AkanEğiticiOyuncak
AkanEğiticiOyuncak
Şirket Ünvanı: Metin Akan
İşletme Adı: Akan Eğitici Oyuncak
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 32131366588
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 24 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 24 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 20
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(12)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Lego & Puzzle

için 25 sonuç bulundu.

Lego & Puzzle

Çocukların zekasını geliştirmek ve motor becerilerine katkıda bulunmak için en faydalı oyuncaklar arasında sayılan lego ve puzzlelar, birbirinden yaratıcı model ve tasarımları ile anne-babaların ve elbette çocukların beğenisine sunuluyor.

Lego Nedir, Lego ile Oynamanın Faydaları Nelerdir?

Lego Nedir, Lego ile Oynamanın Faydaları Nelerdir?

Dayanıklı ve sert plastikten üretilen, üst üste ya da yan yana geçen blokların birleştirilmesi ile oynanan lego oyunları, çocuğunuzun yaratıcılığını perçinleyerek kaleden arabaya, trenden itfaiye istasyonuna birbirinden farklı yapıyı hayal gücünü kullanarak inşa etmesini sağlıyor. Farklı model ve tasarımlarda bulabileceğiniz lego setleri, çocuğunuzun en sevdiği çizgi film kahramanları ve süper kahraman figürleri ile bezenmiş bir şekilde oyuncak piyasasını domine ediyor. En sevilen lego oyuncakları oarasında Yenilmezler lego seti, Minions süper kahramanlar seti ve Minecraft My World lego setleri yer alıyor. Lego ile oynamanın çocuğunuzun motor becerilerini geliştirdiğini, sosyalleşmesine katkıda bulunduğunu, takım çalışmasını kavramlarını öğrenmesine yardımcı olduğunu ve hayal gücüne ciddi katkı sağladığını söylemek mümkün.

Çocuklara Özel Hazırlanan Puzzle Setleri Nelerdir?

Çocuklara Özel Hazırlanan Puzzle Setleri Nelerdir?

Bir diğer yaratıcılık geliştiren çocuk ouyunu olan puzzle da en az lego oyunları kadar popüler ve faydalı bir oyun çeşidi olarak karşımıza çıkar. Elbette puzzle yetişkinler ve çocuklar için olmak üzere farklı şekillerde tasarlanarak üretime sunulur. Çocuk gelişiminin ön planda tutularak üretildiği puzzle çeşitleri, eğitici bir amaç güder ve çocuğunuza hayvanlar alemini, uzayı, bitkileri ya da renkleri öğretecek şekilde bir kullanım alanına sahiptir. Çocuk puzzleları arasında en çok tercih edilen modeller arasında elbette üzerinde çizgi film karakterleri ya da çocuğunuzun en sevdiği süper kahraman olanlar yer almaktadır. Boş zamanları hem eğitici hem eğlenceli bir aktivite ile doldurmanın en etkili yollarından bir tanesinin puzzle yapmak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Disney temalı puzzle modelleri, ahşap yapboz çeşitleri ve hayal gücünü geliştiren mozaik setleri de yine verimli ve öğretici bir boş zaman aktivitesinin en güzel parçaları olabilir.

Lego & Puzzle Fiyatları Ne Civarda?

Lego & Puzzle Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde pek çok popüler ve tanınmış çocuk oyuncakları üreticisinin birbirinden çeşitli lego ve puzzle modelleri ile karşılaşmanız mümkün. Trefl, Vardem, Bircan Oyuncak, Playskool, KS Games, Mega Bloks, Fisher Price, Clementoni, Educa, Ravensburger gibi markaların puzzle ve lego çeşitleri bu kategoride sizleri bekliyor. 1 yaş ve üst çocuklar için özel olarak tasarlanan 9 ve üstü parçalı ahşap puzzleları burada bulabileceğiniz gibi okul öncesi çağa yaklaşan çocukların zeka ve el becerilerini geliştirebilmek üzere tasarlanan 500, 750 ya da 1000 parça puzzle çeşitleri ile de karşılaşmanız mümkün. Söz konusu kategorimizdeki lego oyunları olduğu zaman ise birbirinden eğlenceli ve yaratıcı yapıların ortaya çıkacağı blok tasarımlarını yine burada bulabilirsiniz. Tüm puzzle ve lego fiyatlarını öğrenmek ve dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın almak için doğru adrestesiniz. Daha fazla oyuncak çeşidi için ise tek yapmanız gereken Çocuk Oyuncakları & Parti kategorimizi ziyaret etmek.