TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Giyotin

için 247 sonuç bulundu.

Giyotin

İş yerlerinde kullanılan, birçok kağıt ve evrakın düzgün ve etkili şekilde kesilmesini sağlayan giyotin , Kırtasiye & Ofis araçları arasında olmaları ile biliniyor. Kağıt kesme makinesi olarak da isimlendirilen giyotinler, kullanıcılarına pratiklik, hız ve kolaylık kazandırmaları bakımından önemli oluyor. İş yerleri dışında birçok kırtasiye, matbaa ve basımevi tarafından kullanılan kağıt kesme makineleri, kağıt kesmenin en rahat yolu olarak görüldüğü için, fazlaca kullanılıyor.

Giyotin Kağıt Kesme Makineleri Sizlere Hız ve Pratiklik Vadediyor

Giyotin Kağıt Kesme Makineleri Sizlere Hız ve Pratiklik Vadediyor

İş yerlerinde yapılacak evrak ve kağıt kesimi işlemleri, zorlu işlemler olduğu için, birçok makas tarafından rahat kesilemiyor. Zor işlem olması dışında, vakit kaybı olarak görülebilen ve fiziki güç gerektiren işlemlerden sayılan kağıt kesim işlemi, kağıtların düzgün şekilde kesilmemesi gibi riskleri de doğuruyor. Kağıt kesme giyotini , zahmetli performanslar ile kağıt kesme işleminin büyük zorluklar altında yapılmasına karşı olarak geliştirilmiş ürün kategorisi içerisinde olması ile memnuniyet yaratıyor. Keseceğiniz kağıt bölümünü, kağıt kesme makinesinin makasının altına getirmeniz ve makinenin üzerinden makası geçirmeniz ile kağıtları ayırmanız sağlananiliyor. Keskin bıçakları sayesinde rahatlıkla kağıt kesme işlemini yapabileceğiniz giyotinler, makasın keskin kısmının ele temas etmemesi yüzünden güvenli makine sistemini sizlere sunuyor. Giyotin kağıt kesim makinesi , birçok farklı kağıda rahatlıkla uygulayabileceğiniz işlevsellik ile görevini yapıp, çoğu kullanıcı tarafından kullanılabilen kullanım kolaylığına sahip olması ile memnuniyet yaratıyor. Dayanıklı yapısı ile uzun seneler kullanabileceğiniz kağıt kesme makineleri, iş akışının çok yoğun olabildiği zamanlarda sizlere zaman yönetimini en iyi şekilde sağlıyor. Ev & Yaşam kategorisi altından tüm seçeneklere erişebilirsiniz.

Giyotin Kağıt Kesme Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Giyotin Kağıt Kesme Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Giyotin kağıt kesme makineleri, birçok farklı makas yapısına sahip olması ile dikkatleri çekiyor. Keskin makas yapısı ve kullanışlı kağıt kesme makinesi yapısı ile birçok iş yeri için kurtarıcı değerinde olan giyotin kağıt kesim makinesi , sürgülü ve kollu giyotin modelleri ile sizlere farklılık sunuyor. Kollu giyotin yapısı ile çalışan kağıt kesme makineleri, makineye bağlanan kol ile kılıç gibi kağıt ve evrak kesimini kolaylaştırırken, sürgülü kağıt giyotini modelleri ise, makine içerisindeki sürgü aparatının kullanılması ile kağıtları rahatlıkla bölebiliyor. Otomatik geri giden bıçakları ile sizlere kesim kolaylığı yaratan sürgülü modeller, kaymaz altlık yapısı ile birçok kullanıcıyı memnun etmesi ile biliniyor. Farklı tasarım yapılarında ve ekstra özelliklerde karşınıza gelen kağıt kesme makineleri, kağıt kesme makinesi elektrikli modelleri ile sizlere hiçbir güç gerektirmeden teknolojinin ve elektrik enerjisinin daha iyi kullanılabilir yapısı ile sunulan makine özelliği sunuyor. Uyarı lambaları ve kullanışlı tuş yapısı ile sizlere rahatlığı elektrikli kağıt kesme makinesi ile veren elektrikli modeller, farklı boyutları ile çeşitli tasarımlarda karşınıza çıkabiliyor. Kağıt kesme makineleri, satın alınmak istenen model ve özelliklere göre farklı şekillerde fiyatlandırılıyor.

Giyotin Kağıt Kesme Makineleri Verimli Performanslar Gösteriyor

Giyotin Kağıt Kesme Makineleri Verimli Performanslar Gösteriyor

Evraklarınızı kolaylıkla boyutlandırmak ya da düzgün şekilde istediğiniz biçimde kesebilmeniz için üretilen giyotin kağıt kesme makineleri, paslanmaz çelik yapısına sahip bıçaklı modelleri ile sizlerin daha pratik kağıt kesimini kolaylaştırırken, sizlere risksiz ve oldukça yüksek performanslı Ofis Makineleri deneyimi sunuyor. Farklı şekillerde karşınıza gelen yaprak adetlerini bölmenizi sağlayan kağıt kesim aleti modelleri, yüksek sayılı ya da daha mütevazi kağıt sayısını kesebilen kağıt kesme makinesi modellerine sahip olmaları ile biliniyor. Kesim ceteveline sahip olan modeller, sizlerin daha düzgün kesme işlemini yapmanıza olanak sağlarken, dayanıklı dış gövdeli yapısı ile uzun süreler kullanımınızı sağlayabileceğinin işaretlerini veriyor. Farklı ağırlıklara sahip olabilen kağıt kesme makineleri, genellikle hafif yapıları ile sizleri memnun ederken, istenildiğinde yerinin kolaylıkla değiştirilmesine olanak sağlıyor. Farklı kağıt kesim kapasitesi, kesim aparatı, makine gövdesi ve ekstra özellikleri ile sizlere memnuniyet sağlayan kağıt kesim makineleri, ihtiyacınıza göre farklı şekillerde sınıflandırılıp, sizlerin kullanımına sunuluyor. Kağıt kesim makinelerine daha detaylı bakıp, aradığınız makine modelini daha yakından tanıma şansına sahip olabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Atom (6)
Bigpoint (23)
Dahle (56)
Fellowes (10)
Genie (2)
Ideal (1)
Kraf (4)
KW-Trio (86)
Lamiess (7)
Linea (1)
Maped (9)
Mapi (1)
Mapicut (1)
Mühlen (5)
Olympia (13)
Rexel (2)
Sarff (1)
Uber (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL