Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Koltuk Seçenekleri

Başka bir kelime deneyin

Tarz

Başka bir kelime deneyin

Fonksiyon

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

TV Koltuğu

için 517 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

TV koltuğu

Televizyon izleme deneyimini geliştiren TV koltuğu çeşitleri, oturma odası ve salon gibi alanlara kısa bir sürede yerleştirebileceğiniz birçok modelden oluşur. Farklı boyutlara sahip birçok modelle beraber kullanıcıların seçimini sunulan TV koltuğu modelleri, odanızın özelliklerine en uygun ürünleri seçmenize imkân tanır. Öte yandan odanızdaki mobilyaların tasarım özellikleri ile uyumlu niteliklere sahip ürünleri seçmeye özen göstermeniz, son derece estetik TV koltuğu çeşitlerine ulaşmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda hafif malzemelerle imal edilen bu ürünler, taşıma ve yerleştirme gibi işlemlerde zaman kazanmayı mümkün hale getirir. TV koltuğu fiyatları bu ürünlerin ebatlarına ek olarak üretimlerinde kullanılan malzemelerin özelliklerine bağlı şekilde de değişir. Böylece hem bütçenizle hem de beklentilerinizle uyumlu özellikler taşıyan mobilyaları kısa bir sürede seçebilirsiniz. Renk çeşitliği yaratan TV koltuğu ürünleri, hem açık renk tonlarını hem de koyu renkleri içeren birçok modele ulaşmanızı sağlar. Tek renkli ve son derece yalın tasarımları ile ön plana çıkan sallanan TV koltuğu modellerini de yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Televizyon izlerken ergonomik ve anatomik özelliklere sahip koltuklardan yararlanmanız, bel ağrısı sorunu ile karşılaşmanızı önlemeye yardımcıdır. Kitap ve gazete okurken ya da oyun oynarken de yararlanabileceğiniz TV koltuğu modelleri, konforunuzu korumanız için üretilmiştir. Bu ürünlerin az alan kaplayan tasarımları, odanızdaki koltuk takımlarının arasında yer verebileceğiniz mobilyalara erişmenizi sağlar. Genişliklerinin yanı sıra yükseklik ve derinlik seviyelerini de dikkate alarak alternatif modeller arasından size en uygun olanları çok kısa bir sürede seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Sallanma özelliği bulunan gelişmiş modeller, film ya da dizi izlerken aynı zamanda rahatça dinlenmenize yardımcı olur. Kısa süreli şekilde kestirmek istediğinizde veya masaj etkisi alarak rahatlamak istediğiniz TV koltuğu modellerinin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Otomatik olarak sallanan modeller, kişisel tercihlerinize bağlı olarak en uygun şekilde ayarlama yapmanıza imkân tanır. Dengeli bir kullanım için ideal olan TV koltuğu çeşitleri, devrilme ve kayma sorunlarını önlemeye yardımcı özellikler taşır. Hem güçlü hem de dayanıklı ayakları bulunan bu ürünler, ağırlığınızı dengeli bir şekilde kaldırır. Sallanma esnasında gürültüye yol açmayacak şekilde dizayn edilen TV koltuğu alternatifleri, gece saatlerinde de rahatça yararlanabileceğiniz mobilyalar arasında boy gösterir. Oturma grupları sayfası yardımıyla hem bu ürünlere hem de salon ve oturma odası gibi alanlara özel olarak tasarlanan kanepe, koltuk gibi mobilyalara rahatça erişebilirsiniz.

TV Koltuğu Çeşitlerinin Kullanıcılarına Konfor Kazandıran Özellikleri

TV Koltuğu Çeşitlerinin Kullanıcılarına Konfor Kazandıran Özellikleri

Sahip oldukları özelliklerle kullanıcılarına konfor kazandırmayı başaran TV koltuğu seçenekleri, ev ortamında rahatlığınızı arttırmak için yararlanabileceğiniz modellerden oluşur. Tek başınıza kullanabileceğiniz tekli modeller, özellikle kısıtlı alanlara sahip evlerden ve odalarda son derece işlevseldir. Bunun yanı sıra 2'li TV koltuğu ve 3'lü TV koltuğu çeşitleri de yararlanabileceğiniz alternatifler arasında bulunur. Bu sayede aynı anda iki ya da üç kişinin bir arada film izlemesi, maçların tadını çıkarması veya televizyon başında konsol oyunu oynaması kolaylaşır. Son derece yumuşak kumaş yüzeyine sahip olan TV koltuğu modelleri, hem dayanıklı hem de kullanışlı mobilyalardan yararlanmanız için geliştirilmiştir. Cilt dostu kumaşlarıyla kullanıcılarını memnun eden bu ürünler, tahriş ve kaşınma gibi sorunlarla karşılaşmadan kullanımda bulunmanıza imkân tanır. Yırtılma ve solma gibi sorunlara karşı dayanıklı şekilde üretilen deri koltuk yüzeyine sahip modeller de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Solma problemini engelleyen malzemelerle üretilen TV koltuğu sallanan ürünleri de evinizde tercih edebilirsiniz. Sallanma özelliği bulunan modeller, hem televizyon izlemek için hem de oturup keyifli bir şekilde dinlenmek için yararlanabileceğiniz ürünlerdendir. Kol kenarları geniş ve yumuşak şekilde üretilen bu mobilyalar, son derece konforlu bir seyir için idealdir. TV koltuğu seçeneklerinin tasarımlarını tamamlayan kolçaklar, kollarınızı yerleştirmeniz için uygun alanlar elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda destek ayakları ile de beğeni toplayan TV koltuğu modelleri, güvenli bir şekilde oturup yayınları takip etmenize olanak tanır. Ağırlığı eşit şekilde dağıtan koltuk ayakları, baskıya ve basınca karşı son derece dayanıklı materyallerle üretilmiştir. Açılı kullanım deneyimine imkân tanıyan TV koltuğu çeşitlerini de evinizde bulundurarak konfor edinebilirsiniz. Oturma açısı değiştirilebilen modeller, televizyon karşısında en uygun seyir açısına ulaşmanızı kolaylaştırır. Böylece TV programlarını ve sevdiğiniz dizileri son derece rahat şekilde takip edebilirsiniz. Dikey ya da yatay olarak kullanılmaya elverişli sırt bölümü ile fark yaratan modeller, zevklerinize ve gereksinimlerinize en uygun ayarları yapmanıza olanak tanır. TV koltuğu çeşitlerini incelerken bu ürünlerin sırt kısmının kaç farklı kademe ile ayarlanabildiğine dikkat ederek tercihte bulunabilirsiniz. Baş kısmını destekleyen dolguları bulunan TV koltuğu ürünlerini de konfor edinmek için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Başınızı yumuşak bir alana yaslamak ve güvenli bir şekilde dinlenmek istiyorsanız TV koltuğu çeşitleri arasındaki yastık desteği bulunan modelleri seçebilirsiniz.

Yıkanabilir Kılıfları Bulunan TV Koltuğu Modellerinin Sağladığı Hijyen

Yıkanabilir Kılıfları Bulunan TV Koltuğu Modellerinin Sağladığı Hijyen

Çıkarılabilir ve yıkanabilir şekilde üretilen kılıfları bulunan TV koltuğu modelleri, üst düzey hijyen koşullarına ulaşmanıza yardımcı olur. Antialerjik ve antibakteriyel kılıfları bulunan TV koltuğu çeşitleri, mikroplara ve olumsuz etkilere karşı koruma elde etmeniz için geliştirilmiştir. Çamaşır makinesinde yıkanmaya elverişli kılıfları etiketlerindeki yıkama tavsiyelerini dikkate alarak temizlemeniz gerekir. Yıkama sonrasında hava alabilen noktalarda kurumaya bırakabileceğiniz kılıflar çok kısa bir sürede yeniden kullanılmaya elverişli hale gelir. Kullanıcı dostu özellikleri ile memnuniyet yaratan birçok TV koltuğu modeli size sunulan opsiyonlar arasında yer alır. Bu ürünlerden biri de oldukça estetik özelliklere sahip olan şişme TV koltuğu çeşitleridir. Vücudu destekleyen tasarımları ile öne çıkan şişme TV koltukları, rahat bir biçimde yayınları takip etmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Kir ve leke tutmayan kumaşlarla üretilen modeller, hijyen koşullarını kolayca sağlamanıza yardımcı olur. Tozlara ve akarlara karşı dayanıklı kumaşları ile öne çıkan koltuklar da kullanıcılarına güven verir. Evinizdeki odalarda olduğu gibi balkon, teras, bahçe gibi alanlarda da kullanabileceğiniz işlevsel modeller, çok yönlü bir deneyime erişmeniz için geliştirilmiştir. İçe göçme ve çökme gibi sorunlara karşı dayanıklı malzemelerle üretilen sünger dolguları sayesinde TV koltuğu modellerinden uzun ömürlü ve keyifli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kaymayı önleyici cırt detayını içeren modeller, otururken vücudunuzun dengede kalmasını kolaylaştırır. Açılarak yatak haline getirilebilen TV koltuğu çeşitleri, evinizde ekstra dinlenme alanı elde etmenizi ve misafirlerinizi konforlu bir biçimde ağırlamanızı mümkün hale getirir. Aynı zamanda çocuk TV koltuğu modellerinin de size sunulan ürünler arasında yer alması, çocuğunuzun televizyon başında film ve dizi izlemesini, konsol oyunları oynamasını kolaylaştırır. Koltuğunuzu televizyon ekranına çok yakın şekilde konumlandırmamaya özen göstererek gözlerinizi yormadan seyir gerçekleştirebilirsiniz. Hava alabilen kumaş dokusu ile de beğeni toplayan TV koltuğu çeşitleri, terleme ya da kötü koku oluşumu gibi sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçer. Böylece hem konforlu hem de hijyenik bir deneyime ulaşarak maksimum oranda memnuniyet elde edebilirsiniz. Silinebilir kumaş yüzeyi ve ayakları ile öne çıkan modelleri nemli bezlerle kolayca temizleyebilirsiniz.

TV Koltuğu Modelleri Ne İşe Yarar?

TV Koltuğu Modelleri Ne İşe Yarar?

Dilediğiniz oturma ya da uzanma açısını elde etmek için kullanabileceğiniz TV koltuğu modelleri, son derece konforlu bir şekilde televizyon seyretmeniz için özel olarak tasarlanmış işlevlere sahiptir. Ayak uzatma bölümü bulunan kullanışlı modeller, televizyon karşısında dinlenirken ayaklarınızı dilediğiniz şekilde kullanmanızı kolaylaştırır. Gövde kısmında özel malzemelerden yararlanılan ve dayanıklılıkları arttırılan tek ya da çift kişilik TV koltuğu çeşitleri, uzun süreli kullanım için uygundur. Televizyon başında vakit geçirirken bel ve boyun ağrısı gibi sorunlarla karşılaşmamak için TV koltuğu modellerinin kullanıcı dostu tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Öte yandan vücudu destekleme özelliğinin yanı sıra masaj özelliği ile beğeni toplayan modeller de yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. TV koltuğu masajlı ürünler, farklı masaj seçeneklerini içeren teknolojileri ile kullanıcılarını memnun eder. Dinlendirici masaj fonksiyonu bulunan ve kumanda yardımıyla yönetilebilen modellerin yanı sıra tasarımlarını tamamlayan düğmelerle kumanda edilebilen modern TV koltuğu çeşitleri de yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Gövdelerinde fırın boyası tekniği kullanıldığı için son derece dayanıklı ve şık bir yapı kazanan ürünleri de evinizde güvenle değerlendirebilirsiniz. Ayak uzatma bölümü tek hamlede açılıp kapatılabilen televizyon koltuğu çeşitleri, o anki ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Hem kumaş yüzey özelliğine hem de deri yüzey özelliğine sahip olan birçok alternatifin bulunması, kişisel tercihlerinize uygun çözümlere erişmenizi sağlar. Farklı renk opsiyonlarını içeren koltuklar, evinizin dekorasyonu ve odanızdaki mobilyaların tasarımları ile uyumlu modelleri seçmenizi kolaylaştırır. Yan kısımlarında ceplere yer verilen televizyon koltuğu çeşitleri de faydalanabileceğiniz ürünler arasında boy gösterir. Bu cepler sayesinde okumakta olduğunuz kitabı, dergiyi ya da gazeteyi saklamak için uygun bir alan elde edebilirsiniz. Kabartmalı yüzey detayına sahip olan şık koltukların yanı sıra düz desenleri ile yalın bir görünüm yaratan zarif koltuklar da size sunulan seçenekler arasında yer alır. Taban kısmı zemine temas etmeyecek şekilde üretilen modeller, güçlü ve dayanıklı özellikleri ile kullanışlılık yaratır. Bu sayede koltuğunuzun alt bölümü tozlanma ve kirlenme sorununa karşı başarılı bir biçimde korunur. Elektrik enerjisi ile çalışan çok fonksiyonlu koltuk çeşitlerini de evinizi daha konforlu hale getirmek için kullanabilirsiniz. Düşük oranda elektrik tüketimi yapan modeller, alttan ısıtma desteği sunan ürünleri de içerir. Böylece soğuk havalarda konforunuzu koruyarak sevdiğiniz programları rahatça izlemeye devam edebilirsiniz.

360 Derece Dönebilen Televizyon Koltukları

360 Derece Dönebilen Televizyon Koltukları

Çok yönlü kullanım için uygun olan ve 360 derecelik bir açıyla dönebilen televizyon koltukları, seyir açınızı size en uygun şekilde değiştirmenize imkân tanır. Bu özellik sayesinde televizyonunuzun boyutlarına ve cihazınızın bulunduğu alanın sağladığı açıya göre sizin için en elverişli konumu kullanabilirsiniz. Gürültü oluşumunu önleyen dolgulara ve kumaş yüzeyine sahip olan rahat TV koltuğu çeşitleri, hareket ettiğiniz zamanlarda ortaya çıkabilecek sesleri minimize eder. Tasarımlarında ahşap malzeme detayına yer verilen ürünler de son derece kullanışlı modeller arasında bulunur. Hem ayakları hem de kolçakları ahşap malzeme ile imal edilen modellerin yanı sıra iskelet kısmında ahşap malzeme kullanılan mobilyalar da bulunur. Alt kısmında eşyalarınızı saklamanız için uygun alanlara yer verilen televizyon koltukları da bulunur. Bu koltukların sağladığı geniş alanlar, tekstil ürünlerinden çeşitli ev eşyalarına kadar birçok ürün için elverişli saklama noktaları kazanmanızı sağlar. Kapasitelerine göre inceleyebileceğiniz bu koltuklar, işlevsel ve kullanışlı mobilyalara ulaşmak isteyen kullanıcılarına yardımcı olur. Üretimlerinde kullanılan minderlerle beğeni toplayan ahşap TV koltuğu çeşitlerini de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Dolgulu minderlerin vücudu destekleyen yapısı, televizyon karşısında uzun süreli şekilde vakit geçirmek istediğinizde size yardımcı olur. Minderleri kısa bir sürede gövde kısmından ayrılabilen koltuklar, temizlik işlemleri sırasında bu ürünlerin iskelet bölümüne rahatça erişmenizi sağlar. İskelet kısmındaki tozları ve çeşitli yabancı maddeleri temizlemek için nemli bezlerden pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ahşap noktaları cilalanmış televizyon koltukları, hem estetik hem de parlak görünümleriyle kullanıcılarını memnun eder. Kayın ağacı, çam, gürgen gibi farklı malzemeler kullanılarak imal edilen ahşap televizyon koltukları, çatlama ve kırılma gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Çift kişilik ve tek kişilik TV koltuğu çeşitlerinin size sunulması, eviniz için en uygun tercihleri yapmanızı kolaylaştırır. Fırınlanmış ahşap iskelet bölümüyle fark yaratan koltuklar, darbelere ve sıcaklık değişimlerine karşı son derece dayanıklıdır. Metal gövde özelliği ile ön plana çıkmayı başaran TV koltuğu modellerini de evinizde gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Oturma alanı hem rahat hem de geniş olan modeller, sevdiğiniz yayınları keyifli bir şekilde takip etmeniz için geliştirilmiştir. Tasarımlarında kullanılan minderlerin farklı renklere ve desenlere sahip olmasından yararlanarak TV koltuğu seçeneklerinin oluşturduğu alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Nem Emilimi Yüksek Televizyon Koltukları

