TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Evrak İmha Makinesi

için 250 sonuç bulundu.

Evrak İmha Makinesi

Gelişen teknolojinin sağladığı faydalar bir yana dursun, sürekli değişen ve evrimleşen teknolojik yeniliklerin beraberinde getirdiği olumsuzluklar da yok değil. Özellikle özel sektörün sıklıkla karşı karşıya kaldığı bilgi hırsızlığı, dolandırıcılık ve kurumsal bilgilerin ele geçirilmesi sorunları, insanları ister istemez gizli ve paylaşılmaz bilgiler içerek evrakları imha etme yoluna sevk ediyor. Bu amaca hizmet eden evrak imha makineleri pek çok farklı doküman ve belgenin imhasını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış makineler olarak karşımıza çıkıyor.

Evrak İmha Makinesi Kullanım Alanları

Evrak İmha Makinesi Kullanım Alanları

Saklanılması istenmeyen, bilgi hırsızlığını önlemek amacıyla yok edilmek istenen ya da artık ihtiyaç duyulmayan evrakların imhasında kullanılan evrak imha makinesi başta kağıt olmak üzere pek çok farklı belgeyi yok etmek üzere tasarlanmıştır. Evrak imha makineleri, kağıt ile birlikte hard disk, CD, flaş bellek, kredi kartı, disket ve film kareleri gibi pek çok farklı materyalden üretilen dokümanları yok etme özelliğine sahiptir. Evrak öğütücü ya da evrak parçalama makineleri olarak da bilinen bu cihazlar, multimeyda imha ediciler olarak da geçer. Evrak imha makinelerinin en etkileyici ve belirgin özelliği, imha ettiği dokümanı bir daha kullanılamaz hale getirmesidir. Özellikle bilgi depolamak için en çok tercih edilen CD'leri ve hard diskleri imha edebilen bu makineler, bahsi geçen CD ve hard diskleri biraraya getirilemez şekilde yok ederek kullanım dışı bırakır ve bilgi güvenliğini garanti altına alır.

Evrak İmha Makinesi Nasıl Kullanılır?

Evrak İmha Makinesi Nasıl Kullanılır?

Evrak imha makinesi kullanımına bakmadan önce, evrak imha makinesi ve benzeri bir cihazı satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlara değinmek gerekir. Evrak imha makinesi satın alırken gizlilik derecesi, sayfa kapasitesi ve kesim şekli olmak üzere üç ana kritere önem vermek gerekir. Bununla birlikte evrak imha makinelerinin aynı zamanda kesim ebatları, kesim hızı ve atık kutusu hacmi gibi özelliklerine de dikkat etmek önemlidir. Evrak imha makinelerinin kullanımı ise oldukça kullanışlı ve basittir. Tek yapmanız gereken, yok etmek istediğiniz doküman ya da evrağı makinenin giriş bölmesine yerleştirmek ve ilgili çalıştırma tuşuna basmaktır. Modele ve modelin karmaşıklığına göre değişkenlik gösterebilen kullanım talimatları, makine kullanılmaya başlanmadan önce detaylıca okunmalı ve gerekli bilgiler edinilmelidir.

Evrak İmha Makinesi Fiyatları ve Çeşitleri

Evrak İmha Makinesi Fiyatları ve Çeşitleri

Fellowes, Mühlen, Office Force, Olympia ve Bigpoint başta olmak üzere pek çok bilinen ve kaliteli markanın kağıt öğütücü ve evrak imha makinesi ile karşılaşabileceğiniz bu kategorimizde her ofisin ihtiyacına göre bir evrak öğütücü bulmak mümkün. Yalnızca kağıt imha işlemi için bir cihaz arayışında olan kurumlar, kağıt imha makinesi satın alarak düşük maliyetle ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bilgi ve veri depolama üzere ihtiyaçları daha kapsamlı olan firmalar ise daha kapsamlı bir evrak imha makinesine başvurabilir. Bütçenize en uygun evrak imha makinesi fiyatları için doğru yerde olduğunuz kesin. Daha fazla ofis ve kırtasiye malzemesi çeşidi için Kırtasiye & Ofis kategorimizi ziyaret edebilir, ofis hayatınızı kolaylaştıracak cihazlar için de Ofis Makineleri kategorimizde gezinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aurora (13)
Bigpoint (27)
Bonsaii (4)
Dahle (18)
Digitus (1)
(1)
Eba (9)
Ednet (1)
Everest (24)
Fellowes (11)
Genie (2)
Hagel (2)
Hama (2)
Hsm (9)
Jinpex (7)
Kobra (6)
Kostal (2)
Leitz (12)
Lion (6)
Mühlen (7)
Olympia (5)
Rexel (28)
Roto (1)
Royal (1)
Safecut (8)
Sarff (14)
Swat (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL