Lastik & Jant

Oto lastikleri, mevsimlerine göre kullanılması gerekir. Kış mevsiminde kış lastiği kullanılması, olası kaza durumlarını ve yolda kalma durumlarını engellemeye yardımcı olur. Otomobil lastikleri, ihmal edilmemesi gereken en önemli parçalardan biridir. Hangi tip yolculuklara çıkılacaksa ona uygun oto lastiği tercih edilmelidir. Düz yol veya dağ yollarına gidilecekse amacına uygun lastik tercih edilmelidir aksi takdirde düz yol lastikleri, dağ yollarında istenilen performansı gösteremeyebilir. Lastik deyip geçmemek gerekir, lastiklerin yol tutuşu ve performansı çok önemlidir. Islak ve kuru zeminde yol tutuşu, direksiyon hakimiyeti, dayanıklılık, sürüş dengesi, kuru zeminde fren performansı gibi lastik özelliklerine dikkat etmek gerekir.

Lastikleriniz ani fren performansını karşılaması oldukça önemli bir durumdur, amacına uygun lastikler kullanmak kaza risklerini ciddi oranda engellemektedir. Kullanacağınız lastik tipine göre yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Michelin Energy Saver+ lastikler, şehir içi kullanım için geliştirilmiştir ve 60 litreye kadar yakıt ve 140 kg'ye kadar CO2 tasarrufu sağlamaktadır. Yağmurlu havalarda yollar kayganlaşır ve kaza yapma riski artar; Michelin Primacy lastikleri, ıslak zemin frenlemede mükemmel performans göstermektedir. Böylece yağmurlu günlerde kaygan zemin üzerinde daha iyi hakimiyet kurabilirsiniz. Lastik fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Jant alırken, jantın aracınıza uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekmektedir. Jantlar, bir çok otomobil kullanıcısı için gözbebeğidir çünkü aracın dış görüntüsünü güzelleştirir. Jantlar otomobilin çekiciliğini arttırdığı gibi yol tutuşunu ve performansını da etkiler. Ayrıca jantlar fren sisteminin soğutulmasında etkilidir. Jantların üretiminde kullanılan madde çok önemlidir; darbelere dayanıklı olmayan bir jant, ölümcül kazalara neden olabilir. Jantlar; alüminyum, çelik, titanyum, magnezyum ve karbon fiber malzemesinin de katılımıyla farklı ağırlık ve dayanıklılıkta üretiliyor. Alüminyum jantlar, aracın toplam ağırlığını azaltmakla birlikte yakıt tasarrufuna da katkı sağlar. Jant fiyatları, jant çeşitlerine göre değişmektedir. Jantlarınızı süslemek ve daha çekici görünmesini sağlamak için jant kapağı satın alabilirsiniz. Jant kapaklarının fiyatları normal jantların fiyatlarına göre daha uygundur.

bulacaksin
bulacaksin
Şirket Ünvanı: Burak Yalçın
İşletme Adı: Burak Yalçın
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: burak.yalcin@hs04.kep.tr
Vergi No: 30458507462
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 3,237 147
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 3,289 95
Mağazanın iletişiminden memnunum 3,013 112
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Lastik & Jant

için 6 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.