Nem Emilimi Yüksek Televizyon Koltukları

Yıl boyunca yararlanabileceğiniz berjer TV koltuğu modelleri, yüksek nem emilimi desteğine erişmenizi sağlar. Böylece koltuk üzerinde saatler geçirirken kuru kalmanız ve kendinizi rahat hissetmeniz mümkün hale gelir. Küflenme ve solma gibi sorunların yanı sıra ıslanma problemine karşı dayanıklılık göstermeleriyle de dikkat çeken TV koltukları, verimli ve güvenli bir kullanım sağlamak isteyen kişilerden geçer not almayı başarır. Arka ve alt kısmı düz şekilde üretilen modeller, alandan tasarruf elde etmeniz için son derece uygundur. Oturmak ve uyumak için yararlanabileceğiniz çok işlevli modeller, günün farklı saatlerine ve farklı gereksinimlerinize pratik bir biçimde uyum gösterir. Aynı zamanda okuma yapmak için de yararlanabileceğiniz modellerin bulunması, oturma odası ve salon gibi alanları çok daha işlevsel hale getirir. Bu alanlarda dinlenirken konforunuzu arttırmak ve pratik bir desteğe ulaşmak için sehpa çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Televizyon koltuğunun yakınlarına yerleştirebileceğiniz sehpalar, bardağınızı ya da kitabınızı konumlandırmanız için elverişli bir alan oluşturur. Minder ve yastık gibi aksesuarlarla beraber kullanabileceğiniz televizyon koltukları da yaşamınıza konfor kazandırmanıza yardımcı olur. Oturma açınıza ya da uyuma pozisyonunuza bağlı olarak bu ürünleri rahatça değerlendirebilirsiniz. Evinizi daha kullanışlı hale getirmek ve aynı anda birçok konuğu ağırlamak için sandalye modellerinden de yararlanabilirsiniz. Böylece az alan kaplayan kullanışlı sandalyeler sayesinde alandan tasarruf ederek misafirlerinize konforlu alanlar sunmanız da kolaylaşır. Sandalyelerin ayakları ağırlığı eşit şekilde dağıtarak güvenli bir biçimde oturmanızı sağlar. Ahşap ya da plastik ayakları bulunan TV koltuklarının yanı sıra metal ayak detayı ile kullanıcılarına güven veren modeller de bulunur. Özel kumanda desteği ile kullanımınıza sunulan gelişmiş koltuk modelleri de bulunur. Tek bir tuş yardımıyla açıp kapatabileceğiniz bu ürünler, dilediğiniz açıyı seçerek kullanım gerçekleştirmeniz için üretilmiştir. Sessiz motor sistemini kullanan ve açı değişimi ya da masaj işlemleri esnasında düşük gürültü oranıyla çalışan televizyon koltukları, oldukça güvenli bir deneyim için idealdir. Gıcırtı ve ses önleyici disklerin fiber malzeme ile üretilmesi, televizyon koltuklarını çok daha konforlu bir şekilde kullanmaya devam etmenize yardımcı olur. Üretimlerinde kablolu el kumandası detayına yer verilen gelişmiş koltuk modelleri, farklı özellikleri rahatça kullanmanızı sağlar. Şimdi kullanıcı dostu TV koltuğu modellerini inceleyip sepetinize ekleyerek bu ürünlerin sağladığı avantajları yaşamaya başlayabilirsiniz.