TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kartvizitlik

için 1,108 sonuç bulundu.

Kartvizitlik

Profesyonellerin vazgeçilmezi olan kartvizitler, sizin diğer insanlarla iş bağlantıları kurmanız için elden ele dolaştırabileceğiniz, mükemmel kişisel tanıtım araçlarıdır. Gittikçe rekabetçi bir hale gelen ve büyüyen ekonomilerde sektörlerde yer almanın şartı, profesyonel olanla bağdaşan türlü imgeleri ve eşyaları kullanmanızı gerektirir. Kartvizitler ve kartvizitlik de bu ürünlerden biridir. Kartvizitlik, kendinizi profesyonel olarak tanıttığınız kartvizitlerinizi derli toplu ve temiz bir halde bir arada korumanızı ve saklamanızı sağlayan pratik bir ofis ürünü olarak tanımlanabilir.

Kartvizitlik Model Yelpazesi

Kartvizitlik Model Yelpazesi

Kartvizitlikler pek çok farklı ihtiyaç gözetilerek tasarlanırlar. Örneğin, cinsiyete göre farklı tasarımları olan kartvizitlik modelleri, kartvizitlik bayan ve kartvizitlik erkek çeşitleri sayesinde hem kartvizitlerinizi koruması açısından pratik ve işlevsel hem de şık ve modern görünümüyle ofis tarzınızla uyumlu olacaktır. Kartvizitlik modelleri hem yanınızda cüzdan gibi taşıyabileceğiniz türden ürünler hem de masaüstü kartvizitlik olarak tasarlanan sabit modeller barındırır. Erkek kartvizitlik cüzdan, kişiye özel kartvizitlik – anahtarlık – kalem seti, isme özel kartvizitlik seti gibi uyarlanabilir ve size özel olarak tasarlanabilecek ürünlere mağazalarımız üzerinden ulaşabilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bir diğer çok tercih edilen kartvizitlik cüzdan ya da kartvizitlik kutusu da şeffaf olanlardır. Şeffaf kartvizitlik satın alarak kartvizitinizin içinde kalan kartvizit sayısını daha kolay kontrol edebilir, gerektiğinde takviye yapabilir, olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

Satın Alabileceğiniz Kartvizitlik Modelleri Nelerdir?

Satın Alabileceğiniz Kartvizitlik Modelleri Nelerdir?

Birbirinden farklı malzemelerden yapılmış kartvizitlik cüzdan modelleri sayesinde bir seçenek bolluğu içinde olacaksınız. Deri, ahşap, plastik vb. malzemelerden yapılan kartvizitlik modelleri sayesinde dilediğiniz görünümü ve şıklığı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Örneğin plastik kartvizitlik, deri kartvizitlik ve ahşap kartvizitlik modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız, kategorimizi hemen inceleyerek dilediğiniz ürünü beklemeden sepetinize ekleyebilirsiniz. Kartvizitlerin ilk izlenimi oluşturduğunu unutmadan, kartvizitlik seçiminizin de bunu etkilediği gerçeğiyle birlikte doğru ve uygun kartvizitlik modelleri sayesinde siz de imajınıza imaj katacaksınız. Aynı zamanda muhteşem hediyeler olan kartvizitlikler, set halinde de satılmaktadır. Sizde hediyelik kartvizitlik modellerine bakıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kartvizitlik Fiyatları

Kartvizitlik Fiyatları

Doğru kartvizit, uygun kartvizitlik modelleri sayesinde firmanızın ya da kişisel girişimlerinizin tanıtımı amacıyla en işlevsel ve en etkileyici sonuçlar doğuracak biçimde kullanılır. Örneğin; otomatik kartvizitlik, mıknatıslı kartvizitlik, çoklu kartvizitlik, masaüstü kartvizitlik modelleri ve kartvizitlik seti ile siz de izleniminizi güçlendirebilirsiniz. Web sitemizde bulabileceğiniz en uygun kartvizitlik fiyatları sayesinde siz de istediğiniz ürünle birlikte istediğiniz profesyonel imaja kısa süre sonra kavuşabilirsiniz. Mas, Hiper, Comix, Bigpoint gibi markaların ürünlerine ve diğer ofis ve kırtasiye malzemelerine erişmek için buraya tıklayarak kategorilerimizi görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (5)
2K (30)
3K (19)
3M (1)
404 (4)
A-4 Tech (1)
A.D.B (1)
Addison (3)
Ark (7)
Art (1)
Artone (1)
Atlas (1)
Bi'aldım (2)
Bigpoint (209)
Cadence (1)
Cassa (8)
Comix (25)
Daf (3)
Delta (2)
(464)
DKC (1)
Durable (3)
Eagle (3)
Edding (1)
Esselte (2)
Etona (1)
Gıpta (3)
Globox (1)
Hiper (14)
İgor (7)
İnox (1)
Kahraman (1)
Karel (1)
Kraf (39)
Kw-Trio (20)
Lamiess (1)
Linea (5)
Liz (9)
Mapi (2)
MAS (27)
Mondo (1)
No Name (3)
Noki (21)
ONAS (1)
Onas (1)
Proteks (1)
Prozenis (1)
Rubenis (2)
Sarff (7)
Serve (22)
Snapper (10)
Std (2)
Tabac (5)
TASARIM (5)
Temat (1)
Temser (1)
Troika (2)
Turskey (1)
Umix (9)
Umur (4)
Vegus (6)
Woodsaka (4)
Zorro (1)
Önder (23)
Özkan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(99)
ve üzeri (118)
ve üzeri (123)
ve üzeri (125)
ve üzeri (132)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL