AKAYLAR
AKAYLAR
Şirket Ünvanı: akaylar giyim san ve yapı tasarımları a.ş
İşletme Adı: Akaylar Giyim San. Ve Yapı Tasarımları A.Ş.
Tescilli Marka: Akaylar, Ekosu, Ekosaat, Ekoyak
KEP Adresi: -
Vergi No: 0140028011
Mersis No: 0014002801100018
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 165 10
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 165 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 155 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Halı & Kilim

için 2 sonuç bulundu.

Halı & Kilim

Ev dekorasyonu, zeminler uyumlu ev tekstil ürünleriyle bezenene kadar tamamlanmış sayılmaz. Apex Halı, Asya Halı, Bahariye, Brilliant, Dinarsu, Eko Halı, Festival, Giz Home, İpek Halı, Kaşmir Halı, Merinos, Orange Venue, Padişah, Royal Halı, Saray Halı ve daha birçok ünlü markanın halı, yolluk, kilim ve paspas modellerini burada bulabilirsiniz.

Halı

Halı

Halılar evlerde en çok kullanılan zemin yaygılarıdır. Modern halı, salon halısı, patchwork halı, antika halı, dekoratif halı ve pop art halı, halı modellerinden sadece birkaçıdır. En yüksek halı fiyatları el halılarındadır. Makine halıları, şönil dokuma ve tufting halıları daha ekonomik ve eşit ölçüde şık olan diğer seçeneklerdir.

Yolluk

Yolluk koridorlara ve antrelere serilen ince uzun halı çeşididir. Yolluk modelleri genelde dikdörtgendir ama daha yuvarlak ve kısa olan oval yolluklar da bulmanız mümkün. Yolluk alırken yolluk halılar ve yolluk kilimler ayrımından size uygun ürün yelpazesine yönelmeniz gerekir. Yolluk halıların aksine, kilim yolluklar ve patchwork yolluklar tüysüzdür.

Kilim

Kilim

Kilim, kıldan veya yünden dokunan, havı yani tüyü olmayan klasik bir halı çeşididir. Kilimler motifleriyle ünlüdür ama sade desenlere sahip modern kilim modelleri de son zamanlarda revaçta. Kilim halılar, makinede ya da elde dokunabilir. Salon ve yatak odası dahil evin birçok yerinde kilim kullanabilirsiniz.

Çocuk Odası Halısı

Çocuk odası halısı demek, bebeklerin ve çocukların zevklerine hitap eden halı demektir. Anaokullarında da kullanılan çocuk odası halılarında cıvıl cıvıl desenler ve capcanlı renkler bulunur. En yaygın desenler oyuncak arabayla yarış yapılabilecek veya seksek oynanabilecek oyun halısı modelleridir. Yıldız, bulut ve kalp de yaygın çocuk halısı motiflerindendir.

Peluş & Post Halı

Peluş & Post Halı

Post halı, tüyü alınmamış hayvan derisinden yapılan halılardır ve genelde şömine önlerine serilir. Ama evlerde genelde suni post halılar kullanılır. Pelüş halı ise uzun tüyleri bulunan yumuşak halı çeşididir ve post halıya benzeyen modelleri de vardır. Pelüş halının eşsiz dokusu üstünde yürümek büyük bir keyiftir.

Paspas

Paspas dekorasyonda kendine iki şekilde yer bulur. Dış kapı paspası ayakkabılardaki toz ve kirin eve girmesini önlemeyi amaçlar ve kıl veya metal gibi sert bir malzemeden yapılır. Ev içi paspası ise dar mekanlarda halı ve kilimler yerine kullanılabilir veya odalarda küçük konfor alanları yaratmanıza yardımcı olabilir. Banyo paspasları ve diğer banyo tekstili ürünleri için buraya tıklamanız yeterli.

Seccade

Seccade

Seccade veya namazlık, üzerinde namaz kılmak için yapılmış kumaş veya halı yaygıdır. Tam namaz kılmanıza uygun ölçülerde ve dikdörtgen şeklindedir. Kumaş, patchwork veya kilim gibi katlayıp kaldırabileceğiniz seccade modelleri dışında sürekli dışarıda tutabileceğiniz seccade halılar da evleriniz için cazip bir seçenek.