TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Zımba, Zımba Teli, Sökücüler

için 8,708 sonuç bulundu.

Zımba, Zımba Teli, Sökücüler

Kırtasiye & Ofis ortamında ya da kişisel çalışma alanınızda işlerinizi kolaylaştıracak ve daha düzenli hale getirebilecek birçok ofis malzemesinden faydalanabilirsiniz. Ofis ürünleri grubu oldukça kalabalık olmakla beraber bu grubun birçok alanda kullanım ihtiyacı duyulabilen üyelerinden birisi ise zımbalardır. Zımbalar, günümüzde sadece iki kağıdı birbirine iliştirmekte kullanılan eşyalar olmanın ötesinde büyük ve güçlü seçenekleriyle kalın materyalleri de birbirlerine bağlayabilirler. İki farklı alanda alternatifleri bulunabilen zımba çeşitleri; ofis ve yapı malzemeleri olarak ayrılıyorlar. Yapı grubunda kullanılan zımbalar, sert yüzeylerde çalışmalar yapılırken kullanıldıklarından elektrikli sistemle çalışıyorlar; ofis grubundaki ürünler ise manuel kullanım özellikleriyle ihtiyacınızı karşılamak konusunda yeterli olabiliyorlar. Siz de ihtiyacınıza göre zımba çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Zımba Ürünleriyle Ofis İşleriniz Daha Pratik

