Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yaka Kartı ve Aksesuarları

için 1,646 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yaka Kartı ve Aksesuarları

Genellikle çok büyük çalışma alanlarında veya ofislerde çalışanların her birinin birbirlerini tanıması pek mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla isimlerini bilmeleri ve zamanla birbirlerini tanıyabilmeleri açısından bu denli büyük işletmelerde yaka kartı ürünleri kullanımı oldukça yaygındır. Son derece işlevsel bir yöntem olan bu sistem sadece işletmelerde değil, çeşitli etkinlik ve kuruluşlarda da çok tercih edilen bir uygulamadır. Başlıca sempozyumlar ve kongrelerde görevli olan bazı çalışanlar, konuşmacılar ve çeşitli katılımcıların da sıklıkla kullandığı yaka kartı isimlik modelleri oldukça faydalı bir kullanım sağlamaktadır. Ofis ve kırtasiye sayfamızda birçok farklı tasarımda ürün modelleri yer almaktadır. Bunlardan başlıca ürün çeşitleri; yoyo sistemli uzayan yaka kart modelleri, mıknatıs özellikli isimlik modelleri, çatal iğneli ürünler ve iple boyna asmalı kartlıklar olmaktadır.

Yaka Kartlığı Ürünlerinin Başlıca Avantajları

Yaka Kartlığı Ürünlerinin Başlıca Avantajları

Sayfamızda sizlere sunulan çeşitli modellerdeki ürün tasarımları sayesinde kurumunuzun kimliğini de pekiştirme şansınız bulunacaktır. Bu kartlıkların içerisine koyacağınız kendi şirketinizin logosunun da yer alacağı isimlik kartları ile müşteriler nazarında daha kalıcı bir yer edinmeniz de sağlanabilecektir. Ayrıca kartlığın üzerinde logonuzun yer alacağı bir ürün modelini de dilerseniz talep edebileceksiniz. Bu kendi kurumsal kimliğinize özel olarak tasarlanabilecek olan modeller ile oldukça etkili kullanım deneyimleri elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle kalabalık festival tarzı çeşitli büyük etkinliklerde birçok markanın yan yana kurabileceği standlar bulunabilecektir. Böylesi bir aktivitede çalışanların bu ürün tasarımlarından kullanacak olmaları, hangi firma için çalışıyor olduğunu da gösterecek olup, müşterilerin kolay ayırt edebilmesine yardım da sağlayacaktır. Ayrıca Üzerinde marka logosu bulunan kartlık ürünleri ile çalışanların da birbirlerini rahat seçebilmelerinde etkili olacaktır. Pek çok farklı tasarımda karşınıza çıkabilen bu ürün çeşitleri, son zamanlarda hem profesyonel anlamda hem de iletişim kurmak bakımından, ofis malzemeleri arasında olmazsa olmaz bir yer edinmeye başlamıştır. Firmasına değer katmak isteyen yöneticilerin kullanmayı tercih ettiği bu ürün modelleri ayrıca markaya bir vizyon da eklemektedir. Bir kalite algısı oluşturmakta olup, müşteriler nazarında güven telkin edebilmektedir. Ayrıca birçok özel kurumun yanı sıra kamu dairesinde de bu yaka kartlığı çeşitlerinden kullanılmakta olduğu söylenebilir. Örneğin, sağlık sektöründe, özel veya kamu olmak üzere genel itibariyle tercih gören bir model olan yakada sabit duran küçük kart ebatlarındaki ürün çeşitleri, sağlık çalışanlarında sıkça görülebilir bir model olmaktadır. Bu tasarımları sayfamızda iki çeşit olarak tercih edebilirsiniz. Bun çeşitler iğneli ve mıknatıslı olmaktadır. Eczanelerin kullanımında da çokça tercih gören bu ürünlerin üzerine, çalışan isminin yanında, sağ tarafında logoları ve işyeri adı da, yer alabilmektedir. Aynı zamanda bu ürünlerin ismi eczane yaka kart modeli olarak da bilinmektedir. Bu ürünleri iki tip renk çeşidinde temin edebilmeniz de mümkündür. Bu renkler, altın rengi ile gümüş rengi olmaktadır. Tam yaka kartı ölçüleri ise 7x3,5 cm olmaktadırlar. Sert yapılı bu ürünlerin köşeleri sivri olmamakta olup, güvenle kullanım sağlanabilmektedir. Lamiess yaka kartı ve aksesuarları da farklı seçenekler ile sayfamızda sizleri bekliyor.

Pratik Kullanımlar Sunan Yaka Kartı Boyun Askısı ve LED ışıklı Ürün Modelleri

Pratik Kullanımlar Sunan Yaka Kartı Boyun Askısı ve LED ışıklı Ürün Modelleri

Temelde iki tip yaka isimliği olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bunlar, üzerine logo ve ismin yazılarak tasarlandığı ve arkasında yakanıza tutturmanız için aparatı olan bütün haldeki yakalıklar ile hazır kartınızı koymanıza yarayacak olan yaka kartlıklarıdır. Eğer tasarlamış olduğunuz kartınızı yakanıza iliştirmek maksadı ile bir model arıyorsanız, tercih edeceğiniz ürün çeşidi bu kartlıklar olacaktır. Bu ürünler arasından bir tercih yapacağınız zaman, şirketiniz açısından en uygun olacak olan aksesuarlı modeli seçmeniz gerekir. Örneğin eğer kartınızı şirkete girişte bir turnikeye okutuyorsanız, tercih edeceğiniz ürün çeşidini, yakanıza mıknatıs veya iğne ile iliştirilen bir kartlıktan yana kullanmamanız daha pratik olur. Çünkü tahmin edilebileceği gibi, kartın okunacağı alan, göğsünüzün hizasında bir yer olmayacak olup, her seferinde kartınızı yakanızdan çıkarmanız gerekebilecektir. Dolayısıyla sizler için en pratik olacak olan yaka kartı boyun askısı aparatlı olan ürün modelleri olacaktır. Bu şekilde ipli ürün çeşitleri ile kartınızı rahatlıkla turnike kart okutma alanına tanıtabileceksinizdir. Bu kartlıklardan edinebilmenizin yanı sıra, ayrıca dilerseniz kartınızın tasarımı da yapılabilmektedir. Yapmanız gereken, bu ürünlerden sipariş ederken sayfada yer alan ilgili alana kart üzerinde yazacak yazı ile beraber logonuzun taslağını da yüklemeniz olacaktır. Ayrıca bu ürün çeşidinde başka bir hizmet daha yer almaktadır. Kartlığın boyna asma ipi üzerine de logo veya şirketinizin adı basılabilmektedir. Oldukça sade, şık ve kaliteli bir görünüm sunan bu ürün çeşitleri, markanıza ayrı bir değer de katacaktır. Baskılı yaka kartı ipleri sayesinde kurumunuzun adını da duyurabilmeniz kolaylaşmaktadır. Bugünlerde teknolojik gelişmelerin sağladığı kolaylıklar sayesinde yaka kartlarında da bambaşka boyutlara geçilmiştir. Artık yaka kartları, LED ışıklı olarak da tasarlanabilmektedir. Bu yaka kartı tasarımı ise dikkat çekmesi açısından ve rahat okunabilmesi bakımından kolaylıkla değerlendirilebilir bir çeşittir. Özellikle ışığın yer almadığı çalışma sahalarında veya çalışanın adının anlaşılmayacağı benzer ışıksız koşullarda bu ürün çeşitleri eşsiz bir fayda kazandıracaktır. Örneğin, çok büyük sinema salonlarında veya benzer bir karanlık ortamda görev görmenin gerektiği durumlarda, çalışanın ayırt edilebilmesi kapsamında bu tasarımlar büyük fayda sunacaklardır.

Yoyolu Ürün Çeşitleri ve Genel Yaka Kartı Fiyatları

Yoyolu Ürün Çeşitleri ve Genel Yaka Kartı Fiyatları

Yaka kartı iplerinin sizlere sağlayacağı birçok faydayı yaka kartı yoyo tasarımlı ürün çeşitlerinden de kolaylıkla elde edebilmeniz mümkündür. Şirketinize girerken kartınızı turnikeye okutmanız durumundaki örnek, bu ürün çeşitlerinde de geçerli olmaktadır. Bu ürünleri ipli tasarımlardan avantajlı kılan özellik, yoyo biçimli olduğundan hiçbir surette yer kaplamamakta ve hiçbir şekilde size rahatsızlık hissi yaşatmamakta olmalarıdır. Yoyoların iplerinin uzunluğu 1 metredir. Ayrıca bu ürün çeşitlerini; kırmızı, mavi, gümüş, siyah, sarı, beyaz ve yeşil olmak üzere 7 farklı renkte tercih edebilmek mümkündür. Ancak bu ürünleri ipli modellere göre dezavantajlı yapan hususlar da bulunmaktadır. Örneğin, ipli tasarımlar, iplerin üzerinde logo veya isim baskısı olabildiği için reklam bakımından fayda gösterebilir. Ancak yoyo modeller reklam bakımından hiçbir surette fayda gösteremezler. Ayrıca ipli modellerin ipleri oldukça kaliteli ve sağlamdır. Ancak yoyo modellerin ince ipi herhangi bir aksilik yaşanması durumunda kopabilir veya yoyo sistemi arızalanabilir. Reklam kaygınız yoksa ve dikkatli bir kullanıcıysanız, yoyo sistemleri sizlere çok daha kullanışlı gelebilir. Birbirinden farklı olan bütün ürün modelleri, mali açıdan da birbirinden oldukça farklıdır. Öncelikle genel itibariyle özel baskılı kart veya kartlık tasarımları, düz kartlıklardan çok daha maliyetli olabilmektedir. Örneğin, herhangi bir işlem yapılması gerekmeyen yoyo kartlık aksesuarları, her ne kadar çok daha pratik bir kullanım sunsa da diğer pek çok ürün modeline göre daha uygun fiyatlarda olabilmektedir. Ürün üzerine ne kadar çok işlem yapılması söz konusu ise o ölçüde bir fiyatlandırma durumu bulunmaktadır. Ancak üzerine markanızın logosunu baskılayacağınız kart ve kartlıklar da sandığınız ölçüde yüksek bir maliyette olmamaktadır. Bu kapsamda yaka kartı fiyatları şirketinizin bütçesini aşmayacak ölçüdedir denebilir. Bundan dolayı markanız için en uygun gördüğünüz tasarım hangisi ise o modeli kolaylıkla tercihte bulunabileceksiniz. Ancak LED ışık tasarımlı yaka kart modelleri fiyatları bakımından çok daha yüksek fiyatlı ürünler olabilir. Buna göre hesabınızı yaparak, bu ürünlerden edinmekle elde edeceğiniz faydanın ve zararın ne olacağını değerlendirebilir, bu doğrultuda tercihte bulunabilirsiniz. Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus da şirketinizin kapasitesidir. Ürünlerden kaç adet bastıracağınızı düşünerek, o ölçüde maliyetin ne kadar olacağına dikkat etmeniz önemlidir. Yine de elde edeceğiniz sonuç, sizi mali bakımdan kesinlikle zora sokacak bir bedel olmayacaktır. Eğer sizler de şirketinizin prestiji doğrultusunda şık bir yaka kart modeli düşünüyorsanız, sayfamızda yer alan birbirinden kaliteli ürün modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.