Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

lastik

için 1 sonuç bulundu.

Marshall lastik

Otomobillerde kontrol, hakimiyet ve manevra kabiliyetlerini etkileyen unsurlar olarak lastikler, sahip oldukları özelliklerle güvenli bir sürüş deneyimi yapmanızı sağlarlar. Lastiğin ebatı, yüzeyi ve üretiminde kullanılan bileşenler, sürüş esnasında sürücünün ihtiyacı olan fonksiyonları oluştururlar. Bu anlamda da piyasada bu bileşenleri ile birbirinden ayrılan çok sayıda lastik alternatifi bulunabiliyor demek yanlış olmaz. Marshall lastik seçenekleri binek, hafif ticari, SUV, otobüs ve kamyonlara uyumlu özellikleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyorlar. Fonksiyonel yönleriyle birbirlerinden ayrılan Marshall lastik modelleri arasından siz de kendi aracınız için uygun olan seçeneği ürün sayfamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek Marshall lastik nasıl özelliklere sahip keşfederek beğendiğiniz bir seçeneği satın alabilirsiniz.

Marshall Lastik Aracınıza Uygun Seçeneklerle Piyasada Yer Alıyor

Marshall Lastik Aracınıza Uygun Seçeneklerle Piyasada Yer Alıyor

Motorlu taşıtlar, kullanım alanları dikkate alınmak suretiyle farklı özelliklerle tasarlanırlar. Taşıtların fiziksel hareketlerini gerçekleştirebilmeleri için zorunlu olan elemanlardan jant ve lastikler de bu alanlara bağlı olarak farklı büyüklüklere sahiplerdir. Araç sahiplerinin bu nedenle bir lastik tercih ederken, ilgili aracın jant büyüklüğüne göre bir seçim yapması gerekir. Marshall lastik çeşitleri çeşitli araç tiplerine uyumlu ebatlardaki seçenekleriyle piyasada bulunabiliyorlar. Binek otomobiller, motorlu taşıtlar arasında jant büyüklüğü ortalama olarak 13 inç ile 18 inç arasında değişen araçlardır. Hız, manevra ve yakıt tüketim performansını etkileyen jant büyüklüklerine bağlı olarak Marshall markasının binek araçlarla uyumlu lastik modellerini değerlendirebilirsiniz. Binek otomobillerden farklı olarak daha büyük araçlar olan 4x4 (SUV) tipi modellerde, bu büyüklüğe bağlı olarak jant ebadı da değişkenlik gösteriyor. Genel olarak bu tip taşıtlarda jant büyüklüğü 18 ile 20 inç arasında değişiyor ve Marshall markası, SUV tipi araçların jantları için uyumlu lastikleriyle de tüketicilerin arayışlarına yanıt veriyor. Markanın otobüs ve kamyon gibi ağır motorlu taşıtlara uygun olan lastik alternatifleri ise 19.5 inç ile 22.5 inç arasında değişen ebatlarıyla piyasada yer alıyorlar. Araçlarda yakıt tüketimi üzerinde de etkili olan jant büyüklüğünün tüketim etkisini minimize etmek için Marshall markasının yakıt tüketim performansı açısından yüksek verimlilik gösteren lastik seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Marshall lastik kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde, markanın lastiklerinin ebat alternatiflerinin bulunuyor olması farklı türde araç sahiplerinin beğenisini kazanıyor. Kişilerin arzu ettikleri özellikleri taşıyan lastiği, araçları için uygun olan ebatlarla edinebilmeleri adına oldukça geniş bir ürün yelpazesini tüketicilerle buluşturan Marshall, lastik modellerinin teknik özellikleriyle de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Yanak kalınlığı, taban genişliği ve desen özellikleriyle birbirinden ayrılan lastiklerin çeşitli jant büyüklükleri ile uyumlu seçeneklerle bulunabiliyor olması da kullanıcıların kendi araçları için beğendikleri özelliklere sahip modeli tercih edebilmelerini sağlıyor. Şimdi siz de kendi aracınızın jant büyüklüğü ile uyumlu olan Marshall marka lastik modelini ürün sayfamız üzerinden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Marshall Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Marshall Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İlk defa 1984 senesinde Kore’de üretimlerine başlayan lastik üreticisi Marshall, günümüze dek piyasaya sürdüğü lastik modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan isimler arasında yer almayı başarmıştır. Markanın ortaya koyduğu başarılı ürün seçenekleri, özellikle çeşitli alanlardaki sürüş deneyimlerini olumlu yönde etkileyen fonksiyonlarıyla bugün de kullanıcıların beğenisini topluyorlar. Marshall lastik modelleri sahip oldukları özellikler açısından incelendiğinde, ürün alternatiflerinin yılın farklı sezonlarına uyumlu özellikleriyle birbirlerinden ayrıldıkları görülebiliyor. Marshall imzalı kış lastikleri, yılın motorlu taşıt kullanımı açısından en zorlu dönemi için ideal özellikler taşıyorlar. Kış mevsiminde etkili olan buzlanmalara, kar ve yağmur yağışına karşın sürücünün yol hakimiyetini sağlayabilmesini mümkün kılan özellikler markanın kış lastiklerinde yer alıyor. Karlı ve buzlu yollarda gerçekleştirilen sürüşlerde, araçların frenleme ve yol tutuş performansları güvenlik açısından önemlidir. Marshall’ın kış lastiği seçenekleri sahip oldukları üstün çizi uygulamalarıyla buzlu yüzey üzerinde yapılan yolculuklarda etkili frenleme ve yol tutuşu performansı sunuyorlar. Lastik yüzeyinde markanın özgün desen özelliklerinin yer aldığı kışlık lastik seçenekleri, asimetrik olarak tasarlanan kanallarıyla lastiğin temas ettiği karı, buzu ve suyu hızlı bir şekilde tahliye ediyorlar. Böylelikle aracın manevra kabiliyeti optimum düzeyde tutulurken, sürücünün direksiyon hakimiyeti olumlu yönde etkileniyor. Markanın kışlık lastik modelleri arasında modern sırt hamuru bileşimi de dikkat çekiyor. Zorlu yollarda üstün dayanıklılık sağlayan bu seçeneklerle hem hava şartlarına hem de yol şartlarına karşı emniyetli sürüş standartlarınızı korumaya devam edebiliyorsunuz. Marshall lastik Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen sezonluk lastik seçenekleri arasında yazlık modellere de yer veriyor. Yaz mevsiminde artış gösteren yağış faktörü göz önünde bulundurularak tasarlanan yaz lastikleri, su tahliyesi performanslarıyla öne çıkarken aynı zamanda kuru yollarda manevra ve yakıt tüketimi açısından başarılı sonuçlar ortaya koyuyorlar. Yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti açısından sürücünün ihtiyacı olan özellikleri sunan kış ve yaz lastiklerini ürün sayfamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz şimdi Marshall lastik fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz lastiği satın alabilirsiniz.

Marshall Lastik Çeşitleriyle Yola Çıkmaya Hazırsınız

Marshall Lastik Çeşitleriyle Yola Çıkmaya Hazırsınız

Marshall markası, farklı araç tiplerini göz önünde bulundurarak tasarladığı lastik çeşitlerinde dayanıklılık açısından da oldukça dikkat çekici performanslar ortaya koyuyor denilebilir. Marshall lastik hakkında yorumlar incelendiğinde, kullanıcıların markanın çeşitli yanak kalınlıkları ve taban genişlikleriyle piyasaya sunduğu lastiklerin uzun süreli kullanımdaki dayanımlarından memnun kaldıkları görülüyor. Marshall’ın kendi tesislerinde özel olarak formüle ettiği sırt hamuru bileşeni, lastiklerin yuvarlanma dirençlerini arttırırken, uzun süreli kullanımda teknik özelliklerini de korumalarına yardımcı oluyor. Sonuç olarak markanın lastik seçeneklerinin etkili frenleme, zemin tutuşu ve tasarruflu yakıt tüketimi özellikleri uzun kilometre ömründen olumsuz yönde etkilenmiyor. Yanak kalınlığı, lastiğin zemin tutuşu ve sürüş konforu açısından belirleyici bir unsurdur ve Marshall markasının lastikleri 20 mm ile 70 mm arasında değişen yanak kalınlıklarıyla piyasada yer alıyorlar. Yanak kalınlığı arttıkça, otomobilin sarsıntı ve gürültü düzeyi azalırken, yakıt tasarrufu azalır. Bu yönden siz Marshall markasının lastikleri arasından seçim yaparken, kendi sürüş alışkanlıklarınıza göre farklı yanak kalınlıklarını değerlendirebilirsiniz. Öte yandan markanın lastikleri yüzey genişlikleriyle de birbirlerinden ayrılıyorlar. Yüzey genişliği arttıkça, araçların yol tutuşları artarken manevra kabiliyeti bir nebze daha düşük olabiliyor. Ayrıca yüzey genişliğinin artışına bağlı olarak ıslak zeminde frenleme performansı da ters yönlü olarak değişkenlik gösteriyor. Marshall markasının ürün gamı içerisinde yüzey genişliği 185 mm ile 385 mm arasında değişen lastik alternatifleri bulunuyor. Yanak kalınlığında olduğu gibi kişisel sürüş alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak markanın farklı yüzey genişliklerine sahip modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Marshall lastik yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde markanın A ile E sınıfı arasında değişen yakıt verimlilikleri sunan modellerinin kullanıcıların beğenisini kazandıkları görülüyor. E sınıfı yakıt verimliliği sunan lastik seçeneklerinde dahi, uzun yollarda yakıt tüketimi açısından başarılı sonuçların elde edildiği markanın değerlendirmeleri göz önünde bulundurulduğunda anlaşılabiliyor. Genel anlamda yılın farklı sezonları ve farklı araçlar için lastiklerini çeşitlendiren markanın sürücüler tarafından beğeni kazanan modeller tasarladığı görülüyor. Siz de şimdi Oto Lastik kategorimizi inceleyerek Marshall lastik fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olabilir, farklı lastik markalarına erişebilir ve ihtiyacınız olan lastiği hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Marshall
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (16)
Achiles (9)
Aeolus (2)
AJS (97)
Alliance (5)
Altenzo (72)
Anlaş (32)
Anteo (9)
Aotelli (2)
APlus (16)
Apollo (15)
Atlas (3)
Austone (3)
Autogrip (1)
Barum (166)
Bf Goodrich (437)
Bfgoodrich (18)
Billas (8)
BKT (15)
Bridgestone (3410)
Continental (3927)
Cooper (62)
Cratos (40)
Dayton (624)
Debica (624)
Delinte (3)
Diplomat (5)
Dİğer (198)
Doublestar (31)
Dunlop (1342)
Duro (5)
Ecomaster (3)
Evergreen (16)
Falken (1977)
Farroad (136)
Federal (2)
Firestone (4)
Formula (13)
Fulda (59)
Fullrun (1)
General (625)
Gerutti (1)
Gislaved (126)
Goldline (1)
Goodride (3)
Goodyear (7190)
Grenlander (18)
Gripmax (11)
GT Radial (210)
Hankook (2665)
Harvester (2)
Imperial (1)
Jinyu (17)
Joyroad (1)
Kelly (13)
Kenda (1)
Keter (8)
Kinforest (47)
Kingstar (1)
Kleber (189)
Kormoran (1711)
Kumho (1194)
Landsail (25)
Lassa (2461)
Laufenn (1156)
Linglong (15)
Mabor (4)
Marshal (433)
Marshall (1)
Matador (184)
Maxtrek (1)
Maxxis (52)
Michelin (6434)
Milestone (558)
Minerva (69)
Mitas (2)
MOMO (184)
Motrio (2)
Nankang (1389)
Nexen (1457)
nexen (1)
Nokian (2866)
Petlas (3473)
Pirelli (4252)
Platin (19)
Point S (19)
Rapid (1)
Riken (319)
RoadCruza (1)
Roadstone (467)
Rodaco (1)
Rotalla (56)
Rydanz (1)
Saetta (51)
Saferich (35)
Sailun (22)
Sava (595)
Semperit (146)
Solideal (2)
Sportiva (10)
Starfire (2)
Starmaxx (2182)
Strial (259)
Sunitrac (6)
Sunny (8)
Syron (16)
Tatko (33)
Taurus (307)
Tigar (348)
Toyo (137)
Tracmax (227)
Triangle (580)
Tyfoon (1)
Uniroyal (2)
V-Netik (1)
Victorun (4)
Viking (215)
Vitour (55)
Vredestein (31)
Wanlı (27)
Waterfall (29)
Windforce (519)
Winrun (304)
Wonray (1)
Yokohama (267)
Zeetex (2)
Zeta (13)
Özka (380)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL