TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Diplomat ve Para Zarfları

için 686 sonuç bulundu.

Diplomat ve Para Zarfları

Diplomat zarf çoğunlukla beyaz renkli kaliteli hamur kâğıt kullanılarak üretilen ve önünde şeffaf bir bölmesi olan dikdörtgen şeklindeki zarflara verilen addır. Diplomat zarf adı bize çok yabancı gelebilir ancak evlerinize gelen kredi kartı hesap özetleri ya da telefon faturaları gibi resmi evraklar çoğunlukla pencereli diplomat zarflar içine konur. Zarfın ön cephesinde bulunan şeffaf kısma pencere adı verilir ve diplomat zarflarının kullanışlılığı bu pencereli kısım sayesinde daha da artar çünkü pencereli diplomat zarfları sayesinde alıcı zarfı açmadan kolayca zarfın içindeki dokümanın ne ile ilgili olduğunu ve resmiyetini kavrayabilir.

Diplomat Zarfların Kullanım Alanları

Diplomat Zarfların Kullanım Alanları

Büyüklü küçüklü şirketler sık sık resmi evraklar gönderip alırlar. Bu nedenle şirket ofisiniz için en vazgeçilmez ürünler arasında yer alan diplomat zarflarından bolca edinmeniz sizi zor durumda kalmaktan kurtaracaktır. Diplomat zarf fiyatları, hem tekli hem de paket halinde satıldıklarında oldukça uygundur; bu nedenle tek seferde bir paket ya da bir kutu diplomat zarfı almanız sizi ofis içinde daha hazırlıklı yapacak ve bütçenizi uygun planlamanıza imkân sağlayacaktır. 25’lik, 100’lük ve 500’lük paket ve kutularda satışa sunulan diplomat zarf çeşitleri şirketinizin profesyonel iletişim ihtiyaçları için her zaman bulundurmanız gereken kırtasiye ve ofis malzemeleri arasındadır.

Diplomat Zarfı Çeşitleri

Diplomat Zarfı Çeşitleri

Diplomat zarfları 1. kalite hamurdan üretilmiş ve beyaz renkte olmasıyla bilinir. Ancak Kraft diplomat zarfları da profesyonel dünyada sıklıkla kullanılan diplomat zarfı çeşitleri arasında yer alır. Kendinden yapışkanlı olan diplomat zarfları ekstra bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymamanızı sağlayarak kolay kullanım olanağı sunar. Silikonlu ve ekstra silikonlu diplomat zarfları, içine koyduğunuz evrakın güvenliğinden emin olmanızı sağlar. Zarfın silikonlu kısmını hafifçe ıslatarak kolaylıkla zarfı kapatabilir ve gönderdiğiniz kişi zarfı açana kadar içindeki evrakın başına bir şey gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Asil ve Yener marka diplomat zarfları silikonlu, ekstra silikonlu, Kraft, beyaz, pencereli veya penceresiz olmak üzere pek çok özellik barındırır ve bu çok fonksiyonlu diplomat zarflarına buradan hızlı ve kolayca erişebilir, güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Para Zarfları

Para Zarfları

Para zarfı ölçüleri de diplomat zarfı ölçüleriyle hemen her çeşidinde aynıdır. Diplomat zarfları çoğunlukla pencereli olduğu için para zarfı olarak kullanılmaz. Para zarfları penceresiz diplomat zarflarıdır diyebiliriz. Para zarfı çeşitlerinin de beyaz ve Kraft kâğıt çeşitleri bulunmaktadır. Paket ya da tekli halde satılan para zarfı çeşitlerine ve markalarına sitemiz aracılığıyla erişebilir, dilediğiniz marka ve fiyatlarda para zarfı satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (1)
3K (2)
Alex (1)
As (15)
Comix (2)
Dilman (1)
Diplomat (7)
(278)
Gülpaş (1)
Herboy (1)
Kraf (13)
Leitz (1)
Linea (9)
MAS (4)
Mesh (1)
No Name (2)
Noki (1)
Oyal (103)
TASARIM (1)
Temat (1)
Umix (5)
Umur (3)
Uni (2)
Ve-Ge (4)
Vege (2)
Yener (14)
Zarfsan (35)
Zorro (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(77)
ve üzeri (95)
ve üzeri (98)
ve üzeri (98)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL