TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hava Kabarcıklı Zarflar

için 257 sonuç bulundu.

Hava Kabarcıklı Zarflar

Hava kabarcıklı zarflar özellikle içine koyacağınız ürünlerin zarar görmemesini garanti altına almak istediğinizde devreye giren çok kullanışlı ürünlerdir. Ofislerinizde bulundurmanız gereken zarf çeşitleri arasında ilk sıralarda gelen hava kabarcıklı zarf çeşitleri yalnızca sert ürünlerde değil kâğıt ve benzeri ürünlerde de kullanılabilir. Ancak hava kabarcıklı zarfların asıl kullanım alanı, kolilemeye gerek kalmayacak kadar küçük ama aynı zamanda normal torba zarflara koyulduğunda kırılma ya da zarar görme ihtimali yüksek olan ürünlerdir. Özellikle mika, plastik, küçük cam ve porselen eşyalar, yırtılma ya da yıpranma tehlikesi olan kitaplar ve benzeri ürünlerde hava kabarcıklı zarfları tercih ederek ürününüzün zarar görmemesi için büyük bir adım atmış olursunuz. Bu tür ürünlerin sevkiyatında hava kabarcıklı zarfların kullanılması olası ekonomik zararlar karşısında da önlem almanız demektir.

Baloncuklu Zarf Çeşitleri

Baloncuklu Zarf Çeşitleri

Hava kabarcıklı zarflar, aynı zamanda baloncuklu ya da balonlu zarf olarak da bilinirler. İçi hava kabarcıkları yani küçük balonlarla kaplı olan bu torba zarfların özellikle hassas materyalden yapılmış küçük ürünlerin ithalatı ya da ihracatı ile meşgul olan şirketler ve ofisler tarafından sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Hava kabarcıklı zarflar başka isimlerle de anılır. Yukarıda bahsettiğimiz balonlu zarf ve baloncuklu zarf isimlerinin yanı sıra airbag balonlu zarf ya da havalı zarflar olarak da tanınırlar.

Hava Kabarcıklı Zarf Nereden Alınır?

Hava Kabarcıklı Zarf Nereden Alınır?

Hava kabarcıklı zarfları tek tek satın alabileceğiniz gibi sitemiz mağazalarından paketler halinde de edinebilirsiniz. Hava kabarcıklı zarflar çoğunluklu 10’luk ya da 100’lük paketlerde toplu olarak satılırlar. Hangi paket daha uygunsa ve ihtiyacınızı karşılayacaksa, o paketi kolay ve güvenli bir biçimde mağazalarımızdan sipariş edebilir, kısa sürede hava kabarcıklı zarfların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli ebatları bulunan hava kabarcıklı zarflar ofisinizin ya da şirketinizin özgün ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanırlar. Eğer gönderiniz küçük bir ürünse, mektup zarfı boyutlarında hava kabarcıklı zarf satın alabilirsiniz. Büyük torba zarfların boyutlarında hava kabarcıklı zarflar da daha büyük ürünler için kolaylıkla kullanılabilir.

Hava Kabarcıklı Zarf Fiyatları

Hava Kabarcıklı Zarf Fiyatları

Hava kabarcıklı zarflar 1. kalite kağıt ve baloncuklardan üretildiği için iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hava kabarcıklı zarflar ister tek tek isterse de paketler halinde alınsın, bütçenizi zorlayacak ürünler değildir. Kendi bütçenize uygun hava kabarcıklı zarf paketini seçerek satın alabilir, böylelikle işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hava kabarcıklı zarf fiyatları konusunda mağazalarımız size ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği konusunda bir fikir verecektir. Oyal, Asil ve Yener marka hava kabarcıklı zarfları incelemek için gecikmeden kategorimizde gezinmeye başlayabilirsiniz. Sitemizdeki diğer zarf çeşitleri için ise Zarflar kategorimizde gezinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (3)
As (2)
(99)
Gülpaş (1)
Kraf (52)
Linea (3)
Oyal (4)
SAFEWELL (1)
Umur (3)
Yener (7)
Zarfsan (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL