TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

CD, DVD ve Mektup Zarfları

için 912 sonuç bulundu.

CD, DVD ve Mektup Zarfları

Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte pek çoğumuz artık dokümanlarımızı elektronik ortamda gönderip alıyor ve arşivliyoruz. Bu sayede fiziksel olarak yer kaplamayan ancak oldukça da geniş bir doküman arşivimiz oluyor. Yani saklama kapasitemiz genişliyor. Elektronik ortamda doküman saklamak için hâlâ en yaygın olarak kullanılan ürünler CD ve DVDlerdir. Ancak CD ve DVDler yapısal olarak oldukça hassastır ve doğru saklanmadıklarında üzerlerinde oluşabilecek çizikler ya da kırıklar dokümanlarınıza ulaşmanızı sonsuza dek engelleyebilir ve sizi mağdur edebilir. Bu nedenle CD ve DVDlerinizi uygun biçimde saklamanız gerekir. CD ve DVDlerinizi saklamak için en kolay ve uygun yöntem CD DVD zarfları olarak karşımıza çıkar. CD zarfları, CDler DVDlerle aynı boyutta olduğu için DVDleri saklamanız için de oldukça uygundur. CD zarfı fiyatları uygun olduğundan 25’li, 100’lü, 1000’li ya da çok sık ihtiyacınız oluyorsa (örneğin ofis içinde ya da kendi iş yerinizde) 5000’li paketler halinde satılmaktadır. Aşağıda kısaca açıklayacağımız CD zarfı çeşitlerine n11.com mağazalarından kolaylıkla ulaşabilir, hemen ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Pencereli CD Zarfları

Pencereli CD Zarfları

CDlerinizin üzerine yazdığınız isimleri okumanıza ve bu sayede doğru CD ve DVD’ye kolayca ulaşmanıza imkân verir. CDlerinizin içinde ne olduğunu unutmamak için bir CD kalemi edinmeniz iyi olacaktır.

Renkli CD Zarfları

Renkli CD Zarfları

Rengarenk kağıtlardan yapılan bu renkli CD zarfları, yalnızca CD ve DVDlerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda dekoratif özelliğe de sahiptir. Çoğunlukla beyaz renkte olan pencereli CD zarfları, artık mavi, mor, kırmızı, sarı gibi canlı renklerde de bulunabilmektedir.

Mektup Zarfları

Mektup Zarfları

Mektup zarfları, hâlâ nostaljik olanlar ve yazı yazmayı sevenler için geçerliliğini korumaktadır. Mektup zarfları aynı zamanda davetiye zarfı olarak da kullanılmaktadır. Mektup zarfları yalnızca beyaz renkte değildir. Güzel mektuplarınızı ve davetiyelerinizi göndermeniz için yine eşit derecede güzel ve renkli mektup zarfları üretilmektedir. Örneğin Yener markasının ürettiği renkli mektup zarfları özene bezene yazdığınız mektupları göndermek için iyi bir alternatif olabilir. Üstelik renkli mektup zarfları paketleri çoğunlukla birden fazla renkte zarf barındırır. Karışık renklerde paketlerin olması alternatiflerinizi çoğaltacaktır. Uzun dönemli kullanım için paketler halinde satın almanız en iyisidir. 10’lu, 100’lü ve 500’lü paketler halinde satın alabileceğiniz mektup zarflarından evinizde mutlaka bulundurmalısınız. Birbirinden güzel mektup zarfları örneklerine ve mektup zarfı fiyatlarına ulaşmak için n11.com mağazalarında dolaşabilir ve ihtiyacınız olan mektup zarfını hemen satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (1)
2K (3)
3K (2)
3M (5)
404 (1)
A5 (3)
Aktif (2)
Amos (1)
Barcelona (1)
Cassa (3)
(376)
Doğan Zarf (141)
Elba (10)
Gıpta (2)
Gülpaş (1)
HP (2)
İdeal (1)
İnter (1)
Kingston (1)
Kodak (3)
Kraf (9)
Linea (1)
MAS (1)
Oem (3)
Ofica (1)
Oyal (96)
Platinum (1)
PRINCO (2)
Sarf (1)
Sarff (1)
Südor (28)
Tanex (1)
Temat (1)
Tosbaa (1)
Umur (6)
Uni (1)
Vox Art (1)
Yener (17)
Zarfsan (80)
Zig (1)
Önder (1)
Özkan (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (119)
ve üzeri (128)
ve üzeri (129)
ve üzeri (133)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL