AiryshopAS
AiryshopAS
Şirket Ünvanı: AIRYSHOP E-TİCARET BİLİŞİM HİZ. A.Ş
İşletme Adı: AIRYSHOP E-TİCARET BİLİŞİM HİZ. A.Ş
Tescilli Marka: AIRYSHOP
KEP Adresi: airyshop@hs01.kep.tr
Vergi No: 0101610122
Mersis No: 0010161012200001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%97

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 85 9
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 87 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 80 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Taban Özelliği

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Ütü

için 2 sonuç bulundu.

Ütü

Günümüzde teknoloji ile birlikte ev işlerini halletmek oldukça kolay bir noktaya gelmiş bulunmaktadır. Teknolojinin sunduğu araçları kullanarak ev içerisinde günlük işlerinizi dakikalar içerisinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Gününüzün büyük bir bölümünü alan ev işlerine harcadığınız süreyi yeni teknolojik araçlar sayesinde oldukça düşürebilir, böylelikle yapacağınız işlerden artıracağınız zamanı kendinize ve ailenize ayırabilirsiniz. Zaman artırmanın yanında verim konusunda da büyük kolaylıklar sağlayan teknolojik ürünler arasından kendi kullanım isteklerinize en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Ev işlerinizi büyük oranda kolaylaştıran araçların başında gelen ütü çamaşır konusuna ayırdığınız vaktin büyük bölümünden tasarruf etmenizi sağlar. Farklı modellere sahip olan ütü makinesi çeşitleri arasından kendinize en uygununu seçebilirsiniz.

Ütü ile Ev İşlerinden Tasarruf Edin

Ütü ile Ev İşlerinden Tasarruf Edin

Günümüzde gelişen teknolojinin sunduğu avantajlar sayesinde ev işlerinden zaman artırmak oldukça kolay bir hal almıştır. Çeşitli alternatif fonksiyonlar ile sunulan teknolojik Elektrikli Ev Aletleri sayesinde işlerinizi pratik bir şekilde saniyeler içerisinde hallederek hayatınıza devam edebilirsiniz. Günün büyük bir bölümünü ayırdığınız ev işlerinden artıracağınız zamanı kendinize ve sevdiklerinize ayırarak daha verimli zamanlar geçirebilirsiniz. Ev işleri denildiğinde en çok zaman alan işlemlerin başında çamaşır konusu gelmektedir. Haftada en az iki defa yıkanan ve temizlenen çamaşırlar, büyük zaman kaybına neden olabilmektedir. Siz de teknolojinin sunduğu alternatif araçları kullanarak bu işlere harcadığınız zamandan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Geniş alternatif fonksiyonlar ile sunulan bu araçlar içerisinden seçebileceğiniz kendinize uygun ürünler ile zamandan büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz. Bu işleri gerçekleştirirken ortaya çıkan fiziksel yorgunluk da önemli bir konu halini almıştır. Günümüzde gelişmiş teknolojik araçları kullanarak siz de fiziksel yorgunluğunuzu minimum seviyeye çekebilir, işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz. Fiziksel yorgunluğunuzu minimuma indirmeniz sayesinde günün geri kalanına daha fazla enerji saklayabilir, kendinize ayırdığınız vakitlerde daha yüksek enerjiyle hareket edebilirsiniz. Günümüzde işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıran ütü modelleri geniş bir yelpaze içerisinde sunulmaktadır. Siz de buhar ile kıyafetlerinizi kırışıklıklardan arındırmak için kazanlı ütü modellerini kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinizi ütülerken yoğun buhar özelliğinden faydalanarak kırışıklıkları daha kolay bir şekilde açabilirsiniz. Teknolojinin sunduğu kolaylıklar sayesinde çamaşır konusunu bir problem olmaktan çıkartabilirsiniz. Pratik kullanımı sayesinde işlerinizi rahatlıkla halletmenizi sağlayan ürünler ile siz de hayatınıza hız ve enerji katabilirsiniz. Geniş alternatifler arasından seçebileceğiniz kendinize uygun ürünler ile verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kırışıklıkları kolaylıkla açmanızı sağlayan buhar kazanlı ütü modelleri geniş kapasiteleri sayesinde tüm işleminiz sırasında size buhar desteği sağlayabilmektedir. Yüksek ısılarda suyu buharlaştırarak kıyafetlerinize uygulamanıza imkan sağlayan ürünler sayesinde siz de işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. En inatçı kırışıklıkları bile saniyeler içerisinde açarak teknolojinin size sunduğu kolaylıkların tadını çıkartabilirsiniz. İşlerinizden arta kalan vakti sevdiklerinize ve kendinize ayırarak onlarla daha verimli vakitler geçirebilirsiniz.

Ütü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ütü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev işleri gününüzün önemli bir miktarını kapsayan, önemli bir konudur. Bu işlere ayırdığınız zaman bazen tüm gününüzü alabilir. Bundan dolayı işlerinizi rahatlıkla halletmek için teknolojiden faydalanabilirsiniz. Teknolojinin sunmuş olduğu pratik araçlar sayesinde hayatınıza hız katabilir, işlerinizi dakikalar içerisinde halletmenin keyfine varabilirsiniz. İşlerinizden artıracağınız zamanı daha verimli konulara yönelerek değerlendirebilirsiniz. Ev işleri içerisinde en çok zaman alan işlemlerden bir tanesi çamaşırlardır. Öncelikle yıkanıp, sonra kurutulması gereken çamaşırlarınızın daha düzgün görünmesi için ütülenmeye ihtiyaçları vardır. Eskiden oldukça uzun süren bu işlemler günümüzde teknoloji sayesinde oldukça kısa süreler içerisinde halledilebilmektedir. Oldukça yorucu gibi gözüken bu işleri günümüzde teknolojik araçların yardımıyla pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Geniş alternatif fonksiyonlar ile sunulan araç gereçler içerisinden kendinize en uygun olanını seçerek siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu ürünler arasından bir seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Geniş özellikler ile sunulan ütü seçenekleri arasından kendinize uygun olanı seçmek için önceliklerinizi belirlemelisiniz. Hangi kıyafetlerinizi ne sıklıkla kullandığınız, bunları ne sıklıkla temizlemeniz gerektiği gibi konuları iyi bir şekilde belirleyerek buna uygun bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Çok sık seyahatler yapıyorsanız yanınızda pratik bir şekilde taşıyabileceğiniz mini ütü modelleri, rahatlıkla her yerde ütü işlemini gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. Kolaylıkla bavul veya çantanızda taşıyabileceğiniz bu ürünler ile siz de seyahatlerinizde kıyafetlerinizi kolay bir şekilde kırışıklıklardan arındırabilirsiniz. Yalnızca elektrik ile birlikte kullanabileceğiniz bu ürünü yanınızda kolaylıkla taşıyabilir, hafifliği sayesinde sırt çantanızda bile muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanında evlerinizde daha büyük çapta işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz ürünler de bulunmaktadır. Kalabalık bir aileye sahip olmasanız bile hafta içerisinde en az bir kere ütü işinin yapılması gerekmektedir. Gün içerisinde giydiğiniz kıyafetlerinizin düzgün ve şık gözükmesi için olmazsa olmazlardan olan bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayan ürünler günümüzde oldukça gelişmiş fonksiyonlar ile birlikte sunulmaktadır. Geniş bir yelpaze içerisinde sunulan ütü modelleri arasından kendi kullanımınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek siz de hayatınıza teknolojinin sunduğu kolaylıkları katabilirsiniz.

Ütü Modelleri ile Modern Görünümlü Kıyafetler

Ütü Modelleri ile Modern Görünümlü Kıyafetler

Günümüzde dış görünüş karşınızda yer alan kişilere bırakacağınız ilk izlenim açısından oldukça önemlidir. Teknoloji sayesinde oldukça çeşitli şekillerde ve renklerde üretilebilen kıyafetler arasından bir seçim yaparken gün içerisinde bulunacağınız mekanlara göre hareket etmeniz, daha şık ve modern görünmeniz açısından önemlidir. Kıyafetlerinizi doğru tercih etmenin yanında önemli olan bir diğer konu ise onların şık ve temiz görünmesidir. Kıyafetlerinizi doğru yöntemlerle yıkamak ve temizlemek onları seçmek kadar önemli bir konudur. Ütüsüz bir şekilde giyeceğiniz kıyafetleriniz karşı tarafta onları önemsemiyormuş izlenimi bırakmanıza neden olabilir. Günümüzde teknoloji sayesinde kolaylıkla üretilebilen araç gereçlerin başında gelen ütüleri evlerinizde çok pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Sahip oldukları ek fonksiyonlar sayesinde hayatınızı kolaylaştıran ürünler arasından seçim yaparken alışkanlıklarınızı ve ürün kalitesini iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Sürekli yüksek sıcaklıklarda çalışan bu ürünlerin üretiminde kullanılan materyallerin yüksek kalitede olması, uzun yıllar boyunca kullanım elde etmeniz açısından önemlidir. Bunun yanında yüksek sıcaklıklar ile çalışan bu ürünlerin güvenlik anlamında da size ek fonksiyonlar sunuyor olmasına dikkat etmelisiniz. Geniş bir yelpaze içerisinde sunulan ütü çeşitleri arasından bir seçim yaparken malzeme kalitesi ve kullanım kolaylığı özelliklerine dikkat etmeniz hem güvenliğiniz hem de üründen alacağınız verim açısından oldukça önemlidir. Kıyafetlerinize modern ve şık bir görünüm vermek için kullanacağınız bu araçların sunduğu ek fonksiyonları da inceleyerek size en çok uyum sağlayana yönelebilirsiniz. Günümüzde pratik bir şekilde halledebileceğiniz ütü işini zorlaştırmamak için kendi alışkanlıklarınıza en çok uyum sağlayan cihazlara yönelebilirsiniz. Bu ürünleri seçerken malzeme özelliklerine dikkat etmeniz kıyafetlerinizi yıpratmaması açısından da önemlidir. Direkt olarak kıyafetleriniz ile temas eden bir tabana sahip olan ürünlerin, bu noktada size alternatif seçenekler sunuyor olmasına dikkat etmelisiniz. Kıyafetlerinizi ütülerken onlar ile olan sürtünmeyi minimuma indiren seramik tabanlı ütü modelleri ile kıyafetlerinizi ilk gün sahip oldukları yenilikte koruyabilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz alternatif seçenekler arasından kendinize en çok uyum sağlayan ürüne yönelerek hayatınıza teknolojinin sunduğu kolaylıkları Elektronik kategorisi üzerinden katabilirsiniz!