TV Koltuğu

Televizyon keyfi yaparken ayaklarınızı uzatmak ve günün yorgunluğunu üzerinizden atmak istemez misiniz? TV koltuğu çeşitleri ile televizyon karşısında gevşeyebilir, arkanıza yaslanarak ayaklarınızı uzatabilir ve istediğiniz kadar televizyon izleyebilirsiniz. Hem kadınların hem de erkeklerin televizyon keyfi yaparken rahat etmesi için tasarlanan televizyon koltuklarını istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz oturma odanızda, dilerseniz kendi odanızda uygun gördüğünüz alana yerleştirebilir ve gönlünüzce televizyon keyfi yapabilirsiniz. Yataş televizyon koltuğu ve İstikbal televizyon koltuğu, en çok sevilenler ve kullanılanlar arasında yer almaktadır. Siz de bu keyiften mahrum kalmamak için birçok marka tarafından üretilen TV koltuğu modellerini inceleyebilirsiniz. TV keyfini en güzel televizyonlarla yapmak için televizyon kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir, yeni bir televizyon ve yeni bir TV koltuğu ile kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Gün içinde ülkede ve dünyada neler olup bittiğini televizyondan takip ederken, en sevdiğiniz diziyi izlerken ya da yeni aldığınız DVD filmini izlerken rahat etmek için televizyon koltuğundan yararlanabilirsiniz. TV koltukları rahatınızı düşünerek tasarlandığı için son derece konforludur. Üstelik TV koltuklarının farklı renkleri bulunduğu için salonunuzdaki mobilyalara uyan rengi tercih edebilirsiniz. Birçok kişi işten yorgun geldiğinde ayaklarını uzatarak dinlenmek ister. Ne yazık ki kanepeler ve oturma gruplarının koltukları yeteri kadar konforlu alan sunmaz. Bu nedenle TV koltukları geliştirilmiştir. Aynı zamanda dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz bu koltuklarda kitap okuyabilir, mail kutunuzu kontrol edebilir, hafta sonu gazete ya da dergi okuyarak kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Bellona TV koltuğunun üst düzey konforu ve farklı tasarımı, bir televizyon koltuğundan daha fazlasını bekleyenler için üretilmiştir. Üründe bulunan Relax mekanizması, ekstra konfor imkanı sunmaktadır. Silinebilir yapısı sayesinde kolayca temizlenebilir. Televizyon koltuğu fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Daha az özelliği bulunan televizyon koltuklarının fiyatları daha indirimli olurken, daha fazla özelliği bulunan televizyon koltuklarının fiyatları da daha yüksek olur. Siz de televizyon koltuğu satın alırken ürün özelliklerini inceleyebilir ve sizin için en uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz. Eşinizi ya da babanızı sevindirmek istiyorsanız, onu asla hayır diyemeyeceği televizyon koltuğu ile mutlu edebilirsiniz.

TV Koltuğu

için 38 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1)
Asedia (19)
(2)
(2)
(2)
(5)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (23)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL