TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Tahtalar

için 68 sonuç bulundu.

Akıllı Tahtalar

Günümüzde teknolojinin değişmesi ve gelişmesi pek çok farklı sektör ve alanda da gelişmelere yol açarak standart yöntemlerin evrimleşmesine ve değişmesine vesile oldu desek, yanılmış olmayız. Bahsettiğimiz bu sektör ve alanlardan bir tanesi de tabii ki eğitim ve öğretim sektörü. Güncel teknolojik değişmeler, öğrencilerin okullarda ders alma deneyimlerini ufak ufak değiştirmeye başlamış ve teknolojinin sağladığı hız ve pratiklik ile evrimleşme dönemine girmiştir. Bu evrimleşme sürecinin parçalarından bir tanesi de akıllı tahtalar olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Tahta Nedir, Ne işe Yarar?

Akıllı Tahta Nedir, Ne işe Yarar?

Bundan belki en fazla 10 sene öncesine kadar okullarda dersler, ya tebeşirli yeşil veya siyah tahtalarda, ya da tahta kalemi eşliğinde beyaz yazı tahtalarında gerçekleştirildi. Ancak içinde bulunduğumuz yeni dönemde sınıflardaki tahtalar da akıllı hale gelmeye başladı demek yanlış olmaz. Eğitim alanına yeni tanıtılan akıllı tahtalar, temel olarak etkileşimin bol olduğu bir sınıf ortamı yaratarak dersin daha kalıcı, eğlenceli ve pratik bir şekilde anlatılmasını hedefliyor. Akıllı tahta kullanımı ile PowerPoint sunumları, videolar ve bilgisayarda oynatılan her türlü multimedya kolaylıkla tahta yansıtılabilmekte ve öğrencilere sunulabilmektedir. Akıllı tahta nedir dendiği zaman akla gelen ilk şey temelde dijital olarak depolanan her türlü verinin tahtaya yansıtılabilmesi ve tahta üzerinde işlenebilmesidir. Akıllı tahtalar teknolojik özellikleri ile hem öğrencilere, hem de öğretmenlere sınıf içerisinde büyük kolaylık sağlar.

Akıllı Tahtaların Kullanım Alanları

Akıllı Tahtaların Kullanım Alanları

Söz konusu okulda akıllı tahta kullanımı olduğu zaman aslında pek çok farklı ders türünde kullanılabilme fırsatı karşımıza çıkmaktadır. Örneğin coğrafya gibi görselliğin ağır bastığı derslerde öğretmen, ders konusu olan coğrafi bölgeyi akıllı tahtaya harita şeklinde yansıtarak öğrencilerine dersi anlama anlamında büyük kolaylık sağlamış olur. Bununla birlikte geometri dersinde açıların, hacimlerin ve derinliklerin daha iyi anlaşılabilmesi adına üç boyutlu geometrik şekiller kolaylıkla akıllı tahta aracılığıyla gösterilebilir. Bu tür veriler aynı zamanda akıllı tahta kalemi yardımıyla tahta üzerinde işlenebilir ve üzerinde işlem yapılabilir hale gelir. Akıllı tahtanın kullanım alanları tabii ki sınıf ve okullarla sınırlı kalmamaktadır. Ofislerde özellikle toplantı ve sunum odalarında sıklıkla kullanılan akıllı tahtalar çalışanlara sunum yaparken veya bir rapor sunarken büyük kolaylık sağlayabilmektedir.

Akıllı Tahta Fiyatları

Akıllı Tahta Fiyatları

Akıllı tahta kategorimizde farklı ihtiyaçlara göre akıllı tahta çeşitleri bulmanız mümkün. Kategorimizde listelenen akıllı tahta fiyatları, marka, model ve tahtanın özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vestel, Panda, 404 ve Emko başta olmak üzere farklı teknoloji markalarının öncü ürünlerinin beğeninize sunulduğu kategorimizde dilerseniz sınıf ve okul ihtiyaçlarınıza, dilerseniz de şirket ihtiyaçlarına göre bir akıllı tahta bulmanız ve satın almanız mümkün. Daha fazla okul kırtasiye ürünü için Kırtasiye & Ofis kategorimizi ziyaret edebilir, ofis hayatınızı kolaylaştıran makine ve cihaz seçenekleri için ise Ofis Makineleri kategorimizi gezmeye devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Casio (2)
(52)
Durable (1)
Emko (1)
İnox (1)
Kingston (1)
Legami (1)
Panda (3)
Samsung (1)
Sharpie (1)
Tuvall (1)
Xiaomi (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL