YeniseY
YeniseY
Şirket Ünvanı: DERİN BİLG.TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.A.ŞTİ.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: derinbilgisayarteknolojileri@hs02.kep.tr
Vergi No: 2930481896
Mersis No: 0293048189600011
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%98

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 24,829 1,019
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 24,235 1,613
Mağazanın iletişiminden memnunum 21,852 1,531
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Voltaj

(23)
(17)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Devir

(7)
(7)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Tork Gücü

(15)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ağırlık

(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Akü Sayısı

(20)
(10)
(9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Amper

(15)
(12)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Darbeli (17)
Darbesiz (9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Akülü Vidalama

için 46 sonuç bulundu.

Akülü Vidalama

Yapı işlerinin gerçekleştirilmesinde kullanılan elektronik araçlar, çeşitli fonksiyonları ile elle yapılması kimi zaman zor olabilen işlerin üstesinden kısa sürede gelmenizi sağlıyorlar. Oldukça geniş bir cihaz ailesi olarak yapı işlerine odaklı ürünler arasında akülü vidalama araçları da yer alıyor. Bu cihazlar çeşitli ortamlarda cıvataların sıkılması, vidaların alanlarına yerleştirilebilmeleri, küçük deliklerin açılması gibi pek çok işe yarayabiliyorlar. Pratik kullanım özellikleri ile elektronik yapı aletlerinin minimal yüzleri olan akülü vidalama araçlarının geniş uygulama özelliklerinden faydalanarak tornavida kullanarak uzun sürecek olan vidalama işlerinizi birkaç saniyede halledebilirsiniz. Şarjlı vidalama aletlerini elinizin altında bulundurarak, her an ihtiyacınız olabilecek olan yapı işlerinizde kolaylığa sahip olabilirsiniz.

Akülü Vidalama ile İşlerinizi Basitleştirebilirsiniz

Akülü Vidalama ile İşlerinizi Basitleştirebilirsiniz

Gerek profesyonel ve gerekse hobi amaçlı olarak amatör düzeyde yapılabilen çeşitli çalışmalarda, vidalar bağlantı kuran aparatlardır. Mobilyaların kurulmasında, iki parçanın birleştirilmesinde, duvarlarda araç yerleşimi için özel alanlar yaratılmasına vidalar çoğu zaman olmazsa olmazlardır. Bir vidanın herhangi bir yüzeye yerleştirilebilmesi için varsa bir deliğe vida ucu yerleştirilir ve çevirme işlemi ile vida bu alana tamamen oturtulur. Eğer bir delik yoksa vida doğrudan kendi deliğini açacak şekilde ilgili yüzeye saplanır. Her iki türde de uygulama ihtiyacınıza yanıt verebilen şarjlı vidalamalar hem zaman hem de enerji tasarrufu elde etmenizi sağlıyorlar. Ev ortamında duvar, ahşap yüzey ve metal parçalarda deliklere vidalarınızı yerleştirirken kullanabildiğiniz bu küçük araçları performans özellikleri dahilinde çeşitli yüzeylerde küçük delikler açmak üzere de kullanabiliyorsunuz. Tamirat işlerinde de kullanılabilen akülü vidalama araçlarından faydalanarak, farklı türlerdeki vidalara uygun başlıkları kullanmak suretiyle çalışmalarınızı basitleştirebiliyorsunuz. Akülü vidalama tavsiye ve değerlendirmelerinin yer aldığı kullanıcı yorumları incelendiğinde, piyasadaki ürün alternatiflerinin şarj edilebilir akü ile çalışıyor olması kullanıcılardan övgü alıyor. Tasarımları itibariyle bütünleşik tek bir parçadan oluşan bu cihazlar, güç kabloları olmadığı için bir prize bağlı olarak çalışmanızı zorunlu kılmıyorlar. Şarj edilebilen aküleriyle, elektrik bağlantısı kuramayacağınız alanlarda dahi vidalama işlerinizi yapabilmeniz için geliştirilen bu ürünlerle dış ortamda da çalışmalarınızı sürdürebiliyorsunuz. Şarjlı vidalama matkabı çeşitlerinin kullanım amacı yalnızca bir vidanın sıfırdan takılması değildir. Hali hazırda takılı olan bir vidanın bu noktadan çıkarılması, gevşetilmesi ya da yeniden yerleştirilmesi için de akülü vidalama aletlerinden yararlanabiliyorsunuz. Büyük matkap türlerine göre daha minimal ebatlarda olan bu cihazlar, yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler olmaları yönünden de pratiklikleriyle değerlendirebileceğiniz seçeneklerdir. Evinde kişisel eşyalarının tamirini ve kurulumunu kendi başına yapmak isteyenler için oldukça ideal olan akülü vidalamaların piyasada açılı seçenekleri de yer alıyor. Ulaşılması zor olan noktalara yapılacak olan vidalama işlerinde kolaylık sağlayan bu modellerle her alanda uygulamaya hazırsınız. Şarjlı vidalama matkap ürünleri arasından kişisel kullanım alanınıza uygun yapıdaki bir alternatifi belirleyebilirsiniz.

Akülü Vidalama Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akülü Vidalama Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elektronik ürünlerin teknolojik açıdan donanımlı hale geldikleri son yıllarda, üretim teknolojilerine bağlı olarak modellerde yer verilen teknik özellikler, kullanıcıların sahip oldukları ürünlerden birçok farklı alanlarda faydalanabilmelerini sağlıyor. Üreticiler piyasaya sundukları vidalama ve matkap ürünlerinde temel olarak çok yönlülüğü öne çıkarmak üzere modellerini tasarlıyorlar. Cihazların tek bir kullanım alanıyla sınırlanmalarını önleyen bu çok yönlülük özelliklerinden faydalanarak evinizde ya da kişisel çalışma alanınızda birçok farklı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Şarjlı matkap modelleri profesyonel ve amatör kullanımda tercih edebileceğiniz fonksiyonel özellikleriyle karşınıza çıkıyorlar. Modellerde bulunan özel akü sistemleri sayesinde, elektrik gücünden yararlanamayacağınız alanlarda dahi matkabınızı kullanabiliyorsunuz. Vidalama araçlarından farklı olarak delik açma ve kırma özellikleriyle de tercih edilebilen matkaplar motor güçleriyle birbirlerinden ayrılıyorlar. Modellerdeki maksimum motor gücü düzeyi bir noktada cihazların kullanım alanları konusunda belirleyici olabilmektedir. Bu açıdan bir şarjlı matkap edinmeyi düşündüğünüzde, piyasadaki alternatiflerin güç düzeyleri ile kişisel kullanım alanınız arasında uyum olup olmadığını değerlendirmeniz önerilir. Şarjlı matkap motoru cihazın çalışma sisteminin merkezini oluşturur ve piyasada yer alan modellerde bu motorların güç düzeyi 200 W ile 1600 W arasında değişkenlik gösterebiliyor. 1600 W’a kadar yüksek güce sahip olan modellerle ahşap, beton ve çelik gibi çok sayıda farklı yüzeyde delik açabilir, vidalama yapabilir, sıkıştırılmış vidaları sökebilir ya da gevşetebilirsiniz. Düşük düzeydeki motor gücüne sahip modellerle ise ev ortamında tamir, hobi çalışmaları ve mobilya kurulumu gibi çeşitli uygulamaları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama alanınız çoğunlukla beton malzemenin söz konusu olduğu yapı ortamı ise bu durumda şarjlı matkap darbeli çeşitleriyle de seçiminiz olabilir. Darbesiz modellerden farklı olarak sağa ve sola dönebilir olma özelliklerinin yanında ileri-geri hareket de edebilen başlıklara sahip darbeli matkap seçenekleri, kırma fonksiyonu da sunuyorlar. Vidalamaları daha güçlü bir şekilde gerçekleştirebilen bu cihazlar, kalın yüzeylerde etkili sonuçlar eriyor olmaları nedeniyle de tercih edilebiliyorlar. Şarjlı matkap fiyatları değerlendirildiğinde modellerdeki motor gücü standartlarının ve fonksiyonel özelliklerin genel olarak fiyat düzeyi konusunda belirleyici olabildiği görülüyor.

Akülü Vidalama ve Matkap Araçlarıyla Harekete Geçmeye Hazırsınız

Akülü Vidalama ve Matkap Araçlarıyla Harekete Geçmeye Hazırsınız

Yapı çalışmaları için elektronik ürünler piyasaya sunan markalar, ürünlerini set halinde de dizayn edebiliyorlar. Set halindeki ürünlerin kullanıcılar açısından sağladığı önemli avantajlar arasında ise bu ürünlerin uygulama sonuçları açısından çeşitlilik sunuyor olması yer alıyor. Vidalar, yapısal özellikleri ve uygulama alanları itibariyle farklı kalınlıklarda olurlar. Bu kalınlık düzeyine bağlı olarak vida başının genişliği, vidanın uygulama için ihtiyaç duyduğu güç de farklılık gösterir. Şarjlı matkap uçları set halindeki ürünler içerisinde yer alan aparatlardır ve farklı türlerdeki vidaların, farklı yüzeylere uygulanmasında etkili sonuçlar sunarlar. Setlerde bulunan önemli aparatlar arasında delici başlıklar da bulunuyor. Farklı kalınlıkta ve desende üretilen bu başlıkları kullanarak evinizin duvarında, ahşap yüzeylerde ve çelik materyallerde delik açabilir, vidalama işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tekli ve set halindeki ürün alternatiflerinin önemli fonksiyonlarından birisi olarak da kontrol edilebilir tork ayarı gösterilebilir. Elektronik cihazlarda kullanım standartları konusunda belirleyici olabilen tork ayarı özelliği, cihazın motor gücünün hangi düzeyde kullanılacağını belirleyebilmenizi sağlayan bir unsurdur. Sahip olduğunuz cihazda eğer kontrol sistemi bulunuyorsa ve tork düzeyini belirleyebiliyorsanız bu durumda uygulama alanınızın gerektirdiği güç düzeyini sınırlandırarak, elde edeceğiniz sonuçların hassaslığını ayarlayabilirsiniz. Ahşap yüzeyler için düşük düzeylerde tork ayarı yapabilir, beton ve çelik gibi yüzeylerde ise delici ya da vidalama uygulamasını yaparken ihtiyacınız olan maksimum güç düzeyini belirleyebilirsiniz. Şarjlı matkap aküleri kapasiteleriyle birbirlerinden ayrılıyorlar. Piyasadaki akülü modellerde akünün kapasitesinin fazla olması, uygulama süresinin de belirlenmesi anlamına gelmektedir. Eğer çoğunlukla dış alanda çalışıyorsanız ve uygulamalarınız yüksek güç gerektiren, uzun süren çalışmalar ise bu durumda piyasada yüksek batarya/akü kapasitesine sahip model alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Modellerin birçoğunda batarya kapasitesinin artmasına bağlı olarak motor gücü artışı da söz konusu olabiliyor. Siz kişisel kullanım alanınız için ideal motor gücü ve batarya kapasitesi özellikleri taşıyan modelleri değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek çeşitli elektronik cihaz markasının satışa sunduğu şarjlı vidalama seti modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz özelliklere sahip bir ürünü hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca Yapı Market & Bahçe kategorimiz üzerinden ihtiyacınız olabilecek diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz.