TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ortopedik Ürünler

için 365 sonuç bulundu.

Ortopedik Ürünler

Uzun saatler boyunca ofiste sandalye ve masa başında çalışan kişilerde zamanla bazı fiziksel rahatsızlıklar meydana gelebilir. Özellikle duruş bozuklukları, sırt ve bel ağrısı, boyun ağrısı gibi rahatsızlıklar baş gösterdiğinde tedavi için uzun süreler ve bütçeler harcamak yerine çalışırken aynı zamanda sağlığınızı korumanın yollarını da aramak isteyebilirsiniz. Bunun için üretilmiş olan ortopedik ürünler bulunmaktadır. Ofis ürünleri kategorimiz altında bulabileceğiniz ortopedik ürünler sayesinde çalışırken fiziksel sağlığınızı da korumanız mümkün.

Mouse Desteği

Mouse Desteği

Artık bilgisayar başında çalışanlarda en sık görünen rahatsızlıklardan biri olan eklem rahatsızlıkları özellikle sürekli Mouse ya da fare olarak adlandırılan bilgisayar parçası üzerinde olan ellerimizi de hedef almaya başladı. Bilek rahatsızlıkları, Carpal Tunnel sendromu gibi birtakım rahatsızlıklar Mouse tutuşumuzla ortaya çıkıyor ya da ilerliyor. Bunu engellemek için mouse desteği ya da bilek desteği olarak adlandırılan ortopedik ürünler üretildi. Jel bilek desteği ve jel mouse bilek desteği modelleri sayesinde çalışırken bileğiniz rahat edecek.

Bilgisayar Monitör Yükseltici

Bilgisayar Monitör Yükseltici

Oturma bozuklukları çoğu zaman doğru dekore edilmemiş bir çalışma masasından kaynaklanır. Eğer çalışma masanızın yüksekliği göz hizanızdan alttaysa, sürekli omruganızı zorlayarak eğilir vaziyette oturmak zorunda kalırsınız. Eğer çalışma masanızı yükseltme ihtimaliniz yoksa, o zaman laptopunuzu ya da masaüstü bilgisayar monitörünüzü yükseltmeniz en iyisi olacaktır. Burada laptop yükseltici ya da monitör yükseltici olarak adlandırdığımız ürünler devreye girer. Aynı zamanda laptop desteği veya bilgisayar monitör yükseltici olarak anılan monitör yükseltici fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sırt Desteği

Sırt Desteği

Uzun süre bilgisayar başında oturmaktan kaynaklı kronik sırt ağrılarınız varsa, web sitemizde bulabileceğiniz sırt desteği modelleriyle sağlığınızı iyileştirmeniz mümkün. Ortopedik sırt desteği çeşitlerimiz ofis sırt desteği satın almak isteyenler için birebir. Farklı sandalyelere göre ayarlanabilen sandalye sırt desteği, sırt yastığı, fileli sırt desteği gibi modeller de web sitemiz üzerinden satın alınabilir. Sırt yastığı ortopedik olmalıdır ve asla şansa bırakılmamalıdır.

Masa Altı Ayaklığı

Masa Altı Ayaklığı

Ayağınızın rahat ettiği konuma göre ayarlanan masa altı altığı, masa altı ayak desteği, masa altı ayak yükseltici ve masa altı ayak tahtası olarak çeşitli adlara sahip bu ortopedik ürünler de ayaklarınızın dinlenmesini sağlayacak. Birbirinden sağlam, şık tasarımları olan ofis masa altı ayaklık ve en ucuz masa altı ayaklık fiyatları için n11.com mağazalarının geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Fellowes, 3M, Tenex gibi markaların ürünlerinin yanı sıra diğer ofis kırtasiye ürünlerine ulaşmak için ise Kırtasiye & Ofis kategorimize tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (1)
2K (4)
3D (1)
3K (3)
3M (8)
404 (3)
A-4 Tech (1)
Abig (1)
Abra (1)
Addison (3)
Ahşap (1)
Bic (1)
Bigpoint (1)
Casio (2)
Cassa (1)
Comix (1)
Delta (3)
Digno (1)
Dilman (1)
(194)
Duracell (7)
Dymo (2)
Elba (1)
Esselte (1)
Fellow (1)
Fellowes (15)
Kensington (24)
Kraf (5)
Kw-Trio (1)
Leitz (7)
Maped (1)
Mapi (1)
MAS (12)
Mikro (3)
Mimaks (2)
Motex (2)
Noki (3)
Oki (1)
Panasonic (1)
Panfix (1)
Pattex (1)
Pelikan (2)
Rot (1)
Rotring (1)
Sarf (1)
Sarff (3)
Sirdaş (1)
Std (1)
Tabac (1)
Tanex (1)
Tarifold (1)
Tenex (5)
Trodat (2)
Vege (3)
Zig (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL