Televizyon & Ses Sistemleri

Siyah beyaz televizyon, tüplü televizyon, renkli televizyon, LCD Plazma derken şimdi de hayatımıza giren akıllı televizyonlar ile artık televizyon izlerken internete girebilir ve hiçbir tuşa dokunmadan, el hareketleriyle televizyonunuza komutlar verebilirsiniz. Televizyon ve ses sistemleri üreticileri tarafından üretilen onlarca modeldeki televizyon ve ses sistemleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Samsung, Vestel, Beko, Arçelik, LG, SONY, Regal, Sunny, Next, Trident, Siemens gibi markaların ürettiği televizyon & ses sistemleri, dünya çapında çok sayıda teknoloji meraklısı TV izleyicisi tarafından kullanılmaktadır. Televizyon fiyatları modellere göre değişiklik gösterirken, ses sistemlerinin fiyatları da ses kalitesi, watt gücü gibi değerlere göre belirlenmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen televizyonlardan olan akıllı televizyonlar sayesinde bilgisayarda yapabileceğiniz birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. En iyi akıllı TV markaları arasında yer alan Samsung firmasının ürettiği akıllı televizyonları ses ile kontrol edebilir, kumanda yerine elinizin hareketlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Samsung App gibi uygulamalarla akıllı TV'nizde birçok program çalıştırabilir ve internete girebilirsiniz.

En eski televizyon üreticileri arasında yer alan Sony firmasının ürettiği Bravia serisi akıllı televizyonları diğer Sony firması ürünleri olan Play Station oyun konsolu ve Xperia serisi akıllı telefonlarla koordineli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. JBL, Harman Kardon, Premier, Bose, Creative, Kawai, Kamasonic, Goldmaster gibi markaların ürettiği ses sistemleri birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır. LG firmasının ürettiği LG soundbar ses sistemleri ile televizyonunuzda sinema kalitesindeki surround ses kalitesi ile filmler izleyebilir ve oturma odanızı kişisel sinema salonunuza çevirebilirsiniz. Goldmaster firmasının ürettiği 5+1 ses sistemleri ile bulunduğunuz ortamda 360 derecede eşit yayılabilecek bir ses ortamı oluşturabilir ve evinizde sevdiğiniz sanatçıların müzikleri ile küçük konserler verebilirsiniz.

AnkaBilgisayar
AnkaBilgisayar
Şirket Ünvanı: ŞEREF AKCA
İşletme Adı: ANKA BİLGİSAYAR
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ankabilg@gmail.com
Vergi No: 16376832534
Mersis No: 0170528703
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 710 76
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 727 59
Mağazanın iletişiminden memnunum 680 49
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(2)
(4)
(1)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Görüntü Çözünürlüğü

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Televizyon & Ses Sistemleri

için 22 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.