesi ortaya çıkartabilirsiniz. Yatak seçenekleri kadar çocuk dolap modelleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Uyumlu tasarımları ve fonksiyonel özellikleri sayesinde çocuklarınızın odalarında eğlenceli vakitler geçirebilmesini mümkün hale getirebilirsiniz.

Genç Odası Takımı Seçimi

Genç Odası Takımı Seçimi

Gençlerin yatak odası, zamanlarını en çok geçirdikleri alan olarak ayrı bir öneme sahiptir. Bu açıdan genç odası modelleri arasından tercih yaparken, çocuklarınızın zevklerine ve beklentilere göre seçenekleri belirleyebilirsiniz. Ranzalı genç odası modelleri ön plana çıkarken, sade veya renkli takım seçenekleri de zengin bir çeşitliliği sizlere sunuyor. Özellikle yatak, çalışma masası ve dolap üçlüsünün ayrı ayrı tasarlandığı oda takımları kadar birleşik bir şekilde üretilen modellerde rahatlıkla tercih edilebilir. Birleşik tasarımların en önemli avantajı ise daha küçük alanların daha verimli şekilde kullanılmasıdır. Bu sayede gençlerin çalışma ortamları, rahat bir yatakları ve giysilerini düzenle yerleştirebileceğiniz kişisel dolapları olacak, daha keyifli ve rahat bir oda ortamında bulunabilecekler. Genç odası takımları ve fiyatları hakkında incelemeler yaparak şartlarınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Çocuk ve Genç Odası Mobilyaları için Öncelikler

Çocuk ve Genç Odası Mobilyaları için Öncelikler

Genç ve çocuk odaları seçerken, dayanıklı malzemelerden üretilen, kolay kolay eskimeyecek ürünleri tercih ederseniz daha uzun ömürlü bir kullanım süreci geçirebilirsiniz. Suntalam malzemelerden üretilen mobilyaları seçerek daha uygun fiyatlı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Ahşap ve MDF malzeme kullanılarak üretilen mobilyalar ise daha güçlü yapıları ile daha sağlıklı bir kullanım deneyimi geçirmenizi sağlayacaktır. Dayanıklılık kadar çocuklarınızın en sevdiği renk seçeneklerine göre yatak ve dolap kombinlerinizi seçmenizde önemlidir. Çocuklarınızın boylarına uygun küçük masa ve sandalyeleri de oda takım tercihlerinize ekleyerek vakit geçirme alanlarını daha yaşanılır kılabilirsiniz. Aynı zamanda Setay, 86Möble, Odacix, YıldızMobilya, TUBİX ve diğer birçok markaya ait takımlar ve mobilyalar arasında hem bütçenize hem de oda boyutlarınıza göre en ideal tercihi yapabilir, keyifli bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. Diğer mobilya seçenekleri için Mobilya kategorimiz sizi bekliyor.

Oda Takımı Seçiminde Küçük Öneriler

  • Klasik renk tercihlerinin yerine çocuklarınızın sevdiği ve gelişimlerini doğru yönlendirecek renk tonları seçebilirsiniz.
  • Gençlerin odasını düzenlerken, çalışma masalarına artı olarak kendilerini geliştirmeleri adına kitaplarını düzenli olarak koyabileceği bir kütüphane de yerleştirebilirsiniz.
  • Çocuklarınızın odalarını yerleştirirken belirli bir bölümünü oyun alanı olarak ayırın.

Bunlara Dikkat!

  • Ranzalı yatak tercih ederseniz, bariyerli olmasına özen gösterin. Üst yatağa çıkılan merdivenleri dayanıklı ve korunaklı bir tasarımda tercih edin.
  • Mobilyaları sabitleyerek çocuklarınızın zarar görme riskini engelleyin. Rahatlıkla oyun oynayabileceği alanları güvenli kılın.
  • Çocuklarınızın odalarını yerleştirirken belirli bir bölümünü oyun alanı olarak ayırın.

Çocuk & Genç Odası

için 3,880 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(3)
(2)
(2)
Adalı (9)
Adetto (12)
Adore (9)
Agmahşap (8)
Allmode (9)
(3)
(5)
(3)
(1)
(3)
Belis (9)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Dekorister (14)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1767)
(5)
(3)
(1)
(3)
Gencecix (17)
inemob (21)
(1)
Kzy (9)
Lajivert (163)
Livello (6)
MİNAR (74)
Mobetto (30)
Mobika (63)
(1)
(1)
(2)
(1)
Odacix (234)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
RABELLA (81)
(3)
(1)
Setay (376)
(1)
Stylewood (13)
(3)
(2)
(2)
(2)
variant (8)
yurudesign (99)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (641)
Yonga levha (407)
Ahşap (193)
MDF (183)
Kumaş (107)
Plastik (83)
Suntalem (53)
Metal (7)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(96)
ve üzeri (133)
ve üzeri (150)
ve üzeri (155)
ve üzeri (160)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL