ViaGardenia
ViaGardenia
Şirket Ünvanı: Karya Yatırım ve Tarım Anonim Şirketi
İşletme Adı: Via Gardenia
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 5261342639
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 36 5
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 39 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 34 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Barbecook (21)
(19)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Model

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mangal Çapı

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Mangal & Barbekü

için 42 sonuç bulundu.

Mangal & Barbekü

Özellikle güzel havalarda mangal keyfi yapmayı seviyorsanız kendinize ait bir mangal setine mutlaka sahip olmalısınız. Evinizin bahçesinde ya da piknik alanlarında sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek ve kendi pişirdiklerinizi yemek için ihtiyacınız olan mangal ve barbekü ürünleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Mangal Çeşitleri

Mangal Çeşitleri

Her kullanıma özel olarak üretilen mangal çeşitleri arasından siz de favori mangalınızı satın alabilirsiniz. Kategorimizde de bulabileceğiniz mangal çeşitlerinden bazıları; elektrikli mangal, tüplü mangal, katlanır mangal, gazlı mangal ve taş mangal gibi mangallardır. Elektrikli mangal adından da anlayacağınız gibi elektrikle çalışır. Yanmaz yapışmaz alüminyum döküm gövdeden üretilen elektrikli ızgaraların ısı seviyesini pişireceğiniz malzemeye göre kendiniz arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Bir diğer mangal çeşidi olan tüplü mangal ise; balkon, bahçe ve diğer açık alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bu mangalın çalışma prensibi şu şekildedir: Izgaranın altına yerleştirilen lav taşları tüple ısınır ve daha sonra ızgarayı ısıtarak pişirme sağlar. Katlanabilir mangallar da en çok tercih edilen mangal çeşitlerindendir. Özellikle sık sık pikniğe gidiyorsanız hem arabaya kolay taşımak hem de aracınızda kapladığı yeri minimize etmek için siz de katlanabilir mangalları tercih edebilirsiniz.

Barbekü Modelleri

Barbekü Modelleri

Barbekü modellerine değinmeden önce “Barbekü nedir?” sorusunu yanıtlayacağız. Barbekü, açık alanda mangal kullanarak et ve deniz ürünleri pişirme eylemine verilen isim olmanın yanı sıra; ızgara yapmak için kullanılan seyyar ızgaralardır. Barbekülerin de tüp, kömür ve elektrikle çalışanları bulunmaktadır. Barbekü modelleri arasında en çok tercih edileni ayaklı mangal barbeküdür. Ayaklı olması sayesinde eğilme gibi zorlukları ortadan kaldıran bu barbekü mangal özellikle bahçe ve balkonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Eğer siz de bahçenizde, balkonunuzda bir barbekü mangalı bulundurmak istiyorsanız kategorimizde yer alan barbeküleri inceleyebilirsiniz. Ateş yakmanın zor olduğu (balkon gibi) alanlarda mangal yapmak için tüplü barbekü modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca gaz ya da kömüre gereksinim duymadan sadece elektrikli çalışan elektrikli barbeküler de ateş yakma imkanı bulamadığınız alanlarda kullanmak için idealdir.

Mangal Fiyatları

Mangal Fiyatları

Mangal fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Kategorimizin geniş ürün yelpazesi sayesinde aradığınız mangal barbekü modelini farklı fiyat seçenekleriyle görüntüleyebilir ve bütçenize uygun olanı hemen sipariş edebilirsiniz. Uygun fiyatlı mangal modellerinden biri kömür mangalıdır. Yakması biraz zahmetli olan bu mangallar açık alanlarda kullanmak için daha elverişlidir. Balkon, teras ve bahçe gibi alanlarda mangal yapmak için ise elektrikle çalışan mangal barbeküleri kullanabilirsiniz. Gaz ve kömüre ihtiyaç duymadıkları için oldukça temiz bir kullanım olanağı sunan elektrikli mangallar bu anlamda mangal sevenlerin kurtarıcısı olmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz mangal barbekü markalarından bazıları; Weber, Guruss, Kingstone, Lotus, Cadac, Grillstar gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasını mangal barbekü modellerini sayfamız üzeirnden inceleyebilirsiniz. Ayrıca mangal körükleme fanı, mangal kömürü, kebap şişi, paslanmaz ızgara, lav taşı gibi mangal aksesuarlarını da incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.