Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kartvizitlik

için 603 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kartvizitlik

Kartvizit, firma ya da kişi hakkında yapılan işin tanımını yansıtmak amacıyla hazırlanan kartlara verilen isimdir. Resmi tanıtımların yapılmasında kullanılabilir. İçinde iletişim bilgilerinizin yazdığı kartvizitler iletişim ağınıza almak isteyeceğiniz diğer kişilerle aranızdaki iletişimi sağlamak amacıyla kullanılır. Özellikle, kariyer hayatında kullanılan kartvizitlerini muhafaza edebilmek için kartvizitlik kullanılır. Kişisel ünvanınızın yer aldığı bu ürün, kartvizitlik kutusu olarak da bulunabilir. Profesyonel hayatta, temsil ettiğiniz ünvanı ya da gerçekleştirdiğiniz faaliyetleri yansıtmak amacıyla tasarlanan bu özel kartvizitlik modelleri kartvizitleriniz için bir koruma görevi üstlenirken, kullandığınız mekan için de bir görsellik oluşturur. Bu özel kartvizitlik modelleri, ister masanızın üzerinde isterseniz de cebinize saklayabilmeniz için farklı boyutlarda tasarlanır. Kartvizitlerinizin korunması dışında kişisel zevk ve imajınızı da yansıtabileceğiniz özel kartvizitlik ürünlerini kişiye ya da kuruma özel şekilde hazırlatabilirsiniz. Ayrıca, uzun vadede kullanmanız açısından sağlam materyallerden üretilen kartvizitlik modellerine de bakabilirsiniz. Hem uzun süre kullanıma uygun modellerin hem de şık detayları ile tarzınızı yansıtabileceğiniz modeller ofis ve kırtasiye sayfamızda yer almaktadır. Size uygun olan özel kartvizitlik modellerini inceleyebilir, ürün hakkında daha önceden yapılmış yorumlar sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, kartvizitlik modellerinin detaylı açıklamalarının olduğu ürün bilgileri bölümünden ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Kartvizitlik Modelleri ve Özellikleri Hakkında

Kartvizitlik Modelleri ve Özellikleri Hakkında

Markalar, çok çeşitli kartvizitlik modellerini tasarlarlar. Kullanımı gittikçe artan bu kartvizitlik ürünleri çeşitli materyallerden üretilmektedir. Hem kişisel zevk ve tarzlara yönelik olması hem de çeşitli mekanlarda kullanılabilir olmasından dolayı oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Hem profesyonelliğinizi hem de tarzınızı yansıtabileceğiniz kartvizitlik ürünü işlevsel bir eşyadır. Ayrıca kartvizitlik modelleri cinsiyetlere göre farklı modellerde de tasarlanır. Çoğu özel kartvizitlik modellerinin ana materyali deri olsa da modeller arasında farklı materyal farklılığı olabilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile tercih edilen kartvizitlik metal ürünleri masaüstü kullanımlarda tercih edilebilir. Ayrıca yine benzer kullanımlar için çelik kartvizitlik modeli de bulunmaktadır. Diğer kartvizitlik modelleri arasında: cüzdan kartvizitlik, masaüstü kartvizitlik, çoklu kartvizitlik ya da fermuarlı kartvizitlik olabilmektedir. Gündelik hayatta kimlerle tanışacağınızı kestiremiyorsanız ve kartvizitlerinizi yanınızdan ayırmak istemiyorsanız cep boyutunda olan modellere yönelebilirsiniz. Cüzdan kartvizitliği, cepte taşımaya uygundur. Boyutu genel olarak bir cüzdana ile aynıdır. Cepte taşınabilen kartvizitlik modelleri genellikle belirli bir sayıda şeffaf sayfalardan oluşur. Bu modelin tasarımında çoğunlukla deri tercih edilmektedir. Çoklu bastırılan kartları özel kartvizitlik içinde taşımakta ya da saklamakta zorluk çekebilirsiniz. Böyle bir durumda, kartvizitlik albümlerinden yararlanabilirsiniz. Kartvizitlik albümlerinin içine kartlarınızı yerleştirebilir, böylece tüm kartlarınızı aynı anda taşımanıza gerek kalmadan, tek bir albüm içinde tutabilirsiniz. Kimi özel kartvizitlik modelleri kapaklı ya da kapaksız olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca, kartvizitlik modelleri, ürünün materyaline göre değişiklik gösterir. Bir diğer özel kartvizitlik modeli ise masaüstüne yerleştirilen modellerdendir. Bu modeller, çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Masaüstü bir kartvizitlik tercih etmek, kartvizitlerinizin yere düşmesi ya da darbe alması durumunda dayanıklı olduğu için koruma sağlar. Bu sebeple, masaüstü modellerinin sert materyallerden üretilen modellerine de bakabilirsiniz. Örneğin, çelik kartvizitlik uzun ömürlü kullanım açısından tercih edilebilir. Ek olarak, üstüne isminizi yazdırabileceğiniz, çalıştığınız şirketin adını veya logosunu bastırabileceğiniz Liz kartvizitlik de modelleri de mevcuttur.

 Çeşitli  Kartvizitlik Modellerine Göre Kullanım Detayları

Kartvizitlik Kullanmanın Faydaları

Kariyer hayatınızda profesyonelliğinizi yansıtmak, ileriye dönük yatırımlarınız ya da amaçlarınız için oldukça önemlidir. Kendiniz için belirli bir imaj yarattığınızda iletişim ağında bulunduğunuz iş çevrenizde hatırda kalabilmek açısından değerli olabilmektedir. Bu sebeple kariyer yolcuğunda kendinizi karşınızdaki kişiye tanıtırken kartvizitliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Her bir kartviziti yanınızda taşıyamayabilir ve düzenli bir şekilde muhafaza edebilmek için özel kartvizitlik ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre ayrı tasarlanan kartvizitlik modelleri içinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Kartvizitler, genel olarak, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Sık sık değiştirmek istemiyorsanız materyaline göre bir özel kartvizitlik ürününü tercih edebilirsiniz. Ayrıca, üzerine isim yazdırabileceğiniz metal kartvizitlikler ince düşünülmüş bir hediye seçeneği de olabilmektedir. Kullanışlı olmasıyla bu model kartvizitlikler hediye olarak oldukça sık tercih edilmektedir. Masanızın üstüne konumlandıracağınız kartvizitlik modelleri ile ofisteki çalışma alanlarında hem düzen hem de şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çalıştığınız yerde sizi ziyarete gelen kişiler ya da aynı ortamda çalıştığınız ortaklarınız ile iletişim bilgilerinizi paylaşabileceğiniz kartlarınızı göz önünde bulundurmanız sizin için faydalı olacaktır. Ayrıca, bu kartvizitlik modelleri dekoratifliği sayesinde çalışma şevkinizi de artırmada etkili olmaktadır. Hangi kartvizitlik ürününü seçeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız; sayfamızda bulunan ürün bilgileri ve yorumları kısmına göz gezdirebilir ve sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

 Size Özel Kartvizitliğinizi Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

Kartvizitlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz kartvizitlik ürünlerinden edinmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Örneğin, cüzdan kartvizitinizi seçerken, deri kaplamasının altında bir metal kaplama olduğuna dikkat etmelisiniz. Çünkü, deri kaplamanın yıpranmasını engellemek için altına yerleştirilen metal bir kaplama kartvizitliğinizin daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur. Ayrıca kartvizitlik deri tasarımındaki bu metal detay, kartlarınızın daha iyi muhafaza edilmesini sağlar. Diğer bir deyişle, kartlarınızın olası bir hareketle bükülmesini ya da zarar görmesini engeller. Tercih edeceğiniz kartvizitlik modelini uzun süre kullanmak istiyorsanız; kullanılan derinin gerçek deri olmasına dikkat edebilirsiniz. Gerçek deri, suni derilere göre daha dayanıklı olduğu için, daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca, bir başka seçenek olan kartvizitlik metal materyalden üretildiğinde de sağlam olur ve uzun süreli kullanımlar imkanı sunar. Seçim yapacağınız zaman mutlaka kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu detayı atladığınız zaman ürünü satın aldıktan sonra büyük sorunlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Kullanım alanlarınızdaki özellikleri belirleyerek kendi kişisel karakterinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ürünlere erişebilirsiniz. Materyaller arasında farklı kişilere hitap edebilecek birçok seçenek vardır. Bu seçenekler aynı zamanda ürünlerin kullanım şekillerini de doğrudan etkileyebilecek ayrıntılardandır. Doğru material ve model seçimi yapıldığı zaman kartvizitler sayesinde kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde dışarıya yansıtmayı başarabilmeniz mümkündür. Materyallerine, kullanım alanlarına göre farklılık gösterdiği için kartvizitlik fiyatları da modelleri arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ürünlerin tasarım ayrıntıları fiyatlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Her türlü bütçeye ve tarza uygun modelleri kendi tarzınıza ve kullanım amacınıza göre seçebilirsiniz. Ayrıca, sayfamızda bulunan ürün bilgileri ve kullanıcı değerlendirmeleri sayesinde almayı düşündüğünüz bir kartvizitlik hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Deri, metal ya da masaüstü gibi en fazla tercih edilen modellerin yanında çelik, büyük/küçük, ince, elektronik ve plastik kartvizitlik gibi çeşitleri seçmek de sizlerin tercihine kalmıştır.