Zımba Ürünleriyle Ofis İşleriniz Daha Pratik

Dosyalar, evraklar, belgeler, kağıtlar ve iş ortamında düzenli bir şekilde saklanması gereken daha birçok kağıt materyal için birleştirici eşyalar zımbalardır. Birbirleriyle bir arada durmaları gereken ve hatta ayrılmamaları gereken kağıt malzemelerinizi birbirine iliştirmek üzere kullanabileceğiniz zımbalarla bu ihtiyacınıza pratik çözümler bulabiliyorsunuz. Her ortamda kullanabileceğiniz, çantanızda taşıyabileceğiniz ve gerekli olduğunda hemen kullanabileceğiniz küçük zımba alternatifleri, kullanışlı özellikleriyle piyasada bulunabiliyorlar. Minimal tasarımlarıyla avuç içine sığabilen seçeneklerini de bulabileceğiniz küçük zımbaların, orta ve büyük boy çeşitleri de bulunabiliyor. Burada kullanıcıların ürün seçiminde dikkat etmeleri gereken faktör ise ürünlerde boyutların büyüklüğünün bir nebze uygulama performansında etkili olabileceğidir. Çok sayıda kağıdı birbirine zımbalamanız veya kalın kağıt ve kartonları zımbalamanız gerektirdiğinde kullanabileceğiniz büyük ofis tipi zımbaların yanı sıra birkaç kağıdı bir arada tutmanızı sağlayacak küçük zımbaları da tercih edebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz zımbanızın birleştirici özelliği, aracın iç kısmına yerleştirilen tellerden gelir. Zımba teli alternatifleri de boyutlarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar. Büyük ve küçük zımba telleri, ilgili boyutlardaki zımbalara uyumlu oluyorlar. Piyasada renkleri ve kalınlıklarıyla farklılaşan çok sayıda zımba teli seçeneğini bulabiliyorsunuz. Bakır ve gümüş grisi renklerdeki zımba telleri arasından seçim yaparak, zımbanızın iç kısmına yerleştirebilir hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir işle alakalı olarak birbirine iliştirdiğiniz kağıtlar, değerli bilgiler taşıyor ve formal alanlarda kullanılıyorlarsa bu kağıtlara zarar vermemeniz gerekir. Bu noktada zımbalanmış olan kağıtları ayırmanız gerektirdiğinde, kağıtlara zarar vermemek için bir zımba sökücü kullanmanız gerekir. Oldukça pratik kullanım özellikleri bulunan zımba sökücüler, bir spatula gibi zımba telinin kapalı kollarının arasına sokularak sağa sola esnetildiğinde zımbalar kağıtlara zarar vermeden çıkarılabilmektedir. Zımba, zımba teli ve zımba sökücü olmak üzere üç araç ofislerde olmazsa olmaz araçlardan olmakla beraber piyasada bu ürünleri satışa sunan birçok Ofis & Kırtasiye malzemesi üreten marka bulunmaktadır. Ürünler renkleriyle, genel yapılarıyla ve tasarımlarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar. Her açıdan kişisel kullanım alanınız için ideal özellikler taşıyan zımba ürünlerini tek tek edinebileceğiniz gibi isterseniz bir set halinde de alabilir; tek ürünler tüm ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Zımba Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zımba Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Teknolojik gelişmeler sayesinde günlük hayatınıza birçok farklı alanda kolaylık kazandırabilecek elektronik ürünleri piyasada bulabiliyorsunuz. Evde, çalışma atölyesinde ve kişisel el işi çalışmalarınızı gerçekleştirirken ihtiyacınız olabilecek zımba makineleri bu elektronik ürünlerden birisidir. Tel zımba makinesi, kullanım mantığı itibarıyla klasik ofis zımbalarıyla benzer özellikler taşırlar ancak kullanım alanları daha çok kalın materyallerle ve hobi işleriyle ilgilidir. Yapı, market ve bahçe elektroniği ürünleri üreten markaların kullanıcılar tarafından beğenilerek tercih edilen ürünleri olan elektrikli zımbalar birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Elinizdeki ahşap parçaları birleştirip bir çerçeve yapmak istediğinizde; mobilyalarınızın döşemelerinde sökülme meydana geldiğinde ya da çitleriniz ayrılmaya başladığında bir elektrikli zımbayla sorununuza kısa süre içinde çözüm bulabilirsiniz. Elektronik zımba edinmeden önce dikkate almanız gereken unsur, ürünü hangi alanda kullanacağınız olmalıdır. Kalın nesneler ve sert yüzeyler için birleştirici araç olarak kullanmayı düşünüyorsanız güç performansı açısından yüksek standartlara sahip alternatifleri tercih edebilirsiniz. Güç düzeyi 1500 ile 2000 W arasında değişen zımbalar, sert yüzeyler için ideal performans gösterebiliyorlar. Minimal kullanım ihtiyaçlarınız içinse piyasada güç düzeyi daha düşük olan alternatifler yer alıyor. Elektrikli zımba modelleri fonksiyonel yönleriyle de birbirlerinden ayrılıyorlar. Kolay tutuş ve pratik kullanım özellikleri bulunan zımbalar, çalışma sürenizi kısaltabiliyor; uygulama hassasiyeti açısından size fayda sağlayabiliyorlar. İç kısmında 100 adet çivi ve 100 adet zımba yerleştirebileceğiniz modeller, tek seferde çok sayıda noktadan zımbalama ve çivileme yapabilmeniz konusunda size yardımcı olabiliyorlar. Dakikada 20 adede kadar zımbalama yapabileceğiniz ürünler işlerinizi dakikalar içerisinde bitirebilmenizi sağlayarak, vaktinizi diğer işlerinize ayırabilmeniz açısından verimlilik yaratıyorlar. Brüt ağırlığı 1.05-1.70 kg aralığında olan zımba alternatifleri, çeşitli alanlarda kullanım için elektrikli zımbanızı yanınızda taşıyabilmeniz konusunda da avantajlı oluyorlar. Elde ya da bir çanta içerisinde rahatça taşınabilen bu ürünler, elektrik kaynağı bulunan her ortamda çalışmalarınızı sürdürebilmenizi mümkün kılıyorlar. Zımba fiyatları piyasadaki ürün seçeneklerinin teknik özellikleri, fonksiyonları ve maksimum güç düzeylerine göre değişkenlik gösteriyor. Genellikle güç düzeyi arttıkça modellerde fiyatlar da artış görülebiliyor. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Zımba Telini Uygulayın ve İstediğinizde Sökün

Zımba Telini Uygulayın ve İstediğinizde Sökün

Zımbalama uygulaması hem ofis hem de hobi işlerinde sıkça başvurulan bir organize olma yöntemidir. Eşyaları birbirleriyle birleştirme özelliği sayesinde zımbalar kullanıcılarına pek çok faydalar sağlarlar. Ancak kimi zaman çeşitli nedenlerle zımbanın uygulandığı alandan sökülmesi gerektiğinde, uygulama alanına hasar vermeden bu telin sökülebilmesi bir yardımcı olmadan kolay olmayabilir. Zımba teli sökücü ürünleri bu noktada kullanıcılara fayda sağlayabilmektedirler. İnce malzemelerde zımbalama sonrası tel sökmeye yarayan ürünler arasında spatula tipi alternatifler bulunabiliyor. Bir kalem büyüklüğünde olan ve uç kısmı kıvrımlı olarak tasarlanan sökücüler, telin kapalı kolları altına yerleştirilip yukarı doğru kaldırıldıklarında tel sökme işini saniyeler içerisinde gerçekleştirmenizi sağlarlar. Kalın malzemeler için kullanılan büyük zımba tellerini sökmede ise pense tipi sökücülerin kullanılması gerekir. Zımba teli ölçüleri incelendiğinde, piyasada zımbalama yapan araçlara uygun olan tellerin elektronik modellerde kullanılan seçenekleri 15 mm ve 25 mm arasında değişebiliyorlar. Farklı kullanım alanları için zımba teli seçimi yaparken, ölçüleri mutlaka dikkate almanız gerekir. Zımbanın derinliği ve kavrama gücünü etkileyebilecek uzunluk faktörü zımbalamanın da performansını belirleyecektir. Eğer kalın materyalleri birleştirirken zımba kullanacaksınız uzun tel alternatiflerinden faydalanabilir, böylelikle uygulamanın daha güvenli bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Piyasada yer alan zımba seti çeşitleri, ürün seçimi konusunda kullanıcıların beğenisini kazanmaktadırlar. İçeriğinde hem zımba makinesi hem de bu zımbaya uygun ölçülerde tel bulunan setler ayrıca sökücü de bulundurabiliyorlar. Böylelikle tek bir ürün edinerek zımbanıza tellerinizi takabilir, zımbalama işinizi gerçekleştirebilir ve ihtiyacınız olduğunda bir zımbayı uygulandığı alandan çıkarabilirsiniz. Çok geniş bir kullanım alanı bulunan zımbalar, tutuş şekilleri ve uygulama güçleriyle birbirlerinden ayrıldıkları için kullanıcıların bu noktada da iyi bir seçim yapmaları gerekir. Çelik ve plastik olmak üzere iki farklı türde tasarıma sahip alternatifler arasından kendi kullanım alanınız için uygun olan seçeneği belirleyerek arzu ettiğiniz sonucu alabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyebilir tel zımba fiyatları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (2)
3K (107)
3M (22)
404 (2)
A.D.B (2)
Abka (1)
Adel (3)
Alpino (1)
Amos (2)
Ark (46)
Arrow (6)
As (1)
Avec (1)
Big (1)
Bigpoint (660)
Brons (9)
BU-BU (8)
Buffer (1)
Cassa (147)
Ceo (1)
Ceo Art (8)
D'S Damat (2)
Das (1)
Deka (1)
Delta (800)
Diamine (3)
(2003)
Eagle (18)
Edding (1)
Elba (12)
Esselte (2)
Etona (30)
Fatih (1)
GIPTA (170)
Globox (32)
Halsa (4)
Hobby (1)
I Cool (1)
İdeal (1)
Jodee (1)
Jovi (1)
Kale (1)
Kangora (176)
Kaweco (1)
Keyroad (3)
KM (4)
Kraf (381)
Kw-Trio (76)
Legami (1)
Leitz (463)
Linea (4)
Liz (2)
Maimeri (1)
Maped (191)
Marla (1)
MAS (928)
Masis (4)
Max (216)
Mikro (1)
Mimaks (111)
Monami (1)
Mondo (2)
Mopak (3)
Motex (7)
Namiki (3)
No Name (6)
Noch (3)
Noki (141)
Ofica (32)
Oyal (1)
PENSAN (21)
Piano (4)
Picador (2)
Plus (1)
Proteks (2)
Rapid (133)
REFSAN (11)
Rexel (1)
Rot (5)
Rubenis (65)
Samsonite (1)
Sbs (1)
Schneider (2)
SDI (26)
Sırdaş (1)
Staedtler (1)
Std (271)
STD (85)
Sunline (1)
Südor (552)
Tanex (1)
Technomax (1)
Tekno-Tel (1)
Temat (379)
Thepack (2)
TICON (1)
Tigra (1)
Trek (1)
Trodat (1)
Tufetto (39)
Umix (87)
Umur (4)
Uğur (1)
VPW (1)
WELLMOP (1)
Xerox (1)
Zebra (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(543)
ve üzeri (632)
ve üzeri (668)
ve üzeri (673)
ve üzeri (694)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL