bilisimajans
bilisimajans
Şirket Ünvanı: Aydın DEMİREL
İşletme Adı: Bilişim Ajans
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aydindemirel@gmail.com
Vergi No: 50098543026
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 13
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 11 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 12
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

HP (8)
Epson (3)
Canon (1)
Xerox (3)
Lexmark (23)
Konica (13)
Toshiba (7)
Ricoh (4)
Kyocera (1)
Sharp (1)
(18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ağırlık

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Boyut

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kartuş büyüklüğü

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tarama Çözünürlüğü

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tarama Hızı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bağlantı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları

için 100 sonuç bulundu.

Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları

Bilgisayarlarımızla birlikte kullandığımız aksesuarlar gün geçtikçe çeşitlenirken, aynı zamanda teknolojinin daha erişilebilir hale gelmesiyle birlikte bu çok çeşitli ürünler ve cihazlar da iş yerlerini ve ofisleri aşarak evlerimize kadar girmekte. Bilgisayar olan her evde, her iş yerinde, her okulda bulunması gereken cihazlar ve aksesuarlar olarak yazıcılar, tarayıcı, kartuş dolum ürünleri, şerit (yazıcı), toner, kartuş ve diğer sarf malzemeleri web sitemizde bulunmaktadır.

Toner ve Kartuş

Toner ve Kartuş

Lazer yazıcı modellerinde kullanılan toner, bir lazer yazıcının baskı yapabilmesi için olmazsa olmaz bir bileşendir. Sahip olduğunuz lazer yazıcının belgeleri yazdırması için gerekli olan toner tozunubarındıran parça olarak tanımlanan yazıcı tonerleri arasından HP yazıcı toneri başta olmak üzere başka pek çok markanın tonerini tercih edebilirsiniz. Muadil toner çeşitlerimize de göz atmanızda fayda var. Kartuş ise tonerden farklı olarak kartuşlu yazıcı modelleriyle birlikte kullanılan bir aparattır. İçinde kartuş mürekkepleri olan bu aparatlar sayesinde yazıcınız hızlı ve kaliteli bir baskı almaya olanak tanır. Kartuş dolumu yapabileceğiniz mürekkep kartuşu seçeneklerimizin yanı sıra, birmeyen kartuş adı verilen yeni teknoloji yazıcı kartuşlarını da kategorimizde bulabilirsiniz.

Kartuş Dolum Ürünleri ve Yazıcı

Kartuş Dolum Ürünleri ve Yazıcı

Evinizde ya da iş yerinizde aniden biten kartuşlarınızı doldurmak için üretilen bu çok işlevsel yazıcı kartuşu doldurma setleri ile hayatınız bir adım daha kolaylaşacak. Sitemizden satın alacağınız kartuş dolum seti ve kartuş mürekkep seti gibi ürünler mutlaka yazıcı olan her yerde bulunması gereken ürünlerdir. Web sitemiz üzerinden ihtiyaçlarınıza uygun bütün yazıcı çeşitlerine ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyerek dilediğiniz zaman dilediğiniz dokümanın baskısını alabilirsiniz. Yazıcı tarayıcı fotokopi özellikleri bulunan çok fonksiyonlu yazıcı modelleri, lazer yazıcı, barkod yazıcı, etiket yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, taşınabilir yazıcı ve fotoğraf yazıcıları çeşitlerimize kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Şerit ve Tarayıcı Nedir, İşlevleri Nelerdir?

Şerit ve Tarayıcı Nedir, İşlevleri Nelerdir?

Yazıcı şeridi ya da diğer adıyla yazıcı ribonu, nokta vuruşlu yazıcılar için kullanılır. Oki yazıcı şeridi ve diğer markaların yazıcı şeridi ürünleri için de kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Basılı belgeleri bilgisayarınıza aktarmak için kullanılan cihazlara tarayıcı adı verilir. Masaüstü tarayıcılar, 3D tarayıcılar, taşınabilir tarayıcı, kalem tarayıcı, kablosuz tarayıcı ve mouse tarayıcı gibi tarayıcı çeşitleri günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Canon, Xerox, HP, Epson, Kodak gibi markaların en uygun tarayıcı fiyatları ile en kaliteli tarayıcıları satın almak için doğru adrestesiniz. Bilgisayar ile ilgili tüm diğer ürünler için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır!