Reyontek
Reyontek
Şirket Ünvanı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ozilkebilisim@hs03.kep.tr
Vergi No: 6621303368
Mersis No: 0662130336800001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 568 16
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 571 13
Mağazanın iletişiminden memnunum 524 28
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Huawei (1)
Ixtech (2)
Samsung (1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu İşletim Sistemi

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Giyilebilir Teknoloji

için 4 sonuç bulundu.

Giyilebilir Teknoloji

Giyilebilir teknolojilerin yaygınlaşması, mobil yaşamı olduğundan daha keyifli bir hale getirmeye devam ediyor. Akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar ve sanal gerçeklik gözlükleri, giyilebilir teknoloji dendiğinde akla gelen ilk ürünlerden. Tüm bu ürünler ve daha fazlası en popüler markalar ve kaliteli ürünler ile kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Giyilebilir Teknoloji Nedir?

Giyilebilir Teknoloji Nedir?

Giyilebilir teknoloji, temelde insan vücuduna giyilerek entegre olan ve Wifi ya da Bluetooth yardımı ile kişiye en güncel teknolojileri sunan cihazlardan oluşuyor. Akıllı bileklik ya da akıllı saat çeşitleri giyilebilir teknolojinin en güzel örneklerinden. Herhangi bir kol saati edasıya taktığınız bir akıllı saat, her an her şeyden haberdar olmanızı sağlamakla birlikte arama, mesaj ya da bildirim benzeri uyarıların gelmesi durumunda sizi her seferinde telefonunuza bakmaktan kurtarıyor. Akıllı bileklik modelleri sayesinde sanki akıllı telefonunuz her daim vücudunuzun bir parçasıymış gibi bir his oluşuyor. Pek çok akıllı telefon markası da akıllı bileklikleri modern, kullanışlı ve ergonomik hale getirmek için adeta birbiriyle rekabet ediyor demek mümkün.

Giyilebilir Teknolojinin Avantajları Nelerdir?

Giyilebilir Teknolojinin Avantajları Nelerdir?

Akıllı saatin ne kadar kullanışlı olduğuna halihazırda değindik; zira kendisiyle e-postalarınızı ve cep telefonunuza gelen SMS'leri okuyabilir ve sosyal hesaplarınızdaki bildirimlerinizi eş zamanlı olarak ekranından takip edebilirsiniz. Güçlü donanım özelliklerine sahip bir akıllı saat, modern tasarımıyla muadillerinden ayrışabilir. Örneğin, Galaxy Gear'ın giyilebilir bir aksesuar olmasından ötürü modaya uygun olmasına da önem veren Samsung, akıllı saati için altı farklı renk seçeneği sunuyor. Akıllı saat renk seçeneklerine jet siyahı, mocha grisi, vahşi turuncu, yulaflı bej, gül sarısı ve lime yeşili gibi ilginç isimler veren Samsung, bu farklı renklerle moda tutkusu olan teknoloji meraklılarının aklını çelmeyi hedefliyor. Tabii tüm giyilebilir teknoloji cihazları akıllı saatlerle sınırlı kalmıyor. Sanal gerçeklik gözlüğü de son dönemde oldukça popüler olan bir diğer cihaz. LCD ya da LED TV'nize bağlayabileceğiniz bu gözlükler ile sanal gerçeklik oyunları içinde kendinizi kaybedebilir, sanki filmin içindeymişçesine gibi hissederek sinema keyfi yapabilir ve üç boyutlu giyilebilir teknolojinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Cihazlarının Fiyatları Ne Civardadır?

Giyilebilir Teknoloji Cihazlarının Fiyatları Ne Civardadır?

Giyilebilir teknoloji deyince pek çok farklı fiyat skalası ile karşı karşıya kalıyoruz demek mümkün. Basic kulaklıklar da giyilebilir teknolojik ürünler olarak geçtiği için oldukça uygun fiyata bir kablosuz kulaklık ya da Bluetooth kulaklık bulmak mümkün. Bununla birlikte akıllı saat fiyatları doğal olarak kulaklığa nazaran biraz daha bütçenizi esnetmenizi gerektirebilir. En uygun akıllı bileklik fiyatları için Akıllı Saat kategorimizi daha yakından incelemenizi tavsiye ederiz. Sanal gerçeklik gözlükleri fiyatları çoğunlukla giyilebilir teknoloji kategorisindeki en yüksek fiyatları ürün olmaları ile birlikte markaya ve modele göre değişkenlik gösterebilmekte. Bütçenize en uygun giyilebilir teknoloji ürününü arıyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.