otomarstürkiye
otomarstürkiye
Şirket Ünvanı: serkan bektaş
İşletme Adı: OTO MARS
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 35579162132
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%94

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 466 73
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 495 44
Mağazanın iletişiminden memnunum 445 45
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oto Koltuk & Aksesuar

için 40 sonuç bulundu.

Oto Koltuk & Aksesuar

Oto koltuk ve aksesuar kategorisinde koltuk kılıfı modelleri, koltuk aksesuarları, boyun ve sırt desteği sağlayan ürünler bulunur. Araç modelinize özel olarak tasarlanmış olan koltuk kılıfları ile araç koltuklarınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz. Oto kolçak çeşitleri, araç içi eşya düzenleyen organizerler, koltuk kılıfı minderleri, kategori içerisinde yer alan oto koltuğu aksesuar çeşitlerinden bazılarıdır. En sevdiğiniz renk seçeneklerini bulabilir, aracınızla uyum sağlayan lüks ve kaliteli oto koltuk kılıfı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Oto Koltuk & Aksesuarları ile Maksimum Konfor

Oto Koltuk & Aksesuarları ile Maksimum Konfor

Oto koltuğu aksesuarları arasında bulunan boyun yastıkları, sürücülerin uzun yolculuklar sırasında boyunlarını desteklemek amacıyla üretilir. Yumuşak dokulu ve ortopedik özellikleri de olan boyun yastıkları, hem ön koltuklara hem arka koltuklara uyum sağlayabilir. Oto koltuk kilimleri de araç koltuğu aksesuarları içerisinde yer alan ürünlerdir. Koltukların üzerine serilen ve yan panellere bağlanarak kullanılan koltuk kilimleri, kılıf kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar için ideal ürünlerdir. Oto koltuk kilimleri, dokuma iplik çeşitlerinden üretilir ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Koltukların güneş, toz, leke gibi olumsuz etkilere maruz kalmasını önleyen oto kilimlerini set halinde satın alabilir, dilerseniz ayrı ayrı parçalar halinde de kullanabilirsiniz. Kilimler dışında oto kolçak modellerinin de dahil olduğu kategori içerisinde, araç içi konforunuzu artırabilecek onlarca ürün seçeneği mevcuttur.

Oto Koltuk Kılıfı Modelleri

Oto Koltuk Kılıfı Modelleri

Kişilerin ihtiyaçlarına uyumlu, vücut desteği veren ve araç içerisinde konfor artıran oto koltuk kılıfları, eski veya yeni tüm araçlara uyum sağlayabilir. Araçların mevcut koltuklarını koruma altına alan bu ürünler, araç içerisinde koltukların kirlenmesini ve yıpranmasını da engeller. Çok fazla yıpranmış olan eski model araç koltuklarına takıldığında, araç içerisine büyük bir yenilik getiren koltuk kılıfları, aracınızın koltuklarını değiştirmenize gerek kalmadan yenileyebilmenize de imkan tanır. Genellikle polyester malzemelerden üretilen ve elastik bir yapıya sahip olan oto koltuk kılıflarının, deri, ortopedik, pamuklu, ithal kumaşlı, desenli ya da armalı modelleri bulunmaktadır. Araç modelinize özel olarak üretilen koltuk kılıflarını da kategori içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Her araca uyum sağlayan araba aksesuarları koltuk kılıfları ile birlikte kombine edilerek araç içi dekorasyon zenginliği de yaratabilir. Aracınızın iç görünümünü güzelleştiren araç koltuğu aksesuarları ile aracınız içerisinde yepyeni bir hava ve konfor yaratabilirsiniz. Yaz ayları için daha ferah bir ortam yaratan oto atlet kılıflarına yönelebilir, terletmeye karşı özel olarak tasarlanmış kılıf modellerini inceleyebilirsiniz. Oto aksesuar fiyatları arasında en uygun fiyatlara sahip olan oto kılıfı seçeneklerini değerlendirerek aracınızı yenilemeye hemen başlayabilirsiniz.

Oto Aksesuar Çeşitleri ve Faydaları

Oto Aksesuar Çeşitleri ve Faydaları

Oto aksesuar çeşitleri, onlarca marka tarafından her araca özel olarak tasarlanan ürün seçenekleri içerir. Araç içerisinde sürüş deneyiminizi daha etkili bir hale getiren ve aracınızın korunmasına yardımcı olan aksesuarlar aynı zamanda güvenli bir sürüşe alt yapı hazırlar. Sürücülere, boyun, kol, sırt ve bacak desteği verebilen oto aksesuarları, gün içerisinde araçlarda geçirilen uzun saatlerin konforlu ve rahat bir şekilde vücudu yormadan geçmesini sağlar. Araçlara üretim aşamasında tasarlanmayan ek özellikler kazandıran bu aksesuarlar, araçların değerini de artıran unsurlardandır. Örneğin; aracınızın koltukları kumaş kaplamasına sahipken, alacağınız deri kılıf modeliyle aracınızın değerini artırabilirsiniz. İkinci bir örnek olarak, yıpranmış ve eski koltuk kılıflarına sahip olan bir araca alacağınız oto koltuk kılıfı takımıyla aracı yenileyebilir ve aracı daha değerli bir hale getirebilirsiniz. Oto koltuk ve aksesuar fiyatları oldukça ekonomik fiyat seçenekleri içerir. Aracınız için yapacağınız minimum harcamalarla hem araç içi konforunuzu artırabilir hem aracınızın değerini yükseltebilirsiniz. Ayrıca diğer araç aksesuarlarını da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.