Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yaka Kartı ve Aksesuarları

için 2,340 sonuç bulundu.

Yaka Kartı ve Aksesuarları

Çok çalışanı olan büyük ofislerde ofis çalışanlarının birbirlerini daha yakından tanımaları için en işlevsel yollardan biri yaka kartı kullanımının yaygınlaştırılması olacaktır. Yalnızca ofisler için değil, aynı zamanda büyük kongre ve sempozyumlarda konuşmacı ve katılımcıların isimlerini kolaylıkla görmenize ve tanımanıza yardımcı olacak olan yaka kartı modelleri ya da diğer adıyla yaka isimliği çeşitleri için web sitemizin size sunduğu geniş ürün yelpazesine mutlaka göz atmalısınız.

<strong>Yaka Kartı Örnekleri</strong> ve <strong>Yaka Kartı Modelleri</strong>

Yaka Kartı Örnekleri ve Yaka Kartı Modelleri

Şirketiniz ya da kurumunuzun kimliği bir yandan da çalışanlarınızın taktığı yaka kartı modelleri ile de pekiştirilir. Kendi kurumsal kimliğinize özel olarak tasarlanmış birbirinden güzel ve kullanışlı tasarımlarla ihtiyacınıza sunulan yaka isimlik modelleri sayesinde siz de ofisinizde ya da diğer etkinliklerde kişilerle daha kolay iletişim kurabileceksiniz. İletişim kuvvetlendiren yönü ile çokça tercih edilen ofis malzemeleri arasında yer alan personel yaka isimliği pek çok farklı dizaynla gereksinimlerinizi karşılamaktadır. Örneğin, daha modern ve sade bir tasarım isterken aynı zamanda iddialı bir duruş için metal yaka isimliği fiyatları ve metal yaka kartı fiyatları incelenebilir ve böylece bütçenize uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı yaka kartı örnekleri sayesinde siz de ofis kimliğinize uygun bir model bulabilirsiniz.

<strong>Yaka Kartı İpi</strong>

Yaka Kartı İpi

İşiniz elbette yalnızca yaka isimlik modelleri ile bitmeyecektir. Uygun aksesuarlar arasından da seçiminizi yapmanız gerekir. Bunlardan biri yaka kartı ipi olarak karşımıza çıkar. Yaka ipi ya da boyun askısı ipi olarak da adlandırılan bu ürünler çeşitli modellere sahiptir. Baskılı yaka kartı ipi ile kurumunuzun ya da etkinliğinizin adını daha rahat duyurabilirsiniz. En uygun yaka kartı ipi fiyatları için sitemizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda teknolojik ilerlemeyle birlikte led ışıklı yaka kartı ve akıllı yaka kartı modelleri de ihtiyacınızı karşılayabilir. Bunlara da göz atmayı unutmayın.

<strong>Yaka Kartı Yoyosu</strong> ve <strong>Yaka Kartı Kılıfı</strong>

Yaka Kartı Yoyosu ve Yaka Kartı Kılıfı

Yaka kartı ipinden başka diğer aksesuarlara da göz atmak isteyebilirsiniz. Bunlar yaka kartı yoyosu ya da bilinen diğer adıyla yoyo kart taşıyıcı olabilir veya kart koruyucu olarak kullanabileceğiniz yaka kartı kılıfı almayı düşünebilirsiniz. Kart koruyucu kılıf özellikle kartların yıpranmaması için mutlaka tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Yaka kartı poşeti ya da kısaca kart poşeti olarak da bilinen bu ürünler pvc kart poşeti, plastik kart poşeti, şeffaf kart koruyucu gibi çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlerden dilediğinizi, Sarff, MAS, Bigpoint, 3K gibi markaların garantisiyle satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Diğer ofis ürünleri için ise buraya tıklayıp alışverişinize devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (2)
2K (3)
3K (30)
3M (20)
404 (1)
Ace Kart (1)
Aktif (1)
Apptakı (39)
Ark (19)
baylar (1)
Bigpoint (70)
Caretta (4)
Cassa (5)
Comix (1)
Delta (2)
(1470)
Folyograf (1)
GİFİ (6)
Gülpaş (3)
İnox (3)
Inox (2)
Kraf (50)
Kw-Trio (1)
Lamiess (80)
Leitz (1)
Linea (10)
Mapi (82)
MAPİ (8)
Mapilam (1)
MAS (29)
Mas (16)
Milan (1)
Noki (3)
Oem (6)
Onas (1)
Plasis (1)
Prozenis (15)
Rubenis (31)
Sarf (2)
Sarff (94)
Südor (5)
TASARIM (1)
Temat (4)
Uni (2)
Vatan (6)
Xon (48)
Zebra (6)
Önder (2)
Özkan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(260)
ve üzeri (307)
ve üzeri (318)
ve üzeri (318)
ve üzeri (320)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL