TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kart Baskı Makineleri

için 114 sonuç bulundu.

Kart Baskı Makineleri

Ofis makineleri, her türlü iş yerinde hayatınızı kolaylaştıran pratik aletlerdir. Özellikle fotokopi makinesi ve yazıcı gibi baskı aletleri sık sık kullanılır. Ama PVC kart bastırmak istediğinizde başvuracağınız alet onlardan farklı: kart baskı makinesi.

PVC Kart Baskı Makinesi Nedir?

PVC Kart Baskı Makinesi Nedir?

PVC kart baskı makinesi, plastik kart baskı makinesi veya sadece kart baskı makinesi plastik kartları basan ve kişiselleştiren tekli kart besleyicilerine sahip elektronik masaüstü yazıcıdır. Bu açıdan etiketleme makinesi ile farklılık gösterir çünkü o, devam eden bir besleyici kaynağına sahiptir. Kart baskı makinesi tek kartı basıp bırakır, sonra başka bir kart, böyle gider. Basılan kart boyutları genelde standarttır; bu standart boyut banka kartı formatı olarak da bilinir. Kart baskı makinesi onunla uyumlu olan yazıcı sürücüsüyle veya özel bir programlama diliyle kontrol edilir. Genelde kart baskı makineleri astarlama, sıyırma ve baskı fonksiyonlarıyla tasarlanır. Kart baskı makinesinin özellikleri geleneksel yazıcıdan farklıdır çünkü PVC kartlar için sadece baskı değil astarlama ve sıyırma da gerekir.

Kart Baskı Makinesi ve Kaşe Farkı

Kart Baskı Makinesi ve Kaşe Farkı

PVC kart baskı makinesi geleneksel yazıcılardan ve etiketleme makinelerinden farklı. Hepsi bir şekilde kağıt üstüne baskı yaparken PVC kart baskı makinesi plastik kartlara hem baskı hem astarlama hem sıyırma yapabilir. Peki hiç makineye gerek duymadan kaşe ile kart baskı işini halletmek mümkün mü? Maalesef hayır çünkü her ne kadar kaşelere istediğiniz yazıyı yazdırabilseniz de kullanılan mürekkep plastik, özellikle de PVC üstünde kalıcı olabilecek bir mürekkep değildir. Aslında kaşe ile kağıt kartlara baskı yapmak da iyi bir fikir değil çünkü insan gücü gerektirir ve dolayısıyla seri baskı yapmak mümkün olmaz. PVC kart bastırmanız gerekiyorsa kart baskı makinesinden şaşmayın.

PVC Kart Baskı Makinesi Fiyatları

PVC Kart Baskı Makinesi Fiyatları

PVC kart baskı makinesi fiyatları elektrikli bir aletten bekleyebileceğiniz üzere belli bir seviyenin üstündedir ama ürünler küçük boyutlu olduğu ve sizi uzun zaman boyunca büyük bir yükten kurtaracağı için işiniz için gerekliyse kaçınmanızı gerektirmeyecek kadar da hesaplıdır. Kart baskı makineleri genelde standart ölçülerde kart baskısı yapar ama farklı kart baskı makinelerinin farklı kart kalınlıklarını ve ölçülerini kabul etme ihtimali de var. Ayrıca, farklı baskı süreçleri de kullanabilirler; en yaygın olarak termal aktarım yaparlar. O yüzden ihtiyaçlarınızı tam olarak benimseyip alışverişinizi öyle yapın. Datacard ve diğer markaların kart baskı makinelerini burada bulabilirsiniz. Ofisinizdeki her türlü ihtiyacınız için ofis makineleri kategorimize bakmayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (1)
Ace Kart (1)
Bigpoint (9)
Brons (1)
Colop (1)
(74)
Dymo (1)
Epson (1)
Glory (1)
Lamiess (11)
Mapi (1)
Rubenis (1)
Sırdaş (2)
Trodat (1)
Zebra (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL