TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Evrak Rafları

için 1,345 sonuç bulundu.

Evrak Rafları

Ofis ortamınızı ya da çalışma masanızı düzenlemek için son derece pratik ürünler olan evrak rafları kullananlara büyük kolaylık kazandırmaktadır. Kategorimizde her ihtiyaca ve bütçeye uygun evrak rafı modelleri yer almaktadır. Evrak rafı en ucuz modelleriyle sitemizden kolayca sipariş edilebilir. Ayrıca diğer kırtasiye ve ofis ürünlerimizi görmek isterseniz, buraya tıklayarak kategorilerimize ulaşabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz.

Evrak Rafı Nedir?

Evrak Rafı Nedir?

Evlerinizde bulunan çalışma odalarında ya da ofisinizdeki masanızın üzerinde düzeni sağlamak disiplinli bir çalışma ortamı ve başarı için oldukça önemlidir. Üzerinde çalıştığınız masanız ne kadar düzenliyse o kadar daha fazla dikkatli olursunuz. Bir yandan da çalışma masanızın yakınlarında bulundurmanız gereken, elinizin altında olmasından faydalanabileceğiniz evraklar için bir çözüm bulmaya çalışmaktan bıktıysanız, kendiniz için bir evrak rafı almanın vakti geldi de çattı demektir. Evraklarınız çalışma odanızın her bir köşesine ya da çalışma masanızın üstüne, altına, sağına, soluna yayılmasın; derli toplu bir ortamda, istediğiniz evraklar her an elinizin altında olacak şekilde çalışın.

Metal Evrak Rafı

Metal Evrak Rafı

Ofis ve kırtasiye ürünleri arasında en fazla aranan ve satın alınan ürünler arasında yer alan evrak rafı çeşitlerinden biri olan metal evrak rafı, hem dayanıklı hem de uzun süre kullanım için ideal evrak rafı modellerinden biridir. Metal evrak rafı yalnızca fonksiyonel olmakla kalmaz; bir yandan evraklarınızı, notlarınızı ve bilumum diğer kâğıtları kategorize ederek düzenlemenizi sağlarken, diğer yandan da çalışma masanız, çalışma odanız ya da ofisinize modern ve şık bir hava katar. Metal evrak rafı çeşitleri farklı renklerde olabilir. Satın alacağınız evrak rafı pembe, siyah, beyaz, gri, sarı ve benzeri birçok renkte web sitemiz üzerinden satın alınabilir. Edinmeyi düşündüğünüz evrak rafı metal olduğunda tasarımını daha çok gösterecek, gözünüze de hitap edecek, aynı zamanda çalışma ortamınızı da daha çekici kılacaktır.

Masaüstü Evrak Rafı

Masaüstü Evrak Rafı

Masaüstü evrak rafı çeşitlerimiz farklı renklerde ve değişik modellerde ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kategorimizde satışa sunulmaktadır. Metal evrak rafı haricinde satın alabileceğiniz bir başka masaüstü evrak rafı modeli olan plastik evrak rafı, ofis evrak rafı çeşitleri arasında çok tercih edilen diğer bir üründür. Evrak rafı 3’lü, evrak rafı 5’li modelleriyle farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan masaüstü evrak rafı çeşitlerimize kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Eğer gereksinim duyduğunuz katlı evrak rafı, 3 katlı evrak rafı, 5li evrak rafı ya da evrak rafı çekmeceli modellerden ise, aradığınız ürünü bulmak ve satın almak için doğru yerdesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (2)
3K (4)
3M (1)
Abka (6)
Ahşap (1)
Akyazı (1)
Ark (105)
Art (3)
Bigpoint (48)
Bold (1)
Botz (1)
Cassa (54)
Creative (1)
Daf (1)
Das (3)
Delta (1)
Disney (1)
Dival (7)
(502)
Esselte (2)
Fatih (3)
Fujika (1)
Gen-Of (2)
Gıpta (17)
GIPTA (11)
Globox (36)
GüzelArt (1)
Hatas (9)
İnox (18)
KM (1)
Kraf (62)
Leitz (172)
Linea (3)
Maped (1)
Mapi (5)
MAPİ (1)
MAS (113)
Mimaks (1)
Mingitav (1)
Mondo (6)
Noki (1)
Ofica (7)
Ofix (3)
Oyal (1)
Piano (2)
PlastArt (1)
Pronto (1)
PSC (1)
Rio (1)
Rot (9)
Rubenis (39)
Sarff (2)
SDI (1)
Sentor (1)
Serve (10)
Smartad (1)
Syloon (1)
Südor (6)
Temat (25)
Woodsaka (5)
Önder (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (199)
ve üzeri (220)
ve üzeri (227)
ve üzeri (234)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL