TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Zarflar

için 2,880 sonuç bulundu.

Zarflar

Kişisel bilgilerin saklanması bilindiği gibi tüm zamanlarda oldukça mühim olmuştur. Günümüzde teknolojinin ilerlemiş olması sebebiyle kişisel hesaplar bilgilerin saklanmasında ve paylaşımında yaygın bir şekilde kullanılsa da diğerlerine göre daha ilkel sayılan kapalı zarf kullanımı hala sıklıkla tercih edilmektedir. Her kesimden insanın amacını karşılama sebebiyle bu yöntemi rahatlıkla kullanabilmesi ileride de eskimeyeceğine bir işarettir.

Zarf Kullanımı Hayatınızın Her Alanında Sizinle

Zarf Kullanımı Hayatınızın Her Alanında Sizinle

Günümüzde hala düğün davetlerinde sevdiklerinizi çağırmak için kullanılan zarflar oldukça geniş bir model skalasına sahiptir. Düğün konseptine göre seçilen bu ürünlerin tasarımı, renk ve üretildiği materyal bakımından tören sahibine bırakılır. Ayrıca bu törenlerde hediye vermek isteyen davetliler hediyelerini zarf yardımıyla tören sahiplerine iletirler. Özel günlerde ya da hasta ziyaretlerinde gönderilen çiçeklerin üzerinde de küçük zarf iliştirilerek güzel dilekler iletilir. Devlet dairelerinde önemli evrak teslimi esnasında çeşitli belgeler bir arada bulundurularak ilgili makama teslim edilir. Sınav sonuçları, pasaport başvurusu gibi resmi durumlarda kullanılan zarf örneği genel zarf ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bir diğer kullanım alanı ise seyahatlerinizden sevdiklerinizle haberleşmek ve onlara anılar bırakmak amacıyla içerisine kart veya fotoğraf koyup posta yoluyla onlara iletmektir. Bu tarz özel hatıralar üzerinde isim ve adres yazması sebebiyle üzerinden yıllar geçse de hep canlı kalacaktır. Bunların yanı sıra özel düşüncelerinizi yazdığınız mektupla iletmek istediğiniz kişiyle duygularınızı paylaşmak günümüzde her ne kadar çok tercih edilmese de hala çok özel ve anlamlı bulunur.

Zarf Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zarf Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zarf örnekleri kullanıldığı yere ve tercih edilen amaca göre farklılık gösterir. Örnek vermek gerekirse gönderdiğiniz çiçeklerde kullanılan zarf boyutu ile posta yoluyla gönderdiğiniz evraklarda kullanılan zarf ölçüleri birbirinden farklıdır. Şirket yaşantısında evrakların arşivlenmesi büyük önem arz ettiğinden zarf kullanımı oldukça yaygındır. Büyük ve genel olarak saman kâğıttan üretilen zarflar tercih edilirken arşivlenme şekli de bu zarfların tarihlenerek dosyalanmasıyla mümkün olur. Resmi gönderilerde renkli zarf kullanmak uygun olmayacağından tercihen en sade ve işlevsel modeller kullanılmalıdır. Bu model için en uygun ortam arkadaşlar arasında düzenlenen etkinliklerdir. Doğum günü gibi parti organizasyonlarında istediğiniz renkleri ve baskıları tercih ederek eğlenceli havayı etrafınıza kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Kalabalık davetler için çok sayıda zarfa ihtiyaç duyacağınızdan toplu satın almak daha akıllıca bir yöntem olacaktır. Üründe kullanılan kağıt kalitesi, ihtiyaca göre baskı kullanılıp kullanılmaması gibi kriterler doğrultusunda belirlenen fiyatlardan bütçeniz paralelinde uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kırtasiye & Ofis için kullanabilirsiniz. Davetiye zarf fiyatları içerisine davetiye fiyatları da dahil olduğundan normale göre biraz daha yüksektir. Bu seçeneği de davet vermek isterseniz değerlendirebilirsiniz.

Resmi Gönderilerde Zarf Kullanımı

Resmi Gönderilerde Zarf Kullanımı

Banka gönderilerinde karşınıza çıkmakta olan saydam bölmeye sahip olan zarf pencereli zarf olarak isimlendirilir. Saydam bölmede genellikle isim soy isim ve adres bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu tarz zarflarda ilk olarak saydam bölme kontrol edilip size ait olup olmadığını teyit etmelisiniz. Olası bir karışıklık durumunda zarfı gönderen kargo şirketi bilgilendirilmelidir. Bu sayede zarf asıl sahibine vaktinde ulaşma imkanı bulur. Fatura bilgilendirilmelerinde ve kart gönderimlerinde bu zarf çeşidi tercih edilir. Zarf tasarımıtek tip olup renkli modeller kullanılmaz. İhtiyacınıza göre ister davetlerinizde kullanmak üzere davetiyeli modelleri ister şirket arşivleriniz için torba zarf modellerini seçip sayfamız üzerinden toplu olarak güvenle Kağıt Ürünleri kategorisi üzerinden satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (2)
2K (6)
3K (7)
3M (6)
404 (1)
A5 (3)
Aktif (2)
Alex (1)
Amos (1)
As (18)
Asil Doğan (328)
Barcelona (1)
Bold (1)
Cassa (3)
Comix (1)
Dara (1)
Dilman (1)
Diplomat (7)
(1157)
Doğan Zarf (366)
Elba (10)
Fulsan (1)
Gen-Of (1)
Gıpta (2)
Gülpaş (3)
Herboy (1)
HP (2)
İdeal (1)
İnter (1)
Kingston (1)
Kodak (1)
Kraf (78)
Leitz (1)
Linea (13)
MAS (6)
Mesh (1)
No Name (2)
Noki (1)
Oem (3)
Ofica (1)
Oyal (347)
Platinum (1)
PRINCO (2)
SAFEWELL (1)
Sarf (1)
Schmincke (1)
Serve (2)
Südor (18)
Tanex (1)
TASARIM (1)
Temat (2)
Tosbaa (1)
Umix (6)
Umur (18)
Uni (5)
Ve-Ge (4)
Vege (2)
Vox Art (3)
Yener (58)
Zarfsan (236)
Zebra (1)
Zig (3)
Zorro (4)
Önder (1)
Özkan (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(271)
ve üzeri (336)
ve üzeri (357)
ve üzeri (360)
ve üzeri (370)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL