Kategoriler

Dupont

için 353 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • 1.666,35 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.626,35 TL

  (7)

  EralpKimya
  %98
 • 5.699,40 TL

  SinanSaat
  %100
 • 21.379,70 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 21.379,70 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 4.072,32 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 16.381,84 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 5.182,96 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 6.941,46 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 5.460,62 TL

  Gürbüz-Saat
  %100
 • 18.047,79 TL

  Gürbüz-Saat
  %100

Dupont

Dupont markası; 1872 yılında Paris’te kurulan, lüks eşyalar üreten bir Fransız şirketidir. Markanın ürün gamı içerisinde çakmak, el çantası, kalem, cüzdan, saat, parfüm gibi birçok çeşit bulunur. Çakmak koleksiyonu; puro çakmakları, sigara çakmakları, mum çakmakları, masa çakmakları olarak kategorilere ayrılmıştır. Çakmak taşları ve gazları da yedek ürünler olarak ayrıca sunulur. Yazı araçları arasında tükenmez kalemler, dolma kalemler ve roller modelleri yer alır. Kalemlerin yedekleri ve uçları da ayrı bir şekilde temin edilebilir. Farklı çanta modelleri, puro kılıfları genellikle deriden üretilir. Dupont seyahat çantaları, pürüzsüz ve yumuşak dana derisi ile modele bağlı olarak keçe, pamuk, yağlı kanvas gibi yumuşak tekstil ürünlerinin birleşiminden oluşur. Modeller her türlü seyahate uygun olarak klasik, vintage, gündelik tasarımlara sahiptir. Fermuar ve klipslerle kapanabilen iç ve dış cepleri sayesinde kişisel eşyalara kolayca ulaşılabilir. Dupont ürün çeşitleri arasında Dupont evrak çantalarının özel bir yeri vardır. Klasik veya modaya uygun tasarımlara sahip ürünler her kuşaktan kadın ve erkek rahatlıkla kullanabilir. Pratik ve yerden tasarruf sağlayan çantalardır. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askılarıyla omuzda taşınabilir. Ayrıca taşımayı kolaylaştırmak için deri kulplar da eklenmiştir. Boyutları standart ve mini olarak çeşitlenir. Geniş orta cebiyle birçok eşyanın taşınmasına imkân verir. Ayrıca markanın deri kullanarak tasarladığı kese ve aksesuar çeşitleri de bulunur. Aksesuar modelleri arasında kemer, saat ve mücevherat, kol düğmesi ve puro aksesuarları yer alır. Markanın sunduğu diğer aksesuar çeşitleri içerisinde para klipsi, anahtarlık, zincirli minyatür çakmaklar da bulunur. Lüks parfüm koleksiyonu farklı esanslarla hazırlanan kadın ve erkek kokularından oluşur. Markanın sınırlı sayıda sunulan, özel koleksiyonları da zaman zaman kullanıcıların beğenisine sunulur. Sevdikleriniz için değerli hediyeler almayı düşünüyorsanız markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Dupont ürün fiyatları ve farklı markaların ürün gamı içerisinde yer alan benzer çeşitleri görmek için aksesuar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Dupont Çakmak Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Dupont Çakmak Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Yüzyılı aşkın bir süredir varlığını sürdüren Dupont ürünleri, kalitesi ve farklı özellikleriyle en çok tercih edilen lüks ürünler arasında yer alır. Markanın en bilinen ürünlerinin başında çakmak çeşitleri gelir. Dupont çakmak modelleri genellikle el yapımıdır. Çakmakların alt kısımlarında seri numaraları yazar. Dupont çakmaklar altın veya gümüş kaplamadır. Bazı modellerin içlerinde altın bir plaka bulunur. Sade çizgilerden oluşan, beğeni toplayan şık ve zarif ürünledir. Bu çakmakların en önemli özelliklerinden biri çakmağın kapağı açıldığında çıkan sestir. Ürünler özel gaz bir gazla çalışır. Çelik, krom, lake kaplama olarak üretilmiş modelleri bulunur. Her modelin kendi numarası vardır. Erkekler için üretilmiş özel modellerinin yanında unisex çeşitleri de mevcuttur. Dupont Slim 7, 7 mm kalınlığında en ince çakmak modellerinden biridir. Turbo meşale alevi ile gaz depolayabilme özellikleri vardır. Hem erkek hem de kadınlar için üretilmiştir. Dupont puro çakmak, güçlü jet alevleriyle puro yakmak için özel olarak tasarlanmıştır. -10 derece ile +45 derece sıcaklıklarda, 3500 m yükseklikte tam kapasiteyle çalışabilir. Güçlü alev çıkarabilecek ürünlerdir. Ters çevrildiğinde emniyet kilidi devreye girer. Doğal lake ve sarı altından yapılmış modelleri vardır. Ayarlanabilir alev özellikleri bulunan modeller de mevcuttur. Dupont gümüş çakmak modelleri; paladyumdan üretilmiş, gümüş kaplama çakmaklardır. Unisex kullanım için uygundur. Fırçalanmış bakır kaplama çakmaklar herkesin tercih edebileceği ürünler arasında yer alır. Ağırlıkları ve ölçüleri modellerine göre değişir. Dupont çakmak gazı, Dupont marka çakmakların farklı modelleri için üretilmiş bir tür yakıttır. Markanın özel gaz basma aparatları vardır. Yeşil, mavi, sarı, siyah ve kırmızı olmak üzere 5 renk çakmak gazı vardır. Çakmağın gaz vidası açıldığında görünen renk, kullanılması gereken gaz rengini gösterir. Çakmakların dolum yuvaları her renk için farklı üretilmiştir. Mum çakmakları, masa çakmağı olarak da adlandırılır. Mum üreticileri ile birlikte düşünülüp tasarlanmış çakmaklardır. Mavi, siyah, kırmızı gibi renk seçeneklerinin yanı sıra beyaz altın, fırçalanmış krom, fırçalanmış altın, altın dalgalanmalar şeklinde modelleri mevcuttur. Krom ve lake malzemelerinden üretilmiştir. Güçlü mavi meşale alev özelliği ile iç ve dış mekanlarda mumların kolaylıkla yanmasını sağlar. Zarif tasarımlarıyla dekoratif bir obje gibi görünür.

 Dupont Kalem Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Dupont Kalem Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

S.T. Dupont, klasik ve çağdaş tarzlardaki modelleriyle kalemlerin en iyisini sunmayı ilke edinmiştir. Dupont roller kalemler, ince zarif tasarımlarıyla dikkat çekicidir. Altın, gümüş, paladyum, krom, karbon fiber kaplamalı çeşitleri vardır. Farklı dereceli uçlarıyla yazma rahatlığı sağlar. Yuvarlak şekilleri, ergonomik düşünülmüş tasarımları ve dengelenmiş ağırlıkları sayesinde kullanımları kolaydır. Pürüzsüz, hızlı ve hassas yazılar için mükemmel akışkanlığı sahiptir. Mürekkepleri siyah, mavi, kırmızı, turkuaz renkli olabilir. Markanın kromla kaplı parlak ve zarif kalem modelleri ön plana çıkar. Kalemlerin kapak tasarımları gerçek işçiliği ortaya çıkarır. Dupont dolma kalem; kullanımı rahat, hafif, ve akıcı şekilde yazan kalemlerdir. Yazarken parmakları yormaz. Kıvrımları sayesinde tükenmez ve roller kalemlerden farklı olarak daha güzel kaligrafik yazılar yazmayı sağlar. 14 ayar som altından uçlu, ince uçlu, orta uçlu çeşitleri vardır. Kalemler bir pompa haznesiyle yeniden doldurulabilir. Klasik tarzdan hoşlananlar için markanın sarı altından ve paladyumdan elde edilen özel tasarım ürünleri bulunur. Dolma kalemlerin kullanım ve bakımı uzun süreli kullanım için önemlidir. Mürekkep kısmı düzenli olarak temizlenmelidir. Su berrak renk alıncaya kadar piston hareketleriyle iyice temizlenmelidir. Uçakla seyahat sırasında herhangi sızıntı olmaması için yeni bir kartuş takılması ve kalemin uç kısmının yukarı doğru gelecek şekilde taşınması önerilir. Dupont tükenmez kalemler, markanın iddia ettiği şıklığı temsil eder. Nadir bulunan malzemelerin kalitesi, iyi çalışılmış tasarımlarla birleşir. İyi tutuş sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Cilanın yumuşaklığı yazmayı keyifli hale getirir. Kaplamaların hepsi usta zanaatkarlar tarafından yapılmıştır. Usta gravürcüler kalemleri kişiselleştirir. İsteğe göre baş harfler kalemin gövde kısmına veya kasasına işlenebilir.

 Dupont Kol Düğmesi Modelleri Nelerdir?

Dupont Kol Düğmesi Modelleri Nelerdir?

Gömleklere ve kıyafetlere ayırt edici şıklık katan Dupont kol düğmeleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Orijinal stiller, klasik stiller ve güncel trendler göz önünde bulundurulur. Kol düğmeleri gümüş, altın veya lake kasalar üzerine sedef, lapis lazuli, şahin gözü gibi malzemelerin işlenmesiyle tamamlanır. Beyaz, siyah, yoğun mavilere kadar renk seçeneklerinde sunulur. Elmas noktalı kol düğmeleri, Dupont’un ikonik çakmaklarından esinlenerek yapılmıştır. Yuvarlak paladyum kaplamalı kol düğmeleri, siyah veya mavi cila uygulamalarıyla göz alıcı bir şıklık yaratır. Dupont aksesuarlarının yıllarca parlaklıklarını ve performanslarını koruyabilmesi için yüzeyleri yumuşak temiz bir bezle temizlenmelidir. Solvent içeren temizlik ürünleri kesinlikle kullanılmamalıdır. Gümüş kaplı yüzeyler için özel gümüş temizleyici bezler tercih edilebilir. Gümüş zamanla oksitlenen bir malzeme olduğu için deri veya kauçuk ile uzun süre temas ettiğinde oksitlenebilir, buna dikkat edilmesi gerekir. Lake kaplı yüzeyleri temizlemek için gözlük camı temizleme yöntemi önerilir. Yüzey buğulandıktan sonra yumuşak temiz bir bezle silinmelidir. Lake, asitten etkilenmeyen malzemedir. Olağanüstü sertliktedir. Darbelere, çizilmelere, sürtünmelere ve suya karşı dayanıklıdır. Zarif ve şık tasarımlı hediye seçenekleri için Dupont ürünleri arasından seçim yapabilir, beğendiklerinizi sepetinize atabilirsiniz.