TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Delgeç

için 3,184 sonuç bulundu.

Delgeç

Ofis ve kırtasiye ürünlerine olan merakınızın yanı sıra ofis eşyalarınızın derli toplu durmasını sevenlerdenseniz, her türlü malzemeye ihtiyaç duyacaksınız demektir. Özellikle profesyonel anlamda bütün gün ofiste ya da kendi evinizdeki bulunan çalışma odanızda oradan orada savrulan, yığılan ve düzensiz bir görünümle gereksiz karmaşa yaratan kâğıtları ayırma, toplama ve klasörlere yerleştirme için gerekli olan bazı aletler vardır. Bu aletlerden biri de delgeç olarak adlandırılır. Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz ofis ve kırtasiye ürünleri arasında birbirinden farklı, güzel ve işlevsel delgeç modelleri sizleri bekliyor.

Delgeç Nedir, Ne İşe Yarar?

Delgeç Nedir, Ne İşe Yarar?

Delgeç, bir ya da birden fazla kağıt üzerinde eşit aralıklarla yuvarlak delikler açmak için kullanılan ofis ürünlerine verilen addır. Özellikle klasörlere koyacağınız kağıtlar için klasöre uygun delikler açmaya yarayan delgeç çeşitleri, farklı standartlara uygun olarak üretilir. Örneğin Türkiye’de ofis ortamlarında ve resmi kuruluşlarda kağıtlar dosyalanırken ve klasörlere yerleştirilirken kağıtlar üzerinde iki delik açılır. Ancak bazı ülkelerde bu üç delik olabilmektedir. Bu nedenle farklı delgeç çeşitleri ile karşılaşmanız mümkündür. Hangi kağıt delgeç modeli sizin için uygunsa, onu satın almak istersiniz. Burada web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazesi devreye girer ve ihtiyacınız olan ürünleri bulma ve satın alma konusunda sizleri asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Delgeç Çeşitleri Nelerdir?

Delgeç Çeşitleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile birlikte dönüşen estetik anlayışımız sayesinde birbirinden farklı ve birbirinden hoş tasarımlara sahip delgeç çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Eskisi gibi yalnızca tek renk ve ağır görünümlü delgeç modelleri ile sınırlı değilsiniz. Çalışma ortamınızı, masanızı ya da ofis masanızı çeşitli hoş tasarımlı ofis ürünleriyle renklendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Satın alacağınız delgeç çeşitleri neden bu renkli ürünlerden biri olmasın? Çalışanlar ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen ve kullanılan şekilli delgeç çeşitleri sayesinde eğlenceli bir ofis ürününe sahip olabilirsiniz. Şekilli delgeç, örneğin kalpli delgeç, farklı boyutlarda olabilir. Şekilli delgeç büyük boy ya da orta boy modelleri ile 10 sayfadan 100 sayfaya kadar delme kapasitesine sahiptir. Motifli delgeç, tekli delgeç, etiket delgeç, yuvarlak delgeç, yıldız delgeç, kollu delgeç gibi modellerin yanı sıra delgeç seti, şekilli delgeç seti gibi ürünlere de kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Delgeç Fiyatları

Delgeç Fiyatları

Kategorimizde geniş bir delgeç marka ve model skalası yer almaktadır. Alışverişlerinizde en uygun delgeç fiyatları, şekilli delgeç fiyatları ve şekilli delgeç seti fiyatları sayesinde kârlı çıkmak istiyorsanız, mağazalarımızın size sunduğu fırsatlardan faydalanmalısınız. İhtiyacınıza v bütçenize uygun bir delgeç bulabileceğiniz bu kategoride MAS, STD, Leitz ve daha pek çok markaya ait ürün bulunuyor. Bunun yanı sıra diğer ofis-kırtasiye malzemelerine de göz atmak isterseniz, buraya tıklamanız yeterlidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (1)
3K (13)
3M (1)
404 (1)
A-4 Tech (1)
Aeraware (1)
Ark (17)
Artline (6)
baabiya (1)
BEYJET (7)
Bianyo (1)
Bigpoint (166)
Brons (2)
BU-BU (24)
Büroma (1)
Caretta (2)
Carl (2)
Cassa (54)
Dalvey (1)
Delta (111)
(935)
Dolphin (3)
Eagle (10)
Esselte (1)
Etona (9)
Fatih (3)
Foks (3)
GIPTA (32)
Gıpta (32)
Globox (20)
Halsa (1)
Kangora (53)
Koza (1)
Kraf (162)
Kum (1)
Kw-Trio (30)
Lamiess (1)
Leitz (219)
Linea (3)
Manu (1)
Maped (89)
Marla (2)
MAS (359)
Max (32)
Mimaks (30)
Mirado (1)
Mondo (1)
Motex (2)
Noki (19)
Ofica (9)
Ofix (2)
Piano (8)
Play-Doh (3)
Proteks (7)
Rapid (17)
Red Apple (11)
Rot (15)
Rubenis (54)
Schneider (3)
SDI (6)
Sim (2)
SLM (3)
Staedtler (1)
Std (153)
STD (10)
Südor (6)
Temat (179)
Trodat (3)
Umix (129)
Umur (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(154)
ve üzeri (189)
ve üzeri (196)
ve üzeri (198)
ve üzeri (201)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL